>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.08.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 10. Sierpnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Lechia Gdańsk : Miedż Legnica
Typ : Lechia over 1.5 gola
Kurs : 2.12
Bukmacher : Unibet
W tym meczu także nie mogę przejść obojętnie aby nie postawić na bramki a konkretnie bramki ze strony Lechii , Lechia może nie zachwyca bo na 3 mecze bilans 1-2-0 i bramki zaledwie 2:1 ale też jak widać nie ma aż tak żle , dzis podejmują beniaminka z Legnicy który zajmuje 12 miejsce z bilansem 1-0-2 i br 3:5 ,Miedż ostatnio na swoim terenie podejmowała Górnika który też nie gra najlepiej i wszystko układało się pomyślnie dla Miedzi aż do 73 min gry , prowadzili bowiem 1:0 i wydawało się że mają mecz pod kontrolą a tu masz ci babo placek w ciągu 15 min Górnik zdobył 3 bramki i ostatecznie 3 pkt powędrowały do Zabrza tak wiec nie liczę na to że dziś w Gdańsku zachowają czyste konto bramkowe , Miedż rozegrała jeden mecz na wyjeżdzie w Krakowie gdzie polegli z Wisłą 2:1 dlatego też trudno mi przejść obok typu że Lechia nie zdoła u siebie strzelić 2 bramki i tak stawiam !
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legends - Tajwan, LoL Pro Series
Godzina: 10:00
Spotkanie: J Team - Machi E-Sports

Typ: Machi E-Sports
Kurs: 3.65
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
O drużynie Machi pisałem już przy okazji mojego niedzielnego typu dnia (https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-5-08-2018-niedziela.152727/page-2#post-6703828). Zgodnie z moimi przewidywaniami udało im się przełamać pechową serię porażek. Zaprezentowali się bardzo solidnie i nie dali przeciwnikowi ugrać nawet mapy. Szczególnie dobrą formą popisał się DeuL, ich AD carry, który dwa razy zagrał Kai&#39;Są, a przeciwnicy ewidentnie sobie z nim nie radzili. Nie sądzę by ich zwycięstwo było dziełem tylko i wyłącznie dyspozycji dnia, sądzę, że ogólnie forma jest coraz wyższa, lepiej późno niż wcale. Co prawda nadzieje o playoffach są już raczej pogrzebane, ale i tak nie może być mowy o odpuszczaniu gier, będą się starać ugrać jak najwięcej, jako że im wyższa pozycja w końcowej tabeli, tym więcej pieniędzy dla teamu. Uważam, że spokojnie stać ich na sprawienie niespodzianki w tym meczu, a kurs 3.65 można traktować jako prezent od buka. Ich przeciwnicy J Team zajmują obecnie 4 miejsce, ostatnie z premiowanych grą w playoffach, ale w ostatnich dwóch tygodniach robią wszystko żeby z niego spaść. 4 przegrane z rzędu, w tym dwie wynikiem 2:0, a w każdym z tych meczy uważani byli za faworytów. Machi wygląda coraz lepiej, forma J Team natomiast pikuje w dół, dlatego warto spróbować zakładu na tych pierwszych. 19 lipca był ostatni ich bezpośredni pojedynek, JT udało się zwyciężyć 2:1, jednak dyspozycje drużyn były zupełnie inne niż obecnie, sądzę więc że czas na rewanż.
✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
R 5

raideniow

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO OGA Counter PIT
Godzina: 18:00
Spotkanie: x-com TEAM - AGO Esports
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszym meczu zmierzą się 2 polskie formacje. Wagą meczu jest półfinał drabinki wygranych . Kilka miesięcy temu czy nawet tygodni zdecydowanym faworytem meczu było by ago lecz tydzień temu straciło swojego najlepszego zawodnika snatchiego który pełnił rolę snipera . Nowo zakontraktowanym zawodnikiem został szpero niespełna 2 dni temu. Ostatnie 5 meczy ago to aż 4 porażki ze zdecydowanie słabszymi rywalami i 1 jedna wygrana z nikomu nie znanym zespołem. Tak krótki czas w nowym składzie nie pozwala ago w pełni wykorzystać potencjał swojego snipera. Również cała drużyna powróciła w zeszłym tygodniu do treningów po 2 tygodniach przerwy a w takiej grze jak cs;go jest to dosyć długi okres czasu . X-com w teoretycznie nowym składzie spisuje się coraz lepiej zmagania w swojej grupie zakończyło na pierwszym miejscu . Bardzo dobrze w ostatnich dniach spisuje się ich sniper STOMP. We wcześniejszych potyczkach tych dwóch drużyn a było ich trzy mieliśmy 2 zwycięstwa x- com jeszcze pod inna nazwą. Ewidentnie styl preferowany przez graczy x-com nie pasuje ago. Moim zdaniem kurs zdecydowanie przesadzony na x-com . Ago nie miało jeszcze możliwości wpasować nowego zawodnika do zespołu a pełni on jedną z najważniejszych ról w zespole.
⛔100
 
najlepszy_polski_typer 255
Dyscyplina: WTA Tenis, Montreal
Godz: 00:30
Spotkanie: Caroline Garcia - Maria Sharapova
Typ: zwycięstwo Caroline Garcia
Kurs: 2.60
Unibet
Analiza:
Widziałem dwie pierwsze gry Marii, bylem za Marią w tych dwóch grach, jednak teraz czas dla Rosjanki na starcie z kompletnie inną rzeczywistością. Garcia wie jak grać z Maszą i się jej kompletnie nie boi. Taki kurs to &quot;coś&quot; obowiązkowego dla każdego Typera, który umie liczyć ...Zdecydowana szansa na złapanie kolejny raz typowego value bet&#39;a. Sharapova grając z Kasatkiną miała taki komfort gry, jakby grała z juniorką. Daria Kasatkina nie miała w ogóle argumentów, aby móc przejąć inicjatywę. Za to Garcia potrafi sama wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać na błąd rywalki. To, że Caroline spróbuję przejąć inicjatywę w tym spotkaniu nie podlega żadnej dyskusji, jednak czy to da pozytywny efekt ? Uważam że tak ! Maria nie była w takiej sytuacji, nie czuła w Montrealu jeszcze żadnej presji (to było zdecydowanie za łatwo). Sharapova dziś nie będzie mieć podarowanych wystawek i rywalka nie pozwoli jej na rozwinięcie skrzydeł, to nie ten level. Bukmacherzy są zapewne zafascynowani efektowną grą &quot;Miszki&quot; i zapewne nie tylko oni, jednak mnie Maria nie da rady oszukać ...
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Francja Liga 2
Godzina 20:00
Spotkanie : Red Star - Le Havre
Typ : Le Havre wygra (zakład bez remisu)
Kurs : 1.78
Bukmacher : UNIBET
Mecz trzeciej kolejki ligi drugiej francuskiej. Faworyt według to Le Havre, po dwóch remisach pora na wygraną, w meczu z Lorient dominowali stworzyli sobie 22 okazje bramkowa a skuteczność zawiodła i padł wynik 0-0. Red Star po dwóch porażkach 1-0 z Lens i 1-2 z Niort. Wydaje mi się, że Le Havre wygra, ale zabezpieczam się DNB gdyż te zespoły dosyć często ze sobą remisują. Powodzenia ???? z fartem
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 34

mirkejn

Użytkownik
Dyscyplina : League of Legends / EU LCS
Godzina: 18:45
Spotkanie : S04 - Vitality
Typ : Vitality
Kurs : 2,10
Bukmacher : UNIBET
Czołowe zespoły EULCS z dobrą forma po czterech wygranych w ostatnich pięciu meczach. Ja idę w stronę Vitality, które napędzone zmianą junglera z Giliusa na Kikisa zdecydowanie odżyło i moim zdaniem polski leśnik jest zdecydowanie lepszy od Amazinga, który miał pewną przerwę od competitive. S04 zawdzięcza ostatnie zwycięstwa bardziej słabości przeciwników m.in. Hans Sama chciał się sprawdzić na Vladzie gdzie zdecydowanie to nie wypaliło oraz pajacowate G2, które nie może się pozbierać po przyjeździe z USA. Natomiast Vitality wygrało z najlepszą drużyną ligi Fnatic. H2H również przemawia za Vitality trzy zwycięstwa na trzy mecze w 2018.
GL&amp;HF
⛔100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, PL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Liecester
Typ: 1
Kurs:
1,53
Bukmacher 1xBet
Analiza:


Tu nie ma za bardzo co się rozpisywać. Czerwone Diabły i Jose Mourinio ostatnio rozmieniają swą sławę na drobne. Trzeba wrócić na fotel Mistrza Anglii, a droga do tego celu biegnie przez kolejne zwycięstwa w Premier League. ManU nie mieli imponujących rezultatów w meczach towarzyskich. Warto wspomnieć tylko wygrana z Realem 2:1. Leicester też przerwy wakacyjnej do udanych zaliczyć nie może. Trzeba jednak trzeźwo przyjrzeć się sprawie, gdyby nie niespodziewane mistrzostwo gości, czy ktoś wątpiłby w inne rozstrzygnięcie niż pewna wygrana gospodarzy. Ja nie mam takich wątpliwości i zaufam Diabłom raz jeszcze. Zła passa musi się skończyć.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 1 Liga
Spotkanie: Raków Częstochowa - Odra Opole
Typ: over 2,5
Kurs: 1,99
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Tym razem skupie siena pojedynku pierwszoligowym pomiędzy Rakowem Częstochowa a Odra Opole. Gospodarze na chwilę obecną mają cztery oczka i plasują się na 9 miejscu. Zaliczyli jedną porażkę (1-2 Chokniczanka), jeden remis (Jastrzebie 2-2) i jedno zwycięstwo z Puszczą Niepołomice 3-0 w pierwszej kolejce. Jak więc widać w każdym z tych spotkań padło minimum trzy gole. Rywale z Opola są objawieniem startu rozgrywek. Zajmują drugie miejsce i maja tyle samo punktów co prowadząca Bytovia. Wygrali dwa spotkania z GKS Tychy 2-1 i spadkowiczem z Ekstraklasy ,Sandecją 1-0, w ostatniej kolejce zremisowali z Wigrami Suwałki 2-2. Tu też padło sporo bramek, za wyjątkiem meczu z Nowym Sączem. W zespole Mariusza Rumaka co raz lepiej spisuje się były gracz Pogoni Siedlce Mariusz Rybicki który dwukrotnie już pokonywał bramkarzy rywali. Jeśli chodzi o transfery to w Częstochowie nastąpiło sporo zmian. Kilka z nich to: Daniel Bartl (Slovan Liberec), Michał Gliwa (Sandecja), Patryk Kun (Arka), Szymon Lewicki (Sosnowiec) a po przerwie do drużyny powrócił Tomas Petrasek. Sa to nazwiska które coś znaczą w pierwszej lidze i myślę że po cichu liczą na miejsce minimum w pierwszej czwórce po rundzie jesiennej. W Opolu tez nie próżnowano. Ściągnięto obcokrajowców, Hiszpana Ivana Marina i Dudu Paraibe z Brazylii. Ponadto do zespołu przyszli między innymi: Mariusz Rybicki (Wigry), Serafin Szota (Lubin), Paweł Baranowski (Stomil), Michał Szromik (Bytovia), Jakub Moder (Lech). Jak widać nie są to tak znane nazwiska jak w Rakowie ale Mariusz Rumak, jak pokazują wyniki, radzi se dobrze. Moim zdaniem dzisiaj żaden zespół nie odpuści i można liczyć na dobre widowisko z dużą ilością bramek.
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - polska ekstraklasa
Godzina : 20:30
Spotkanie : Wisla Krakow - Wisla Plock
Typ : Wisla Plock
Kurs : 2,95
Bukmacher : totolotek
Spotkanie inauguracyjne 4 kolejki pomiedzy Wisla Krakow a Wisla Plock. Gospodarze zajmuja obecnie
9 lotkate z dorobkiem 4 punktow ( 1-1-1 ) bramki 2:2.u siebie zremisowali 0:0 z Arka Gdynia i pokonali
Miedz Legnice 2:1.Natomiast Wisla Plock zajmuje 14 pozycje z dorobkiem zaledwie 1 punktu ( 0-1-2 )
bramki 3:5.Druzyna wystartowala slabiutko ( duze oslabienie kadrowe oraz odejscie trenera ).Nowy trener
Plocka Dzwigala stara sie poznac dokladnie mozliwosci druzyny i ustawic optymalny sklad jak i zalozenia
taktyczne. W zeszlym sezonie zespol z Plocka lepiej gral w spotkaniach wyjazdowych, z druzyna Wisly
Krakow spotkal sie do tej pory 18 razy Wisla K wygrala z nich 14 ,4 razy padl remis a 2 razy wygral
zespol z Plocka.Licze w dzisiejszym spotkania na przebudzenie Plocka i kompletu punktow,bardzo
waznych dla tego zespolu.
Pozdrawiam i zycze powodzenia
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków – Wisła Płock
Typ: over 3.5
Kurs: 3.15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dwie Wisły których gra nie wygląd źle ale z tego nie ma takiej ilości punktów na jaką by liczyli. Po ostatnich porażkach dość pechowych dziś mocno liczę i czuję że obie ekipy wyjdą nastawione ofensywie przez 90 minut walcząc o komplet punktów. Wisła grała bardzo dobre zawody w Białymstoku – jeden błąd jednak cały ich plan zniszczył. Na pewno ekipa Stolarczyka może się podobać w tym jak stara się operować piłką, naprawdę fajnie to momentami wygląda. Największy problem w tym wszystkich jest brak skutecznością bo tak naprawdę mecz z Arką powinni wygrać. Brakuje snajpera, czego dowodem jest to że starano się o Sobiecha – nie wyszło to zespołem na nowo zaczął trenować Brożek. Te sytuacje są i u siebie moim zdaniem tej pewności powinno być więcej bo Wisła z Płocka na pewno nie przyjechała się tutaj bronić. Swoje problem w tej grze Wisła ma w drugich połowach . Fajnie potrafią grać pressingiem, od razu ruszają wysoko do rywala ale i z tym na dłuższą metę pojawia się problem tak grać nie da się cały czas i po 60 minutach fizycznie zaczyna się problem tak było w starciu z Miedzią gdzie Buchalik im uratował zwycięstwo a w meczu z Arką też przyjezdni im bliżej końca tym dochodzili do sytuacji. No i właśnie dzisiaj Buchalika zabraknie zastąpi go młody Lis.
Wisła Płock bez zwycięstwa jak na razie dlatego tutaj jest mocne parcie na przełamanie. Choć trzeba przyznać że starcie z Lechem czy tym bardziej z Górnikiem powinny im dostarczyć więcej punktów. Bardzo dobra gra w ofensywie, sporo sytuacji, strzałów i nie chciało wpadać – mocno zdenerwowani byli po tych starciach i chyba za bardzo im to się udzieliło w meczu z Korona gdzie faktycznie zagrali bardzo słabo brakowało już tego spokoju w konstruowaniu akcji. Jednak trener szybko wnioski wyciąga bo dziś od początku ma zacząć Stilic by przyspieszyć grę w ofensywie. Te straty punktów nie biorą się tylko z braku skuteczności bo Wisła w defensywie mocno śpi na początku sezonu – łatwo tracone bramki w końcówce spotkań i takie straszne braki w koncentracji. Myślę że będzie to mocno ofensywne spotkanie.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Puchar Azji
Godzinna: 12:30
Spotkanie: Chińskie Tajpej - Australia
Typ: (Suma punktów w meczu powyżej 176.5)
Kurs: 1.71
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Nie mogłem doszukać się do końca składów obu ekip więc do końca nie wiem w jakim składzie wystąpią Australijczycy. Ostatni mecz to urwanie seta Irańczykom. Mark Lebedew jest to bardzo dobrym trenerem ,który jak wiemy trenował Jastrzębski Węgiel, a teraz aktualnie jest trenerem drużyny, która rządzi aktualnie na pewno kibicowsko w naszej Plus Lidze - Zawierciu. Chińskie Tajpej również ugrali seta z Irańczykami. W tamtym roku powtórzył się mecz i Chiński Tajpej wygrał dopiero po tie-breaku. Nie wiem do końca czy jest coś na rzeczy, ale kurs 3.80 na zespół Australijczyków sporo mnie dziwi. Myślę ,że jeżeli skład będzie w miarę poukładany to o seta nie powinno być problemu. Myślę ,że Australijczycy dzisiaj powalczą, a może i nawet zwyciężą dzisiejsze spotkanie. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester Utd - Leicester
Typ: Drużyna ze zdobyczą bramkową - żadna
Kurs: 11.00
Bukmacher: forBet
Analiza:

Zdecydowanie zaniżony kurs na United na inaugurację sezonu oraz jak widzę po forach i stronach masówka na nich skłania mnie żeby zagrać na przekór wszystkim. Manchester bez formy, w szatni nieporozumienia, kilku podstawowych graczy dzisiaj nie zagra. Na pewno nie będzie to spacerek jak niektórzy zakładają. Dla mnie śmierdzi remisem na kilometr. Myślę, że wielu bramek dzisiaj nie zobaczymy i liczę na podział punktów. Przypuszczalny wynik 1:1 bądź 0:0 i w tą drugą, bardziej ryzykowną stronę dzisiaj idę.
⛔100
 
Z 582K
Dyscyplina : Koszykowka kobietyi U 18
Godzina 15:45
Spotkanie : Luksemburg U18 (k)- Dania U18 (k)
Typ : 1
Kurs : 3,50
Bukmacher : Totolotek
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek mistrzostw Europy kobiet U18.Jest to spDyscyplina : Koszykowka kobietyi U 18
Godzina 15:45
Spotkanie : Luksemburg U18 (k)- Dania U18 (k)
Typ : 1
Kurs : 3,50
Bukmacher : Totolotek
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek mistrzostw Europy kobiet U18.Jest to sp[otkanie o miejsca 9-16 fazy play-of.Luksemburg w tych mistrzostwach spisuje się całkiem dobrze i w grupie D zajęły 3 miejsce w tabeli z bilansem 3 odniesionych zwycięstw i przegrały 2 spotkania.W ostatnim swoim pojedynku przegrały z Ukrainą 52-61.Ich rywalki koszykarki dani dla odmiany uplasowały się na 4 miejscu grupy C również z 3 zwycięstwami i 2 poniesionymi porażkami.W ostatniej kolejce w grupie przegrały wysoko z wielką Brytanią 83-63.Osobiście uważam że stać koszykarki Luksemburga na sprawienie niespodzianki i wygramie minimalnie tego pojedynku.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Toronto
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Tsitsipas - A. Zverev
Typ: Tsitsipas (handi +4.5 gema)
Kurs: 1.50
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Zacznę od jedynej rzeczy, która przemawia przeciwko temu typowi, a mianowicie panowie spotkali się ze sobą w półfinale w Waszyngtonie w zeszłym tygodniu i tam Zverev wygrał pewnie 6:2 6:4, więc co skłania mnie ku temu by grać w kierunku Greka? Oboje są w świetnej formie, ale przede wszystkim patrząc na turniej w Kanadzie możemy zobaczyć, że Stefanos w pokonanym polu pozostawił tak uznane nazwiska jak Thiem i Djokovic, do tego w pierwszej rundzie pokonał Dzumhura. Świetnie radzi sobie, gdy serwuje, o czym świadczy fakt, że w tych 3 spotkaniach ani razu nie stracił swojego podania. Oczywiście, dziś pewnie poprzeczka będzie zawieszona jeszcze wyżej niż choćby z Djoko, bo Sascha Zverev jest w gazie, ale liczę, że Grek postawi się Niemcowi i nawet, jeśli przegra w dwóch setach to dodatkowe handi w jego stronę wystarczy do tego, by ten typ okazał się trafny. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu jest duże prawdopodobieństwo na tie-break i kurs 1.75 na to zdarzenie też jest kuszący.
✅50
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Club Brugge - Kortrijk
Typ: 2.drużyna strzeli gola - TAK
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niepokonana dotychczas Brugia podejmie u siebie nieobliczalny Kortrijk. Faworytem tego meczu są gospodarze, którzy grają u siebie i mają zdecydowanie większy potencjał kadrowy niż ekipa gości, jednak dobra formacja ofensywna nie idzie w parze z defensywą. Tracą sporo goli - szczególnie na własnym obiekcie, ostatni taki meczu to rywalizacja z Eupen, które zdołało strzelić 2 gole i mieli dużo szans na 3-ego gola. Jeśli chodzi o Kortrijk - ostatnie rywalizacje pokazują, że lubią strzelać przeciwko Brugii - bez względu na stadion. Co prawda ostatnio zagrali bardzo słaby mecz z Antwerp, ale paradoksalnie rywal z wyższej półki to większa szansa na ewentualną zdobycz bramkową - szczególnie drużyna podatna na stratę bramki z kontrataku czy z dziurawą defensywą.

Przewiduje zwycięstwo gospodarzy, ale także minimum 1 gola Kortrijk&#39;u.
Przewidywany wynik 3-1
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna - MŚ U-18 kobiet
Godzina 16:00
Spotkanie : Norwegia - Argentyna
Typ : Norwegia -16,5 handi
Kurs : 1,9
Bukmacher : 1xbet
Różnica poziomów pomiędzy drużynami kosmiczna....szukając jakiegoś odniesienia można to porównać do różnicy pomiędzy np. mistrzem Polski i jakiegoś tam Luksemburga w piłkę nożną;-). System szkolenia piłkarek ręcznych w Norwegii na bardzo wysokim poziomie. Piłka ręczna jest to jedna z najważniejszych gier zespołowych w tym kraju. W tym roku ekipa norweska jest jednym z głównych faworytów turnieju. Dziewczyny ze Skandynawii ładnie rozpoczęły rozgrywki, wygrywając w pierwszych spotkaniach z silną Holandią 34-25 i solidnymi Chinkami 36-25. W towarzyskich meczach przed turniejem uparoały się z również wysoko notowanymi ekipami Rumunii i Danii.Na drugim biegunie znajduje się Argentyna. Na ostatnich mistrzostwach u18 były dopiero 18 (Norwegia - 4). Tegoroczny turniej rozpoczęły słabo przegrywając z Japonią 23-26 i z Rosją aż 14-43 !!!. Spotkanie wydaje się mieć wyraźniego faworyta, choć na lekkie zniechęcenie dodam, że podczas mistrzostw u-18 w 2014 Argentynki wygrały z Norwegią różnicą bodajże 6 bramek.
✅ 90
 
adam150392 78

adam150392

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa -
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Wisła Płock
Typ: powyżej 4,5 spalone w meczu
Kurs:
1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dla mnie super typ, w polskiej lidze spalonych jest wiele w kazdym spotkaniu, patrząc na spotkanie mecze gospodarzy to w ostatnich 3 spotkaniach mieli 4 spalone , natomiast goście to Mistrzowie spalonych w tym sezonie. W 3 meczach ostatnich zrobili aż 13 spalonych i mam nadzieję, że dzisiaj oni sami zrobią minimum te 4 spalone i wiadomo Wisła Kraków też da się złapać minimum raz na spalonym. Kurs 1,80 nic piękniejszego super kurs jak na taki zakład. Kto gra ze mną ?


✅80
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Iran 1 liga
Godzina 15:30
Spotkanie : Gostaresh - Sepidrood
Typ : Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs : 1,45
Bukmacher : forbet
Trzecia kolejka rozgrywek. Faworytem są gospodarze, goście rozpoczęli sezon od dwóch wysokich porażek. Gospodarze jednak są specjalistami od remisow. Zremisowali obydwa mecze w tym sezonie, a licząc łącznie z poprzednimi rozgrywkami zanotowali 7 remisow w ostatnich 10 meczach u siebie. Dzisiaj liczę na podtrzymanie serii remisow, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Leicester
Typ: Liczba Kartek – Drużyna Gospodarzy

Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jaka może być analiza na pierwsze spotkanie sezonu...
Wiadomo, pierwszy mecz Manchesteru, dodatkowo u siebie, jest presja na wynik. Będzie walka przez cały mecz, gdyż Leicester tanio skóry nie sprzeda.
W poprzednim sezonie Manchester u siebie dostał z nimi jedną kartkę, na wyjeździe dwie. O kartkę tak naprawdę ciężko nie jest, wystarczy jedna kontra gości i zatrzymanie ataku, bądź nawet cieszenie się po strzeleniu gola, na co więcej okazji pewnie będą miały &quot;Czerwone Diabły&quot;.
Jedyna statystyka jaką znalazłem, to 64 kartki żółte i 1 czerwona Manchesteru w poprzednim sezonie.
Po takim kursie śmiało można dać do dubla.
⛔100
Niezrozumiały typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom