>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Półfinał: Francja - Belgia [10.07.2018, wtorek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Na wstępie musze przyznać że Belgia dostarcza dużo emocji na MŚ. Zwłaszcza jej dwa ostatnie mecze. Powrót z piekła do Nieba z Japonia i wczorajszy meczyk z kandydatem do tytułu Brazylia. Myślę, że mecz z Japonia zwłaszcza końcówka była katalizatorem faktu że chłopaki dadzą radę i mogą powalczyć o mistrza. Kto ich może zatrzymać ? Teraz tylko Francja bo po drugiej stronie drabinki widzę ekipy gorsze. Francja jako ekipa bez spo ale za to z dobrym spd którym jest Kante może dac się pokonać, jak najbardziej. Belgia bez jednego bocznego ale nie uważam tego za osłabienie. Pierwsza myśl na ten mecz to over 2.5 i bts. Rogi bym odpuscil.
Kartki się kasują takze można pykac kilku zawodników:
Fellaini, matuidi, witsel, umtiti, hernandez.
Może można się pokusić także o 0-0 do polowy, trochę szachów powinno być na początku w końcu gramy juz o finał.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Cholernie trudny mecz do typowania. Kusi mnie BTS &amp; Over 2.5 po kursie 2.15 w Unibet (w zakładce Match Parlay) ze względu na potencjał ofensywny obu zespołów, ale trochę się waham. To pojedynek o finał MŚ, więc obaj selekcjonerzy - tak jak napisał kolega wyżej - mogą nam zafundować piłkarskie szachy, zwłaszcza na początku. Dlatego też biorę pod uwagę DW 1. połowy 0-0 po 2.75 i Zdobyty gol 0:00 - 29:59 - Nie po 1.83 (obie propozycje również z Unibet).
Ciekawie wygląda (również w Unibet) oferta na liczbę spalonych zawodnika (wszystkie Ponad 0.5):
Lukaku kurs 2.05
E. Hazard kurs 2.75
Giroud kurs 2.1
Mbappe kurs 2.4 (ten wygląda chyba najciekawiej, bo Kylian - z całym szacunkiem - jest młodym zawodnikiem i może co najmniej raz dać się złapać na ofsajd).
Na razie chyba jednak wstrzymam się z jakimikolwiek zakładami na to spotkanie.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Odnośnie tego meczu to chodzi mi głowie kartka Hernandeza. W meczu z Urugwajem był często spóźniony zresztą dostał kartkę za ciągnięcie za koszulke. On i Pavard to najmniej doświadczeni zawodnicy we Francji. Belgia powinna tam szukać przewagi.
Dodatkowo Hernandez lubi podłączać się do akcji z przodu.
Drugim typem na kartki jest Matiudi coś jak Fernandinho w ostatnim meczu. Będzie zatrzymywał szybkiego Hazard w kontrze.


Matuidi po kursie 5 już zagrałem. Matuidi już pauzował za kartki.
Buk to bah
Jaki buk?Karciarz
 
N 0

narvi

Użytkownik
Bardzo jestem ciekawy jak sie ten mecz potoczy czy druzyny postawia na gre ofensywny a maja kim postraszyc czy jednak zagraja bardzo zachowawczo bo w koncu to juz półfinał wiec moga sie bac zaryzykowac. Mimo wszystko mysle że obie druzyny cos ustrzela bo potencjal obydwu druzyn w ofensywie jest zbyt wielki aby sie tak nie stalo a defensywy obydwoch druzyn juz pokazaly ze zdarzaja sie im błędy. Ciężko wskazac faworyta w tym meczu Belgia jest bardziej doswiadczona druzyna i w nich upatrywalbym zwyciezcow tego meczu.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Jak dla mnie ten mecz będzie jak finał... zmierzą się dwie niespodziewanie (takie czarne koniki) najlepsze na tym turnieju ekipy, trójkolorowi Francuzi oraz tzw. czerwone Diabły, Belgowie ???? Żałuję, że te dwie ekipy nie spotkają się dopiero w finale... bo wg mnie sobie na to zasłużyły najbardziej, pokonując po drodze takie ekipy jak Brazylia, Hiszpania, Argentyna, Urugwaj.... Można spekulować, że to Ci wielcy się nie popisali, że to były ich fiaskowe mecze... nieprawda, to druga strona potrafiła odwracać los meczu pod siebie, ponieważ ich motywacja zaistnienia w historii wysoko po raz pierwszy jest silniejsza. Nic nie przychodzi łatwo, ale jak się stara to los czasem pomoże. Spotkanie wydaje mi się, że będzie wyrównane, a osobiście marzy mi się finał BELGIA - CHORWACJA, bo Chorwaci nie ustępują tym dwóm ekipom prawie wcale, waleczni, zawzięci, aż do ostatnich sekund meczy. Aczkolwiek bój z Anglikami potrwa długo myślę że będzie dogrywka po 1:1. Najbardziej w pamięci jak do tej pory mam spotkanie Japonia -Belgia, życzę sobie jak i fascynatom dobrej piłki również tak udanego piłkarskiego show i energii na boisku. Serce i rozum by chciało Belgów na złotym podium, Chorwatów na srebrnym i Francuzów na brązowym... a czy tak będzie okaże się już niebawem... do boju Panowie! i zielonego światełka dla nas ????
Meczu nie gram o zielone, ale BELGIA WIN MŚ 2018 kurs 3.75 STS.PL
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Odnośnie tego meczu to chodzi mi głowie kartka Hernandeza. W meczu z Urugwajem był często spóźniony zresztą dostał kartkę za ciągnięcie za koszulke. On i Pavard to najmniej doświadczeni zawodnicy we Francji. Belgia powinna tam szukać przewagi.
Dodatkowo Hernandez lubi podłączać się do akcji z przodu.
Drugim typem na kartki jest Matiudi coś jak Fernandinho w ostatnim meczu. Będzie zatrzymywał szybkiego Hazard w kontrze.


Matuidi po kursie 5 już zagrałem. Matuidi już pauzował za kartki.
Buk to bah
Jaki buk?Karciarz
Matiudi przypadkiem nie jest out w tym spotkaniu za kartki?? wydaje mi się ze tak
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Francja - Belgia typ 1 @2.53 Fortuna
Jutro wybieram zespół ,który według mnie od początku i myślę ,że do końca wypełnia naprawdę bardzo dobrą pracę. Ciągle mam w głowie mecz Belgów z Japonią. Gdzie Japończycy do 69 min prowadzili dwoma bramkami. Belgowie mieli około 20 minut na odrobienie strat ,a tutaj szacunek wielki dla Belgów. Dla wielu kibiców ciężko było pomyśleć o dogrywce w tym meczu a tutaj udało się belgą zwyciężyć w regulaminowym czasie gry. Francuzi wszystkie mecze wygrali poza trzecim meczem grupowym gdzie nie musieli wygrać wystarczył im remis z Dania by zając pierwsze miejsce w grupie. Od początku realizują swój plan i wychodzi im to bardzo dobrze. Belgowie mają okresy lepszej gry jak i słabszej. Według mnie Francuzi mają i na papierze lepszy skład i umiejętnościowo oraz w mojej opinii to własnie lepszą forme dysponują zawodnicy z Francji. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Trzeba pamiętać, że za kartki będzie pauzował Meunier, więc na skrzydło zapewne zostanie przesunięty jeden ze środkowych obrońców Belgów.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Słysząc Francja Belgię czuje over na wejściu... tu i tak ofensywa klasa.. z jednej strony: Griezmann, Mbpape, Giroud.. w pomocy Kante Pogba Matiudi.. a obrona tez klasa, zachwycajacy do tej pory Pavard..a na środku Varane i? Umtiti kontuzja i mozliwe ze nie zagra, Rami albo Kimpembe... nie będzie to takie pewne ale tragedii nie ma.. na lewej Theo.. bramka LLoris.. Jak widać w ofensywie jest spory potencjał a w obronie jest dobrze choć mogło być lepiej.. a Belgia? Lukaku, Hazard, De Bruyne..pomoc za to nie jest już tak dobra jak u Francuzów.. Witsel, Chadli, Fellaini i ? Meunier zawieszony... mozliwe ze jakos to pozmienia i da Mertensa... obrona ? doświadczona ale dla mnie jest pewna.. Kompany gdyby nie kontuzje byłby znacznie lepszy..Vertognhen i Aldewerdlaid.. niby pewni ale ja z tej 3 najbardziej ufałbym Janowi... i bramkrz klasa.. Jak na moje typ na ten mecz Francja wygra i obie strzela 4.85
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
Najlepsza i najkorzystniejsza opcja na ten mecz wydaje sie obie druzyny strzela po kursie @1.85. Zespoły maja niesamowity tercet z przodu natomiast zdarzaja sie takie wpadkie jak Belgow z kitajcami czy Francuzi z Argentyna. Rozum podpowiada Francuzow natomiast jezeli Belgowie wygraja nie straci to na poziomie finału.
BTS - @1.85 STS⛔
 
areck 213

areck

Użytkownik
Betsafe
Belgia under 54,5 posiadania piłki
Jeżeli ktoś gra w betsson/betsafe to under 54,5 posiadania piłki przez Belgów to lokata. Nie wiem skąd taka linia, buki absolutnie i kompletnie nie wzięły pod uwagę środka Witsel-Fellaini, a Martinez zwycięskiego składu nie zmieni. Bardzo do gry, za chwilę spadnie. Jedynie szybkie 2:0 dla Francuzów może zepsuć typ.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Belgowie wyprowadzają bardzo szybkie kontry, ale mecz z Brazylią pokazał, że mają problem z umiejętnym rozłożeniem sił. W pierwszej połowie wyglądali bardzo dobrze, ale w drugiej znacznie słabej, bo zmęczenie mocno dało się we znaki. Nawet nikt się nie kwapił, by pomóc Hazardowi. Przetrzymali napór rywali, ale z przodu brakowało pomysłu na cokolwiek. Warto podkreślić, że Paulinho czy Fernandinho na dużo im pozwalali i praktycznie nie byli żadną przeszkodą. Kante i Pogba postawią trudne warunki, więc Belgowie nie będą mieli aż takiej swobody jak w meczu z Brazylią. Francja gra wyrachowanie. Pierwsza połowa to zazwyczaj badanie przeciwnika, by ten odkrył swoją taktykę na spotkanie. W drugiej połowie podkręcają tempo i starają się niwelować atuty rywala do minimum. Nawet, gdy przegrywali z Argentyną 2-1 to nie podpalali się emocjonalnie tylko dalej z dużym spokojem konsekwentnie robili swoje. Wydaje mi się, że jeśli Belgowie nie zdobędą bramki w pierwszej połowie to z każdą minutą drugiej części spotkania ze zdobyciem bramki może być problem i Francja może wygrać skromnie 1-0 lub 2-1 jeśli Belgom uda się coś strzelić. Lukaku i Hazard pokazują klasę na tym mundialu, rudy się odblokował, całkiem dobrze radzi sobie Chadli, ale reszta ekipy nie wygląda już tak dobrze, więc idę w stronę Francuzów, którzy może nie grają widowiskowo, ale za to są skuteczni.
Francja win @2,45 Totolotek✅
Francja awans @1,7 Totolotek✅
E: Wynik 1-0
Pierwsza połowa to głównie piłkarskie szachy i wzajemne badanie się. Było kilka sytuacji bramkowych, ale świetnie dysponowani bramkarze nie dali się pokonać. Belgowie po straconym golu bez większego pomysłu. Pojedyncze zrywy bez gry zespołowej. Francuzi grali swoje, wchodzili w faule, przeciągali wznowienia. Przewidywalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Francja-Belgia
Typ: 1 połowa czasu
Kurs: 3.0
Godz: 20:00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie półfinałowe, ekipa Francji zmierzy się w nim z ekipę Belgii. Francuzi są moim zdaniem delikatnym faworytem do zwycięstwa w tym meczu, w poprzednim spotkaniu ograli dosyć pewnie drużynę Urugwaju, który nie zagrażał praktycznie drużynie trójkolorowych, którzy praktycznie całe spotkanie byli w stanie kontrolować przebieg meczu, tworząc sobie kolejne sytuację do zdobycia gola. W tym meczu myślę że też posiadanie piłki powinno być po stronie Francji, do tego to raczej Francja stworzy sobie więcej okazji do zdobycia bramki. Belgia natomiast wyeliminowała Brazylię, ale nie oszukujmy się pierwszy gol, przypadek po stałym fragmencie gry , drugi kontra i tyle by było z gry Belgów, którzy w drugiej połowie zagrali bardzo dyskretnie, szczeście że Brazylia nie była skuteczna bo przegrali by jeszcze w 90 minutach, Belgia moim zdaniem nie jest aż taka mocna, biorac pod uwagę do jakiego momentu tych mistrzostw doszła ze średnią grą zaraz po fazie grupowej gdzie radziła sobie zdecydowanie lepiej. Według mnie jutro zapowiada się ciekawe widowisko i zespołem lepszym który wywalczy awans do finału będzie drużyna moim zdaniem lepiej poukładanej i lepszej taktycznie Francji,. Stawiam na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tego spotkania.
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,13
Bukmacher: fortuna
Ależ meczycho się szykuje. W ten mecz wchodzę na zasadzie pierwsza myśl najlepsza - a taką jest over 2,5. Co tu dużo pisać, potencjału co nie miara a przede wszystkim nie są to zespoły murujace w stylu np. Rosji czy Szwecji czy usypiające w stylu Hiszpanii. Belgia choć ostatnio grala z kontry to mimo wszystko okazji mieli na więcej niż 2 gole. Hazard gra jak MVP Turnieju a grać będzie przeciwko Pavardovi. Na drugim skrzydle zagadka, Lukaku zaskoczył ale jak najbardziej na plus i być może zagra znów na skrzydle. Hernandez i Pavard to potencjalne najsłabsze punkty Francji, patrząc na małe doświadczenie w wielkich meczach a będą musieli powstrzymywać Hazarda, De Bruyne czy Lukaku. Kontry w wykonaniu Belgów wyglądają świetnie, nie zapominajmy o „dzikach” w stylu Lukaku, Fellaini, Witsel, Kompany czy inne wieżowce. Czyli stałe fragmenty tez mogą się okazać groźna bronią. A Francja ma przecież czym odpowiedzieć. Dodatkowym plusem powinien być fakt ze Belgowie potrafią się pogubić w obronie co chyba każdy widział ostatnio z Japonią i Brazylią. Nie liczył bym na to ze Thibo będzie znów bronił jak w transie...
Podsumowując najlepiej dla typu było by gdyby w pierwszej połowie padła już chociaż jedna bramka. To wymusi otwarty futbol w drugiej połowie, wkoncu ktoś będzie musiał postawić wszystko na jedna kartę. Styl gry obu drużyn + potencjał w ofensywie obu ekip daje podstawy bymyśleć o bramkach w tym meczu.
 
O 25

okruchowy

Użytkownik
Betsafe
Belgia under 54,5 posiadania piłki
Jeżeli ktoś gra w Betsson/Betsafe to under 54,5 posiadania piłki przez Belgów to lokata. Nie wiem skąd taka linia, buki absolutnie i kompletnie nie wzięły pod uwagę środka Witsel-Fellaini, a Martinez zwycięskiego składu nie zmieni. Bardzo do gry, za chwilę spadnie. Jedynie szybkie 2:0 dla Francuzów może zepsuć typ.
Teraz ten bet stoi po 1.86 przy linii 51.5%
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Mecz wyrownanych druzyn wiec raczej nie podejme sie typowania zwyciezcy lub kto awansuje. Znalazlem za to takie ciekawe zaklady na Betfair:
BTTS &amp; 3+ corners for each team &amp; 2+ cards for each team @6,5
Over 2.5 goals; over 3.5 cards &amp; over 8.5 corners @5,5

E: tylko bramek zabrakło...⛔
To juz polfinal wiec nie ma mowy o odstawianiu nogi. Do tego zmeczenie turniejem i nerwy lub granie na czas, w efekcie czego po 2 kartki na druzyne spokojnie powinny wejsc.
Obie druzyny bardzo silne w ofensywie, mam nadzieje, ze mimo wszystko nie bedzie tu szachow i troche bramek padnie. A jak mecz sie otworzy to i te linie roznych zostana pokryte.
Po takich kursach uwazam, ze warto sprobowac.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Francja-Belgia handicap 0:1 typ 1 kurs 5 fortuna ???? Wielkiemu szczęściu Belgia może zawdzięczać awans do półfinału , co prawda niezła ich pierwsza połowa w meczu z Brazylią , ale i tak sporo szczęścia w niej było przy samobóju Fernadihno. W drugiej połowie praktycznie nie istnieli i tylko dzięki słabym nerwom canarihnos , którzy seryjnie partaczyli&quot; setki &quot; są teraz w półfinale , a wcześniej szczęście ich nie opuszczało w meczu ze słabą Japonią. Limit happines mają więc na wyczerpaniu ,zwłaszcza , że we wtorek staną naprzeciwko Francji i samym fartem daleko w tym meczu nie zajądą. Trójkolorowi są lepsi w każdej formacji , w dodatku mają o wiele lepiej zbilansowaną drużynę niż Belgowie , para Hazard -Lukaku to za mało , aby przeciwstawić się sprawnej dobrze naoliwionej francuskiej maszynie do zabijania, która łatwo &quot;zjadłą&quot; nieobliczalną Argentynę i groźny Urugwaj .Francuzi są w dodatku bardziej wypoczęci niż Belgowie po ich morderczych walkach z Brazylią , a wcześniej z Japonią. Typuję ,pewne zwycięstwo trójkolorowych po satysfakcjonującym kursie .
Pozdro
ELDO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom