>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

weryfikacja konta rachunek za apple music?

Z 0

zutin

Użytkownik
W regulaminie bet-at-home jest napisane
Jeżeli wypłaty przewyższają kwotę 2000 EUR, gracz będzie zobowiązany do weryfikacji swojej tożsamości, wieku i adresu zamieszkania.
Jestem 6000 zł na plusie i mam pytanie odnoście weryfikacji, która mnie będzie czekała przy kolejnej wypłacie.
W regulaminie jest napisane
9. Warunkiem przeprowadzenia wypłaty jest dostarczenie przez gracza na żądanie firmy kopii ważnego dokumentu tożsamości (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty) oraz kopii kart kredytowych, których użył dokonując wpłaty/ wpłat na konto gracza.
Jednak przeglądając forum zauważyłem, że inni użytkownicy musieli podać
- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy
Mieszkam z rodzicami i nie mam żadnego rachunku za media dlatego też pytanie czy opłata apple music kwalifikuje się pod media? Czy może wyciąg konta wystarczy?
Drugie pytanie mam dwa adresy: jeden adres zameldowania i inny zamieszkania w dowodzie mam wpisany adres zameldowania a u bukmachera zamieszkania. Czy nie będzie z tym problemu? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
S 0

szczawka

Użytkownik
W regulaminie bet-at-home jest napisane
Jestem 6000 zł na plusie i mam pytanie odnoście weryfikacji, która mnie będzie czekała przy kolejnej wypłacie.
W regulaminie jest napisane
Jednak przeglądając forum zauważyłem, że inni użytkownicy musieli podać
Mieszkam z rodzicami i nie mam żadnego rachunku za media dlatego też pytanie czy opłata apple music kwalifikuje się pod media? Czy może wyciąg konta wystarczy?
Drugie pytanie mam dwa adresy: jeden adres zameldowania i inny zamieszkania w dowodzie mam wpisany adres zameldowania a u bukmachera zamieszkania. Czy nie będzie z tym problemu? Z góry dziękuje za odpowiedź.
EKHM
blokada konta w razie próby wyplaty to raz, po tygodniu zamykaja konto i kaska przepada mi tak oszwabili konto
 
Do góry Bottom