>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III runda - Grand Prix Danii w Horsens (30.06)

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Kupon 1.
Awanse do półfinałów
Woffinden - 1,17
Janowski - 1,3
Doyle - 1,35

Ako: 2.05 w efortuna
Bez zbędnego owijania w bawełnę. Angol klasa sam w sobie, śmiga ostatnio wszędzie aż miło. Magic sfokusowany na GP a dodatkowo tor na którym wygrywał ostatnio wszystko. No i Kangur, który jak chce walczyć o złoto, to musi się budzić a widać już ostatnio symptomy poprawy.
Idę w stronę faworytów i tyle.
Kupon 2.
Woffinden - Pedersen 1 za 1,52
Janowski - Zmarzlik 1 za 1,77

Ako: 2,69 w efortuna
NIcki zawsze tak bardzo chce u siebie, że nic z tego nie wychodzi. Zestawiłem go z Brytolem, którego obecnie najbardziej cenię w cyklu. Druga para to bój naszych rodaków, gdzie głównym argumentem jest dla mnie specyfika toru, który Bartkowi nie bardzo leży. Zobaczymy co będzie.
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Janowski - Zmarzlik 1 - 1,65 ⛔
Woffinden - Pedersen 1 - 1,50 ✅
Jak kolega wyżej, popieram oba typy.
Do tego dorzucam Hancock - Jensen M.J. 2 - 2,13. ⛔
Dziadek to już nie to samo co kiedyś. Póki co 15pkt w dwóch turniejach szału nie robi. Myślę ze Greg pomału będzie kończył jazde na takim poziomie a kurs warty gry.
Ako : 5,27, sts.pl
@edit
A co myślicie o Vaculiku? Wraca po dwóch miesiącach, odjechał 4 biegi w których zdobył 5+2 bonusy. Sts oferuje Martina w parze z Przemkiem Pawlickim (2,22 na Przemka) lub z Holderem (1,66 na Chrisa). ✅ Brak jazdy i walki na takim poziomie może być widoczny..
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Dawno mnie tu nie bylo co sie dzieje ze tak malo ludzi podaje typy współpracuje . buki chyba n8estety juz wygrały z nami wojnę. Ja dzisiaj idę w strone Dudek laguta w 8 i brak Przemka w 8.
Singla gram tajski z nikim za większą stawke 1.5 kurs okolo
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Artiom lepszy od Grega 1,65
Woffinden lepszy od Zmarzlika 1, 55
Jensen Jensen w 8 2,05
milenium.pl
Zabawa zaczyna się rozkręca. Tai faworytem do medalu w GP zawsze pełny gaz i chłodna głową, w zeszłym roku szału na torze w Dani nie było ale teraz czuję smak 3 tytułu determinacji nie zabraknie. Bartek to świetny rider, ale w GP chyba za bardzo chce myślę że na specyficznym torze może mu być ciężko.
Artiom dobry sprzęt dobra dyspozycja oby z fartem i może być w czołówce. Gregowi trochę brakuje do tej czołówki ale gdyby nagle wygrał ktoś z nas byłby zdziwiony?
Jensen na swoich smieciach z dobrym sprzętem przy dobrych startach 8 jak najbardziej realna.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Skoro GP to ruletka to ja próbuje M.J.Jensen win po kursie @30 (iforbet). Kto w miarę regularnie śledzi poczynania duńczyka to wie, że podczas lepszej dyspozycji potrafi objechać każdego. Ostatnia jego runda GP na tym torze to rok 2015, gdzie zajął wysokie 2 miejsce.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
strasznie ciezko dzis cos wytypować... Janowski czuje sie to zajebiscie, jeździ w tym sezonie równo i dobrzei dlatego daje na niego tylko wybrać co to tragedia.. myślalem nad Fredka a Doyle.. ostatnio fredka juz jeździ troszkę słabiej a doyle łapie forme ale.. postawie ze doyle gorszy od janosia
Doyle vs Janowski 2 1.88⛔
bez analizy
Tajski vs Fredka 1 1.75✅
Zmarzlik vs Pedersen 1 1.7⛔
Emil vs MJJ 2 2.13⛔
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Z Martinem, to jest moim zdaniem tak, że jeśli zawodnik nie prezentował się w ogóle, to nie powinno się wysnuwać wniosków o jego slabej jeździe. Długo obserwowałem kursy na niego w parach z Pawlickim (1,6 sts) czy Holderem, ale ostatecznie urzekł mnie bet365 ze swoim 1,50 na Słowaka przeciwko Craigowi Cookowi. To,co przemawia przeciwko niemu to prawdopodobnie zdobyty 1 punkt w roku ubiegłym, ale moim zdaniem kursy przesadzone.
Oprócz tego solidnie zasadzałem się na granie przeciwko Bartkowi. W parze z Janowskim (1,83 forbet) czy Dudkiem (2,12 forbet) zdecydowanie polecam. To jeszcze nie jest ta Bartkowa połówka GP, a pozostali Polacy pewnie jak zwykle, bezskutecznie ale powalczą o finał.
Podobają mi się też typy na MJJ ale jednak ich nie ruszyłem.
Ode mnie na dzisiaj zatem:
Vaculik - Cook 1 1,50 bet365
Zmarzlik - Janowski 2 1,83 iforbet
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dawno mnie tu nie bylo co sie dzieje ze tak malo ludzi podaje typy współpracuje . buki chyba n8estety juz wygrały z nami wojnę. Ja dzisiaj idę w strone Dudek laguta w 8 i brak Przemka w 8.
Singla gram tajski z nikim za większą stawke 1.5 kurs okolo
To zaglądaj do nas częściej i pisz śmiało ????
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Bardzo słaby Janowski. Myślę że popsuł trochę kuponów z dzisiejszego GP. Mi osobiście tak, na złość bo Mundial akurat wchodził jak nigdy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom