>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IV runda - Grand Prix Danii w Hallstavik (07.07)

Status
Zamknięty.
J 185

jkj

Użytkownik
Wow wreszcie jakie tempo
Sts
Laguta - Niki 1 @1,75✅
Ja nie uwierzę w drugi dobry występ Nikiego jednak Artem petarda mega w tym sezonie jezdzi rowno mocno i dla mnie kurs przesada.
Greg - Dudek @1,6✅
Dudek problemy sprzętowe najlepszy silnik rozwalony nie wierze w bajki typu siedzimy dzien i noc walczymy z tym zeby naprawić a prawda jest taka ze kazda czesc wymaga wymiany lub wieksza ilosc z niego.Weteran brak problemow a chęć walki.
Zmarzlik Jonsson @1.55✅
Bartek wypowiada sie ze wreszcie zadowlony jest z tego jak mu sie jezdzi i w jakim stylu.Nigdy natomiast nie ufałem Szwedowi ktory zawsze ma słabsze biegi .Bartek dzis udowodni ze forma wrocila i w tej parze okaze sie lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
W koncu jest temat mozna cos tu wrzucic. Grand Prix w Szwecji. Domowy tor Doyla, ktory kreci tutaj bardzo dobre wyniki. Rowniez dobrze w lidze szwedzkiej na tym torze jezdzili w tym sezonie Zmarzlik, Jonnson i Hancock z tego co na szybko wyszukalem. A wiec:
Jonsson - Pawlicki 1 - 1,40 ✅✅✅
Przemek placi frycowe pierwszego sezonu w GP. Szwed solidny na tym torze, byc moze nawet zakwalifikuje sie dzisiaj do pierwszej osemki, ja jednak ide w pewniaka w parze z Przemkiem.
Hancock - Dudek 1 - 1,60 ✅✅✅
Zgadzam sie z kolega wyzej. Dudek ma problemy sprzetowe i nie wrozy to nic dobrego.
Zmarzlik - Janowski 1 - 1,70 ⛔⛔⛔
Zmarzlik dobry wynik w lidze szwedzkiej na tym torze, coraz lepiej w gp i w lidze polskiej. Janowski jakby sie pogubil ostatnio. Gram na Bartka
Doyle - Laguta 1 - 1,65 ✅✅✅
Domowy tor Jasona w lidze szwedzkiej, bardzo dobre wyniki. Rusek nie wiem czy mial nawet okazje tam startowac. Dla mnie Doyle dzis na final.
Wszystkie kursy z sts.pl
Polecam! Z fartem!
@edit
Maciek odpalil rakiete... i pozbawil mnie wygranej 600 pln, szkoda ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wrzucam typy ze swojego tematu.
Grand Prix Szwecji
Typ: Jason Doyle miejsce 1 lub 2 @ 3.50 - STS
Grand Prix Szwecji
Typ: Maciej Janowski w pierwszej ósemce - NIE @ 2.25 - forBET
Grand Prix Szwecji
Typ: Chris Holder w pierwszej ósemce - TAK @ 2.30 - forBET
Grand Prix Szwecji
Typ: Andreas Jonsson w pierwszej ósemce - TAK @ 2.11 - forBET
Grand Prix Szwecji
Typ: Bartosz Zmarzlik vs Maciej Janowski - Typ: Zmarzlik @ 1.85 - Unibet
Analiza będzie łączona i zwięzła. Jason Doyle, reprezentant miejscowego klubu, król Hallstavik, zawsze dwucyfrówki. Myślę, że może dziś wygrać. Janowski, dla mnie bardzo chimeryczny zawodnik i moim zdaniem obecnie w słabej formie, przeciwnicy bardzo trudni i uważam, że nie załapie się na półfinały. Holder, widać po nim, że wziął dupę w troki. Zaczął jechać, robić dobre punkty. Widocznie poukładał swoje problemy osobiste a i sprzęt zaczął dopisywać. Dużo osób już starszego Holdera skreśliło, więc będzie mu zależeć na tym żeby pokazać, że nie tak prędko. Kurs przyjemny, uważam, że będzie w 1/2. Typ numer 5, nawet jeśli Janowski jednak &quot;odpali&quot; to rakieta Zmarzlik powinien zajść dalej niż on. Ostatnia wpadka w Grand Prix nie oznacza, że dziś będzie to samo, bo Bartek to taki zawodnik, który nie powtarza złych występów. W tej parze bez podatku stawiam na naszego F16.
Żużlowe typy ode mnie w moim temacie: https://forum.bukmacherskie.com/threads/speedway-z-guccim.150982/
 
J 185

jkj

Użytkownik
Jeszcze duble sts
Janowski Holder C✅
Pawlicki Cook⛔ @1,88▶⛔
Janowski wypadek przy pracy mocno nastawiony na Gp ja uwazam ze powalczy o dobre miejsce nie ufam Holderowi chimeryczni obaj jednak zaufam Janowskiemu, ktory pierwsze dwa gp miał solidne.Pawlicki słabiej jednak co powiedziec o Cook ktory sprzetowo odstaje i nie powalczy nawet z Pawlickim.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Pawlicki mnie zawiódł mega.Reszta na mega lajcie szkoda dubla No nic liczy sie plus a taki jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom