>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.08.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 12. Sierpnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 12:15
Spotkanie : ADO Den Haag : FC Emmen
Typ : over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs : 1.83
Bukmacher: Fortuna
Zaczynamy nowy sezon w Eredivisie , ja wybrałem spotkanie 7 ekipy poprzedniego sezonu z beniaminkiem , ADO w poprzednim sezonie w meczach u siebie z bilansem 7-4-6 i br 26:27 czyli nie wyglądało to na rewelacyjny wynik stąd liczę że i dziś na inaugurację nowego sezonu stracą jakąś bramkę zresztą w inauguracji sezonu 17/18 w meczu u siebie polegli z Utrechtem 0:3 , natomiast beniaminek powinien wejść w sezon dobrze , to pierwszy mecz na najwyższym szczeblu rozgrywek no i pełni entuzjazmu z awansu na pewno dadzą z siebie 200% , jak to zwykle u mnie zaglądam do H2H i chociaż ostatnie ich pojedynki miały miejsce dawno dawno temu to jednak over 2.5 gola był przeważnie w każdym spotkaniu , no i jest to Eredivisie czyli dosyć overowa liga , w meczu inauguracyjnym ten sezon wczoraj w meczu Zwolle z Heerenveen wynik 2:3 tak wiec myślę że dobrym typem powinno być over 2.5 i bts w tym spotkaniu przy dosyć wysokim kursie !
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
najlepszy_polski_typer 255
Dyscyplina: WTA Tenis, Montreal
Godz: 00:00
Spotkanie: Sloane Stephens - Elina Svitolina
Typ: Sloane Stephens dw. 2-0 w setach
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Sloane Stephens ma największy talent z pozostałych ćwierć finalistek z Montrealu i nie chodzi tu tylko o ofensywne atuty. Dla mnie jest to zawodniczka kompletna, bez względu czy mówimy o obronie, czy ataku. Każdy człowiek ma swoje wady, Sloane nie wyrobiła kondycyjnie w tegorocznym finale French Open i dlatego przegrała tam z Simoną Halep, mimo to pokazała Amerykanka lepszy tenis lecz nie wytrzymały obciążenia jej płuca. Warto przypomnieć, że dziś nie gramy na cegle, a na twardym podłożu i to oznacza, że bieganie nie będzie tak boleć Panne Stephens. Jak oglądam tą Panne zawsze mam wrażenie jakby to była gra na PlayStation. Tej jej swobodne uderzenia tuż nad siatką, to wręcz idealne uderzenia. Nikt nie gra z taką mocą, precyzją i swobodą jak Sloane Stephens. Ciało też ma perfekcyjnie zbudowane, ramiona niczym Johny Rambo. Svitolina potrafi czasami złapać niesamowite kąty uderzenia, podobnie do Amerykanki, ale cała reszta to nie ten level! Jej potyczka z Mertens była cieniutka, Elise nie była dużym zagrożeniem tego dnia, a Ukrainka musiała zagrać swego max&#39;a aby wygrać ten pojedynek. Właśnie ten max Ukrainki nie będzie stanowił duzego zagrożenia dla Stephens. Svitolina gra wysoko nad siatką, a podejmuje ofensywne próby, gdy jest wręcz do tego zapraszana. Mertens wczoraj pozwalała jej w pełni wykorzystać potencjał swego nadgarstka, jednak Sloane dziś tego nie zrobi. Elise Svitolina nie potrafi przejąć inicjatywy w pierwsze tempo, to nie jej tenis, ona wręcz kocha szarpaną gre. Ukrainka nie będzie wielkim zagrożeniem dla Stephens, która dziś ponownie z wielką łatwością przejmie kontrolę nad spotkaniem, jak to miało miejsce w konfrontacji z Sevastovą.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal-Manchester City
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,60
Bukmacher: fortuna
Witam! Na niedzielę zdecydowałem się na typ w angielskiej Premier League, mianowicie - bramki dla obu drużyn w meczu Arsenalu z Manchesterem City. Z pewnością można to spotkanie określić jako szlagier kolejki. Obie drużyny wchodzą w ten sezon w wielkimi ambicjami. Arsenal pod wodzą nowego trenera Emerego będzie w końcu chciał wygrać ligę, a City będzie miało nadzieję powtórzyć wyczyn z ubiegłego sezonu i ponownie sięgnąć po tytuł. Zarówno jeden jak i drugi zespół posiada w swoich składach świetnych zawodników - szczególnie w ofesnywie, których nawet nie muszę wymieniać, bo z pewnością większość je zna... City swoją siłę pokazało już w meczu o Tarczę Wspólnoty, gdzie pokonali Chelsea 2-0, a Arsenal będzie grać przed własną publicznością. Spodziewam się otwartego i zaciętego meczu z bramkami po obu stronach.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;!
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna - MŚ U-18 kobiet
Godzina 16:00
Spotkanie : Rumunia - Angola
Typ : Rumunia -7,5 handi
Kurs : 1,9
Bukmacher : 1xbet
Dosyć niska linia jak na różnice potencjałów obydwu zespołów. Być może jest to spowodowane tym że dotychczasowe mecze Angola nie przegrywała dużą iloscia bramek. Niemniej jednak mają na koncie 3 porażki kolejno z Polską 19:26, Niemcami 19:28 oraz Austrią 20:23. Zawiodly przede wszystkim w tym ostatnim meczu gdyż młode Austriaczki spisuja się na tym turnieju słabiutko. Rumunki w każdych mistrzostwach tego rocznika dochodzą daleko. 4 lata temu wygrały caly turniej. Większość zawodniczek wywodzi się ze szkółki Csm Bukareszt. Dotychczas odniosły trzy zwycięstwa z: Słowacją 22:21, Austria 37:19 i naszymi dziewczynami 28:19.
⛔ 100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Kazachstan Pierwsza Liga
Godzina 16:00
Spotkanie : Shakhtar Karagandy - Ordabasy
Typ : Shakhtar Karagandy wygra
Kurs : 2.35
Bukmacher: UNIBET
Mecz 22 kolejki ligi kazachskiej. Faworyt według mnie to gospodarze, dwa remisy z dobrymi drużynami które występowały w eliminacjach do pucharów europejskich. Natomiast goście lepiej się zaprezentowali z tymi drużynami ale w ostatnich dwóch meczach remis z Tobolem i porażka z Zhetysu. Jeśli chodzi o bilans pomiędzy tymi drużynami wygląda to różnie raz remis raz wygrywa któraś z drużyn. Wydaje mi się że dziś gospodarze powalczą i wybronią się z pozycji spadkowej, stawiam czystą jedynkę ale bezpieczniej dać 1x lub dnb. Powodzenia ???? z fartem
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal-Manchester City
Typ: Handicap 1-0 TYP: MAN City

Kurs: 3,05
Bukmacher: fortuna
Opis:
Pierwszy hit nadchodzącego sezonu. Pod lupę chciałem wziąć Liverpool, ale uważam, że kurs jest tak niski, że wolę nie ryzykować tym bardziej, że West Ham nie wygląda najgorzej kadrowo. Zaryzykujemy zagranie handicapu w Londynie, gdzie obrońca tytułu zmierzy się z Arsenalem. Według mnie zdecydowanym faworytem jest City. Emery to nie jest trenerski geniusz i nigdy go tak nie postrzegałem. Manchester będzie chciał udowodnić swoją dominacje w Anglii i jutro według mnie przywiezie 3 pkt z Londynu. Do meczu gotowi są De Bruyne i Sterling, a więc bardzo ważne układanki Guardioli. Czy Arsenal się postawi, czy przegra zdecydowanie? Ja stawiam na tą 2 opcję. Uważam, ze City stać na zwycięstwo 3-1 lub 2-0. Obrona Arsenalu wygląda według mnie słabo, do tego pomoc jest też już nie taka mocna jak dawniej. Arsenal jak dla mnie w tym roku może skończyć nawet poza pierwszą 6, ale to już moje przeczucia. Manchester jutro wygrywa i taki typ właśnie wam preferuję ????
PS. Nie ponoszę odpowiedzialności za moje &quot;pewniaki&quot;, obstawiasz na własne ryzyko.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:15:30
Spotkanie: Piast - Legia
Typ: 1
Kurs: 2.80
Bukmacher: Lv Bet
Analiza:
Co dużo pisać jesli ktoś się interesuje choć trochę polska piłka to o sytuacji mistrza posiłki nie ma co się za dużo rozwodzić. Gra wygląda fatalnie brak zgranie jakieś nie dopowiedzenia brak trenera itd. Nawet wzywają na pomoc Jędrzejczyka który miał nie grać za karę. Za to Piast ppokazal że okres przygotowawczy został maksymalnie wykorzystany drużyna niczym nie przypomina ta z tamtego sezonu wygrane Pogonią i sosnowcem może nie z wielkimi drużynami tym bardziej że pogoń bez formy ale mecz u siebie z zaglebiem Lubin już pokazał że Piast jest w formie i pokonal też w dobrej formie zagłębie legia dostała baty od amatorów i jedyne rozwiązanie to zregenerować się na rewanż z nimi więc przewidywane rostacje stawiam na piasta czyste 1 mo,a też spokojnie zaryzykować i podwyższyć kurs i postawić 1+ 2,5 lub 1 bts myślę że spokojnie wejdzie powodzenia
⛔ 100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea Poludniowa, Kobiety
Godzina:12:00
Spotkanie: Ulsan Hyundai - Suwon Samsung
Typ: 1:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pojedynek ligowych sasiadow, ktorzy zajmuja kolejno IV i III miejsce. Roznica 4 punktow, jest na tyle mala, ze nie widze faworyta w tym meczu..Jesli mialbym typowac z 1x2, powiedzialbym, ze remis jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem. Oba zespolu potrafia strzelac, jak i tracic bramki o czym swiadcza bilanse. Oprocz tego gospodarze w ciagu ostatnich 5 meczy 3x remisowali, az dwukrotnie wynikiem 1:1.. Mysle, ze obie druzyny strzela bramke a spotaknie zakonczy sie podzialem punktow, po kursie 6.00 zarzykuje dokladny wynik.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie - Jagiellonia
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBET
Analiza: Ciekawie zapowiada się spotkanie w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie podejmie Jagiellonię, obie ekipy obiecująco zaczęły sezon, mają na koncie po 6 punktów, wygrały po dwa mecze i raz doznały goryczy porażki, minimalnym faworytem są Miedziowi, którzy mieli więcej czasu na regenerację, ponieważ Jaga w czwartek grała mecz w eliminacjach Ligi Europy, poza tym ze względu na rewanż i konieczność odrabiania strat trener Mamrot będzie musiał za rotować składem. Natomiast Zagłębie wyjdzie najmocniejszą jedenastką jaką dysponuje na chwilę obecną trener Lewandowski. Mój główny typ na to spotkanie to obie strzelą, na ostatnie 6 spotkań pomiędzy nimi w 5 obie ekipy zdobyły co najmniej po golu, w bieżącym sezonie w meczach Zagłębia w każdym z trzech meczy wspomniany BTS został pokryty, gorzej wygląda w tej kwestii Jagiellonia, w której meczach w tym sezonie ani razu obie drużyny nie trafiły do siatki, jednak w jedynym jak narzie meczu wyjazdowym piłkarze z Białegostoku strzelili 2 gole i myślę, że w Lubinie także ich stać na strzelenie gola. Drugi typ to wygrana Miedziowych, ale dla bezpieczeństwa asekuruję się zwrotem w przypadku remisu, powody podałem wcześniej, może dołożę tylko jeden, że Zagłębie gra u siebie i może liczyć na wsparcie trybun. Z ciekawostek jeszcze to w ostatnich 14 bezpośrednich starciach nie padł remis, ostatni raz obie ekipy podzieliły się punktami prawie 6 lat temu, druga ciekawostka jaka wpadła mi w oko to, że na przestrzeni ostatnich 3 lat, w ostatnich 8 meczach na przemian wygrywała jedna lub druga drużyna i dzisiaj wypada, że wygra...Zagłębie, a jak będzie przekonamy sie już wieczorem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, superpuchar
Godzina: 22:00
Spotkanie: FC Sevilla - Barcelona
Typ: Wygrana Barcelony
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Faworyzowana Barcelona zmierzy się z Sevillą w superpucharze Hiszpanii, który będzie rozgrywany w Tangerze (Maroko). Sam mecz będzie wyjątkowy ze względu na to, że nie będzie meczu rewanżowego, poza tym niewykluczona jest obecność VAR, który będzie obowiązywać na hiszpańskich boiskach w tym sezonie.
Jeśli chodzi o sam mecz, to faworytem spotkania jest oczywiście Barcelona, która ma za sobą bardzo dobre okienko transferowe i niezłe mecze sparingowe (do momentu, gdy w drugich połowach nie wchodzili niedoświadczeni zawodnicy i często tracili zaliczkę z pierwszej połowy).
Sevilla także nie wyglądała źle w meczach sparingowych czy ostatnich meczach eliminacyjnych do fazy grupowej LE, ale ich maksem w dzisiejszym meczu powinien być co najwyżej zdobyty gol.
Już ostatni finał PK pokazał, jak Barcelona zupełnie zdominowała ekipę z Andaluzji.
Nie wiadomo w jakim składzie wystąpi ekipa Blaugrany, ale ich kadra jest bardzo solidna i trudno znaleźć słaby punkt - nawet u piłkarzy drugoplanowych.
Przewiduje zwycięstwo Barcelony. Przewidywany wynik 3-1.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina:
15:00
Spotkanie: Lyon - Amiens
Typ: spotkanie/1 połowa liczba goli: 1/-1,5
Kurs: 2.18
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Lyon po nieudanych spotkaniach w ramach International Champions Cup przystąpią do inauguracji sezonu jak najwyższej zmotywowani , aby odnieść zwycięstwo w swoim , pierwszym meczu nowego sezonu Ligue 1 u siebie .Mecz ten powinien przebiegać pod dyktando gospodarzy , którzy znają sposoby na rozmontowanie defensywy Amiens . Otóż w wszystkich czterech spotkaniach Los Gones wygrali wszystkie spotkania zarówno u siebie, jak i na wyjeździe różnicą minimum dwóch bramek , jednakże we wszystkich pierwszych połowach tych meczy nie padało nie więcej niż jedna bramka , przy czym w drugiej połowie tychże pojedynków Lyon dobijał swojego przeciwnika w większości więcej niż jedną bramką , więc postawienie na wygrana oraz mała ilość goli w pierwszej połowie wydaje się raczej dość dobrym typem .
✅ 118
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - World Open 2018
Godzina: 8:00
Spotkanie: David Gilbert - Mark Williams
Typ: Mark Williams (handicap -2.5 frame)
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niedziela, a więc klasycznie będziemy mieli okazję oglądać finał - tym razem z Yushan w Chinach, gdzie odbywa się World Open 2018. Ostatni mecz rozegrają David Gilbert i Mark Williams. Myślę, że Mistrz Świata pokaże więcej swobody i pokona co by nie było sensacyjnego finalistę Gilberta. Ten z kolei zaskakiwał z meczu na mecz, kiedy pokonał Allistera Cartera, Marco Fu, czy Barrego Hawkinsa. Walijczyk zatrzymał mega rozpędzonego Jacka Lisowskiego oraz w półfinale wygrał w deciderze po ciężkim meczu z Nopponem Saengkhamem. Williams jest faworytem i tu nie ma gadki - ja pod tym się podpisuję i stawiam, że wygra swój mecz minimum trzema frejmami. Wynik 10:7 lub wyższy da zakład na plus. Panowie bezpośredni mierzyli się ostatnio w Lidze Mistrzów - 3:0 dla Marka, ale także w Northern Ireland Open 2016 i 2017. Tam oba spotkania także na korzyść Williamsa (4:2). Mark po tym turnieju wskoczy na drugie miejsce w rankingu światowego Snookera wyprzedzając O&#39;Sullivana, więc triumf w World Open da jeszcze większą przewagę nad Anglikiem. A i oczywiście dwa razy więcej pieniędzy, co też może być jedną z głównych motywacji. Mecz zostanie rozegrany w dwóch sesjach do 10-ciu wygranych partii - pierwsza od 8:00, a druga od około 13:30. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
czaro82 399,5K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 21 : 00
Spotkanie: Arsenal - M. City
Typ: over 2.5 bramki i poniżej 10.5 rożnych
Kurs: 3.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam wszystkich, dziś późnym popołudniem dojdzie do ciekawego spotkania w pierwszej kolejce angielskiej Premier League, gdzie Arsenal Londyn będzie podejmował Munchester City.
Obydwie drużyny brały udział w turnieju ICC przygotowując się do sezonu i tam ich gra mogła się podobać. Zarówno jedni i drudzy osiągali w swych spotkaniach zadowalające wyniki, choć wiadomo że ten akurat turniej traktowany jest z przymrużeniem oka mający na celu ratowanie składem oraz testowaniu ustawień formacji a także zmienników.
Obydwa zespoły mają w składzie mocnych graczy formacji ofensywnej jak Lacazette i Abumayeng w Arsenalu czy Sterling i Aguero
w City. Faworytem jest tutaj obecny &quot;Majster&quot;
z ubiegłego sezonu w którym zdetronizował pozostałych rywali. Kadrowo kapkę lepiej również wypada ekipa prowadzona przez Pepa Guardiolę, szczególnie jeśli chodzi
o środek pola. Więcej absencji po stronie gospodarzy, niepewny występ Welbecka Rmseya oraz Kolasinaca a także kontuzja Kościelnego mogą utrudnić wywalczenie chociażby 1 pkt z tak mocnym rywalem. Goście bez większych problemów kadrowych
ponadto pewna wygrana z Chelsea może napawać optymizmem kibiców niebieskiej części Munchesteru. Patrząc na bezpośredni bilans meczy tych zespołów także tutaj górą City które wygrało 3 z 5 spotkań 2 remisując.
Reasumując to co wyżej, w takich meczach zazwyczaj pada sporo bramek, proponowany over aż w 80% lecz kurs na over marny tak więc podbijam go ilością rzutów rożnych bo wydaje mi się iż nie będzie ich dziś ...naście.
⛔100
a i tak błąd w godzinie
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Arsenal Londyn – Manchester City
Typ: over 3.5
Kurs: 2.46
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W ostatnich latach nigdy nie ufałem ekipie Arsenalu w defensywie i nie zaufam im tym razem tym bardziej że ta formacja ma problemy kadrowe co nie jest nowością. Zacznijmy od tego że ciągle nie wiadomo kto będzie numerem 1 w bramce to z jednej strony dobrze bo widać że jest ostra rywalizacja ale wiadomo że defensywa potrzebuje stabilizacji do samego początku. W środku zabraknie Kościelnego a więc parę będą tworzyć Mustafi – Sokrates i to jest dla mnie zagadka są to dwie wieże ale tutaj będzie potrzeba szybkości i zwrotności czy obaj mają to na tak wysokim poziomie by zatrzymać widać świetnie dysponowanego Aguero . No i nie zapominajmy o skrzydłowych Mahrez, Sane i podobno do gry ma być gotowy Sterling i De Bryne a po lewej stronie Arsenalu problem z defensywą. To co moim zdaniem najbardziej przespano to brak klasowego defensywnego pomocnika to ta pozycja robi najwięcej szkód w defensywie Xhaka wiemy że to walczak który jednak lapie kartek aż miło. To co jednak na ten moment tknął w ten zespół Emery to taką świeżość i nowy pomysł a tego najbardziej potrzebował Arsenal. Ci zawodnicy wydają się być bardziej zmobilizowania na coś nowego i w moim odczuciu Arsenal będzie zespołem skuteczniejszym z nową wizją. Wiadomo że City raczej tutaj piłkę będzie trzymało a Auba oraz Lacazette to idealne warianty do gry z kontry. To co nie szwankowało w okresie przygotowawczym to na pewno ofensywa i nowe pomysły na grę. City ma na starcie plus w postaci tego że zagrał oficjalny, poważny mecz z Chelsea gdzie zdominowali rywala i to już był mocny Mistrz Anglii. Pełna stabilizacja składu, gra się nie zmieni, tak więc wiemy czego oczekiwać można po ekipie Guardioli zagrają swoje to znowu mogą z łatwością strzelić trzy bramki tak jak przed rokiem w każdym z trzech starć.
⛔100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan - Pierwsza liga
Godzina:13:00
Spotkanie: Kyzylzhar - K. Ałmaty
Typ: 1
Kurs: 7.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ciekawe spotkanie wyhaczylem.
Juz tlumacze o co chodzi.
Kairat za 3 dni gra rewanz z Sigma olomuniec w europejskich pucharach. W 1 meczu dostali 2:0 wiec skupia sie na tym meczu. W lidze dzis ostatni mecz i pewne 2 miejsce bez szans na lidera. Sadze ze przyjada juniorami
Gospodarze zas walcza o utrzymanie w lidze i jesli dzis zwyciezal maja pewne pozostanie w najwyzszej klasie rozgrywkowej Kazachstanu.
Z farcikiem i grac poki buki nie usunely zdarzenia
⛔ 100
 
Z 582K
Dyscyplina : Koszykowka Kobiety WNBA
Godzina 21:00
Spotkanie : Washington Mystics- Dallas Wings handicap [0-9,5]
Typ : 2
Kurs : 1,80
Bukmacher : Forbet
Analiza&gt;Napewno fawortytem tego spotkania są koszykarki gospodarzy Washington Mystics które ostatnio odniosły 4 zwycięstwa z rzędu&gt;obecnie zajmują one 3 miejsce w Konferencji Wschodniej z bilansem 18 odniesionych zwycięstw i prszegrały 11 pojedynków.W ostatnim swoim meczu wysoko pokonaly na swoim parkiecie Seattle Storm 100-77.Ich rywalki drużyna Dallas Wings ostatnio grają słabo i przegrały 5 pojedynków po kolei.Obecnie zajmują one 5 miejsce w Konferncji Zachodniej.dotychczas wygrały 14 meczy i 16 pojedynków przegrały.W ostatniej kolejce przegrały na wyjeżdzie z Atlanta Dream 92-82.Myśle że to spotkanie będzie wyrównane i zdecydowanie powinno paśc bardzo dużo punktów.Ale osobiście stawiam że Dallas Wings nieprzegra wysoko tego pojedynku.
⛔100
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Liverpool - West Ham
Typ: over 3
Kurs: 1.62
Bukmacher: lvbet
Analiza: Tak jak we wczorajszym moim spotkaniu, w którym padło wiele bramek, dzisiaj również liczę na to, że Liverpool jak to zazwyczaj miewa na własnym boisku, strzeli sporo bramek. The Reds pozyskali kilku zawodników do pierwszego składu i rotacji w trakcie letniego okienka transferowego i dzisiejszy mecz pokaże nam nieco umiejętności z pewnością części nowych graczy. Koncepcja gry Kloppa nie powinna się zmienić - mocny pressing i chęć zdominowania spotkania i tym samym zdobycie kilku bramek. West Ham pozyskał wielu nowych piłkarzy i zobaczymy czy rzeczywiście gracze wkomponowali się do zespołu czy jednak wymaga to jeszcze trochę czasu zanim wszyscy się dobrze zrozumieją. Nie zmienia to faktu, że West Ham nie może się bronić przez cały mecz. Spodziewam się, że jednak Liverpool tutaj zdominuje spotkanie i strzeli przynajmniej trzy bramki.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan - Pierwsza liga
Godzina:13:00
Spotkanie: Kyzylzhar - K. Ałmaty
Typ: (handi eu 1-0) -wygrana Kyzylhar
Kurs: 3,4
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam ,
natknął mnie na ten typ Kamil68 , uważam jego analizę za rozsądną tym bardziej , że Almaty nie mają nic do zyskania w lidze, natomiast Sigma jest do ogrania (przynajmniej taką mają nadzieję...bo ossobiście nie sądzę heh) . Gospodarze przy winie żegnają widmo spadku i baraży więc jeśli faktycznie Almaty mogą przyjechać słabszym składem to gram tę linię.
Widzę też w historii H2H ,że Almaty nie dominowały w ostatnich spotkaniach ,właściwie na 5 ostatnich spotkań w takim samym zestawieniu-gospodarz-gość Almaty wygrały raz-ten najdawniej bo w 2004 roku, pozostałe spotkania pokrywały typ.
Myślę ,że jedynkę do afer z wysokimi kursami jak najbardziej można dożucić....ja dokładam Sion z wychodzącą na prostą po malutku Bazyleą...grającą w pucharach za 4.4 ;) Ciekawie też prezentują się Norweski Kongsvinger ,który wystrzelił ofensywnie w ostatnich 3 spotkaniach zdobywając 17!!! bramek za 2.50 na wyjeździe, Finlandzki Rovaniemi ,do którego zawita Mariehamn z bilansem 10 wyjazdów 1-2-7 i w tym ostatnie 5 przegranych z bilansem bramkowym 1-13 ;) za 2.00 ....ogólnie jest w czym przebierać dzisiaj...oby tylko dzień zweryfikował wszystkie analizy na plus heh ????
Pozdrawiam.
⛔100
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30

Spotkanie: Piast Gliwice - Legia Warszawa
Typ: handicap 0:1 - Piast Gliwice
Kurs: 5.71
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
Na dzisiaj krótka analiza, ponieważ ten typ, ale bez handicapu, jest już dodany i najważniejsze rzeczy zostały powiedziane, więc nie ma sensu pisać bliźniaczego postu. Typ dodany z bólem serca, jako że jestem wieloletnim fanem warszawskiej Legii. To prawda, że Legia często wchodziła kiepsko w sezon i z czasem nabierała rozpędu, jednak tegoroczne problemy wydają się być poważniejsze i nic nie wskazuje by miały się zakończyć na tym meczu. Obrona gra tragicznie i popełnia proste błędy, w ataku Legia może straszyć tylko nazwiskami, rzeczywistość jednak brutalnie weryfikuje ich siłę (Carlitos strzelił dotychczas dwie bramki, obie jakimś kelnerom). Piast gra fajną piłkę na początku sezonu, do tego wiadomo jak jest w naszej rodzimej ekstraklasie - jak przyjeżdża Legia, gra się na więcej niż 100%, więc myślę, że będą chcieli dać swoim kibicom ogromną uciechę i wbić Legii parę bramek.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom