>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ESL One Cologne

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Witam. Zacznę od tego, ze wtopilem parę zeta ma Astralis, bo spodziewałem się ich wygranej w turnieju. Tyle pecha co mieli wczoraj, złego timingu, złych decyzji to nie będą mieli do końca roku. Szok dla mnie. Szczególnie inferno po stronie CT. Navi zagrało dobry mecz, ale bez przesady. Ogólnie niesamowicie duża panika wśród Duńczyków. Wyglądali jakby tobbtl finał Majora, a oni mieli 15 lat. Może fakt rzadkiego przegrywania map robi swoje?
Chyba takiego finału nie spodziewał się nikt. Navi - BIG, Faworytem oczywiście Ukraińcy. Bany polecą na bank Mirage i Cache. Jestem ciekawy waszej opini, ponieważ mogę być trochę niobiektywny i mogę chcieć się odegrać na siłę. Powiem szczerze, mnie Navi nie zachwyca. Dust II przegrają na 80%. Nuke w zasadzie nie wiadoma i 50/50. Overpassa Niemcy mają niezłego, ALE jeśli Navi wygrywa tam z Astralis... Train raczej też dla Ukraińców ma spokojnie. Inferno. Tu też moim zdaniem dosyć wyrównanie.
Myślę, ze cztery mapy to minimum. Tylko co dalej, kusi mnie BiG, a z drugiej strony ile razy może wygrywać spory underdog pod rząd na jednym turnieju.
Poczekam chyba na mapy i będę grać na żywo.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Według mnie Navi bierze 3-1 . Wiadomo trzeba przyznac że Big dobrze a nawet bardzo dobrze prezentuje się na tym turnieju, widac że są przygotowanii , ale map pool Navi wystarczy wedlug mnie na to zeby wygrac I to w han -1,5 mapy. Ale Big mape urwie jak nie Dusta to Inferno. Na inferno dużo zalezy kto od jakiej strony zacznie mecz. Ogolnie to tez zamierzam live grać
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No właśnie, czysto teoretycznie można powiedzieć, że Navi to bierze. Ale wczoraj też dużo argumentów bylo po stronie Faze i wiemy jak to się skończyło.
Gdyby nie świetna dyspozycja Zeusa na inferno, kto wie czy Astralis nie było by finalista. Wiem, że to tylko gdybanie ale ciężko mi uwierzyć, żeby zagrał on podobnie jak wczoraj.
Pewne bany: BIG mirage a NaVi cache.
Overpass - nie powiedziałbym, że taka czysta dominacja Ukraincow tu bedzie. BIG też czasami pickije ta mape
Nuke - dla Navi
Dust, inferno, a nawet train 50/50 z lekkim wskazaniem na BIG nawet
Finaly rządzą się swoimi prawami, Zatem handicapy na Niemców wskazane a ja nawet pokusze się o lekkie zagranie czystego zwycięstwa gospodarzy turnieju po kursie @3.10 w Unibecie ????
⛔⛔
 
Z 0

zegeee

Użytkownik
Navi - BIG .
Zacheca wysoki kurs na &quot;Niemcow&quot; ... 3.4 to spore value .
Co do samego spotkania. Jak kolega pisal finaly rzadza sie swoimi prawami - fakt ale mimo wszystko wiecej argumentow przemawia za Navi. Electronic w mega formie (o Simplu wspominac nie trzeba bo wygra 80/90% pojedynkow AWP ) . Zeus ktory zazwyczaj zamykal tabele wynikow , wczoraj na inferno radzil sobie znakomicie.
Warto rowniez pograc live na poszczegolne mapy jesli macie taka mozliwosc.
BIG + 1,5 - @ 2
Navi win - @ 1.3
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
NaVi powinno to spokojnie wygrać ze względu na to że to bo5, a nie bo3, ale chyba najbezpieczniejszą opcją jest over 3,5, jedno i drugie po 1,33 w uni
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Big @3.15 unibet
Big wygra 3:2 @7.5
Big wygra Dusta, Navi overpassa

Jak można grac Navi po takim kursie w momencie gdy BIG prezentuje sie tak kozacko? Wczoraj z Astralis juz powinni polecieć, ryzykowali stackami 5a a Astralis wchodzi na raz ze smokami, żadnych fakeów, żadnego lurkowania. I to w pierwsze tempo.
BIG wyglada kozacko na tym turnieju. Każdy aimowo wygląda kozacko, nawet tizian którego uważałem za bota imponuje niesamowicie. Nex, który wykręca takie liczby ze simple takich nie wykręca na tym turnieju. Do tego smooya który jest najlepszym snajperem (po kennym) na tym turnieju. I tabsen który jest pewny i stabilny od dawna. No i gob b - bardzo fajne zbalansowanie miedzy dobrym skillem a dobrym callowaniem. No i trener rownież z łbem na karku. Z taka paką maja szanse wejść i zagościć na stałe w tym najwyższym tierze. Kurs 3.15 z pocałowaniem rączki biorę. Dust, train i inferno dla BIG a nuke i overpass dla Navi, tak to widzę. Ale nie zdziwię sie jak BIG ugra nuke a na przykład train przegra. Tak czy inaczej finalnie widze to ich triumfujących. Najbardziej sie opłaca grac dusta dla big i overpass dla navi. Te mapy są na te chwile ich najsilniejszymi mapkami i tam zdziwię sie jak skonczy sie inaczej
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
NaVi powinno to spokojnie wygrać ze względu na to że to bo5, a nie bo3, ale chyba najbezpieczniejszą opcją jest over 3,5, jedno i drugie po 1,33 w uni
Oba na ✅✅. Niektórych widzę poniosło chyba z tym BIG po zwycięstwie nad FaZe :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom