>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Mecz o 3. miejsce: Belgia - Anglia [14.07.2018, sobota godz. 16:00]

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie wątpię, że obu zespołom będzie bardzo zależało na zdobyciu brązowego medalu. Anglia to bardzo solidna drużyna, ale... No właśnie. Mimo wielu błędów w drużynie Chorwackiej, braku dokładności i pomysłu na grę (mozliwe, ze wynikało to ze zmeczenia) nie zdołali pokonać Modricia i spółki w drodze do finalu. Bardzo słaba skuteczność Anglików mimo wielu sytuacji. Dobre stałe fragmenty i gra w powietrzu, ale czy to wystarczy na drużynę Belgow? W spotkaniu z Francją Belgia nie wyglądała źle. Myślę, że można zaryzykować czysty win na drużynę Martineza. Belgia wyglądała lepiej w starciu z Francją niż Chorwacja z Anglikami a mimo to synowie Albionu przegrali. Sądzę że nie podołają również Belgom
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Belgia - Anglia typ 1 @2.30 Fortuna

Anglicy zagrali bardzo dobrze pierwszą część spotkania. Wiele sytuacji podbramkowych ,ale niestety brakowało skuteczności. Po stracie bramki w 68&#39; nastąpiła &quot;nawałnica&quot; ze strony Chorwatów. Anglia po stracie bramki nie przypominała w ogóle zespół z pierwszych minut meczu. Jeśli chodzi o Belgów po stracie bramki strzelonej przez Umtitiego nastąpił zwrot akcji i Belgowie zaczęli mieć mase sytuacji ,których nie wykorzystali przez świetną deffensywę ze strony Francuskiej. Po wczorajszym oglądnięciu meczu Anglików w porównaniu do Belgów to ja widzałem sporą różnicę i według mnie to właśnie Belgowie zajmą trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata. Anglicy trzeba dodać ,że rozegrali z Chorwatami dogrywkę co także może wpłynąć na mecz o trzecie miejsce. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Over 4.5 rogów do HT @1.79 ⛔ uni
E: 1 połowa na pół gwizdka, oby 2 chociaż lepiej wyglądała
Dwie przegrane potęgi piłkarskie zagrają o brązowe medale i myślę, że od pierwszych minut skoczą sobie do gardeł. Potencjał ofensywny bardzo duży, ograniczona presja, która w moim mniemaniu jest mniejsza niż w półfinałach, silnie obstawione skrzydła po obu stronach oraz statystyki - to przemawia do mnie za tym betem.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Myślę że Belgia wygra o ile nie są już zdołowani klęską w półfinale. Receptę na Anglię chyba znają, czyli trzeba im strzelić żeby się pogubili i denerwowali. Stawianie pierwszego gola w meczu Belgia może być dobrym typem.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Myślę że Belgia wygra o ile nie są już zdołowani klęską w półfinale. Receptę na Anglię chyba znają, czyli trzeba im strzelić żeby się pogubili i denerwowali. Stawianie pierwszego gola w meczu Belgia może być dobrym typem.
Nie uważasz, że strzelenie pierwszego gola jest celem każdej drużyny w każdym meczu? I że do tego się sprowadza ta cała dyscyplina ufajdanych w błocie 11 kopaczów?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Belgia-Anglia
Typ: x/1
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Godz: 16:00
Ewentualna analiza: Mecz o 3 miejsce ekipa Belgii zmierzy się z zespołem Angli. Obie ekipy nie sprostały wymaganiom swoich rywali w spotkaniach półfinałowych , Belgia była zespołem znacznie słabszym od Francji, większośc zawodników nie dojechała na ten mecz, oprócz Edena Hazarda nie było moim zdaniem piłkarza który by pociągnął tą kadrę ku finałowi, a Sam Hazard na mocnych w tym sezonie Francuzów nie wystarczył .Anglicy natomiast pomimo tego że rewelacyjnie zaczęli półfinałowe spotkanie z zespołem Chorwacji to niestety z czasem to Chorwaci kontrolowali przebieg spotkania, to oni tworzyli sobie lepsze sytuację , Anglikom zabrakło tak doświadczenia jak i sił w drugiej połowie jak i w dogrywce. Pomimo tego że to Chorwaci powinni być bardziej zmęczeni bowiem to oni mieli w nogach więcej minut rozegranych na tym mundialu. Te ekipy spotkały się już podczas fazy grupowej, Belgia wygrała 1:0 , tu moim zdaniem też oni powinni być faworytem , bowiem podczas tego mundialu wygladaja lepiej niż Anglicy. Ja jutro stawiam na bramki w tym meczu, bowiem myślę że każda z tych ekip będzie chciała się pokazać z lepszej strony w ofensywie, nie tak jak to miało miejsce w ich poprzednich spotkaniach. Stawiam na wygraną Belgów 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Myślę że Belgia wygra o ile nie są już zdołowani klęską w półfinale. Receptę na Anglię chyba znają, czyli trzeba im strzelić żeby się pogubili i denerwowali. Stawianie pierwszego gola w meczu Belgia może być dobrym typem.
Myślę że lepiej dać Anglikom strzelić pierwszą bramkę, co pokazała Chorwacja w półfinale, chwilę przed golem Trippiera można było zobaczyć sytuację jak Modrić gada z Subasiciem i z ruchu warg można wyczytać jak mu mówi - &quot;neka pokažu&quot; co po chorwacku znaczy niech strzelą nam gola. Jak widać taktyka zadziałała i Anglicy przegrali mecz
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Typ: Więcej fauli Belgia
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Godz: 16:00
Witam serdecznie. Dzisiaj gram znów na faule przeciwko Anglii. Oni naprawdę grają tutaj bardzo grzecznie jeśli można to tak napisać. Za każdym razem faulowali mniej lub tyle samo od przeciwników, za to Belgowie często faulują a dodając do tego fakt,że od fazy pucharowej Fellaini gra ciągle w 1 składzie i fauluje za każdym razem po kilka razy, + Meunier,który też często lubi pofaulować widzę łatwy bet w stronę fauli Belgii. Statystyki Belgów
16;6 z Francja
16;14 z brazylia
13:9 z Japoną
itd.
Statystkyi Anglii
23/14 z Chorwacją
10/7 z Szwecją
23/13 z Kolumbią.
Moim zdaniem to bardzo pewny typ polecam. Ja łapałem jeszcze po 1.8 terazz już spadło ale dalej moim zdaniem kurs do gry.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Myślę że lepiej dać Anglikom strzelić pierwszą bramkę, co pokazała Chorwacja w półfinale, chwilę przed golem Trippiera można było zobaczyć sytuację jak Modrić gada z Subasiciem i z ruchu warg można wyczytać jak mu mówi - &quot;neka pokažu&quot; co po chorwacku znaczy niech strzelą nam gola. Jak widać taktyka zadziałała i Anglicy przegrali mecz
Takie ryzyko to już nie w tym małym finale. A Anglicy przegrali gdy się posypali i pogubili po dostaniu gola. Dlatego ja doradziłbym Belgii strzelić szybko i naciskać dalej.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Więcej aspektów przemawia za Belgią, ale i tak jest to trudny mecz do typowania. Anglicy doczołgali się do tego etapu, świetnie wykorzystują stałe fragmenty gry, ale największą bolączką tej ekipy jest para murzynków z przodu, którzy partaczą akcje czy dogodne sytuacje raz za razem. Może jutro będą mieć swój dzień, ale jakoś tego nie widzę, bo w starciach z Kolumbią, Szwecją czy Chorwacją nie popisali się niczym szczególnym na czele ze skutecznością. Może i są szybcy, ale robieniem przeciągu nie da rady wygrać spotkania. Obrona momentami też lubi się pogubić, gdy rywal mocniej przyciśnie. Z drugiej strony mamy Belgów, którzy z przodu wyglądają znacznie lepiej od rywala i są bardziej kreatywni w konstruowaniu akcji. Martwi mnie tylko to, że Hazard czasami gra zbyt samolubnie i nie podaje piłki do lepiej ustawionych partnerów. Obie drużyny mają słabe strony, ale mimo wszystko więcej plusów jest po stronie Belgów. Lukaku świetnie czyta grę, potrafi przepchnąć rywala i przede wszystkim bardzo dobrze odnajduje się w polu karnym przeciwnika. 1x2 jak dla mnie nie do gry, ale typuję, że Lukaku strzeli przynajmniej raz, ale życzyłbym jemu i sobie, by wsadził hattricka ???? To byłaby świetna historia. Taki typ wydaje mi się bezpieczniejszy niż stawianie na czystą jedynkę.
Lukaku strzeli @2,25 Totolotek⛔
Miał sytuacje, ale nie wykorzystał. Szkoda.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Anglia
obie strzelą 1,50 1xbet
Belgia zw 1,67
Belgia i obie strzelą 3,65
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,71
powyżej 10,5 rzutów rożnych 2,17
powyżej 11,5 rzutów rożnych 2,85
Przed nami mały finał pocieszenia - Na pewno obie ekipy nie są zadowolone, że grają w sobotę a nie w niedzielę ale zdecydowanie bardziej zawiedzeni są chyba Anglicy.
Z drugiej strony patrząc przez pryzmat całego mundialu to 3 miejsce dla jednej bądź drugiej drużyny to jednak sukces bo żadna ekipy nie była &quot;głównymi&quot; faworytami do wygrania mundialu. Byli to Francuzi, Brazylijczycy, Niemcy czy Hiszpania i właśnie dalej ... Belgia, Anglia, Portugalia czy Chorwacja ale do rzeczy...
Wydaje mi się, że ten mecz będzie bardziej otwarty niż mecz w grupie gdzie Belgia w składzie rezerwowym pokonała 1:0 także rezerwowych Anglików.
Anglia jak i Belgia tylko w 1 meczu nie strzeliła bramki, Belgia strzeliła tych bramek najwięcej ze wszystkich drużyn.
Kolejny aspekt to walka o króla strzelców między Lukaku a Kane dlatego bramki powinniśmy zobaczyć.
Reasumując, kurs może nie jest za wysoki ale myślę, że do jakiegoś dubelka w sam raz.
Myślę, że nie zabraknie w tym meczu rzutów rożnych więc można coś wybrać.. obie ekipy potrafią wykonywać wiele rzutów rożnych w meczu.​
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Tradycyjnie mecze o 3 miejsce na MŚ to otwarte spotkania z dużą ilością bramek. Powodów tego jest sporo -zapewne część drużyn jest &quot;podłamana&quot; porażką w półfinale i podświadomie odpuszcza mecz, część jest już zmęczona -w końcu to już 7 mecz w turnieju. Do tego nie ma takiego ciśnienia i motywacji jak w finale.
Ostatni raz kiedy w tym meczu padło mniej niż 3 gole miał miejsce w 1974r kiedy to... Polska wygrała z Brazylią 1:0. Czyli ostatnie 10 meczów na tym poziomie pokrywało linię over 2,5. I pierwsza moja myśl szła w tym kierunku. Jednak w kursie rzędu około @1,6 na takie zdarzenie kompletnie nie widzę value.
Tym razem znowu mamy dwie ofensywne drużyny, które (głównie dzięki słabym przeciwnikom w fazie grupowej) są liderami w ilości zdobytych goli. Do tego Kane i Lukaku, którzy walczą ze sobą o koronę króla strzelców. Dlatego spodziewam się otwartego meczu od początku, z dużą ilością sytuacji i (mam nadzieję) bramek. W związku z tym próbuję tak:
over 1,5 goals 1st half @2,25
Co ciekawe w ostatnich 10 meczach o 3 miejsce linia ta nie została pokryta tylko 3 razy -w 1978, 1990 i 2006r.
Dla bardziej odważnych ciekawie też wygląda:
over 2,5 goals 1st half @5,5
i jeszcze taki zakład:
BTTS &amp; each team to have 2 or more corners in each half @5,5
kursy z Betfair
 
slqpl 18

slqpl

Użytkownik
Belgia @2.32
Liczba goli: +3.5 @2.46
Wynik i liczba goli: Belgia i +2.5 @3
Belgia i BTS @3.55
HT +1.5 @2.4
Multiwynik 2-1, 3-1, 4-1 @5.2

Wszystkie kursy fortuna
Oprócz tego co wymienili koledzy przede mną (a z czym się zgadzam), to Belgia przemawia do mnie bardziej jako zespół, mają kompletną drużynę z silnymi punktami w każdej strefie. Sądzę że wygrają ten mecz w regulaminowym czasie.
Poza tym Southgate sam przyznał że da chłopakom pograć (w domyśle na całego) i myśli już o Lidze Narodów. Krążą pogłoski że nie zagra aż 5 zawodników z podstawowego składu (przez kontuzje większe lub mniejsze - ciężko dociec). Martinez będzie pewnie chciał żeby jego chłopcy pokazali się z jak najlepszej strony, bo to ostatnia chwila żeby ugrać dobre kontrakty przed sezonem.
Jeśli chodzi o typy, to nie gram na kartki bo w tym turnieju ewidentnie FIFA daje sędziom mocną sugestię żeby oszczędzać zawodników. Na rogach też się ostatnio przejechałem, więc mam zamiar zagrać na bramki i BTS. I to grubo bo to ostatnia okazja na tym turnieju :sarcastic:
Poza tym garść statystyk z 10 ostatnicj meczów o 3 miejsca na mundialach:
- wszystkie mecze +2.5
- 6 meczów +3.5
- 4 mecze +4.5 (wszystkie zakończone 3-2)
- tylko jeden remis 2-2 Francja vs Belgia w 1986 (4-2 po dogrywce)
- 8 meczów BTTS
- 22 bramki do przerwy, 17 w drugiej połowie
- więcej bramek w pierwszej połowie w 6 meczach, w drugiej - w 4 meczach (brak remisów HT/FT)
- 6 meczów z golami w obu połowach
- 2 mecze z 0:0 do przerwy
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Anglia - Belgia John Stones: Poniżej 94,5% celnych podań w meczu 1,80 Fortuna ⛔
Stones gra sporo długich piłek, w tym turnieju już 38. W reprezentacji Anglii to jeden z najczęściej podających długie piłki piłkarzy. Samo to powoduje, że wzrasta niecelność podań. W grupie grał na bardzo wysokim procencie, pod 100% ale to inny poziom rywali. W fazie pucharowej już więcej pomyłek i z Kolumbią i Szwedami tej linii nie pokrył, z Chorwacją się udało. Tam, gdzie rywale mieli wysokich, fizycznie grających obrońców, tam długie piłki nie zawsze dochodziły lub rywale potrafili wygrać pojedynki główkowe. Tutaj po drugiej stronie staną zawodnicy wysocy, którzy potrafią grać głową - Fellaini, Witsel, Kompany i Verthongen. Druga sprawa - dochodzi coraz większe zmęczenie całym turniejem, więc i dokładność może w niektórych momentach zawodzić. Linia jest bardzo wysoko ustawiona, wystarczą 3 niecelne podania na 50 i wchodzi. Podania krótkie to raczej tutaj Stones się nie myli bo gra do najbliższego, ale liczę na niedokładne długie piłki, a takich w fazie grupowej Stones posyła co mecz ok 10. Dziś powinno być podobnie.
Anglia - Belgia Anglia powyżej 4,5 rzutów rożnych 1,85 STS ✅
Typ na rogi Anglików stał się bardzo popularny w fazie pucharowej. Nie ma się co dziwić, bo angielska piłka zmierza do gry ze stałych fragmentów i długą piłką. W poprzednich meczach tylko z Panamą, gdzie mecz ustawiony był po I połowie i Synowie Albionu skupili się na utrzymaniu piłki i ostatnim spotkaniu z Chorwacją linia nie została pokryta. W meczu półfinałowym Anglicy opadli z sił i po przerwie skupiali się tylko na defensywie. Mecz o trzecie miejsce to mniejsze obciążenie psychiczne i dlatego spodziewam się ciekawego, szybkiego widowiska z obu stron. Anglia często kieruję grę na skrzydła skąd piłką wędruje w pole karne. Sama walka powietrzna w tym obrębie może dać sporo stałych fragmentów z narożnika boiska. Obrońcy Belgii posiadają wiele walorów technicznych i w tym aspekcie przewyższają rywali grających w ataku, dlatego wydaje mi się, że Anglia będzie uciekać się do gry górą, gdzie zawsze byli bardzo groźni.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Masówka na Belgów wszędzie i to mnie cieszy ja zagram ostrożnie zwycięstwo Belgia- Anglia 2 kurs 2,30 fortuna . Belgia przyjechała tu po złoto , dla Angoli 3 miejsce to byłby największy sukces od 1966 w reprezentacyjnej piłce i zapewniona wtedy herbatka o 17 -tej u Królowej , przeszliby do historii. Rozczarowani Belgowie , zmotywowani na maxa Angole przy mniej więcej równym potencjale piłkarskim. Stawiam na to ,że futbol prawie wróci do domu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Belgia - Anglia
Typ: Lukaku strzeli powyżej 1,5 gola ⛔ miał swoje szanse Romelu, ale ewidentnie piłka mu dzisiaj &quot;nie siedziała&quot;
Kurs: 5.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Mecz pocieszenia, obie ekipy najchętniej by go nie rozegrały i po półfinałach pojechały do domu, myslę, że bardziej zdeterminowani bedą mimo wszystko Belgowie i oni staną na najniższym podium Mundialu. Z reguły są to mecze overowe, statystycznie ostatni raz wynik poniżej 2,5 gola padł w 1974, kiedy nasze Orły pokonały Brazylię 1:0, więc dzisiaj liczę na bramki, a przede wszystkim na gole najlepszego strzelca Belgów Lukaku, który na codzień wiadomo gra w Anglii. Dodatkowo ma jeszcze minimalną szansę na koronę króla strzelców Mistrzostw, wystarczy, że strzeli 2 gole, wtedy zrówna się z Harrymn Kane&#39;em, a że ma na swoim koncie asystę, a Anglik nie ma to tytuł przypadł by właśnie jemu, oczywiście jeżeli Kane nie zapunktuje dzisiaj. Liczę właśnie w głównej mierze na mobilizację Belgów i samego Lukaku, że Czerwone Diabły będą grać właśnie dużo piłek na swojego najlepszego napastnika i że minimum te 2 razy pokonana Angielskiego bramkarza, ciekawym typem też wydaje się postawienie zakładu, że to Belg zostanie najlepszym strzelcem turnieju, kurs jeszcze wczoraj na fortuna był na to zdarzenie bodajże @24, dziś już &quot;tylko&quot; @20. Na tych mistrzostwach obie ekipy już grały razem w grupie i wtedy padł wynik 0:1 w stronę Belgii, ale wiadomo, o czym pisałem wtedy i inni też, że Anglia ze względu na układ turniejowej drabinki nie chciała wygrać tamtego meczu, dziś nie będzie już żadnej kalkulacji, tak jak wspomniałem na wstępie liczę na overowe spotkanie i mobilizację Lukaku, a czy moje przewidywania się spełnią przekonamy się już dziś wczesnym wieczorem.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Jeżeli chodzi o J. Stonsa i statystykę jego podań to przedstawia się następująco
średnia od buka 94,5 (fortuna) średnia na mecz 96
% podań w każdym meczu 96 91 92 100 98 99
poza 4 i 5 meczem miał więcej niż 94,5
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Masówka na Belgów wszędzie i to mnie cieszy ja zagram ostrożnie zwycięstwo Belgia- Anglia 2 kurs 2,30 fortuna . Belgia przyjechała tu po złoto , dla Angoli 3 miejsce to byłby największy sukces od 1966 w reprezentacyjnej piłce i zapewniona wtedy herbatka o 17 -tej u Królowej , przeszliby do historii. Rozczarowani Belgowie , zmotywowani na maxa Angole przy mniej więcej równym potencjale piłkarskim. Stawiam na to ,że futbol prawie wróci do domu.
Nie rozumiem tego że piszesz że jest masówka na Belgów i to cie cieszy a Ty grasz &quot;ostrożnie&quot; na zwycięstwo anglików??
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Nie ma żadnej masówki na Belgię a kursy od wystawienia nawet na Czerwone Diabły delikatnie wzrosły,parę postów w temacie to nie masówka nie piszcie głupot.
Mecz ciężki do wytypowania,moim zdaniem decydujące będzie przygotowanie fizyczne,bo to że zagrają na maksa to pewne,Belgia jak do tej pory od tej strony wyglądają bardzo dobrze noi nie mają żadnej w nogach dogrywki,nie są też jakimiś super tuzami co pokazali Japończycy.
Anglia również bardzo dobrze pod tym kątem i niejako na własne życzenie zafundowali sobie dwie dogrywki a to 60 min dodatkowego meczu a nawet na takim zmęczeniu więcej.Jak na młodą ekipę prezentują się bardzo dobrze.
Moje typy over 2,5 gola - 1,61 fortuna
BTTS - 1,50 - fortuna
Remis - 3,75 - fortuna
Ostateczny zwycięzca Belgia - 1,67 fortuna
Przewiduję mecz na noże z dużą ilością goli i w ostatecznych rozrachunku Czerwone Diabły win,ich doświadczenie i cwaniactwo powinno przeważyć
 
Do góry Bottom