>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2018 - Tour de France (07.07-29.07)

Status
Zamknięty.
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Tak, etapy z wyłączeniem jazdy na czas (drużynowej i indywidualnej) to start wspólny. Tegoroczny Tour jest transmitowany od deski do deski w Eurosporcie, sądzę, że jak ktoś obstawia to powinien sobie kilka etapów obejrzeć, żeby poznać specyfikę sportu ;)
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
To się okaże na ostatnich metrach, powinni wszyscy razem dojechać do mety, więc wygra ten, który dzisiaj będzie szybszy, ale na pewno szanse na to są ????
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Słabo to rozumiem, kolega wyzej napisał ze zaczynaja sie scigac jak jest 10 min do konca, czyli oni dostaja jakis znak albo jest jakis odcinek czy cos?
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Ścigają się cały czas. Po prostu na płaskich etapach, takich jak dzisiaj prawdziwe emocje zaczynają się na ostatnich kilometrach, kiedy trwa walka o pozycje przed finiszem. Naprawdę polecam sobie obejrzeć kilka etapów zanim się zacznie obstawiać kolarstwo, bo tak na sucho to ciężko niektóre rzeczy zrozumieć ????
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Na TdF w teorii wszystko się da, https://livetracking.letour.fr/#/stageprofile i możesz szukać interesujących Cię kolarzy. Tylko, że w tym sporcie pozycja liczy się tylko na mecie, a w trakcie etapów, zwłaszcza płaskich to naprawdę Ci nic nie da, wszystko bardzo dynamicznie się zmienia. Na razie wszyscy jadą razem, nie było żadnych kraks, jak się nie porwie na wiatrach to zadecydują ostatnie metry.
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
okey, dziekuje za cierpliwosc haha jak sie wyscig skonczy i bym nie ogarnal to moglbys podac wynik mojego typu?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
okey, dziekuje za cierpliwosc haha jak sie wyscig skonczy i bym nie ogarnal to moglbys podac wynik mojego typu?
Sagan wygrał etap, więc na plus dla Ciebie:party:. Znowu kraksa,sie wszystko rozbilo na sprincie i nasze przewidywania sie rozsypały:facepalm:
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Ja mam, przynajmniej dla mnie ciekawą, przyznam, że trochę patriotycznie podszedłem ;)
3. ETAP
Mitchelton Scott (na forbecie Orica Greenedge dalej) - Bora Hansgrohe (Bora-Argon 18) 2,80 forbet ⛔ 4-7
Czekałem na tą parę od końca 2.etapu, szczerze przyznam i dla mnie po tym kursie must bet. No widząc leżącego Durbridge&#39;a, dwukrotnie zamieszanego w kraksy Yates&#39;a nie mogę nie spróbować Bory w tej parze. Szczerze to według mnie nic nie tłumaczy takiej dysproporcji w tej parze. Z jednej strony mamy mocnych Bauera, Hepburna i Durbridgea, który leżał, solidnego Impey&#39;a, Howsona, który szału nie robi, Hayman&#39;a który jest w miarę silny, ale czasowcem to on nie jest i do tego dwójka Yates (lekko poobijany) i Nieve, którzy silnikami napędowymi nie będą. Z drugiej strony Bodnar w świetnej formie, Burghardt i Oss, czyli dwa potężne silniki na takie etapy, Sagan, który też umie jechać długo mocnym tempem, Postelberger, którego stać na mocne zmiany no i słabsi Majka, którego trzeba dowieźć (podobnie jak po drugiej stronie Yates&#39;a) oraz Muhlberger i Poljański, którzy zrobią tu bardziej za statystów. Na korzyść Bory przemawia to, że żaden z nich nie leżał, co prawda w końcówkach pracowali trochę na przodu peletonu, ale bez przesady. Kolejny punkt, który przemawia na niekorzyść australijskiego team&#39;u to fakt, że startują jako pierwsi, nie będą wiedzieli jak inni jechali dany odcinek, natomiast Bora będzie mieć pełny przegląd sytuacji. Zaznaczę też, że miedzy startem jednych a drugich mamy prawie dwie godziny różnicy, może zmienić się trochę wiatr, co może wpłynąć na wyniki, chociaż według prognoz warunki powinny być zbliżone dla wszystkich. No i było widać dzisiaj po etapie i po portalach społecznościowych, że atmosfera w Borze jest bardzo dobra, natomiast po kraksie Yates&#39;a widać było dużo nerwowości, niby detal, ale to też może mieć wpływ. Reasumując po tym kursie muszę spróbować, przy czym jako, że to TTT to bardzo delikatną stawką ;)
I bez argumentów, bardziej na czutkę próbuję jeszcze delikatniej QuickStep - Sunweb ✅ 2,50 forbet, według mnie trochę przesadzony kurs jednak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Niestety dwa pierwsze etapy przeszły mi koło nosa, jednak dziś wracam do typowania Tour de France. Już po ogłoszeniu składów ekip pisałem, że SKY jest w super pace by wygrać ten 3 etap. Sytuacja jednak jest taka, że SKY startuje dziś jako drugi team i nie będą mieli przeglądu sytuacji. To niekorzystne, bo mogą się spalić na początku, zakwasić i będzie problem na ostatnim odcinku. Co prawda na tym poziomie to raczej rzadkość, jednak pozycja startowa SKY nie oszukujmy się nie jest dziś korzystna. Dla tego SKY dziś odpuszczam.
3. ETAP
Mitchelton Scott (na forbecie Orica Greenedge dalej) - Bora Hansgrohe (Bora-Argon 18) 2,80 forbet
Nie ma co tu więcej pisać. W STS na Borę w tej parze jest 3,20. Trzeba to grać. Plan pierwszego tygodnia jest taki, że prawie wszystkie odcinki mamy płaskie. Pojedyncze premie górskie 3 i 4 kategorii. Myślę, że Bora jak już dorwała koszulkę lidera to zrobi wszystko aby wieźć ją przez cały tydzień, a tak naprawdę mogą spokojnie ją przewieźć do wtorku przyszłego, gdzie na pierwszym prawdziwie górskim etapie Sagan odpadnie. Michelton jedzie jako pierwsza ekipa, Bora jako ostatnia. Wszystko będą mieć pod kontrolą. Biorę to. Poza tym zawsze może zdarzyć się jakiś upadek, kraksa, spaść deszcz czy coś. Co prawda dziś deszczu nie zapowiadają. Ma być lekki wiatr i słońce. Wygląda więc, że wszystko powinno być pod kontrolą.
Jako, że to mój pierwszy typ na TdF i szczerze czekam na góry, to dziś zaryzykuję, i idąc za myślą, że pierwszy tydzień układa się idealnie dla Sagana, puszczam do typu muminiasty jeszcze coś takiego:

Zmiana lidera po etapie: NIE po 3,60 w STS.


edit: bez AKO bo nie można tego zdarzenia niestety skombinować z H2H.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
BMC V @ 3,25 Fortuna
Ja jednak nie przejdę.obojetnie obok tego kursu. Faworytem buków zdecydowanym jest Sky ale ja postawie na ekipę, która jest dominatorem.druzynowek.od.ladnych paru lat. Nawet jak wystawiają drugi garnitur to.potrafia być wysoko gdy inni mają silne składy. Sky ma więcej indywidualności ale na Froome&#39;a jeszcze bym tak bardzo nie liczył, że mega dużo tutaj da. Zostają Castroviejo oraz Thomas no i Michał coś tam dodać może. BMC ma skład wyrównany i na pewno.dojada w być może najszerszym.skladzie. Ja tutaj liczę na niesamowite zgranie tej ekipy jeśli chodzi o.czasowki drużynowe. Tak samo wszystko.podporzadkowane Tasmanczykowi. Wokół ekipy nie dzieje się dobrze ale trzeba w takich momentach pokazać jaja i myślę, że.mozna spróbować po.tym kursie zagrać na najbardziej wyrównana ekipę bez słabych punktów. No i jak kolega wcześniej pisał Sky pojedzie wcześnie i BMC będzie wiedzieć gdzie i czy można coś.jeszcze dowalić. Ktos powie, że nazwiska po stronie Sky ale BMC przez lata wypracowało czasowki w sposób idealny, wiedzą kto.ile.moze dać i długość zmian na prowadzeniu mają dobrana jak.w szwajcarskim zegarku co.do.kazdego zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
X 357

xxxl

Użytkownik
Może to dziwne pytanie - ale czy nie powiniście teraz wszystkim , którzy weszli w parę Michelton-Bora 2 radzić jesli mają taką mozliwość cash-out tej pary po tym jak na 1 pomiarze czasu Scott ma równy czas z Sky ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom