>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybór telefonu

G 446

gringo4x

Użytkownik
Może jest tu ktoś w temacie telefonów ? Obecny nieodwracalnie zniszczyłem i szukam czegoś nowego
Do tej pory miałem Iphona 6, wcześniej 4.
Raczej nie interesują mnie najnowsze typu Iphone 8 bo używam telefon do podstawowych czynności a do szpanu mi nie potrzebny ????
Chodzi głównie o to, żeby fajnie chodził internet i jakieś podstawowe aplikacje typu twitter, instagram czy bukmacherskie.
Cena do 2000 ale równie dobrze może być 1000-1500.
 
red.se7en 0

red.se7en

Użytkownik
sam obecnie mam iphone 6s+, kiedyś tylko samsungi, jeśli miałbym wrócić na androida to polecałbym huawei, bodajże p10 będzie w tym budżecie (jedyny minus - bateria mogłaby być lepsza)
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Mam od miesiąca Pocophone F1 jestem bardzo zadowolony. Szybki, wszystko śmiga bez zawiech i bateria spokojnie na cały dzień a bez zabawy na dwa dni. Polecam każdemu.
 
dominik-janczewski 0

dominik-janczewski

Użytkownik
ja osobiście ostatio raczej samsungi, ale może to kwestia przyzwyczajeni, raz miałem jakiś htc desire, ale tak to raczej kupuje na wyprzedaży, ostatnio tutaj wyhaczyłem https://kotrabatowy.pl/sklep/bestcena/
 
A 0

albinek

Użytkownik
dla mnie nie ma lepszych telefonów od samsungów. Mam samsunga s5 już 3 rok i nic się z nim nie dzieje. jak będę zmieniał to jakiś z wyższej wersji 
 
elekoc1 887

elekoc1

Użytkownik
Xiaomi mi2 mega polecam. Chińczycy zaczynają również nie flagowe modele dopracować. Ja jestem posiadaczem i wszystko działa jak z bajki. Szybka i nie zawodny jak komuś zaleY na elastyczności to idealny model 
 
Do góry Bottom