>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary 2018/19

Status
Zamknięty.
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Veszprem- Vardar
Typ: 2 (+5)✅✅✅
Kurs: 1,73
Pinnacle
6/10

Nie rozumiem dlaczego buki w obecnym sezonie tak niskie kursy wystawiają przeciwko Vardarowi. Z Montpellier na wyjeździe na Vardar było 5,10 teraz z Veszprem kursy dochodzą do 7,00. Vardar osłabił się nieco przed sezonem ale bez przesady, nie jest to jakiś średniak, tylko zespół, któy 2 lata temu wygrał LM i w tym sezonie pokonał już ubiegłorocznego uczestnika FF. Veszprem mimo składu naszpikowanego nazwiskami na kazdej pozycji jakiejś wielkiej furrory nie robi. Wymęczona wygrana z osłabionym Vive i porażka w Barcelonie.
Ok, są faworytem ale nie takim aby kursy były takie rozrzucone. Handi jak najbardziej do gry.
Za drobne Vardar WIN ✅✅✅@ 7,00✅✅✅ Bet 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
nole90 360

nole90

Użytkownik
Montpellier Handball - Vive Kielce Planowo ????
Typ : Vive Kielce |
Kurs : 3.10
Bukmacher : Bet365

Witam za drobna stawke warto przyjrzec sie temu spotkaniu , jak dobrze uloza sie typy sobotnie to wchodze w to grubo . Z jednej strony mamy francuskie Montpellier , sensacyjny , dla mnie przypadkowy ubiegloroczny mistrz . Tak jak to w wielu przypadkach takowych czampionow np Leicester , obroncy tytulu maja zadyszke w LM nie wygrali ani jednego spotkania , pomimo bycia wyraznym faworytem . W lidze ostatnio przegrali z Nantes , o ile pierwsza polowa byla bardzo wyrownana , to w drugiej zabraklo zwyczajnie mistrzom paliwa . Vive w tym sezonie gra wysmienicie , oczywiscie nie ma co sie rozpisywac nad wynikami w rodzimej lidze , ale w Lm ulegli Veszprem tylko dwoma bramkami 29:27 , oraz pokonali grozne Lwy 35:32 . Warto dodac ze te dwie druzyny sa obok Barcelony oraz PSG faworytami do gry w final four . Chcialbym porownac troche sklad .
Na niemal kazdej pozycji Vive ma lepszych graczy z wyjatkiem prawego rozgrywajacego , tutaj mysle ze Porte jest troszke lepszy niz Dujshebaev . Reasumujac moim zdaniem bedace w lepszej dyspozycji Vive jest w stanie wygrac ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Veszprem- Vardar
Typ: 2 (+5)
Kurs: 1,73
Pinnacle
6/10

Nie rozumiem dlaczego buki w obecnym sezonie tak niskie kursy wystawiają przeciwko Vardarowi. Z Montpellier na wyjeździe na Vardar było 5,10 teraz z Veszprem kursy dochodzą do 7,00. Vardar osłabił się nieco przed sezonem ale bez przesady, nie jest to jakiś średniak, tylko zespół, któy 2 lata temu wygrał LM i w tym sezonie pokonał już ubiegłorocznego uczestnika FF. Veszprem mimo składu naszpikowanego nazwiskami na kazdej pozycji jakiejś wielkiej furrory nie robi. Wymęczona wygrana z osłabionym Vive i porażka w Barcelonie.
Ok, są faworytem ale nie takim aby kursy były takie rozrzucone. Handi jak najbardziej do gry.
Za drobne Vardar WIN @ 7,00 Bet 365
osłabił sie nieco? tam odeszli wszycy najlepsi..a doszli ? przeciętni zawodnicy.. dla mnie veszprem dzis ich pokona na luzie moze to nie bedize 9-10 bramek ale 5oma moga ich pyknąć
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
osłabił sie nieco? tam odeszli wszycy najlepsi..a doszli ? przeciętni zawodnicy.. dla mnie veszprem dzis ich pokona na luzie moze to nie bedize 9-10 bramek ale 5oma moga ich pyknąć
Odeszli odeszli, ale patrzmy kto jeszcze pozostał: Borozan, Karacić, Ciupić, Dibirov, Kristopans, Skube, Shiskarev, Popovski, Moraes..... Ograć Montpelier na wyjeździe to nie jest łatwe zadanie. Sam jestem ciekaw jak Vive sobie poradzi.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Odeszli odeszli, ale patrzmy kto jeszcze pozostał: Borozan, Karacić, Ciupić, Dibirov, Kristopans, Skube, Shiskarev, Popovski, Moraes..... Ograć Montpelier na wyjeździe to nie jest łatwe zadanie. Sam jestem ciekaw jak Vive sobie poradzi.
Ja wlasnie ide w Vive , Montpellier wyraznie ma czkawke po zeszlorocznej wygranej , w Vive w trudnej sytuacji widac ze sobie fajnie chlopaki radza , sprawdzilem dosc dokladnie i chyba jednak Alex Dujszebajew jest lepszy od Porta , swoja analize kierowalem bardziej widowiskowa gra w reprezentacji Valentin&#39;a ale sukcesami indywidualnymi Alex go bije na glowe . Montpellier strasznie zawodzi w Lm w tym sezonie , ogladalem tez ich mecz z Nantes co napisalem wczesniej . Moim zdaniem Vive ma ogromna szanse , w koncu z faworytami RNL i Veszprem zagrali bardzo dobrze.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Też popieram granie w stronę Vardaru. Mimo dużych osłabień to dalej jest ekipa.swietnie zorganizowana. Veszprem niby się wzmocnił ale tam o sile.ekipy decydują w zdecydowanie duzej mierze gracze co mają swoje najlepsze czasy za albo dawno za sobą.
Vardar+5,5@1,6 Fortuna
Szeged-1,5 @1,51 Fortuna
Nie zdziwię się jak węgierska ekipa.w tym.sezonie zajdzie bardzo daleko. Ma tam kto.rozgrywac i rzucac- Maqueda, Canellas,Kallman,Bombac, na prawdę jedno z najlepszych rozegran na świecie. U siebie mają mega ciężki teren i w jakiś dwumeczach w fazie pucharowej mogą każdego przytrzymać. Pierwszy mecz trochę niespodziewane męczarnie w Zagrzebiu a tydzień temu pokazali charakter i Wygrali dwoma golami z Nantes przegrywając już 18-22. Czuje, że jutro w końcu bedzie spokojny mecz i pykna Motor, który jednak poziomem odstaje nawet w tej słabszej grupie.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Montpellier - Vive Kielce 2 2.35 Fortuna ✅✅✅
Montpellier podejmuje we własnej hali Vive Kielce. Krótka i treściwa analiza. Bardzo słaba forma zespołu z Francji. Po odejściu Fabregasa beznadziejna gra. Przegrana we własnej hali z osłabionym Vardarem, przegrana w Brześciu po kiepskim meczu oraz przegrana w ostatniej kolejce ligowej z Nantes, z którymi im się zawsze bardzo dobrze grało. W dniu dzisiejszym zabraknie również Diego Simoneta głównego mózgu drużyny, oraz bombardiera z Litwy Truchanviciusa. Kielce bez Mamicia. Kursy poleciały z 2.90 na 2.35. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Szeged over 30,5 @1,85 fortuna✅
To powinien.byc.mecz do.jednej bramki. Szeged to u siebie twierdzą.od.ladnych paru lat a teraz dodatkowo.ekipa mocniejsza niż.ostatnimi.laty z aspiracjami na final four. Węgierska ekipa u siebie gra ofensywnie natomiast Celje to raczej chłopaki do bicia na wyjazdach w tym sezonie. Co prawda u siebie ostatnio pokonali niskim wynikiem Flensburg ale to raczej kwestia kryzysu ekipy Niemieckiej oraz maksymalnego spowalniania gry u siebie na specyficznym terenie w lasko. Na wyjazdach ta ekipa nic nie ugra i jutro będzie egzekucja ale.ja idę w stronę egzekucji overowej bo.Szeged ma graczy jednak bardziej ukierunkowanych w stronę gry do.przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Barcelona- Montpelier
Typ: 1 (-4,5)✅✅✅
Kurs: 1,88
Marathonbet
6/10

Barcelona podejmuje ubiegłorocznego zwycięzcę LM, który w tym sezonie jest cieniem zespołu z przed roku. Barca z kolei wygląda na niezwykle groźną w tym sezonie. Uważam że będzie to jednostronne spotkanie, wszystkie atuty w mojej ocenie po stronie Blaugrany. W formie jest Mem, Dolenec, Entrerios czy Tomas.
--------------------------------------------------------------
Vive- Kristianstadt
Typ 1 (-7)⛔
Kurs: 1,91
Marathonbet
6/10

Vive z meczu na mecz się nakręca, do składu wróciło kilku zawodników po kontuzjach Jurecki, Mamić, Cindrić. Przed tygodniem świetny mecz we francji z Montpellier, w tygodniu Moryto show w Piotrkowie gdzie rzucił 17 bramek.
Szwedzi odstają nieco od europejskiej czołówki,porażka -8 z osłabionym Vardarem, i bęcki -19 u siebie z Barceloną. Nie wierzę że postawią się w Kielcach....​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Przed nami dzisiaj o 17:30 bardzo ciekawe starcie, a mianowicie:
Montpellier - Veszprem
Jestem ciekaw Waszych opinii na temat tego meczu, wiecie może jak sytuacja kadrowa Montpellier?
Kusi mnie zagrać w stronę gości, co o tym myślicie? Gracie coś z tej kolejki Ligi Mistrzów?
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Kwestia tego czy gra Truchanovicius i Simonet, jesli dalej niedostepni to Veszprem bierze ten mecz, jesli masz gdzies info co do składow to swietnie.
Z tego co widze na stronie EHF Velux Champions League - brak Simoneta i Litwina
Veszprem 2.05 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Szeged@1,8 toolotek
Jutro mamy dwa hity. Stawiam na ekipę.wegierska w starciu z Flensburgiem. Ważny aspekt to na pewno gorąca hala gdzie Szeged jest w stanie pokonać każdego w każdej formie. Może nie mają aż tak szerokiej kadry jak Flensburg ale mają więcej indywidualności i wirtuozerii. Flensburg to ekipa zawsze solidna taka skandynawsko niemiecka jednak nie grają nic wielkiego i pewnego poziomu nie przeskoczą. Nie wiem.czemu ale Szeged to dla mnie w tym sezonie kandydat na final4.
Vive-Vardar
Kielce poniżej 29,5@1,75 totolotek
Kursy na Vive są marne, Vardar dalej niedoceniany. Może i nie chwytają swoich rywali w najlepszej dyspozycji ale wygrywają konsekwentnie w tej ciężkiej grupie. Odeszło kilku wirtuozów ale dalej jest to ekipa świetnie zorganizowana i jeszcze nikogo nie wypuścili z tej linii bramkowej. Szykuje się nam jutro twarde.spotkanie, na pewno Vardar będzie jak najbardziej spowalniać grę i nie będzie łatwo o bramki. Indywidualności za Vive ale kolektyw póki co oraz defensywa za Vardarem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Szeged@1,8 toolotek
Jutro mamy dwa hity. Stawiam na ekipę.wegierska w starciu z Flensburgiem. Ważny aspekt to na pewno gorąca hala gdzie Szeged jest w stanie pokonać każdego w każdej formie. Może nie mają aż tak szerokiej kadry jak Flensburg ale mają więcej indywidualności i wirtuozerii. Flensburg to ekipa zawsze solidna taka skandynawsko niemiecka jednak nie grają nic wielkiego i pewnego poziomu nie przeskoczą. Nie wiem.czemu ale Szeged to dla mnie w tym sezonie kandydat na final4.
Vive-Vardar
Kielce poniżej 29,5@1,75 totolotek
Kursy na Vive są marne, Vardar dalej niedoceniany. Może i nie chwytają swoich rywali w najlepszej dyspozycji ale wygrywają konsekwentnie w tej ciężkiej grupie. Odeszło kilku wirtuozów ale dalej jest to ekipa świetnie zorganizowana i jeszcze nikogo nie wypuścili z tej linii bramkowej. Szykuje się nam jutro twarde.spotkanie, na pewno Vardar będzie jak najbardziej spowalniać grę i nie będzie łatwo o bramki. Indywidualności za Vive ale kolektyw póki co oraz defensywa za Vardarem.
A co myślicie o meczu Dynama z Płockiem? 3.5 na Dynamo u siebie.az taka przepasc między tymi drużynami?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tak samo można mówić o Zagrzebiu. Do tej pory grali z PSG tak samo jak i motor. Tak samo grały obie ekipy z Flensburgiem, tutaj na plus Zagrzeb. Tak samo graly ze Skjern- na plus znowu Zagrzeb. Tak samo grały z Szegedem u siebie i przegrały po jednej bramce także między bajki póki co można wlozyc to, zeMotor miał.ciezkich rywali a Zagrzeb niby nie hehe. Oczywiście w takich starciach atut swoich specyficznych hal robi różnicę ale chyba pewniej do jakiegoś Ako dołożyć jakieś +3 na Zagrzeb po 1,6 niż grać win motoru po 1,5.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
To może i ja się wypowiem. Szeged to nr 1 na dzisiaj spadek z 1.80 na 1.50. Po tym co zobaczyłem w wykonaniu Flensburga na Słowenii, ta drużyna jest przeze mnie skreślona. Flensburg ma wywalone na lige mistrzów lub ustawił mecz. Mogli odskoczyć w tym meczu na minimum 5 bramek jednak tego nie zrobili, przegrywając w końcówce pudłując lub rzucając w bramkarza. Nawet kibice na Fb wyrazili swoje zdanie. W Niemczech sa osobne bilety na lige i na lige mistrzów. Większość ludzi pisała - &quot; dobrze, że nie kupiłem biletu na LM skoro klub ma wywalone&quot;.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wiemy od dawna,.że w Niemczech to liga jest najważniejsza.i.przyklad był donośny w zeszłym.sezonie z Lwami. Flensburg nie jest ekipa.co.ma.to.cos dzięki czemu byliby w stanie walczyć o.LM. Takie Nantes czy Montpellier nikt poważnie nie brał w zeszłym.sezonie i milionerem by został ten co.postawil chociażby na ich awans do.final 4. Takie drużyny jednak mają przez jakiś czas błysk albo jakiś graczy co można ich nazwać brejkerami a Flensburg jest zbyt jakby to.powiedziec równa ekipa, co w.przeciagu całej bundesligi jest dobre ale na LM gdzie trzeba mieć power przez określony czas jest ekipa za słaba. Zawsze w czołówce europejskiej ale już.od.dawna nic więcej(chyba max 3miejsce w 2013r) na przeciągu ostatnich lat.Natomiast właśnie Szeged jest ekipa co jak zagra na maxa i trafi z formą to ze swoimi kilkoma asami może w takiej LM mocno namieszać. Mają najlepsza.pake od xxxx lat. Nantes się udało,Montpellier też to.dlaczego nie im.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Gwardia Opole - Gorenje Velenje
Typ : Gorenje
Kurs 2.90 Bet365

Szybko i na temat bo mecz za chwile moze jak bedzie wyrownany to ktos moze zlapie na live . Slowency to niedawny etatowy uczestnik LM , moim zdaniem sa o dwie klasy lepsi , rywalizuja z wiekszymi w SEHA . Pierwszy mecz 26;22 i nie przyjechali tutaj pewni bronic wyniku . Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom