>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Rosja - Chorwacja [07.07.2018, sobota godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Rossija swiaszczennaja nasza dierżawa - zanim zabrzmi ten dumny hymn musimy poczekać do soboty.
Obie drużyny po bólach i cierpieniach awansowały przez konkurs rzutów karnych. Faworytem Chorwacja w pełni zasłuzenie bo na tych mistrzostwach wraz z Brazylią grają futbol może nie spektakularny, ale bardzo efektywny. Rosja dzielnie się broniła przed nieudolnymi w wykończeniu Hiszpanami. Jako jedyni w 1/8 odesłali faworyta do domu psując setki tysięcy kuponów. W tym spotkaniu widzę, coś co ma Chorwacja, a czego nie miała Hiszpania, a mianowicie konsekwencja w wykończaniu akcji. Środek pola Modrić - Rakitić - Brozović wymienny z Kovacicem i Brozovciem to absolutna maszyna do rozgrywania piłek i grania do przodu. Manduzkic dostaje piłki jak na tacy. Rosja cały czas boryka się z nieoptymalnym składem zwłaszcza w obronie. Fakt awansowali, ale już w meczu grupowym przy szybszych Urugwajczykach był problem. Pokonali Hiszpanów, ale z Hiszpanami już od samego początku mistrzostw źle się działo, włącznie z jazdą dotyczącą zwolnienia trenera, być może to miało jakiś wpływ. Na pewno poniesie ich doping, ale nie wierzę, ża taka maszyna jaką jest obecnie chorwacka drużyna zagra na tyle słabo, że dadzą się ograć ruskim.
Chorwacja 2,20 totolotek
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Chorwaci w ostatnim spotkaniu mieli spore problemy z kondycją. Reprezentanci ZSRR z kolei, wydolnością imponują od początku turnieju (czy za kilka lat ktoś nie piśnie, że się faszerowali w 2018 czymś ekstra - nie wiem;)). Myślę jak ugryźć to spotkanie opierając się na powyższym? Jakieś pomysły...? Będzie dogrywka? Może jakiś specjalny zakład na ilość km pokonanych przez Sowietów?
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Obawiam się tego meczu z kilku powodów.
Tak jak kolega wyżej wspomniał, Chorwacja ostatnio kondycyjnie wyglądała mega słabo. Pytanie czy to jednorazowa słabość czy po prostu brakuje im sił?
Czerwonoarmiści biegają jak opętani. Tajemnicą poliszynela jest to co im tam w żyłach płynie. Tym bardziej, że gdzieś czytałem, że w sztabie mają gościa, który maczał swoje brudne paluchy w &quot;dopingowaniu&quot; innych sowieckich herosów. Poza tym, to gospodarze. Na tym etapie wystarczy jeden &quot;mały&quot; błąd sędziego żeby ruskich przepchać do półfinału i nawet VAR tu nie pomoże.
Sercem za Chorwacją. Rozumem też. Ale gdzieś tam, z tyłu głowy, pali się czerwona (nomen omen) lampka.
Dla mnie - no bet.
 
R 167

realny

Użytkownik
Wrzuciłem ten artykuł do tematu Wokół Mundialu. Chyba nie ma co roztrząsać tego. To jest po prostu miejsce skąd pobiera się krew do badań.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Ok, tylko po co pobierać krew zaraz przed meczem. Bo ten ślad wyglądał jakby koleś przed samym meczem był kłuty. Ruscy to Ruscy. Banda oszustów, która zrobi wszystko żeby osiągnąć sukces u siebie. Przykłady ich &quot;uczciwości&quot; już nie raz były przerabiane. Oczywiście, nie tylko sowieci się szprycują. Tyle tylko, że oni na skalę wręcz przemysłową.
 
N 0

narvi

Użytkownik
Patrzac z jednej strony to cos moze byc na rzeczy z tym dopingiem u rosjan ale z drugiej strony Czerczesow potrafi przygotowac druzyne kondycyjnie takze nwm czy by ryzykowali znowu rosjanie. Patrzac obiektywnie to Chorwacja powinna zjesc ich w tym meczu umiejetnosciami czysto pilkarskimi, mysle ze nie bedzie to az takie murowanie bramki jak z Hiszpania, gdyby jednak tak bylo to licze na strzaly z dystansu Chorwatow bo ma kto tam uderzyc. Mysle, że Chorwaci podolaja wyzwaniu aczkolwiek pieniedzy bym na to nie postawil duzych chociaz kurs moze kusic. Poza tym jest tutaj duze ryzyko dogrywki.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Hiszpania odpadła na własne życzenie i tyle. Chorwaci na bank wezmą pod uwagę fakt,że nie ma co ryzykować karnymi i zamkną mecz w 90&#39;. Dla mnie czyste zwycięstwo i pewny awans. Powód: Chorwaci mają ambicję, Hiszpanię są zakochani w sobie i myśleli,że Ruscy poproszą o 2-0 i będę się cieszyć,że nie zdemolowały ich gwiazdeczki.
Mecz Hiszpania-Rosja był świetną lekcję pokory, którą mam nadzieję,że odrobili Modrić i spółka.
 
slqpl 18

slqpl

Użytkownik
Chorwacja - Rosja
Chorwacja i obie drużyny strzelą @5.40
Liczba goli +2.5 @2.65
Chorwacja liczba goli +2.0 @5

Wszystkie kursy LV Bet
Chorwacja w ostatnim meczu nie zaprezentowała się najlepiej. Myślę że przeczołganie przez dogrywkę i rzuty karne dały im dużo do myślenia, zakładam że na ten mecz wyjdą mocno zdeterminowani aby zakończyć go w regulaminowym czasie.
Rosjanie z drugiej strony zaszli już i tak dalej niż ktokolwiek się spodziewał, więc będą grać na luzie. Bez obciążeń i balastu w postaci nadmiernych oczekiwań, mogą boleśnie ukąsić Chorwatów.
Rosja na pewno będzie dążyła do tego żeby strzelić w pierszych 20 minutach kiedy będą mieli najwięcej sił i zakładam że może im się to udać. Chorwacja mając więcej do zaoferowania w ofensywie powinni mimo wszystko uzyskać przewagę i wygrać ten mecz.
W tym kontekście LV Bet daje super kurs 5.40 za Chorwacje i BTS. Wchodzę obowiązkowo :whistle:
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Modric odda przynajmniej 1 strzał na bramke 2.85 bah
Rosja skupi się na defensywie. Jedną z szans dla Chorwacji będą strzały z dystansu. Chorwaci mają kim straszyć bo zarówno Modric jak i Rakitic potrafią uderzyć. Modric zdobył już jedną piękną bramke z dystansu w meczu z Argentyna. Jeśli będzie karny to wydaje mi sie że znów podejdzie w końcu jest kapitanem i powinien pokazać charakter.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Modric odda przynajmniej 1 strzał na bramke 2.85 bah
Czy to nie jest jakaś podpucha? Gra ktoś takie zakłady na tych MŚ? Chodzi o strzały jakiekolwiek, czy celne? Bo jeśli jakiekolwiek to w ogóle bajka. Bo kursy niewyobrażalnie inne niż u innych buków (wyższe).
Proszę o potwierdzenie moich domniemań, bo jeśli chodzi o strzały celne to chętnie pobiorę
Modric odda przynajmniej dwa strzały na bramkę @ 8 (!) b-a-h
Luka Modric na tym mundialu kolejno:
  • 1 strzał (vs Nigeria) - gol z karnego
  • 2 strzały (vs Argentyna) - gol i niecelny strzał
  • 1 strzał niecelny (vs Islandia)
  • 3 strzały (2 celne, jeden niecelny) (w tym zmarnowany karny) (vs Dania)

W tych MŚ jak widzimy 1,8 strzał/mecz, w minionym sezonie La Liga 1,0 strzał/mecz. Tutaj bierze na siebie większą odpowiedzialność, opcja mocno optymistyczna ale ma szansę na powodzenie.
W bah jeśli jest na bramke to są strzały celne a jeśli są tylko strzały to każdy strzał. Ale Modrica można tylko celne strzały.
No właśnie, i stąd całe zamieszanie.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd, mea culpa.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
W bah jeśli jest na bramke to są strzały celne a jeśli są tylko strzały to każdy strzał. Ale Modrica można tylko celne strzały.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Jeden z użytkowników tego forum widział Rosję w półfinale...pół tego forum śmiało się z niego...A napisał to jeszcze bodajże w fazie grupowej... Teraz to bardzo realna sprawa...
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Rosjanie pójdą dziś na żywioł. Oni już i tak zaszli daleko, już nic nie muszą, będą grać na większym luzie. Chorwacja pod większą presją, nie podobała mi się ich gra ostatnio, straszne męki.
Przewiduję otwarty mecz, sporą ilość goli- nie zdziwię się, jak gospodarze strzelą już w pierwszych 30 minutach i mecz się otworzy.
Jak dla mnie gospodarze niesieni dopingiem kibiców zgniotą Chorwację, pobieram:
Rosja 1 kurs 3.63 STS
over 2,5 kurs 2,65 STS
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chorwacja ponad 4,5 strzałów w światło bramki @1,75 Fortuna
Piłkę na pewno będą częściej mieć Chorwaci i może nie aż tyle co Hiszpanie ale oni na pewno będą to udokumentowywac przynajmniej strzałami bo wiemy, że ma kto strzelać. Chorwacja zagrała bardzo słabo i wyglądała słabo fizycznie w meczu z Dania ale jednak mieli 4 strzały w światło bramki w 90minuach a skończyło się 7-3. Nie chce mi się wierzyć, że tak im spadła forma ale raczej to był taki kryzysowy mecz jaki miewa każda drużyna na turnieju. Jak zagrają na swoim poziomie to.o strzały jestem spokojny bo grając tak słabo z Dania i tak mieli ich więcej a do tego cała masa była zablokowana i celowniki Chorwackich armat nie były wtedy dobrze nastawione. Wyniku nie ruszam bo wiemy jakie cuda mogą tutaj się zdarzyć. Na ostatnie sześć Mundialu w czterech gospodarz dochodził do.polfinalu więc lepiej grać coś pobocznego.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja wam coś powiem. Uważam, że ten mecz będzie bardzo przypominał mecz Rosja - Urugwaj. Urugwaj to taka Chorwacja Ameryki Płd. Są poukładani taktycznie i mają dobry środek. Wszyscy wiemy jak się skończył tamten mecz... Dla mnie też ma znaczenie czynnik psychologiczny. Chorwacja tak jak Belgia przeszła piekło we wcześniejszych meczach... To były trochę różne &quot;piekła&quot;, ale takie mecze niesamowicie wzmacniają drużynę... Co z tego, że Chorwacja miała wtedy kryzys ? Podobno wczoraj Belgia miała popełniać katastrofalne błędy w obronie - tak wiele osób pisało po meczu z Japonią... Teraz co do Rosji. Z Hiszpanią Rosja miała mnóstwo, mnóstwo szczęścia no i Hiszpania to kolejny zespół cierpiący na syndrom sytego kota. Być może trochę zlekceważyli przeciwnika, zresztą od początku nie grali za dobrze...Tego nie można powiedzieć o Chorwacji, która od lat marzy o finałach MŚ i oprócz meczu z Danią gdzie widać było problemy kondycyjne tak to grała bardzo dobrze... Jeśli Chorwacja przeciwstawiła się ofensywie Argentyny to tym bardziej przeciwstawi się ofensywie Rosji... Za Rosją przemawiają rzeczywiście ściany i ewentualny doping, ale z czysto sportowej analizy nie widzę dla nich szans. Zresztą ani jedno ani drugie nie pomogło w meczu z Urugwajem... Chorwacja dzisiaj by miała moim zdaniem znacznie większe problemy ze Szwecją bo na przykładzie Danii było widać, że ma problemy z rozbijaniem szczelnych defensyw, ale z zespołami otwartymi radziła sobie znakomicie. Zresztą przy takim osłabieniu jakie mieli z Danią to też był wielki sukces bo będąc w gorszej formie i grając, tak się ustawić aby awansować to nie lada sztuka.
Chorwacja awans buk: forBet kurs: 1,45 ✅✅✅
Chorwacja buk: forBet kurs: 2,05 ⛔⛔⛔
Chorwacja wygra do 0 buk: forBet kurs: 2,80 ⛔⛔⛔
Chorwacja EH:-1 buk: forBet kurs: 3,95 ⛔⛔⛔
Chorwacja EH:-2 buk: forBet kurs: 9,75 ⛔⛔⛔
edit po meczu:// no jednak przesadziłem z tą wiarą w Chorwację, ale znów dali radę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rosja - Chorwacja Chorwacja powyżej 11.5 fauli 1,64 fortuna ✅
Pierwsza moja myśl to Chorwacja win po ładnym kursie ale coś mi w tym meczu nie pasuje. Chorwaci ostatnio opadli szybko z sił co dziwi po tym co pokazali w grupie. Pisałem, że każda drużyna ma na turnieju gorsze momenty i prawdopodobnie dla Chorwatów to było to z Danią ale jednak nie zaryzykuje tym bardziej, że przeciwnikiem są Rosjanie. Przed mundialem wszyscy skazywali ich na porażkę, nawet media w ich kraju, a tu ćwierćfinał i wcale nie powiedziane, że to koniec. Piłkarze Sbornej są wybiegani i rywal taki jak Chorwacja o wiele bardziej im odpowiada niż Hiszpania. Z pewnością bardziej rozwiną skrzydła w ataku. Rosja stara się grać szybką piłkę co jest pretekstem do grania faul przeciw nim. Do tego piłkarze z Bałkanów mają we krwi ostrą grę. W poprzednich meczach tylko z Danią nie przebili dzisiejszej linii fauli.
Sędzią dzisiejszego spotkania jest pan Sandro Ricci z Brazylii. Jak wiadomo, sędziowie z Ameryki są uczuleni na ostrą grę i często używają gwizdka. Sędziował on już jeden mecz Chorwacji z Nigerią gdzie było 36 fauli (w tym 20 dla Chorwacji). Spodziewam się meczu walki i dużo gwizdania przez Pana Sandro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Chorwacja i poniżej 4.5 @2.11
lv

Chorwacja dużo bardziej podoba mi się na tych mistrzostwach, niż gospodarze. Wysoka wygrana ze słabiutką Arabią, później wygrana z przeciętnym Egiptem, następnie zostają sprowadzeni przez Urugwaj do parteru i w ostatnim meczu po karnych odprawiają do domu Hiszpanów. Hiszpanów, którzy tylko wymieniali podania i nic z tego nie wyszło.
Obie drużyny mają sporo minut w nogach, ponieważ w 1/8 grali do karnych. Jednak to Sborna fizycznie wyglądała lepiej. Jednak liczę na waleczność Chorwatów. Luka Modric musi wziąć ciężar gry na siebie, co już udowadniał na tym turnieju, że można na niego liczyć.
Sborna zagrała bardzo dobrze w defensywie przeciwko Hiszpanii, więc myślę że Mandzu i spółka nie będą mieć łatwego zadania aby dostać się pod bramkę Rosji, i tak samo w przeciwną stronę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom