>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Europejskie Puchary 2018/19

Status
Zamknięty.
A 21

allbundy87

Użytkownik
Wygrali ligę mistrzów w 2014. Ale zgadzam się. Nic nie ugraja. Zmiana pokoleniowa u nich powoli następuje.

Wiemy od dawna,.że w Niemczech to liga jest najważniejsza.i.przyklad był donośny w zeszłym.sezonie z Lwami. Flensburg nie jest ekipa.co.ma.to.cos dzięki czemu byliby w stanie walczyć o.LM. Takie Nantes czy Montpellier nikt poważnie nie brał w zeszłym.sezonie i milionerem by został ten co.postawil chociażby na ich awans do.final 4. Takie drużyny jednak mają przez jakiś czas błysk albo jakiś graczy co można ich nazwać brejkerami a Flensburg jest zbyt jakby to.powiedziec równa ekipa, co w.przeciagu całej bundesligi jest dobre ale na LM gdzie trzeba mieć power przez określony czas jest ekipa za słaba. Zawsze w czołówce europejskiej ale już.od.dawna nic więcej(chyba max 3miejsce w 2013r) na przeciągu ostatnich lat.Natomiast właśnie Szeged jest ekipa co jak zagra na maxa i trafi z formą to ze swoimi kilkoma asami może w takiej LM mocno namieszać. Mają najlepsza.pake od xxxx lat. Nantes się udało,Montpellier też to.dlaczego nie im.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wisła-Dinamo +5,5@1,85 Fortuna✅
Znowu się coś bukom miesza i dają śmieszne kursy na Wisłę. Ja rozumiem chęć rewanżu i własny parkiet ale do diabła te ekipy dzieli na prawdę nie wiele i żal nie spróbować czegoś w stronę Rumuńskiej ekipy. W pierwszym meczu totalna kontrola.i nie było co z Wisły zbierać. Jasne, że Dinamo to trochę ekipa własnego parkietu ale tutaj mamy kursy jakby przyjechały jakieś leszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
03.11.2018 g. 17.30 Veszprem- RNL
Typ: 2 (+2)✅✅✅
Kurs: 1,77
Pinnacle
Stawka 6/10

Nie ogarniam kursów w tym sezonie LM, grają dwa równorzędne zespoły, a buki patrząc przez pryzmat własnego parkietu dają 1,55 -3,10. Veszprem z roku na rok się wzmacnia, mają kapitalny, szeroki skład a gra się nie poprawia. Lwy z kolei bez jakichś mega transferów, a mają bardzo solidny i silny zespół. Uważam że będzie mecz na styku, i wcale goście nie stoją na straconej pozycji, biorę kurs 3,10 na Lwy✅✅✅ z pocałowaniem ręki.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
PSG- Szeged over 58,5@1,7 Fortuna✅
Pierwszy wielki test dla Szegedu i dla moich typowań że stać ich na final 4. Zagram tutaj jednak na over bo te dwie drużyny są ukierunkowane na grę do.przodu. Grają szybko i jednak mimo.wszystko to nie ma.ani tu ani tu zbytnio defensorów.z prawdziwego.zdarzenia. Zwłaszcza Szeged jest ekipa co musi po.prostu napędzać grę mając tak wyszkolonych technicznie graczy na rozegraniu ale znowu nie będącymi jakimiś wielkimi bykami po 2metry. PSG na pewno takie.warunki też będą.pasowac no bo jakże by inaczej. W tym meczu może spokojnie paść ok 65 goli.
Vive+3,5@1,7 Fortuna⛔
Może i Barca ma szerszą kadrę i u siebie może zlać każdego jednak Vive jest na fali wznoszącej i ma tutaj kim postraszyć. Vive jest ekipą może nie z takim.potencjalem w ataku ale jednak chyba trochę cwanszą i z lepsza obrona. Barca tak co roku zawsze 1-2 miejsca w grupie, jeden z głównych faworytów ale później jakoś brakuje właśnie cwaniactwa przed finał.four. Przecież nawet mając przez kilka.lat jeszcze większy dream team niżPSG- z Karabaticiem, Lazarpvem,Rutenka,Entrerriosem itd tylko.raz ogarnęli LM. Coś tutaj w tym jest. Dla mnie te kursy na Barce trochę za niskie więc pójdę w stronę Kielc. Mecz warty do obejrzenia że wzgledu na pojedynek dwóch wirtuozow.na kole jeśli chodzi o atak- Fabregas vs Julien
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 21

allbundy87

Użytkownik
Ja osobiście będę grał under. Pick nie może iść na wymianę ciosów.wg mnie będą zwalniać grę. Canellas I bombac będą rozgrywać pozycyjnie. A co do defensorow Virana Morosa I Hansena uważam za porządnych grajkow. Dochodzi jeszcze bramka. Dziadek omeyer jak i Rodrigo i Sego swoje obronią.
PSG- Szeged over 58,5@1,85 Fortuna
Pierwszy wielki test dla Szegedu i dla moich typowań że stać ich na final 4. Zagram tutaj jednak na over bo te dwie drużyny są ukierunkowane na grę do.przodu. Grają szybko i jednak mimo.wszystko to nie ma.ani tu ani tu zbytnio defensorów.z prawdziwego.zdarzenia. Zwłaszcza Szeged jest ekipa co musi po.prostu napędzać grę mając tak wyszkolonych technicznie graczy na rozegraniu ale znowu nie będącymi jakimiś wielkimi bykami po 2metry. PSG na pewno takie.warunki też będą.pasowac no bo jakże by inaczej. W tym meczu może spokojnie paść ok 65 goli.
Vive+3,5@1,7 Fortuna
Może i Barca ma szerszą kadrę i u siebie może zlać każdego jednak Vive jest na fali wznoszącej i ma tutaj kim postraszyć. Vive jest ekipą może nie z takim.potencjalem w ataku ale jednak chyba trochę cwanszą i z lepsza obrona. Barca tak co roku zawsze 1-2 miejsca w grupie, jeden z głównych faworytów ale później jakoś brakuje właśnie cwaniactwa przed finał.four. Przecież nawet mając przez kilka.lat jeszcze większy dream team niżPSG- z Karabaticiem, Lazarpvem,Rutenka,Entrerriosem itd tylko.raz ogarnęli LM. Coś tutaj w tym jest. Dla mnie te kursy na Barce trochę za niskie więc pójdę w stronę Kielc. Mecz warty do obejrzenia że wzgledu na pojedynek dwóch wirtuozow.na kole jeśli chodzi o atak- Fabregas vs Julien
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Moim zdaniem jeśli chodzi o mecz w Barcelonie to jak najbardziej uważam że można śmiało atakować handicapy w kierunku Vive. Jeśli na swoim poziomie zagra Cupara to z przodu trójka Cindrić, Jurecki, Alex zrobią robotę na rozegraniu, do tego wspierani przez Janca i Angela na skrzydłach + Karalek/Julen na kole. Moim zdaniem Vive pierwszą siódemką wcale nie odstaje od Barcelony, może Hiszpanie mają nieco szerszą i mocniejszą ławkę ale nie ma tam też mega dramatu, jest przecież w Kielcach Siwy, Moryto, Lijek czy wracający do gry Kaczka.
Podbijam VIVE + 3 @1,94 Pinnacle ⛔ oraz za drobne Vive over 29,5 w Fortunie po 1,85 ⛔gdyż oba zespoły mocno ofensywne, nie zastanawiają się zbytnio w ataku pozycyjnym.
Co do Szegedu to overa bym nie ruszał bo to może myć mocno twardy w defensywie mecz, jak dla mnie zdecydowanie bezpieczniejszy zakład to Szeged + 4 @ 1,80 Pinnacle✅✅✅, i dla odważnych Szeged + 1,5 @ 2,85⛔ w Unibet. Szeged mocno wzmocnił siłę ognia, mają niesamowitych środkowych Zytkinkova znanego z Płocka oraz Bombaca, który reprezentował Kielce. PSG bez swojego serca Karabaticia, który wyleciał na kilka miesięcy z powodu kontuzji. Na tym poziomie, nie ma co ruszać kursów 1,30 na niby faworyta.​
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
RNL- Montpellier✅✅✅
Typ: 1 (-3,5)
Kurs: 1,90
Marathonbet
Stawka 6/10

Zespół z Niemiec bardzo dobrze spisuje się w obecnym sezonie, w sobotę wygrali na ciężkim terenie w Veszprem, dziś z kolei podejmują zespół, który mocno zawodzi w obecnych rozgrywkach. Montpellier, zespół który kilka miesięcy temu nieoczekiwanie wygrał elitarne rozgrywki Ligi Mistrzów, jest cieniem tamtego zespołu. Dotychczas po 6 spotkaniach notują 1 remis i 5 porażek. Kilka dni temu jedynie zremisowali z dosyć przeciętnym zespołem Kristianstadt.
Uważam że jeśli solidne RNL podejdzie na pełnej mobilizacji do tego spotkania to o wynik jestem spokojny.​
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kurcze też wyszedłbym grubiej ale w -2,5 jednak ciągle nie ufam ekipom typu Lwy i Flensburg w LM. Dla Montpellier to juz na prawdę ostatni dzwonek jeśli chcą jakimś cudem wyjść z grupy. Nie przeceniał bym wygranej Lwów w Veszprem bo na papierze to może i Veszprem silniejszy jak w ostatnich sezonach bo nazwiska typu Ilic czy Nagy to dalejte same nazwiska ale już emerytura za pasem. Veszprem gra takie bagno, że już nawet ich hala twierdza nie pomaga także ten wynik Lwów szacunek ale nie tak do końca mi to daje prawo gry na ich ujemne handi.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dinamo Bukareszt - CB Ademar Leon
Typ: 2
Kurs: 2,82
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela tej grupy wygląda tak:

Ważny mecz dla obu zespołów ale dla mnie odwrotnie jak dla buków faworytem tego starcia jest lider tej grupy hiszpański zespół Ademar Leon. Według mnie szanse w tym spotkaniu wynoszą 45% do 55%. Dla mnie zespołem lepszym kadrowo są goście no ale Dinamo ma atut w postaci własnej hali ale nieznacznym faworytem w moim odczuciu jest Ademar i te kursy bardzo mnie zaskoczyły ale skoro tak to te 2,82 na hiszpański klub biorę bez zastanawiania się. Oba zespoły w ostatnich tygodniach są w formie, również obu zespołom od czasu do czasu zdarzają się nieoczekiwane wpadki. Oba zespoły w swoich rodzimych ligach zajmują 3 pozycję ale dla mnie hiszpańska liga jest mocniejsza więc bardziej cenię pozycję Ademar Leon. Dla mnie jak już wspomniałem nieco lepszym kadrowo zespołem są goście ale z kolei gospodarze mają atut w postaci własnej hali i szanse obu zespołów oceniam tak jak napisane u góry więc te kursy mocno mnie tu zaskoczyły. Historia bezpośrednich spotkań przemawia za hiszpańskim zespołem:

Dla mnie osobiście Ademar ma mocniejszy wyjściowy skład, jak i nieco lepszą ławkę. Meczu spodziewam się zaciętego i wyrównanego ale ostatecznie moim zdaniem wygrają goście przewagą jednej lub dwóch bramek.
⛔ 35-30
EDIT:
KOLEGA NIŻEJ MIAŁ RACJĘ, ANI PRZEZ MOMENT ZWYCIĘSTWO DINAMO NIE BYŁO ZAGROŻONE
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Problem jest tutaj taki,ze teren w Bukareszcie jest ciężki do gry i wiemy jak słabe jest Ademar na wyjazdach, nie tylko obecnie (można przytoczyć mecz w Finlandii) ale i wcześniej. W lidze jak już wygrywają to ledwo ledwo i to z o wiele słabszymi. W obecnej LM wygrali jedna bramka z Thun gdzie wiadomo, że jest to łatwiejszy teren niż Bukareszt. O Finlandii już pisałem. Z Eleverum też oklep. Ja bym to jednak odpuscil
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
10.11.2018 g. 15.00 Brześć- Vive Kielce
Typ: 2 (-1,5)✅✅✅
Kurs: 1,87
CoolBet
Stawka 8/10

Bet dnia jeśli chodzi o ręczniaka jak dla mnie, Vive to level wyżej od białorusinów, którzy są solidnym Europejskim średniakiem. Vive dużo silniejszy i szerszy skład, który wygląda coraz lepiej po pladze kontuzji z początku sezonu. Niesamowitą robotę na rozegrniu wykonują Alex i Luka. Absolutny światowy TOP. Vive podrażnione niewielką porażką w Barcelonie a także będą chcieli zrewanżować się gospodarzom z ubiegłoroczną porażkę na ich terenie. Jak dotąd jedyną porażkę, gdyż bilans spotkań pomiędzy zespołami w ostatnich sezonach to 5-1 dla Vive.
Alternatywnie:
Vive (-4,5) @ 3,00 Coolbet 3/10✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
10.11.2018 g. 15.00 Brześć- Vive Kielce
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 1,87
CoolBet
Stawka 8/10

Bet dnia jeśli chodzi o ręczniaka jak dla mnie, Vive to level wyżej od białorusinów, którzy są solidnym Europejskim średniakiem. Vive dużo silniejszy i szerszy skład, który wygląda coraz lepiej po pladze kontuzji z początku sezonu. Niesamowitą robotę na rozegrniu wykonują Alex i Luka. Absolutny światowy TOP. Vive podrażnione niewielką porażką w Barcelonie a także będą chcieli zrewanżować się gospodarzom z ubiegłoroczną porażkę na ich terenie. Jak dotąd jedyną porażkę, gdyż bilans spotkań pomiędzy zespołami w ostatnich sezonach to 5-1 dla Vive.
Alternatywnie:
Vive (-4,5) @ 3,00 Coolbet 3/10
Z tą minimalna porażka w Barcelonie to bym się kłócił bo jednak Vive ani przez chwilę nie miało kontaktu, ciągle byli 4-6 bramek z tylu, brak dzidziusia też nie może być pominięty ????
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Z tą minimalna porażka w Barcelonie to bym się kłócił bo jednak Vive ani przez chwilę nie miało kontaktu, ciągle byli 4-6 bramek z tylu, brak dzidziusia też nie może być pominięty ????
Nie ma Dzidziusia ale wrócili Jurkiewicz i Mamić, jest też Daniel, więc jestem spokojny o obsadę lewej połówki.
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o liniach i handicapach na Wisła - Elverum? Wisła wygrała ostatnie 3 mecze (31:23 na wyjeździe ze Szczecinem i u siebie 29:28 z Dinamem Bukareszt oraz 38:24 z Piotrkowianinem), ale wiemy, jaka jest tam sytuacja. W Norwegii Płocczanie wygrali 30:28, ale styl pozostawiał wiele do życzenia. Dodatkowo w dzisiejszym meczu nie zagra Toledo. Nie wiem jak ze stanem Michała Daszka, ale z Piotrkowianinem zdobywał bramki tylko z rzutów karnych. Wydaje mi się, że jakieś +7,5, +6,5 do jakiegoś dubla w Fortunie jest do grania na Elverum.
Lub Wisła under 32,5: Elverum traciło do tej pory 25, 25, 27, 26, 29, 30, a Wisła rzucała 29, 21, 24, 34 (vs Cocks), 30, 34.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Wisła gra jeden rabarbar w tym sezonie, jeśli ruszam ich spotkania to tylko i wyłącznie przeciwko zespołowi z płocka, handi w kierunku Norwegów jak najbardziej moim zdaniem wskazane
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jest to mega ważny mecz patrząc na tabele i też kolejny raz idę przeciwko Wiśle bo już buki kolejny raz chcą dać zarobić. Tak było w Ademar, Bukareszcie i ostatnio u siebie.
Elverum+5,5@1,6 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barcelona@1,72
Remis@8,5 Fortuna
Hit weekendu mamy w Skopje. Na pewno.mocniej wejdę w wygrana Barcy bo mimo wszystko na papierze są.o.pol.klasy nad Vardarem. Barcelona w mega formie i z bardzo szerokim składem. Ofensywnie na pewno tutaj Vardar nie ma podjazdu i myślę, że jednak oni z czasem będą w tym.sezonie lekko pikować w dół. Pobocznie zagram lekko.remisik bo jednak teren jest specyficzny.
 
N 346,3K

niewierny-janek

Użytkownik
HC Motor Zaporozhye-HBC Nantes
Nantes @1,61 Unibet ⛔⛔
Nantes -1,5 @1,87 Unibet ⛔⛔
Nantes to solidna drużyna i wicemistrz z zeszłego sezonu. W tym też radzą sobie dobrze, na razie 3 msc w tabeli i bilans 3-0-3. 3 porażki z uznanymi firmami - PSG i Pick na wyjeździe oraz Flensburg u siebie. Motor jak na razie ostanie miejsce i tylko jedno zwycięstwo, następnego nie przewiduje prędko. Nantes powinno to wygrać kilkoma bramkami. Dla odważniejszych można to zagrać w dublu z Barcelona podpartą remisem @1,38 Unibet ✅✅
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Dla mnie osobiście świetnym triplem na dzisiaj jest:
Szeged 1.46✅
Nantes 1.58???? - nie rozumiem frajerów z Nantes, wszystko po ich stronie i taką kaszane odwalić...
Barcelona handicap 0.0 1.53✅
ako. 3.53 LVBet
Uzasadnienie:
Szeged gra wyjazdowy mecz ze Skjern. Ostatnio przegrany mecz z PSG 2 bramkami. Nie sądzę by ekipa mająca w składzie takie nazwiska jak Canellas, Bombac, Bodo (najlepszy strzelec ekipy) , Sego , Alilovic, Kalman, Maqueda, Gaber przegrała drugi mecz w lidze mistrzów ze znacznie słabszym rywalem. Szeged prowadzi w ligowej tabeli ligi pokonując niedawno Vesprem, w ich hali co świadczy o mocy zespołu Pick. Wszystkie argumenty w rękach węgierskiej ekipy.
Nantes posiada w zespole takich zawodników jak Gurbindo, Lazarov, Rivera, Nyokas, Lie Hansen. Zaporoże natomiast może się pochwalić obecnością w składzie Kusa czy Paczkowskiego. Zdecydowanie wyższe umiejętności graczy z Francji pozwolą na wygranie dzisiejszego spotkania ekipie Nantes.Francuzi przegrali wyjazdowe starcia z ekipą PSG oraz Szeged. Porażka z Zaporożem nie wchodzi absolutnie w grę. Stawiam na pewne zwycięstwo ekipy francuskiej ze względu na umiejętności poszczególnych zawodników.
Barcelona - pokazała tydzień temu jak silnym jest rywalem rozbijając Kielce. Szeroka ławka oraz zawodnicy najwyższej światowej klasy. Zgadzam się z typem Undertaker_TSW natomiast zabezpieczam się remisem na wszelki wypadek ze względu na teren. Vardar z biegiem czasu odczuwał będzie na pewno skutki odejścia wielu znakomitych zawodników. Nie jest to już tak silny skład jak rok temu. Szeroka ławka Barcelony oraz solidna defensywa wymuszająca straty będzie pozwalała Hiszpanom kontrować zawodników Vardaru.

ps. uważam , że ekipa Szeged jest niedoceniana, a dla mnie to zespół, który będzie się bił na pewno o final four.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Ja bym uważał z tą Barceloną, oni od lat maja mega skład tylko poza Hiszpania nie mogą nic ugrać. Ok Vardar mocno osłabiony przed sezonem, odeszła masa kluczowych zawodników, jednak mimo to prezentują się ponad oczekiwania. W Macedonii gra się cholernie ciężko, już ostatnio przegrały Lwy, o czym możecie poczytać w moim poście na wcześniejszej stronie. Ja co prawda delikatnie ale pograłem 1(+1,5) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom