>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Belgia - Japonia [02.07.2018, poniedziałek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
friendly 421

friendly

Użytkownik
Ależ jakie obawy! ???? Że wszystkich par ta jest moim zdaniem najbardziej przewidywalna. O wiele bardziej martwiłbym się o Brazylię z Meksykiem, niż o to. Japonia awansowała z naszej nieco śmiesznej grupy, w której w zasadzie były takie wahania formy zespołów, że nikt nie wie, czy Japonia zagrała dobrze dwa mecze, czy po prostu jakiś przypadek. Ja osobiście w Belgii upatruje jedynego rywala dla Brazylii, mają naprawdę mocna pake, ogarna Japonię w regulaminowym czasie i ciężko mi uwierzyć, że może być inaczej
 
B 167

borys30

Użytkownik
Belgia @1.45 wyglada mega pewnie Japonia słaba wyszedł im 1 mecz w którym grali z przewaga 1 zawodnika a i tak nie dominowali. Belgia w tyle może i trochę dziurawa ale z przodu to oni ze 3 powinni wcisnąć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mysle , ze spokojnie mozna uderzac w handi (-1) na Belgów . Japonia nic wielkiego nie pokazala a druzyna , ktora awansowala dzieki &quot;fair play&quot; nie grając fer po prostu zostanie skarcona i bardzo dobrze , ze trafilo na Belgie . 2-0 to bedzie najmniejszy wymiar kary.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Wykaz &quot;spokojnych handi&quot; na tym mundialu :sarcastic:
Oczywiscie na podstawie analiz z dzialu, ktore mozna odnalezc.
Niemcy-Korea Pd - spokojne handi
Argentyna-Islandia spokojne handi
Francja-Australia spokojne handi
Urugwaj-Arabia S. spokojne handi
Hiszpana-Iran spokojne handi
Brazylia-Szwajcaria spokojne handi
Brazylia-Kostaryka spokojne handi z perelka z doliczonego czasu gry :party:
Belgia-Japonia kolejne spokojne handi ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wykaz &quot;spokojnych handi&quot; na tym mundialu :sarcastic:
Oczywiscie na podstawie analiz z dzialu, ktore mozna odnalezc.
Niemcy-Korea Pd - spokojne handi
Argentyna-Islandia spokojne handi
Francja-Australia spokojne handi
Urugwaj-Arabia S. spokojne handi
Hiszpana-Iran spokojne handi
Brazylia-Szwajcaria spokojne handi
Brazylia-Kostaryka spokojne handi z perelka z doliczonego czasu gry :party:
Belgia-Japonia kolejne spokojne handi ?
No, ale co to w ogóle za argument ? Co mnie obchodzą jakieś handi w dziale w porównaniu do tego konkretnego meczu ?
Podzielam zdanie kolegi bukovina... Belgia rozniesie Japonię... Grają świetną, szybka piłkę. Lukakaku to ma taki wzrost jak 2 najniższych Japończyków ???? oczywiście żart. Trochę zawodzi obrona, ale nie już chyba najlepszy bramkarz mundialu w drużynie Belgii czyli Thibaut Courtois. Japończycy mogli mieć start do Polski i Senegalu bo Kolumbia jak wiemy przez głupi błąd i kartkę grała w 10; ale nie do Belgii.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wykaz &quot;spokojnych handi&quot; na tym mundialu :sarcastic:
Oczywiscie na podstawie analiz z dzialu, ktore mozna odnalezc.
Niemcy-Korea Pd - spokojne handi
Argentyna-Islandia spokojne handi
Francja-Australia spokojne handi
Urugwaj-Arabia S. spokojne handi
Hiszpana-Iran spokojne handi
Brazylia-Szwajcaria spokojne handi
Brazylia-Kostaryka spokojne handi z perelka z doliczonego czasu gry :party:
Belgia-Japonia kolejne spokojne handi ?
Hmm , z calym szacunkiem ale nie mieszajmy fazy grupowej z pucharowa. Belgowie pozniej maja prawdopodobnie Brazylie, wiec ja tu nie widzę innego scenariusza niz rzucenie sie na Japonie od pierwszych minut strzelenie szybkich dwoch goli do konca pierwszej polowy. Potem w drugiej spokojna gra i ściągnięcie kluczowych zawodników by oszczędzać sily na Brazylie , ktora na pewno bedzie bArdziej wykończona po spotkaniu z Meksykiem ( o ile wygraja oczywiście ) . Przeciez jak De Bruyne zacznie posylac swoje ciasteczka na Romka czy Edena to Japończycy juz beda mogli bukowac bilety do Tokio , o ile juz tego nie zrobili . ????
 
B 167

borys30

Użytkownik
Senegalczyk Malang Diedhiou będzie prowadził mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata Belgia - Japonia (poniedziałek, 20:00).

FIFA nie ma sumienia po awansie Japonii kosztem Senegalu w wyniku rankingu fair play...

trzeba pograc
1) karny w meczu
2) czerwo Japonia
3) over 2,5 Belgia
będzie sromotna kara za ten mecz z Polska ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Belgia-Japonia
Typ: Belgia -2.5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:00
Ewentualna analiza: Belgia w 1/16 trafiła na ekipę Japonii, która awansowała z grupy gdzie była stawiana w roli ekipy najgorszej ze wszystkich , jednak pomimo trudności i lepszego bilansu kartek okazali się lepsi od Senegalu, który pomimo zwycięstwa z Polską również pojechał do domu, tak więc jak już wspomniałem Japonia miała sporo szczęscia że znalazła się w gronie 16 zespołów, Belgowie natomiast z kompletem punktów awansowali z pierwszego miejsca , Belgowie są zespołem dobrze poukładanym i według mnie nie będą mieli większych problemów żeby pokonać ekipę Japonii, która moim zdaniem nie ma żadnych atutów żeby pokonać Belgów, którzy w obecnej formie i z obecnym składem nie powinni mieć problemów z grą w ćwierćfinale , lub nawet runde wyżej. Belgia była zespołem lepszym od Anglii i moim zdaniem namiesza w tych mistrzostwach, bowiem ma wyrównany skład na kilku pozycjach. Hazard, De Bruyne, Lukaku i chyba więcej mówić nie trzeba odnośnie tej ekipy. Mój typ to wygrana Belgów, myślę że stać ich w tym spotkaniu na wygraną wysokim handicapem, bowiem jak wspomniałem wcześniej nie widzę jakichkolwiek atutów Japonii w tym spotkaniu. Stawiam na wynik 4:0 po 90 minutach.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jak wyżej, niespecjalnie rozumiem pisanie tutaj o poprzednich meczach, że miało być handi na luzie. Tutaj Belgia ma przewagę na każdej pozycji. Zresztą póki co Belgia obok Chorwacji jest jedyną ekipą, która nie zawodzi i gra faktycznie na miarę oczekiwań. Są młodzi, głodni sukcesu, wybiegani (a to jak wiemy wcale nie jest takie oczywiste na poziomie MŚ), a umiejętnościami biją Japończyków na głowę. Myślę, że lekko powinni sobie poradzić z Japończykami.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Dla mnie typowy mecz gdzie próbuję zarobić grając x ht/faworyt ft. Kursy &gt;4. Wolę tak niż tradycyjne granie faworyta. Zresztą podobnie spróbuję wcześniej Chorwację i Brazylię. Niech będzie, że progresja. Przegrywający odpada, więc powinno być otrożne i rozważne granie.
Belgia zdecydowanym faworytem, ale zdyscyplinowani azjaci może przetrzymają do przerwy.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ja także jestem zdania, że belgijski walec rozjedzie dzisiaj Japonie. Azjaci są zdominowani na każdej pozycji. Na tym mundialu nie grali jeszcze z rywalem z takiej półki co Belgia, bo Kolumbia grała cały mecz w 10... Myślę, że będzie to overowe spotkanie, bo taki styl preferują Belgowie, którzy będą dzisiaj dyktować własne warunki na boisku. Japończycy nie mając zbytnio argumentów powinni otworzyć się już w trakcie 1 połowy. Wszyscy widzieliśmy jak gra obrona japońska i lepiej żeby dzisiaj nie skupiali się tylko na tym aspekcie. Polaczki mogli im wcisnąć 3 gole i to byłby ich koniec z mundialem, także dla mnie Belgia dzisiaj to bierze na miękko. Spróbuję upolować większe kursy na jakieś overki, a w pre gram 2x za 1/2:
Over 2.5 ✅+ over 9.5 rogów✅ + over 2.5 kartki⛔ @4.00
E: sędzia pajac
Eden Hazard strzeli @2.48 (wykonawca rzutów karnych)⛔
Kursy z unibeta
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Belgia powyżej 55.5% posiadania piłki. 1.86 Betsson
Gram to na podstawie meczu z Polską. Im starczał remis z nami i tutaj też by się zadowolili takim wynikiem, co to oznacza? Brak pressingu na połowie rywala,Belgia będzie sobie klepała przed polem karnym i tyle. Statystyki na razie nie są po mojej stronie bo Belgowie tylko z Panamą przekroczyli 60% posiadania piłki a Japonia w każdym meczu miała więcej od przeciwnika no ale :
-Kolumbia grała w 10.
-Senegal sam typowałem,że bedzie miał mniej w dziale i w swoim temacie.
-Polska miała o wiele większe posiadanie piłki przy stanie 0:0 + te ostatnie 15 min bez straty zmieniło wynik posiadania.
Gram to bo widzzę ten scenariusz. Belgia będzie biła głową w mur a Japonia będzie grała długie piłki na Osako.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Będzie wygrana Belgii ???? Bo niby czym Japonczycy maja się przeciwstawić Lukaku, De Bruyne, Hazardowi, Mertensowi, Batshuai, to nie ten film dx2
;)
Ja nie mowie, ze Belgia nie wygra, bo moze i wygra. Niektorzy faworyci musza wygrac sila rzeczy. Nie moze w 10 meczach na 10 remisowac lub wygrywac underdog.
Natomiast czy jeszcze nikt nie zauwazyl, ze granie tego &quot;spokojnego handi&quot; na tych MŚ sie najzwyczajniej nie sprawdza ?
Przepraszam bardzo, ale co to za argumentacja, ze to juz nie jest faza grupowa tylko pucharowa, jak ktorys palnal.
A czym sie rozni mecz grupowy faworyzowanych Niemiec z Korea, gdzie walczyli o awans od meczu fazy pucharowej ? W jakim to stopniu byl on niby mniej wazny dla faworyta ??? Nie rozumiem.
Na tym mundialu jesli faworyt predko nie zdobywa bramki to w ogromnej wiekszosci przypadkow konczy sie to remisem lub nawet porazka faworyta.
Jak widze te bunczucznie pisane analizy w fazie pucharowej z kursami minimalnymi na kazdy zespol powyzej kursu 2, gdzie koncowe stwierdzenie brzmi, ze ten albo tamten na pewno wygra to jest to troche komiczne.
Reasumujac, typowanie fazy pucharowej i mowienie, ze ktos wygra na czysto przy zdarzeniu 1X2 wypada jak dotad tragicznie, a co dopiero mowienie o handicapach.
To nie jest tak, ze ja tu chce wysmiewac kogos albo prowokowac. Sam typowalem glownie faze grupowa i mozna sobie te typy odszukac. Mowie po prostu, ze granie fazy pucharowej i pisanie, ze cos jest pewne jest smieszne. Moze czas zmienic ton tych wpisow i zamiast pisac, ze jeden albo drugi zespol na 100 % wygra, albo ze wygra ze &quot;spokojnym handi&quot;, to moze lepiej napisac: &quot;wydaje mi sie, ze zespol X ma jednak wieksze szanse&quot;. Raczej to jest glownym motto tej wypowiedzi.
Na pocieszenie wstawie jeszcze raz liste &quot;spokojnych handi&quot; z aktualizacja wczorajszego meczu Hiszpanii z Rosja, gdzie znowu iles tam osob pisalo o &quot;spokojnym handi&quot;. Ale coz, byle zagrac, ta dewiza na pewno doprowadzi nas wszystkich do fortuny.
Niemcy-Korea Pd - spokojne handi
Argentyna-Islandia spokojne handi
Francja-Australia spokojne handi
Urugwaj-Arabia S. spokojne handi
Hiszpana-Iran spokojne handi
Brazylia-Szwajcaria spokojne handi
Brazylia-Kostaryka spokojne handi z perelka z doliczonego czasu gry :party:
Hiszpania-Rosja spokojne handi z dnia wczorajszego :sarcastic:
Belgia-Japonia czy to bedzie kolejne spokojne handi ?
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Kolega wyżej ma trochę racji ale jednak Kostaryka, Islandia, Iran czy Rosja to są drużyny które grają typowy autobus. Nie wiem, czy Japonia jest aż tak zdyscyplinowana w obronie. Z Kolumbią stracili bramke grajac 11vs10, z Senegalem dwie bramki a z Polską, gdzie wystaczyło grać na remis stracili gola i gdyby nie frajerstwo Polaków to mogli mieć ciepło. Tak czy siak mieli, bo jeden gol Senegalu ich wyrzucał z turnieju.
Belgia za to mi się podoba. Grają za wszelką cene do przodu, z polotem. Młody skład i zawodnicy, którzy robią przewagi w pojedynkach 1vs1. Taki Hazard, de Bruyne czy Mertens potrafia błyskawicznie zrobić przewage. Nie wiem jak Japońscy obroncy będą radzili sobie z silnym Lukaku. Kolejnym atutem są stałe fragmenty gry. Japończycy maja dosyć niski skład w u Belgów mamy Lukaku, Alderweireld, Vertonghen, Witsel, Boyata a więc będzie groźnie przy każdym SFG.
Dla mnie mimo wszystko Belgia -1,5 @2,20 1xbet
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Rowniez uwazam, ze Belgia to spokojnie wygra. Jednak granie czystej 1 czy tez granie handi sie troche nie oplaca. Lepiej pograc strzelcow po stronie Belgii. Gole wpasc powinny, obaj w bardzo dobrej formie, graja do przodu do tego Hazard strzela karne, a Romelu walczy o krola strzelcow tej imprezy. Proponuje:
Lukaku gol 2.10 Totolotek
E.Hazard gol 2.60 Totolotek
 
C 24

crypti

Użytkownik
Sędziować ma arbiter z Senegalu, ciekawe czy będzie miało to wpływ na przebieg spotkania. Może jakiś karny lub czerwona kartka, myśle ze gdy będzie miał wybór pokazać droga żółta Japoncowi czy nie to pokaże, a wiemy ze dość agresywnie grają, przy technicznych Belgach może wejść, chyba spróbuje za drobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom