>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ilość kuponów na miesiąc

Z 0

zenekbuk

Użytkownik
Ile mniej więcej kuponów miesięcznie puszczacie? Ja nie mam stałej liczby, puszczam kilka tygodniowo, wychodzi 20-30 na miesiąc. Czasem korzystam z typów innych graczy i widziałem już gości stawiających po 5 albo i więcej zakładów dziennie, co w ciągu miesiąca daje grubo ponad 100 kuponów. Czy przy takiej ich liczbie można w ogóle mówić o rzetelnej analizie spotkań? Tacy gracze spędzają większość czasu przy kompie czy tylko przeglądają na szybko podstawowe statystyki drużyn? Jak Wy do tego podchodzicie, jaka jest dla Was optymalna liczba kuponów i jak często je stawiacie?
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Staram się robić jeden kupon dziennie poparty analizą, no ale każdego chyba czasem ponosi i puszcza jakies głupie wariaty i robi się tego więcej :blush:
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
2,max 4 kupony single w miesiącu,gdy jest okazja (czekam na nią wg sposobu prostego jak drut,o którym może napiszę kiedyś w stosownym dziale) za konkretną stawkę. Poza sezonem rzadko za drobne.W tym miesiącu puściłem tylko dwa kupony.Może coś w przyszłym tygodniu,może nic.Od jakiegoś czasu bez reszty oddaję się innemu hobby( nie jest to alkohol ???? ),które na zawsze wyleczyło mnie z nałogu hazardowego,bo kiedyś tak jak Wy,musiałem grać codziennie.
 
Z 0

zenekbuk

Użytkownik
Już się nie mogę się doczekać poznania Twojego sposobu ;) Co poza statystykami drużyn, informacjami o składzie, zmianach trenera i ewentualnych kontuzjach brać pod uwagę przy analizie meczu?
 
L 0

loli714

Użytkownik
2,max 4 kupony single w miesiącu,gdy jest okazja (czekam na nią wg sposobu prostego jak drut,o którym może napiszę kiedyś w stosownym dziale) za konkretną stawkę. Poza sezonem rzadko za drobne.W tym miesiącu puściłem tylko dwa kupony.Może coś w przyszłym tygodniu,może nic.Od jakiegoś czasu bez reszty oddaję się innemu hobby( nie jest to alkohol ???? ),które na zawsze wyleczyło mnie z nałogu hazardowego,bo kiedyś tak jak Wy,musiałem grać codziennie.
Gram bardzo podobnie 4 kupony w miesiacu za grubszy hajs i do tego kilka takich za 2-3 zl na przypal nie podpartych zadna analiza.
 
T 0

tomastyp

Użytkownik
Ja gram tylko single i wszystko zależy od danej kolejki ile kuponów puszczam, jednak najważniejsze jest nie grać nigdy za cały kapitał a wcześniej dobrze przeanalizować zdarzenie i nie zwracać uwagi na to ile do przodu bo to gubi, lepiej jeść małą łyżeczką cały czas niż dużą i się zachłysnąć ;) Pozdrawiam !
 
T 11

tymeek24

Użytkownik
Od trzech dni bawię się w puszczanie wysokich kursów jako single , ewentualnie AKO z kursem nie wyższym niż 6.
Kapitał początkowy 200 zł
Na chwilę obecną mam +12,71 zł ..
Nie wiem czy na dłużzą mete to ma sens..
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
300-500 miesięcznie. Jakie statystyki? Gram +EV, niczego nie analizuję, szczerze, to nie interesuje mnie czy gram piłkę wodną, wyścigi szczurów czy walki kogutów. Jeśli jest do wzięcia value, to biorę. I jeśli miałbym ich z 2 tysiące miesięcznie, to grałbym 2 tysiące betów, przemiał = wyższy zysk.
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Ja puszczam w zależności od ilości meczów piłkarskich. W dni pucharowej i weekendy po ok 5 kuponów. W inne dni po 1-2 kupony. Analizuje bieżące statystyki.
 
D 0

dobranoc

Użytkownik
Ilość kuponów /typów to indywidualna sprawa czasami w ciągu dnia nie ma nic ciekawego do grania więc nie ma co grać na siłę, a czasami jest kilka kilkanaście meczy gdzie możńa wejść
 
mr.betman 195

mr.betman

Użytkownik
U mnie w zależności od kalendarza rozgrywek, który jest ściśle powiązany z moją strategią obstawiania wychodzi również, ok. 30 kuponów w miesiącu.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Z waszych wypowiedzi wynika, ze praktycznie wszyscy to niedzielni gracze. Nie ma w tym nic oczywiscie zlego. Jezeli ktos puszcza 4 zaklady miesiecznie i... wszystkie sa przegrane to przez miesiac nie wygral ani zlotowki. Czyli po prostu traktowanie tego jako milej rozrywki.
Ja puszczam kilkaset zakladow miesiecznie. Dziennie na pewno ponad 10. Tak jak pisal ryanwolf - liczy sie value. Z bukmacherki zyje od 1.5 roku i moglbym tylko pomarzyc o takim dochodzie w normalnej pracy. Ponad 13 lat obstawiam i dopiero teraz zrozumialem, ze jakies analizy na jedna strone A4 dotycznaca jednego spotkania to mozna o kant pupy...
Mam kilka metod do kazdej dyscypliny, robie statystyki co mi sie najbardziej oplaca, gram kursy ~2.00, rzadko mniejsze. Po takim czasie grania zaczyna sie zauwazac sporo schematow.
Kilka lat z dlugami, ehh, ciezkie czasy. Teraz wreszcie mam taka kasa, o ktorej moglbym tylko pomarzyc kiedys.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Z waszych wypowiedzi wynika, ze praktycznie wszyscy to niedzielni gracze. Nie ma w tym nic oczywiscie zlego. Jezeli ktos puszcza 4 zaklady miesiecznie i... wszystkie sa przegrane to przez miesiac nie wygral ani zlotowki. Czyli po prostu traktowanie tego jako milej rozrywki.
Ja puszczam kilkaset zakladow miesiecznie. Dziennie na pewno ponad 10. Tak jak pisal ryanwolf - liczy sie value. Z bukmacherki zyje od 1.5 roku i moglbym tylko pomarzyc o takim dochodzie w normalnej pracy. Ponad 13 lat obstawiam i dopiero teraz zrozumialem, ze jakies analizy na jedna strone A4 dotycznaca jednego spotkania to mozna o kant pupy...
Mam kilka metod do kazdej dyscypliny, robie statystyki co mi sie najbardziej oplaca, gram kursy ~2.00, rzadko mniejsze. Po takim czasie grania zaczyna sie zauwazac sporo schematow.
Kilka lat z dlugami, ehh, ciezkie czasy. Teraz wreszcie mam taka kasa, o ktorej moglbym tylko pomarzyc kiedys.
Mógłbyś coś więcej napisać na temat sposobu gry?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mógłbyś coś więcej napisać na temat sposobu gry?
Ale co więcej ma Ci napisać? ????
Oceniasz prawdopodobieństwo i szukasz value. Im więcej zakładów z value znajdziesz i zagrasz tym lepiej, bo niwelujesz wariancje.
To tak jakbyś miał rzucać monetą i mógłbyś zagrać, że wypadnie orzeł z kursem 2.20
Value takiego beta jest duże, bo grasz typ z prawdopodobieństwem 50%, gdzie kurs jest wystawiony na 45%.
Ale jak rzucisz 5 razy w miesiącu to nic nie stoi na przeszkodzie żeby wypadło Ci 5 reszek.
Ale jeśli wykonasz odpowiednio dużą ilość prób, to wynik orzeł/reszka zawsze będzie zmierzał do 50/50, a Ty przy takiej skuteczności, grając kurs 2.20 na Orła będzie zarabiał.
Tak samo jest w bukmacherce. Im więcej valuebetów zagrasz tym lepiej.
 
R 176

radzio99

Użytkownik
Moim zdaniem nie jest ważne ile zakładów puszczasz, tylko za jaką kwotę. Ja np nie bawie się w miliony taśm dziennie, tylko po prostu puszczam 2 do 3 ako na dzień za kilka stowek i w rozliczeniu jestem zawsze na plus
 
Do góry Bottom