>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 25.07.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 25. Lipca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
makaveli23 116,5K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 01:30
Spotkanie: Paysandu - Guarani
Typ: Guarani 0 (remis nie ma zakładu)
Kurs: 2.20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Paysandu ostatnią formą potwierdza że nie bedzie sie liczyc w walce o awans a raczej o utrzymanie albo srodek tabeli. Patrzac na mecze u siebie to wygrywali z druzynami ktore teraz sa pod nimi w tabeli czyli ostatnia Boa, przedostatnie Brasil de Pelotas i troche lepsza od tych poprzednich Londrina z dorobkiem 17 pkt, Paysandu ma ich 18. Poza tym 2 remisy 2 porazki te ostatnie i teraz zanosi sie na trzecią z rzedu bo Guarani wygrywajac ten mecz znaczaco poprawi swoja sytuacje w tabeli i przyblizy sie do miejsca 1-4 a z pewnością o takie miejsce w tym sezonie walczą. Jak juz mowilem Paysandu ostatnia forma bardzo kiepska nie mogą wygrac od 8 meczów więc na lepsze ofensywnie Guarani ktore jest 4-4-2 w ost 10 spotkaniach po prostu sa małe szanse na inny rezultat niz wygrana gosci lub remis. Guarani jezeli przegrywal drugi mecz z rzedu to tylko z druzyna lepsza od siebie.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal Lm
Spotkanie: Ajax-Sturm Graz
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:30
Ewentualna analiza: Ekipa Holenderskiego Ajaxu Amsterdam na swoim stadionie w tej rundzie zmierzy się z zespołem Austriackiego Sturmu Graz. Gospodarze są stawiani w roli faworyta do zwycięstwa w tym spotkaniu jak i do awansu do następnej rundy. Ajax w sparingach przed sezonowych spisywał się niezwykle słabo, wygrał tylko jedno z nich , ale praktycznie w każdym zdobywał bramki , ogólnie gospodarze w swoich poprzednich ponad 20 spotkaniach rozegranych na swoim stadionie tylko 1 raz nie zdołali strzelić bramki, w spotkaniu ligowym z zespołem Den Haag, więc nie liczę iż gośćie zagrają tutaj na Zero z tyłu, tym bardziej iż mecze wyjazdowe wcale nie są ich mocną stroną. Na to spotkanie postanowiłem wybrać dwa typy, po pierwsze moim zdaniem będzie to mecz otwarty jak praktycznie każdy z udziałem ekipy z Holandii gdy ta gra na własnym stadionie, więc warto poszukać tutaj overa lub przedziału bramek 3-4 może 4-5 bowiem w meczach Ajaxu pada ich dosyć sporo. Po Drugie wygrana gospodarzy , ale na to kurs mamy moim zdaniem zdecydowanie za niski bowiem goście skoncentrują się tutaj na obronie i będą szukali gry z kontry , tak pewnie zechcą strzelić co najmniej jedną bramkę, aby łatwiej grało im się w spotkaniu rewanżowym na swoim stadionie, do tego trzeba dodać iż e drużynie gospodarzy nie zobaczymy na pewno : Veltmana oraz Younesa, natomiast pod znakiem zapytania stoi występ takich zawodników jak: Schone, Cerny, Wober, El Azzouzi, oraz Sinkgraven. Spotkanie zapowiada się ciekawie , myślę że oba zespoły przynajmniej po razie pokonają bramkarza swoich rywali.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
abraham 1,8K

abraham

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal Lm
Spotkanie: Celtic - Ros.Trondheim
Typ: 2
Kurs: 8.70
Bukmacher: fortuna
Godz: 20:45
Analiza:
Oba zespoły zmierzą się ze sobą w kwalifikacjach do ligi europy, chicałbym również pogratulować typu koledze
wyżej w obu przypadkach widnieje kurs w okolicach 1.30 na drużyny gospodarzy choć za nic nie postawiłbym tutaj wygranej Irlandzkiego zespołu Celtic na który to kursy wystawione przez bukmachera są ewidentnie za niskie oba zespoły grały już ze sobą w lidze mistrzów i rok temu spotkanie wygrało Celtic 1:0 a wcześniejsze zakończyło się remisem 0:0 nie muszę tu chyba mówić że róznica pomiedzy tymi dwoma zespołami nie jest jakaś przeogromna i uważam, że Rosenborg zabierze w tym roku zwycięstwo drużynie Celtic&#39;a po jakże udanym sezonie (liga) bez wątpienia będą chcieli zawalczyć o Ligę mistrzów co już rok temu zrobili przechodząc min. kwalifikacje, czego może im brakować? Pewnie jutrzejszego zwycięstwa.. polecam zagrać za drobne ja osobicie gram to razem z Jagiellonią - RIo Ave 2 @3.0
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Central American &amp; Caribbean Games Women finał
Godzina: 03:30
Spotkanie: Kuba - Kolumbia
Typ: Kuba -13.5 pkt OT
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Finał turnieju gdzie Kolumbijki dość niespodziewanie ograly Portorykanki 63:59. Ogólnie to spore zaskoczenie ale między Kubą a resztą półfinalistów jest istna przepaść. Kuba już w tym turnieju ograła Kolumbię 66:51 a przypomnę, że w półfinale zagrały jeszcze mocniej bo Meksyk puściły 86:58. To ostatnie spotkanie tych mistrzostw i tutaj Kuba nie będzie kalkulować tylko zagra na maxa. Dla mnie blow out jest szalenie prawdopodobny i zdziwię się jak to handi nie wejdzie. Kuba jednak od strony taktycznej, fizyczności, defensywy czy skuteczności rzutowej z czy gry czy zza łuku dominuje rywala który nie jest najwyższego szczebla. Kolumbia wykorzystała słabość turnieju i nieporadność ogromną Portoryko. Tutaj nie powinno być powtórki z ostatniego h2h spotkania gdzie do przerwy Kuba prowadziła różnicą 47:20 (27 pkt ) i wpuszczając zmienniczki 3 kwarta to 12:15 dla Meksyku i w 4 Q aż 9 pkt zdobyła Kuba gdzie Kolumbijki 16. (9:16) .Dla mnie bet godny uwagi .
⛔100
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - towarzyskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: Białoruś U17 - Soligorsk 2
Typ: BTS NIE
Kurs: 6.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W sumie to typ tylko i wyłącznie for fun.
CO można napisać?Zagrali niedawno i wynik to 7:1 dla młodych reprezentantów Białorusi. Dodatkowo Soligorsk 2 zaliczył jeszcze porażke 0:9 z Dinamem St.Petersburg tak więc jak widać póki co idzie im dosyć słabo.
Gram raczej dla kursu.Jest to jedna wielka niewiadoma ale mysle,że za jakieś drobne można spróbować,a kto wie może sie to udać.
⛔100
 
pukon 944,5K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - BSN Portoryko
Godzina: 02.00
Spotkanie: Caciques de Humacao - Cariduros Fajardo
Typ: Cariduros Fajardo (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.19
Bukmacher: LVBet
Analiza:
W portorykańskiej lidze BSN ostatnia, ósma w tabeli ekipa Caciques de Humacao (bilans 11-21) podejmuję na własnym parkiecie piątą drużynę Cariduros Fajardo (bilans 15-17). Goście w ostatnim czasie zmienili trenera, zrezygnował Allans Colon, a stery w klubie przejął dotychczasowy asystent Alberto Arroyo, brat współwłaściciela i jednocześnie czynnego jeszcze zawodnika Fajardo Carlosa Arroyo - naprawdę świetny zawodnik, znany m.in. z występów w Barcelonie, Galatasaray czy w klubach NBA. W swoim debiucie, dwie kolejki wcześniej, przegrał z Humacao właśnie (92-95), więc na pewno będzie duża chęć zrehabilitowania tej ekipie. W kolejnym już meczu pokazali się z naprawdę świetnej strony, pokonując bardzo pewnie 91-78, bardzo silny ostatnio zespół Capitanes De Arecibo, przerywając tym samym ostatnie trzy z rzędu porażki. Ekipa Humacao ostatni radzi sobie całkiem nieźle - trzy wygrane w ostatnich pięciu grach, po serii jedenastu porażek z rzędu. Tylko warto zauważyć, że grają bez swojego najlepszego strzelca - Kyle Vinalesa (20,1pkt - prawdopodobnie w tym spotkaniu też nie zagra) i tak jak wspominałem przy jednym z typowań przeciwko Humacao, ci pozostali ważni gracze jak Costner, Graham czy nawet Ortiz, mają większą odpowiedzialność i też więcej minut na parkiecie - co może być już odczuwalne coraz mocniej, bo jednak mają sporo meczów w ostatnim czasie i to dość wyrównanych - to już będzie czwarte spotkanie w ciągu pięciu dni (dla porównania, Fajardo w tym okresie ma jedną grę mniej). Jeżeli chodzi o pozycję w tabeli, to gospodarze już bez szans na awans do czołowej szóstki (która zagra w kolejnej rundzie), natomiast drużyna Fajardo cały czas jeszcze walczy o jak najlepsze rozstawienie - przy ewentualnej wygranej tutaj, wskoczą na czwarte miejsce. Dla mnie silniejszą personalnie drużyną w tym zestawieniu jest Cariduros Fajardo, oczywiście przy tak mocno wyrównanej lidze, gdzie tak naprawdę żaden z wyników jakoś mocno nie powinien zaskakiwać, nie są to jakieś znaczące przewagi, ale jednak tak kadra Fajardo ma chyba większy potencjał, poprzez większej klasy indywidualności w postaci Arroyo, Bucknera czy Milbourne. Do tego ten ostatni mecz, gdzie zaprezentowali się bardzo dobrze, pewnie pokonując mocnego rywala, może też dać nadzieję, że podtrzymując tę formę, mogą tutaj mocno powalczyć o pełną pulę.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Atlanta
Godzina: 01;55
Spotkanie: A.Bolt - M.Bagdhadis
Typ: A.Bolt
Kurs: 2.32
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie znalazlem nic specjalnie ciekawego, wiec sprobójemy wbić to. Bolt ostatnio gdziekolwiek występuje to gra całkiem dobry tenis. Bagdhadis jest raczej w słabej dyspozycji fizycznej, co widać po jego sylwetce i na wymiarze 3 setów na pewno raczej sobie nie poradzi, a wątpię że zamknie młodszego od siebie Bolta w 2. Bolt gdzie nie gra to musi walczyć o slota w kwalifikacjach, wiec z pewnością przykłada większą wagę do występów, bo kazdy udział w turnieju rangi ATP kosztuje go sporo wysiłku. W wieku zawodnika z Cypru to raczej trzeba celować w graniu na 100proc na szlemach, a ze Us open się zbliża to podejrzewam, że idzie on głównie, żeby rozegrać cokolwiek na hardzie, gdzie płacą w miarę przyzwoicie, a nie trzeba zwyciężyć w całej imprezie. Bolt raczej na szlemie nie będzie kalkulowac, a walczyć o przeżycie z dnia na dzień, więc musi korzystać z dobrych drabinek na mniej prestiżowych imprezach jak tutaj.
⛔100
 
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia, Serie B
Godzina: 01:30
Spotkanie: Ponte Preta - Juventude
Typ: powyżej 1,5
Kurs:
1,55
Bukmacher Totolotek
Analiza:


Kolejny raz w Brazylii. Tym razem Serie B. Obie ekipy z marnymi statystykami bramkowymi. Gospodarze po 16 kolejkach z bilansem 18:15, a goście 16:16. Daje to około 2 bramek w meczu i tyle mi potrzeba. W statystykach O/U 1,5 nie wygląda to źle. Ponte Preta 11:5, a Juventude 10:6. H2H to historia bo 2009 rok, ale 3:1 i 3:0. Liczę, że minimum 2 bramki wpadną, zwłaszcza, że w 9 kolejnych spotkaniach gospodarzy taka sytuacja miała miejsce.
⛔100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwalifikacje LM
Spotkanie: Ajax - Sturm Graz
Typ: 2
Kurs: 9.20
Bukmacher: fortuna
Godzina: 20:30
Analiza:
Widze tu pewna analogie do wczorajszego spotkania Legii, mocno faworyzowany Ajax i solidna druzyna z Austrii.
Podobnie jak we wczorajszym spotkaniu tak i dzis kursy na gosci za mocno zawyzone, ja tu widze 50/50 tak jak we wczorajszym spotkaniu. Jak sie skonczylo wszyscy wiemy.
Dzis bedzie podobnie Ajax teoretycznie lepszy zespol lecz na solidna w obronie i dobrze kontrujaca druzyne Sturm Grazu to bedzie niestety za malo i tak jak wczoraj tak i dzis mecz sie zakonczy wynikiem 0:1 lub 0:2 dla przyjezdnych z Austrii.
Ajax duzo absencji w skladzie.
Sparingi:
Przegrane z Walsall, Anderlechtem czy Nordsjaellandem, remis z Wolves
To juz nie ten sam Ajax, chociaz ja nigdy nie bylem przekonanny do gry tego zespolu.
Co do meczy sparingowych mozemy tu zrobic male porownanie poniewaz Sturm wygral z Middlesbrough 1:0 i Kopenhaga tak samo 1:0(porownuje tu mecze Ajaxu z Wolves i Nordsjaelland do wygranych Sturmu z Middlesbrough i Kopenhaga) - bardzo porownywalni rywale.
Wiadomo sparingi to inna bajka, lecz patrzac na pasmo ostatnich porazek Ajaxu i pasmo zwyciestw Sturmu tak jak pisalem wyzej goscie zwyciezaja w tym spotkaniu 0:1 lub 0:2 o z Holandii wyjezdzaja z fajna zaliczką.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwalifikacje LM
Spotkanie: Bate Borysow - HJK Helsinki
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.45
Bukmacher: forbet
Godzina: 19:00
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn, które dominują w swoich ligach krajowych i mają duże doświadczenie na arenie europejskiej. Jedni i drudzy bardzo rzadko przegrywają. Bate w ubieglym sezonie w fazie grupowej LE przegralo na wlasnym boisku tylko z Arsenalem. Bate w tym sezonie w lidze białoruskiej u siebie 7 zwycięstw i 2 remisy, bilans bramkowy 16:3. HJK w lidze na wyjazdach 6 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka, bilans bramkowy 12:7. Faworytem ze względu na własne boisko jest Bate, ja jednak liczę na wyrownany mecz i remis. Jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
✅45
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport (CS: GO)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Liquid - MIBR
Typ: Liquid
Kurs: 1.71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przed nami ostatni dzień fazy grupowej ELEAGUE Premier 2018. Tym razem poznamy już wszystkich uczestników play-offów. Do konkursu wybrałem ten pierwszy mecz z prostego powodu - daje więcej szans na pozytywne rozstrzygnięcie.
MIBR ma okazję do rewanżu za mecz sprzed kilku dni. Będzie to na pewno trudne zadanie ponieważ w poprzednej rywalizacji Liquid nie dało najmniejszych szans brazylijsko-amerykanskiemu zespołowi. Wówczas kursy były bardziej wyrównane jednak dzisiaj to Liquid są fawortami i moim zdaniem slusznie. Pomimo, że Cloud9 było całkowicie bezradne z MIBR to i tak nie daje nam to całkowicie odzwierciedlenia formy Fallena i reszty. Bowiem statystyki Cloud9 po meczu wyglądały fatalnie. Aimowo i taktycznie ta drużyna w ogóle nie istniała. Nie dziwi fakt, że zostali tak brutalnie skarceni.
MIBR ma dzisiaj zdecydowanie trudniejszego rywala. Martwi jednak trochę słaba dyspozycja TACO ale mam nadzieję, że NAF i Twistzz którzy są w bardzo dobrej formie zniwelują to osłabienie spowodowane brazylijczykiem. Dla jednych i drugich to bardzo ważny mecz. Zwycięzca będzie miał zagwarantowane 3-4 miejsce i 80 tysięcy dolarów.
Zapraszam również do śledzenia tematu o turnieju w dziale e-sport: https://forum.bukmacherskie.com/threads/europe-minor-faceit-major-2018-eleague-premier-2018.152851/page-3#post-6699187
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwalifikacje LM
Spotkanie: Ajax - Sturm Graz
Typ: Obie drużyny strzela i over 2,5 gola w meczu/ Tak
Kurs: 2,65
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 20:30
Analiza:
Kolejne spotkania fazy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. według mnie bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Ajaxem a Sturmem Graz. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa tego pojedynku, a także awansu do dalszej fazy eliminacji jest drużyna z Amsterdamu. Ja uważam, iż kursy w kierunku gospodarzy są strasznie zaniżone i wcale Ajax nie będzie miał tak łatwo jak by się mogło wydawać, szczególnie patrząc na mecze kontrolne przed sezonem gdzie Ajax wygrał zaledwie 1 (z 3 ligowa drożyną Holenderska 7:0 ), by w kolejnych piecie nie odnieść zwycięstwa ani razu, 3 krotnie ponosząc porażkę i 2 krotnie remisując z bilansem bramkowym 4-10. Sturm zdecydowanie lepiej radził sobie w grach kontrolnych wygrywając 7 z rozegranych 8 spotkań z bilansem bramkowym 18-5. Dzisiejsi goście nie zdołali pokonać bramkarza tylko spotkaniu z Krasnodar, ulegając w nim rywalowi 0:1. Dodatkowo drużyna z Austrii rozegrała mecz pucharowy z drożyną ASV Siegendorf na wyjeździe wygrywając 0:2. Myślę iż drużyna Ajaxu będzie chciała bardzo wygrać to spotkanie i zrobić sobie przewagę przed rewanżem przez co zagrają otwarcie doprowadzając tym samym do dużej ilości sytuacji pod bramką przeciwnika jak i pod swoją. Nie jestem przekonany, co do zwycięstwa gospodarzy, ale myślę iż każda z drużyn minimum po 1 bramce zdobędzie, a że Ajax zrobi wszystko byto wygrać to będzie ich musiał strzelić więcej niż 1 bramkę, co może doprowadzić do kolejnej straty.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challengerz mężczyźni singiel: Praga (Czechy), ziemna
Godzina: 11:00
Spotkanie: Scott Griekspoor - Pedro Martinez Portero
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju tenisowym z cyklu challenger rozgrywanym w Pradze. W 1 rundzie Holender Griekspoor pokonał zawodnika gospodarzy Czecha Podlesaka 2-0 (6-1 , 6-4), natomiast Hiszpan Martinez Portero wygrał z Austriakiem Rodionovem 2-0 (6-1 , 6-1). Obaj panowie są ostatnio w fajnej formie. Griekspoor w czerwcu wygrał turniej challengerowy we Francji w Blois (nawierzchnia ziemna) wygrywając tam z takimi graczami jak Berlocq, Londero czy w finale z Auger Aliassime a więc graczami znacznie wyżej notowanymi i dużo bardziej utytułowanymi. Później wprawdzie szybko odpadł z dwóch kolejnych challengerów w Mediolanie i Scheveningen ale tutaj spróbuję zaryzykować jego wygraną. Martinez Portero też ostatnio sobie fajnie radzi i na challengerze w Szwedzkim Bastad doszedł do samego finału eliminując po drodze też kilka ciekawych graczy jak Monteiro, Safranek czy Ymer, w samym finale przegrał z Włochem Bolelli. Jeżeli chodzi o lipiec to w tym miesiącu lepiej sobie radzi Hiszpan ale czerwiec pod tym względem należał do Scotta i myślę, że sukces w Blois spowodował to, że Holender później szybko odpadł w kolejnych dwóch challengerach. Pewnie nieco zachłysnął się tym triumfem, być może nieco za długo świętował ;) To tylko moje przypuszczenia, tutaj w Pradze już myślę, że dużo bardziej powalczy. Jednak on w ostatnim czasie pokonał mocniejszych zawodników na cegle, dużo bardziej doświadczonych i utytułowanych i myślę, że z Hiszpanem Martinezem Portero jest jak najbardziej w stanie wygrać. Typ jest ryzykowany ale myślę, że nie bez szans. Ja tutaj spróbuję niespodzianki.
⛔100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Kamerun - Elite One
Godz: 16:30
Spotkanie: UMS de Loum - Astres FC
Typ: UMS de Loum
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Kamerunu gdzie w tamtejszej Elite One na Stade de Njombé w 33 kolejce o ligowe punkty zmierzą się ze sobą miejscowe Union des Mouvements Sportifs de Loum a w gości przyjedzie zespół Les Astres FC de Douala.
UMS de Loum w tym sezonie ligowym w swoich 32 meczach zdobyło 54 punkty co daje obecnie 2 miejsce w tabeli ligowej natomiast Astres FC plasuje się na 13 pozycji w kameruńskiej Elite One zdobywając 40 oczek w swoich 32 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 7 zwycięstw, 7 remisów oraz 2 przegrane i bilans bramek 10-3 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 4 remisy oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 12-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie grają bardzo dobrze i u siebie i na wyjazdach co daje im bardzo wysoką pozycję w tabeli ligowej i praktycznie już zapewnione wicemistrzostwo Kamerunu ale moim zdaniem to spotkanie również wygrają aby je świętować przed swoimi kibicami a goście na wyjazdach 14 bramek straconych w 15 spotkaniach do tego grali u gospodarzy o ligowe oczka 5 razy i 2 razy tam przegrywali do tego gospodarze zmotywowani aby to u siebie wygrać i zapewnić sobie grę w pucharach afrykańskich i moim zdaniem to spotkanie wygra UMS de Loum.
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje LM
Spotkanie: Bate Borysow - HJK Helsinki
Typ: Handicap (0:2) - 1
Kurs: 5.40
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 19:00
Analiza:

Dzisiaj mistrz Białorusi mierzy się z mistrzem Finlandii. Bate chyba nie trzeba nikomu na tym forum przedstawiać, mocna, solidna drużyna która co roku walczy w pucharach. W zeszłym roku byli w fazie grupowej LE gdzie udało im się nawet wygrać z Fc Koln. Jednak przez dwie przegrane z Arsenalem nie udało im się prześcignąć Crveny w grupie. Patrząc teraz na gości, piłka nożna w Finlandii nie stoi na wysokim poziomie. Świadczy o tym chociażby to, że w zeszłym roku w kwalifikacjach do LM Mariehamm mierzyło się z Legią i przegrało ten dwumecz 0:9 (oczywiście nie mam zamiaru tutaj umniejszać zwycięstwa zespołu z Warszawy, jednak patrząc na to, co prezentują nasze zespoły w Europejskich pucharach można wywnioskować, że mistrz Finlandii nie jest żadną Europejską potęgą) . Bate jest dodatkowo drużyną mocniejszą i stabilniejszą niż Legia. Dodatkowo, w zeszłym roku HJK grając w eliminacjach LE przegrało mecz nawet z drużyną z Walii, a to już naprawdę źle o nich świadczy. Tak czy siak, wydaje mi się że gospodarze będą chcieli rozstrzygnąć ten dwumecz już dzisiaj i wysoko pokonają nie za bardzo wymagających gości. Pozdrawiam! ;)
⛔100
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje do Ligi Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: FS Kukesi - Karabach

Typ: więcej niż 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.70

Bukmacher: STS
Analiza: Super kurs w który moim zdaniem warto zainwestować. Kazachska drużyna zazwyczaj nie zdobywa na wyjazdach wielu bramek, a jak już wygrywa to najczęściej 1-0.Sugeruję się jednak tutaj innym aspektem. Mianowicie zeszłorocznymi kwalifikacjami, w II rundzie Karabach u siebie rozgromił w pierwszym spotkaniu słabą Samtredię 5-0, sprawa awansu była rozstrzygnięta, na wyjeździe również wygrana 1-0. Sytuacja jednak uległa zmianie, gdy klub Jakuba Reźniczaka mierzył się z drużynami o podobnym potencjale. W III rundzie czekał na nich Sheriff Tiraspol i tutaj już w Macedonii padł wynik 2-1 dla gości. W IV rundzie rywalem kazachów była duńska FC Kopenhaga. W rewanżowym meczu Karabach przegrał 2-1 na wyjeździe, jednak był to wynik dający im awans do fazy grupowej. Te dwa overowe wyniki przekonują mnie, że dziś także wpadną minimum trzy gole.
⛔100
nieregulaminowy bukmacher
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Japonia 2 liga
Spotkanie: Machida - Kyoto
Typ: Machida , (H -1, -1.5)
Kurs: 4.30
Bukmacher: unibet
Godzina: 12;00
Analiza: Kyoto po 23 rozegranych meczach uzbierało aby 16 pkt do tego nie wygrali już od 6 kolejek, i wątpię aby coś dzisiaj się zmieniło, czeka ich trudny mecz w delegacji z vice liderem. Kyoto swój ostatni mecz przegrało 1:0 z liderem tej ligi Yamagatą, dzielnie się bronili. Kryzys co jest w tej drużynie powinien pokazać swe oblicze akurat dzisiaj. Do tego w czubie tabeli jest dość ciasno, między pierwszą a szóstą drużyną jest 4 pkt różnicy, i stąd Machida powinna wygrać z ostatnią drużyną ligi. Machida swój ostatni mecz wygrała z dobrze grającą Kanazawą, aby 1:0, stąd dzisiaj zwycięstwo ma szansę być bardziej okazałe.
⛔50
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. do Ligi Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kukesi - Qarabag
Typ: Obydwie drużyny nie strzelą gola

Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po wczorajszym nieudanym typie i wielkiej kompromitacji Legii Warszawa czas na kolejne bety. Tym razem wybrałem zakład z meczu Kukesi, czyli mistrza Albanii przeciwko Karabachowi. Wiadomo, że faworytem do awansu jest drużyna z Azerbejdżanu, z pewnością nie jest to słaba drużyna, udało im się nawet awansować do Ligi Mistrzów sezon temu, co jak na klub z Azerbejdżanu nie jest małym osiągnięciem. Dzisiaj jednak nie wybieram zakładu na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn.
Kukesi w tym sezonie przeszło maltańską Vallette, mimo, że albańska ekipa była faworyzowana to nieudało im się wygrać ani jednego spotkania. Po dwóch remisach, w tym jednym bezbramkowym awansowali dalej. Mało efektownie? Być może, ale dla nich przede wszystkim liczy się to, że grają w następnej rundzie eliminacji. Ekipa Jakuba Rzeźniczaka w pierwszej rundzie przeszli Olimpie Lublane, mistrza Słowenii. Co ciekawe w obu spotkaniach padła tylko jedna bramka. Dzisiaj znowu spotykają się dwie drużyny, które preferują defensywny futbol. Na samym początku chciałem postawić, że Kukesi nie strzeli bramki po kursie 1,80, ale ze względu na to, że to jeszcze nie jest jakiś wysoki poziom to wolałem wybrać bezpieczniejszy bet. Polecam!
✅56
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka wodna - Mistrzostwa Europy, kobiet
Godzina: 13:15
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: Włochy (-17,5)
Kurs:
1,74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz między obiema drużynami to walka półfinałowa o 5 miejsce. Kto wygra zagra mecz o 5 miejsce a kto przegra zagra o 7 miejsce, może nie duża różnica ale zawsze. Przepaść jaka jest między obiema drużynami jest spora. Włoszki na pewno są troszkę zawiedzone, że nie grają w półfinale ale niestety dla nich przegrały mecz ćwierćfinałowy z Węgierkami 9:10 a były faworytem w tym meczu. Niemki natomiast zostały rozbite przez Holenderki aż 2:22.
Ogólnie Niemki z mocnymi zespołami przegrywały ponad 20 bramkami - z Hiszpankami 2:27, z Rosjankami 5:27, z Węgierkami 1:26 no i z Holenderkami 2:22 a na pewno do tych mocnych zespołów zaliczyć można Włoszki.
Stawiam, że podrażnione Włoszki rozbiją Niemki ponad 20 bramkami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom