>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 24-25.07.2018]

Status
Zamknięty.
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
II Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów


kursy od: fortuna

Zaczynamy kolejną fazę kwalifikacyjną , a do niej bez większego problemu przedostała się Legia Warszawa , która zmierzy się z lekko cięższym przeciwnikiem .
Wśród ciekawszych meczy należy wyróżnić spotkanie pomiędzy PAOK-iem Saloniki a FC Basel oraz mecz Celtiku z Rosenborgiem.
ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA ORAZ TYPOWANIA !
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Crvena, Legia, Bate, Celtic wyglądają na pewniaki. Jeszcze czekam na kursy Karabachu.
Zespoły wyraźnie z większym potencjałem od rywali.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
CZ pewniak, nie wydaje mi sie, grali straszny piach z ta jurmala jezeli Sudava eliminuje Apoel czy Sion, to tutaj tez moga przejsc Legia i Bate juz predzej, ale nie z takimi juz jedni i drudzy wypadali.Dla mnie Ludogorac to pewniak.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
na ten moment stawiałbym Astane DNB, mecze Shkendiji to same overy praktycznie, u Sheriffa podobnie więc pewnie na przekór pewnie under będzie, dodatkowo nie wiem co sie stało z Basel że buki wystawiają takie kursy ale przeciez ta drużyna regularnie gra w LM i w tamtym sezonie wyszła z mocnej grupy, a w 1/8 nawet ograli Man City, mecz Kukesi - Karabach zapowiada sie na nudne klepanie buły przez 90 minut, Azerowie to minimaliści, pewnie wklepią jedną bramkę i na tym sie skończy
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Co myślicie o meczu Ajaxu ze Sturmem Graz, początkowo miałem grać Ajax, ale mam obawy co do tego meczu, liga holenderska nie jest już tak mocna jak kiedyś, Ajax stawia przede wszystkim na młode talenty nie ma tam wielkich gwiazd, ostatni większy transfer to David Neres chyba za 20 mln, a jesli chodzi o Sturm Graz to nie za bardzo śledzę ligę Austriacką, ale fakt ze Sturm potrafil powalczyc z Salzburgiem, swiadczy ze słabi nie są, kursy chyba troche zaniżone na Ajax...Mimo wszystko na papierze Ajax wyglada lepiej, na dodatek ciekawe transfery, wraca Blind, przychodzi Tadic i Labyad, ale ostatnie wyniki w sparingach przeciętne...i kurs troche nieadekwatny do ryzyka
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Ja tam w awans Legii nie wierzę chociaż im tego życzę i zagrałem awans Trnavy @3.2 i w 1 meczu na Ludogorets @1.45 czyli w sumie @4 bez podatku!!!
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Legia na początku sezonu rzuca wszystkie siły na LM. O sile Trnavy stanowią odpady z ligi polskiej, więc nie wydaje mi się, żeby w dwumeczu okazali się lepsi od Wojskowych. To będzie inne granie niż wczoraj w lidze i Legia przez tę rundę jeszcze się przeczołga. Schody zaczną się w 3 rundzie.
Jednak kurs na awans Legii 1,32 za mały. Za 1,5 bym zagrał.
 
art2010 0

art2010

Użytkownik
Legia na początku sezonu rzuca wszystkie siły na LM. O sile Trnavy stanowią odpady z ligi polskiej, więc nie wydaje mi się, żeby w dwumeczu okazali się lepsi od Wojskowych. To będzie inne granie niż wczoraj w lidze i Legia przez tę rundę jeszcze się przeczołga. Schody zaczną się w 3 rundzie.
Jednak kurs na awans Legii 1,32 za mały. Za 1,5 bym zagrał.
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Orientuje się ktoś dlaczego tak skoczył kurs na Basel?
Basel osłabione po sezonie z tego co wiem odszedł Vaclik do Sevilli, Lang do B.M i Elyounoussi do Southampton. Czyli 3 pewne punkty drużyny. Nadal został Oberlin czy Serey Die ale drużyna ma kłopoty widać było to w meczu z St.Gallen w pierwszej kolejce SL. Co do meczu PAOK vs Basel mozna sie skłaniać ku 1(paok win) ale Grecy swoje rozgrywki zaczynają bodajże pod koniec sierpnia wiec forma Greków moze odbiegać od najwyższej.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Co do składu Legii na jutrzejsze spotkanie, to na pewno nie zagra William Remy i Michał Kucharczyk. Z urazem walczy jeszcze Mateusz Wieteska.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna eliminacje LM
Spotkanie: Legia-Spartak Trnava
Typ: x/1
Kurs: 3.95
Bukmacher: Fortuna
Godz: 21:00
Ewentualna analiza: Już jutro Warszawska Legia podejmowała będzie Spartak Trnava w kolejnej rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Gospodarze są faworytem tak do awansu do następnej rundy jak i do zwycięstwa już w tym pierwszym spotkaniu. Legia w lidze oszczędzała swoich niektórych piłkarzy, okupiła to porażką z zespołem Lubińskiego Zagłebia, ale dzięki temu ma większe szanse na zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu. Legia bez straty bramki w poprzedniej rundzie pokonała ekipę Cork City, w dwumeczu strzeliła 4 bramki, ekipa przyjezdnych natomiast w tamtej rundzie grała z zespołem Zirinskiego Mostar w pierwszym meczu wygrała 1:0 na swoim stadionie, natomiast na rewanżu było już znacznie ciężej i ekipa ze ze Słowacji ledwo uratowała remis , była tam zespołem znacznie gorszym. Jestem pewien że jutro to właśnie Legia od początku do końca będzie kontrolowała przebieg spotkania, do tego na pewno Legia stworzy sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramek. Goście na wyjazdach nie potrafią organizowac sobie gry więc liczę iż w tym spotkaniu będą chcieli zagrać z kontry. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna eliminacje LM
Spotkanie: Legia-Spartak Trnava
Typ: x/1
Kurs: 3.95
Bukmacher: Fortuna
Godz: 21:00
Ewentualna analiza: Już jutro Warszawska Legia podejmowała będzie Spartak Trnava w kolejnej rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Gospodarze są faworytem tak do awansu do następnej rundy jak i do zwycięstwa już w tym pierwszym spotkaniu. Legia w lidze oszczędzała swoich niektórych piłkarzy, okupiła to porażką z zespołem Lubińskiego Zagłebia, ale dzięki temu ma większe szanse na zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu. Legia bez straty bramki w poprzedniej rundzie pokonała ekipę Cork City, w dwumeczu strzeliła 4 bramki, ekipa przyjezdnych natomiast w tamtej rundzie grała z zespołem Zirinskiego Mostar w pierwszym meczu wygrała 1:0 na swoim stadionie, natomiast na rewanżu było już znacznie ciężej i ekipa ze ze Słowacji ledwo uratowała remis , była tam zespołem znacznie gorszym. Jestem pewien że jutro to właśnie Legia od początku do końca będzie kontrolowała przebieg spotkania, do tego na pewno Legia stworzy sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramek. Goście na wyjazdach nie potrafią organizowac sobie gry więc liczę iż w tym spotkaniu będą chcieli zagrać z kontry. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
Twój typ to remis do ht i wygrana ft, ale nie podales zadnych argumentow czemu stawiasz na remis do przerwy i wygrana Legii po końcowym gwizdku, napisales tylko ze Legia wygra, ale wcale nie podales dlaczego będzie remis do przerwy a wygrana po koncowym gwizdku jak mozna pisac takie analizy! Gdybys typowal czystą jedynkę albo dw:3-1 jak napisales to analiza by sie zgadzała ale wcale tak nie jest...
 
jan-hochwander 802

jan-hochwander

Użytkownik
Twój typ to remis do ht i wygrana ft, ale nie podales zadnych argumentow czemu stawiasz na remis do przerwy i wygrana Legii po końcowym gwizdku, napisales tylko ze Legia wygra, ale wcale nie podales dlaczego będzie remis do przerwy a wygrana po koncowym gwizdku jak mozna pisac takie analizy! Gdybys typowal czystą jedynkę albo dw:3-1 jak napisales to analiza by sie zgadzała ale wcale tak nie jest...
Nie udzielałem się jeszcze na forum, ale jestem jego użytkownikiem od dłuższego już czasu. Postanowiłem jednak zareagować, bo szlag mnie trafia. Masz oczywiście rację- ten gość prawie codziennie klepie takie posty według szablonu. Już jakiś czas temu pewien doświadczony forumowicz zwrócił mu na to uwagę, że każdy post jest taki sam właściwie. A najsmutniejsze jest to, ile ten użytkownik ma polubień i reputacji, mimo iż nic absolutnie nie wnosi do merytorycznej dyskusji. Może wreszcie moderatorzy przyjrzeliby się tej sprawie i jakoś zareagowali, bo nie powinno tak być. PS Jest jeszcze taki sam użytkownik, bodajże o nicku &#39;Świdnica&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Nie udzielałem się jeszcze na forum, ale jestem jego użytkownikiem od dłuższego już czasu. Postanowiłem jednak zareagować, bo szlag mnie trafia. Masz oczywiście rację- ten gość prawie codziennie klepie takie posty według szablonu. Już jakiś czas temu pewien doświadczony forumowicz zwrócił mu na to uwagę, że każdy post jest taki sam właściwie. A najsmutniejsze jest to, ile ten użytkownik ma polubień i reputacji, mimo iż nic absolutnie nie wnosi do merytorycznej dyskusji. Może wreszcie moderatorzy przyjrzeliby się tej sprawie i jakoś zareagowali, bo nie powinno tak być. PS Jest jeszcze taki sam użytkownik, bodajże o nicku &#39;Świdnica&#39;.
Dokładnie również się z Tobą zgodzę. Jego typy jak już wcześniej mówiłem między innymi na mistrzostwa świata gdzie stawiał over 4 goli w meczu Szwecja - Anglia. Ten cLowiek nie ma zielonego pojęcia o piłce a kursy bierze z kosmosu w stylu może wejdzie , może nie wejdzie. Brak mi już slow na tego typa
 
U 0

urbi15

Użytkownik
Midtjylland 3, Basel 6, Ajax 7 - tylu zawodników nie zagra/prawdopodobnie nie zagra - czy ktoś może powiedzieć czy to kluczowi zawodnicy? jaki to może mieć wpływ na losy dwumeczów?
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Nie udzielałem się jeszcze na forum, ale jestem jego użytkownikiem od dłuższego już czasu. Postanowiłem jednak zareagować, bo szlag mnie trafia. Masz oczywiście rację- ten gość prawie codziennie klepie takie posty według szablonu. Już jakiś czas temu pewien doświadczony forumowicz zwrócił mu na to uwagę, że każdy post jest taki sam właściwie. A najsmutniejsze jest to, ile ten użytkownik ma polubień i reputacji, mimo iż nic absolutnie nie wnosi do merytorycznej dyskusji. Może wreszcie moderatorzy przyjrzeliby się tej sprawie i jakoś zareagowali, bo nie powinno tak być. PS Jest jeszcze taki sam użytkownik, bodajże o nicku &#39;Świdnica&#39;.
Popieram całkowicie. Drugi typ o którym mówisz to maer. Obaj kompletnie oderwani od rzeczywistości.
Ich analizy to rozprawka na pół strony o niczym. Kompletne lanie wody i miliony nikomu nie potrzebnych statystyk z flashscore, które każdy sam sobie może zobaczyć.
Jeden szuka na siłe jakiś kosmicznych overów albo ht/ft. A drugi maer pisze na pół strony analize drużyn, których pewnie nazwy pierwszy raz widzi na oczy w oparciu o flashscore.
Jak ja bym miał codziennie na siłę szukać jakiś spotkań tylko po to aby napisać sobie analize tutaj, to bym sam się poddał leczeniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Panowie nie bądźcie śmieszni jeden drugi i trzeci i ktokolwiek ma jeszcze problem, forum jest po to aby każdy wyraził swoją opinie, napisał to co mu się podoba i wyraził swoje zdanie. Moje typy są kontrowersyjne? może i racja, czesto nie wchodzą ? może i to też prawda, ale mam tutaj argumenty za tym że nie interesuje mnie wasze zdanie , bowiem : Po 1 . Nikt z Was nie musi grać moich typów, nikogo nie zmuszam, nie polecam swoich typów nie musicie czytać analiz, po prostu jak widzicie typ i moją analizę to ją po prostu omijacie z daleka. Po 2. Nie biorę pieniędzy za swoje typy , wchodzę na forum i poświęcam swój cenny czas tak jak Wy, nie mam 18 lat i kupe wolnego czasu żeby się rozpisywać i szukać nowości, mój schemat jest praktycznie taki sam, ale na forum jest mnóstwo ludzi , tylko kilka osób ma z tym problemy. Po 3. Jestem na tym forum już długo , idzie mi 10 rok tak więc kolego , który napisałaś 6 postów zastanów się zanim coś napiszesz, bo jeszcze Ci trochę czasu musi upłynąć żebyś miał tyle napisanych postów , polubień, reputacji co ja ( nie chwalę się , stwierdzam fakt) to samo reszta chłopaków , którzy mają znikomą ilość postów a na forum tylko czytają i hejtują, sami nic nie wnoszą ale przecież tak najłatwiej. Po 4. Za reputację którą dostaje nie kupię sobie nic, nie przyznaje jej sobie sam i zazwyczaj nie dostaje za typy nietrafione więc trochę musiało być tych typów, które ludzie docenili. Po 5. ( Ostatnie ) Nie raz byłem na tym forum krytykowany a później po kilku trafionych dobrych typach i dobrych kursach ludzie zmieniali zdanie, poza tym w ciągu ostatnich 3 dni trafiłem wygrane Lechii, oraz Lubina po kursach 4 z hakiem i ponad 5 , więc sami pomyslcie chwilę, bo takie kursy nie trafiają się codziennie. Pozdrawiam. Miłej nocki :tohand:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Słuchaj, tu nie chodzi, że Twoje typy są złe i w ogóle jesteś &quot;be&quot;, tylko przeczytaj jeszcze raz te swoje analizy, stawiasz co by nie mówić na dwa typy w AKO - że będzie remis do przerwy i że Legia wygra mecz. W analizie piszesz w pierwszej części o poprzednich meczach, o oszczędzaniu piłkarzy Legii, a potem:
Jestem pewien że jutro to właśnie Legia od początku do końca będzie kontrolowała przebieg spotkania, do tego na pewno Legia stworzy sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramek. Goście na wyjazdach nie potrafią organizowac sobie gry więc liczę iż w tym spotkaniu będą chcieli zagrać z kontry. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
Legia od początku będzie kontrolować mecz, stworzy sobie więcej sytuacji bramkowych, a typ to remis do przerwy :confused: Chłopie - o troszkę konsekwencji tu chodzi, jeśli już stawiasz na taki wynik do przerwy, to choć niech jedno zdanie, nawet ogólnikowe, będzie temu poświęcone, choćby w stylu &quot;goście będą bronić remisu i uważam, że w pierwszej połowie Legia nie zaryzykuje na tyle i ucieszy się z remisu do szatni&quot;. Wtedy byśmy się mogli czepiać o złą analizę, czy zbyt powierzchowną. W tej chwili my się czepiamy, że analiza, czy typ nie jest tożsamy z tym, co wypisujesz. Też sobie mogłem w wielkim szlemie, jak był finał Wimbledonu pograć np. win Djoko + under 32,5 gema i napisać, że Serb zdecydowanie lepszy, że będzie kontrolował spotkanie, że Anderson zadowolony z samego faktu dotarcia do finału. Wszedłby mi typ i potem sobie plusuję przy kursie np. 2,5 a nie 1,15 i to żadnym kosztem, bo o gemach nic nie wspomniałem. Zlituj się, proszę :cwl:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom