>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Coppa Italia (Puchar Włoch) - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

W temacie będziemy dyskutować tylko i wyłącznie o spotkaniach związanych z Pucharem Włoch.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Coppa Italia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Calcio Catania - Como 1907
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zespoły z niższych lig we Włoszech rozpoczynają sezon od spotkań w pucharze Włoch. Tutaj spotykają się zespoły z Serie C. Catania, która w tamtym sezonie walczyła o awans do wyższej klasy rozgrywkowej ale odpadła w playoffach o awans do Serie B w półfinale i Como, które w tamtym sezonie grało w Serie D ale wywalczyło awans w playoffach wygrywając swoje spotkania. Jednak nie wiadomo czy Como wystąpi wogóle w Serie C, bo mają duże problemy finansowe i czarno to wszystko tam wygląda. Bardziej niż o tym meczu myślą tam o decyzji władz związkowych czy dopuszczą Como do rozgrywek. Problem z pieniędzmi, problem z zawodnikami, nawet problem z trenerem i nie wiadomo czy w tym spotkaniu wogóle trener będzie z zespołem. Trenerem zespołu ma być Marco Banchini ale nie ma jeszcze oficjalnej umowy. Nawet jeśli będzie z zespołem to i tak nie widział jeszcze swoich zawodników więc na niewiele się tutaj zda. Ogromne problemy gości przed tym spotkaniem i ja im tutaj nie wróżę żadnego sukcesu. Catania to mocny zespół i u siebie spokojnie powinien to spotkanie wygrać różnicą kilku goli pokrywając tego handicapa. Według mnie przynajmniej tymi dwoma golami różnicy gospodarze wygrają. Wprawdzie w tym spotkaniu nie zagra drugi najlepszy strzelec w zespole z tamtego sezonu napastnik Ripa i obrońca Menneh ale to nie powinien być jakiś duży problem. W składzie na to spotkanie jest najlepszy strzelec tamtego sezonu w całej Serie C grupy C Davis Curiale i liczę, że w tym spotkaniu strzeli gola a może nawet 2. Ogólnie to Catania na papierze wygląda na zdecydowanego faworyta i nie powinno być tutaj problemów. Jak wspomniałem wyżej w Como masa problemów i to tutaj musi się odbić.
O problemach Como można poczytać pod poniższymi linkami:
https://www.laprovinciadicomo.it/stories/como-calcio/como-ce-anche-la-coppa-italiasenza-mister-e-con-giocatori-in-forse_1285551_11/
https://www.laprovinciadicomo.it/stories/como-citta/calcio-il-como-ha-presentato-la-domanda-di-ripescaggio-in-c_1285587_11/
✅ 3-0
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Gorąco polecam obejrzeć mecz Geona - Lecce 4:0 i 4 bramki Krzysztofa Piątka. Ze zdumieniem oglądałem skróty meczu i to co wyprawiał. Rozumiem, że Lecce to nie jest najwyższa półka, ale mimo wszystko przeskok z Ekstraklasy do Serie A i taki początek robi wrażenie. Poniżej załączam jakby się komuś nie chciało szukać.

.
Może Jerzy Brzęczek sprawdzi Piątka.
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Chciałem dzisiaj postawić na Sampdorie, ale wzrost kursów trochę mnie zdziwił, czy fan tej piłki się wypowie? Sampa w weekend dobry wynik, u siebie coś punktuja, Spal na wyjeździe wygląda słabiej. Jak post łamie regulamin to proszę o usunięcie
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Chciałem dzisiaj postawić na Sampdorie, ale wzrost kursów trochę mnie zdziwił, czy fan tej piłki się wypowie? Sampa w weekend dobry wynik, u siebie coś punktuja, Spal na wyjeździe wygląda słabiej. Jak post łamie regulamin to proszę o usunięcie
Puchar jak to puchar, rządzi się swoimi prawami. Patrząc na kadrę powołaną na to spotkanie i na wypowiedzi Pana Giampaolo, to odpuszczania bym się raczej nie spodziewał. Kursy rosną może dlatego że ich forma co najwyżej średnia ostatnio?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lazio powyżej 1.5 gola + Juventus @1.65✅✅
uni

Ładne jaja będą jeśli Lazio odpadnie, ale nie biorę pod uwagę takiego scenariusza. Novara to zespół grający w Serie C. Prezentują przyzwoity poziom. Jednak różnica w poziomie będzie spora.
Juventus to formalność. Flaki z olejem, ale wygrać wygrają to.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Sampdoria - AC Milan
Nie wiem dlaczego takie kursy duże na Sampdorie ale ja ich biore i gram. Przeciez na AC Milan nie da się patrzec, dla mnie to słabsza drużyna.
Sampdoria @ 2.95 unibet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

W tym tygodniu nie może zabraknąć spotkań w Pucharze Włoch. Chyba można śmiało napisać, że każde z powyższych spotkań to szlagier i trudno będzie coś wybrać. Oddaję jednak głos na forum i do ekspertów Serie A
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Pewnie Piątek dostanie więcej minut, ostatnio dużo nie grał, ale na pewno zostawił pozytywne wrażenie,
a co do typów do pewnie w over rożnych Napoli bym szedł, over 5.5rr jest @2.02, ale to poczekam jeszcze na składy
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Roma zagrała na stojącą z ATALANTA i szczerze jeszcze mogli przegrać z prowadzenia 3 do 0 na 3 do 4 ale był remis 3 do 3 ciekawy jestem jak zagra Fiorentina w dobrej formie jest Mulier
Pozostałe spotkania to typuje over 1.5 gola Juve Inter -Lazio rogi i chce spróbować bts Milan Napoli chodź ostatnio miałem over 10.5 rogów i siadlo ładnie
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
Pewnie Piątek dostanie więcej minut, ostatnio dużo nie grał, ale na pewno zostawił pozytywne wrażenie,
a co do typów do pewnie w over rożnych Napoli bym szedł, over 5.5rr jest @2.02, ale to poczekam jeszcze na składy
Składy na dzisiejsze spotkanie
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Składy mogą jeszcze ulec zmianie, możliwe, że na prawym skrzydle dla Milanu zagra Samu Castillejo od pierwszej. Po drugiej stronie awizowany skład bez Polaków, jak widzę Mertensa, Insigne i Callejona to układa się to w grę trójką z przodu, czyli najbardziej ofensywnym ustawieniu, którym zrobili swój wynik w Serie A dwa lata temu jak i w pojedynczych miesiącach rok temu.
Proponuję od siebie:
AC Milan - Napoli
Wyniki akumulatorowe: Napoli wykona powyżej 1 rzutów rożych w każdej połowie @ 1.85 ⛔ 1xbet
1 do przerwy 6 po przerwie
Powtórka meczu sprzed 3 dni. Mnożąc kursy na rożne Napoli over 1.5 w pierwszej oraz over 2 w drugiej połowie wyszło by 1.88, jako, że nie ma linii na drugą połowę 1.5 korka a kurs powinien być jeszcze niższy, pewnie suma nie dałaby nawet 1.80, więc kurs całkiem OK. W sobotę Napoli nabiło trzy korki do przerwy, w drugiej części dorzuciła kolejnych pięć. Powinni być znów stroną, która ma groźniejsze wyjścia do przodu, mecz bez rewanżu, trochę zatem też stawka wyższa.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Atalanta - Juventus Turyn
obie strzelą @1.71
powyżej 2.5 gola @1.92
lv

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się remisem 2:2. Ciężko wskazać kto awansuje. Atalanta zaliczyła świetny come back w meczu przeciwko Romie, gdzie przegrywali 0:3 i doprowadzili do remisu. Stara Dama przegrywała z Lazio Rzym prezentując się fatalnie, ale ostatecznie zdołali wygrać. To co pokazał Juventus, to oczy krwawiły, zaś Atalanta spisuje się bardzo dobrze. Dużo strzelają, aż miło się na to patrzy. W znakomitej formie jest Duvan Zapatam, więc swoje okazje na pewno będą mieć, tym bardziej że defensywa Juventusu jest osłabiona. Brak Bonucciego i sprzedaż Benati.
Atalanta to najlepsza ofensywa w lidze, ale też tracą sporo bramek... A Juventus jak to Juventus, chyba najbardziej cyniczny zespół w lidze, nawet jak nie idzie, grają na stojąco to i tak zawsze coś strzelą i zgarną zwycięstwo.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Coppa Italia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atalanta - Juventus
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2.34
Bukmacher: fortuna
Analiza: Włoska piłka powoli zaczyna wyglądać tak, że nie ważne kto gra a na końcu i tak wygra Juventus. Na 10 ostatnich spotkań z Atalantą Juve wygrało 7, pozostałe 3 skończyły się remisami. Ponadto Atalanta po raz ostatni pokonała Juventus dawno, bo w listopadzie 2004r. Od tamtej pory Juventus wygrał 21 razy, a pięć starć zakończyło się remisem. Jest to dość miażdżąca statystyka na korzyść mistrzów Włoch. Widać, że ten przeciwnik ewidentnie im leży i chętnie odprawiają z kwitkiem team z Lombardii.
Juve w miniony weekend pokonali w delegacji Lazio Rzym, mimo że jako pierwsi stracili gola. Ostatecznie jednak drużyna Allegriego wygrała swoje spotkanie 2:1, choć styl w jakim to zrobili pozostawiał wiele do życzenia. Udowodnili jednak, że nawet jeśli nie są w formie w danym dniu to i tak potrafią wyszarpać rywalowi zwycięstwo.
Atalanta do potyczki z Juve przystąpi po zremisowanym w niezwykłych okolicznościach meczu z AS Romą. Mimo że Roma prowadziła 3:0, to ostatecznie musiała zadowolić się remisem 3:3. W szeregach Atalanty warto zwrócić przede wszystkim uwagę na skutecznego Duvana Zapatę.
Przewiduję że Atalancie uda się strzelić bramkę w tym meczu, ale będzie to wszystko na co ich stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna
Również w Pucharze Włoch doszliśmy do fazy półfinałowej. Kto tym razem zagra w wielkim finałem.
Spotkania za tydzień, a ja już dziś zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lazio-Milan
Typ: x
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Półfinałowe spotkanie pomiędzy ekipami rzymskiego Lazio oraz Ac Milan. Gospodarze w poprzedniej rundzie pokonali Mediolański inter co na pewno było swego rodzaju niespodzianką bowiem nie byli w tamtym spotkaniu faworytem do awansu. Goście natomiast pomimo tego że był zespołem słabszym w starciu z zespołem Napoli to wygrał 2:0 i awansował do dalszej rundy. W lidze również Milan jest o kilka punktów lepszy od zespołu z Rzymu i na razie to on ma większe szanse na kwalifikacje do Ligi Mistrzów co nie oznacza że w pucharze odpuści spotkanie ktore może doprowadzić go do finału, Milan jest ostatnio w bardzo wysokiej dyspozycji , nie poniósł porażki w 7 kolejnych spotkaniach odkąd ma w szeregach Piątka strzela również w każdym spotkaniu po kilka bramek, myślę że właśnie jego ekipa Lazio może się obawiać najbardziej, gospodarze natomiast w poprzednich kolejkach ligowych jak i tych w lidze europejskiej notują tendencję zniżkową i grają po prostu słabo , na nic zdaje się immobile z przodu, bowiem jest bez formy. Tak więc mój typ na ten mecz to remis, liczę na niewiele bramek oraz kalkulację po obu stronach , zadna z ekip nie będzie tutaj chciała stracić bramki, moje typy to remisy 0:0 lub po 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
LAZIO - MILAN
Milan pow. 1,5 gola - 2,90 (sic!) - LVbet
Zdecydowanie nie rozumiem aż tak wysokiego kursu na to zdarzenie. Co prawda w zeszłym sezonie oba mecze półfinałowe między tymi ekipami zakończyły się bezbramkowymi remisami, lecz to już inny sezon, inny moment, inny czas, więc..? Milan na swoim Instagramie straszy pistoletami Piątka, Lazio odpadło z Sevillą w Pucharze Europy, następnie przegrało z Genoą na wyjeździe 2-1, ich skład jest przetrzebiony kontuzjami - obrońcy: Lukaku, Wallace i Bastos oraz Radu (kartki). Milan zapewne będzie grał z kontry, a przy 3-5-2 Lazio Piątek powinien coś machnąć. Warto wspomnieć również jak ekipa z Rzymu prezentuje się z ekipami z topu w lidze, bowiem w 8 meczach zdobyli jedynie... 1 punkt! - i to właśnie z Milanem. Mecze u siebie: z Napoli 1-2, z Interem 0-3, z Milanem 1-1, z Juve 1-2. Zapobiegawczo - Milan pow. 1,0 gola - 1,9. Morale gospodarzy po ostatnich wynikach wraz ze świadomością osłabionego składu zapewne nienajlepsze, a po drugiej stronie całkiem odwrotnie, aczkolwiek agent Cutrone zaczął się dąsać, że ten gra za mało. Lazio odpoczywało kolejkę, jest przed derbami Rzymu, z kolei Milan czeka na Puchar Włoch od 2003 i w turnieju nie ma już hegemona z Turynu... Hmm, ja tam to biorę mając nadzieję, że Gattuso nie zaAllegri.
EDIT: Po tym jak napisałem ten post kurs na to zdarzenie wzrósł do 2,95. Ktoś coś wie o co kaman?? (przypomniały mi się zaraz dwa bezbramkowe, identyczne z rzędu finały Coppa Italia z udziałem Juve, gdzie ewidentnie było widać, że mecze były ustawione..)
EDIT 2: Już jest 3 plny... Może chodzi o tego księdza, co to Lazio zamówiło by im modlitwę o wynik odprawił...! Jako chrześcijanin ewangeliczny wiem, że katolicyzm nie ma nic wspólnego z Bogiem (tym bardziej On nie ma z teorią retrybucji, czyli coś za coś), więc idę w zaparte!
⛔0-0⛔ :eek: Tym razem piłkarze dobrze obstawili o_O
 
michalek_28 0

michalek_28

Użytkownik
Mecz: Lazio vs Milan
Dokładny wynik

Typ: 1:2
Kurs: 12,50
Bukmacher: STS

Analiza:
Rzymianie do swojej potyczki podejdą po serii trzech z rzędu porażek. Zgoła odmiennie wygląda sytuacja mediolańczyków, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa od momentu, gdy w tej ekipie pojawił się Krzysztof Piątek. Reprezentant Polski w sześciu spotkaniach Rossonerich zaliczył siedem trafień.
Obie ekipy mierzyły się ze sobą w listopadzie minionego roku, a mecz zakończył się rezultatem 1:1. Ogólnie rzymianie z Czerwono-czarnymi w ostatnich trzech meczach ligowych wygrali raz, raz górą byli mediolańczycy, a jeden bój zakończył się remisem.
Lazio swój ostatni mecz rozgrywało w miniony czwartek, mierząc swoje siły z Sevillą FC w Lidze Europy. Podopieczni Simone Inzaghiego nie mogą wspominać tego starcia najlepiej, bo przegrali 0:2. Tymczasem drużyna z miasta mody pokonała w piątek Empoli FC 3:0, notując swoje dwunaste trafienie w trwającej kampanii.
W szeregach Milanu przede wszystkim spodziewany jest Suso. Z kolei w ekipie z Wiecznego Miasta w drugiej linii rządzić i dzielić ma Senad Lulić, natomiast do obrony ma zostać przesunięty Lucas Leiva. Wszystko wskazuje też na to, że w mediolańskiej drużynie od pierwszej minuty na placu gry obecny będzie Piątek.
Zatem obstawiam dokładny wynik 1:2 dla Milanu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom