>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 23.06.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 23. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00

Spotkanie: Korea Południowa-Meksyk
Typ: Meksyk
Kurs: 1,80
Bukmacher:
fortuna
Witam! Kolejny dzień i po raz kolejny typujemy mundial. Tym razem próbuję swojego szczęścia w meczu Koreańczyków z Meksykanami. Drużyna z Ameryki Południowej w pierwszym meczu sprawiła dużą niespodziankę i pokonała faworytów do wygrania Mistrzostw Świata - Niemców. W drugim meczu idą po kolejne 3 punkty i będą chcieli wyjść z grupy z 1 miejsca. Grają naprawdę przyjemną dla oka piłkę i posiadają w kadrze niezwykle utalentowanych zawodników. Jeśli chodzi o zespół Korei to ostatnio nie prezentują wysokiej formy. Grają bardzo słabo w defensywie. W ofensywie również nie idzie im zbyt dobrze - nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Szwedów, z którymi mierzyli się w pierwszym meczu. Jutro z Meksykiem czeka ich bardzo ciężki bój, którzy jeśli zagrają tak jak z Niemcami to nie daję Koreańczykom żadnych szans na zwycięstwo. Meksyk jutro wychodzi na boisko po kolejne 3 punkty i awans do 1/8 finałów MŚ.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niemcy - Szwecja
Typ: Remis
Kurs: 4,40
Bukmacher: fortuna

Opis:
Zacznę nie standardowo. Poruszę 3 ostatnie przypadki na mundialach. 2006 rok wygrana Włochów - 2010 nie wychodzą z grupy. 2010 wygrywa Hiszpania - 2014 nie wychodzą z grupy. 2014 wygrywają Niemcy - 2018 ???. Wiem to śmieszne co napisałem, ale spójrzmy realnie. Niemcy mają naprawdę poważny problem akutalnie w swojej grupie. Szwecja jutro nie będzie według mnie nawet atakować, będą stać 11 zawodnikami na 30 metrze i liczyć na kontry Forsberga. Szwedzi są dobrze zbudowani, zwarci w obronie i mają pewnego bramkarza. Niemcy w ataku byli bezradni w meczu z Meksykiem, a teraz czeka ich jeszcze cięższa obrona do rozbicia. Nawet jak Niemcy się przebiją, wątpię by zrobili to 2 razy, a Szwecja też może coś strzelić, bo wszyscy widzieliśmy jak dziurawa jest obrona Mistrzów Świata. Mam wrażenie, że Niemcy mogą wrócić do domu dużo wcześniej niż chcą, a to że nie mogę obejrzeć tego meczu dodatkowo we mnie buduje napięcie na ryzyko, które za drobne można podjąć. GO GO SZWECJA!
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia 2 liga
Godzina 11:00
Spotkanie : Gifu : Renofa Yamaguchi
Typ : Renofa over 1.5 gola
Kurs : 2.14
Bukmacher : Unibet
Rewelacja rozgrywek w 2 lidze Japońskiej zespół gości Renofa Yamaguchi gra na wyjezdzie z Gifu i liczę na przynajmniej dwa gole gości . Renofa w 19 meczach strzeliła 35 bramek , rozkłada się to tak - DOM 6-2-1 i 18:11 natomiast WYJAZDY 5-3-2 i br 17:15 tak więc mniej więcej po równo , Gifu na miejscu 8 z bilansem 8-4-7 i br 25:19 a rokłąda sie to tak - DOM 3-2-4 i br 12:9 WYJAZDY 5-2-3 i br 17:15 , ostatnio polegli u siebie z Machidą 0:1 , na dzis liczę że Renofa strzeli przynajmniej 2 tak jak to miało miejsce aż w 4 ostatnich meczach wyjazdowych !
✅ 114
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Niemcy-Szwecja
Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.80
Godz: 20:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niemcy w pierwszym spotkaniu niespodziewanie przegrali z zespołem Meksyku , teraz po prostu musza pokonać reprezentację Szwecji jeśli chcą zagrać w dalszej fazie mistrzostw świata . Z Meksykiem Niemcy zagrali strasznie słabo, nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, gdyby Meksyk był zespołem skuteczniejszym to na spokojnie mógł spokojnie wygrać nawet 0:3 z zespołem Niemiec. Szwedzi w swoim pierwszym spotkaniu mierzyli się z zespołem Korei Południowej , wygrali 1:0 czym na pewno mocno przybliżyli się do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, byli tam zespołem lepszym i na pewno tutaj będą szukali przynajmniej jednego punkty bowiem dla Niemiec remis będzie porażką, bowiem może im zamknąć awans z grupy. Szwedzi na pewno ograniczą się w tym spotkaniu do gry z kontrataku , bowiem nie wierze że to oni będą prowadzili grę, ale takim sposobem wyeliminowali ekipę Włoch z udziału w tych mistrzostwach w barażach. Ja w tym meczu postawiłbym również na over w bramkach bowiem myślę że Niemcy strzelą tutaj co najmniej 2 gole i nawet jak będą prowadzili 1:0 to nie odpuszczą i nie będą ryzykowali utraty punktów, co za tym idzie będą atakowali do oporu dopóki nie osiągną jakiejś zdecydowanej przewagi. Stawiam na wynik 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔100
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niemcy - Szwecja
Typ: under 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Dafabet

Niemcy z nozem na gardle beda klepac pilke i stwarzac sobie sytuacje ale czy to bedzie przynosic jakies wieksze zagrozenie? Moga byc znowu meczarnie tym bardziej, ze Szwecja bedzie na pewno chciala ugrac tutaj remis po bardzo dobrym wyniku z pierwszego meczu i wywiezieniu 3 pkt ze spotkania z Korea. Te mistrzostwa pokazaly, ze nie ma kompletnie zadnego sensu granie overow a jednak wiekszosc osob dalej daje sie na to nabrac a bukmacherzy pozniej licza pieniadze. Przypomne tylko meczarnie Hiszpanow z Iranem, Francuzow z Peru, Urugwaju z Arabia, Portugalii z Maroko i wreszcie Brazylii z Kostaryka. Wszedzie tam byly wyniki stykowe 1:0 a Brazylia w doliczonym czasie strzelila 2 bramki i uciekla spod topora w ostatnim momencie. Moim zdaniem Szwecja okopie sie na swojej polowie i Niemcom trudno bedzie sie przebic przez ten mur tym bardziej, ze w pierwszym meczu z Meksykiem nie zachwycili i wypadli raczej srednio. Wiadomo mecz meczowi nie rowny ale Szwedzi z checia zadowoliliby sie remisem i spodziewac sie znowu stykowego spotkania bez duzej ilosci goli. 3 bramek to ja jutro zdecydowanie w tym meczu nie widze a taki kurs to ja z checia biore.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 9:40
Spotkanie: Australia - Argentyna
Typ: (Handicap -1.5 seta Australia)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Ja tutaj idę w zespół z Australii ,który gra na swoich obiektach. Kurs zachęcający. Australia gra u siebie, jest wyżej jeśli chodzi o aktualną tabelę. Dzisiaj zagrali z Brazylijczykami i tutaj za wiele do powodzenia nie mieli ,ale handi punktowe 15.5 pokryte więc nie zagrali złego spotkaniu mimo porażki w trzech setach. Argentyna dzisiaj powalczyła z naszą reprezentacją mimo także porażki w trzech setach. Argentyna widać że bez Conte czołowego zawodnika tej reprezentacji. Ja jutro liczę na stracie maksymalnie jednego seta kurs zachęcający nawet na samo zwycięstwo Australii. Grają ostatnio naprawdę ciekawą siatkówkę i ja jutro spróbuje zagrać na gospodarzy. Znakomity trener ,który ostatnio trenował Jastrzębski Węgiel, aktualnie ciekawo zapowiadający się zespół z Zawiercia. Argentyna dostaje notoryczne porażki. Ostatnie zwycięstwo to ze słabą Korea. Porazka z Rosja,Niemcami,Japonia,Polska,Francja oraz Serbia. Ja wierzę w dobrze prezentujący się zespół z Australii. Patrze tutaj na formę tutaj dochodzi jeszcze gra na swoich obiektach tak jak mówiłem więc nie ma się co zastanawiać trzeba po prostu zagrać na Australijczyków. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Belgia - Tunezja
Typ:
1 (-2) AH
Kurs: 3,24
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Belgia to faworyt tego spotkania. I mam wrażenie, że wpadnie kilka bramek. Tacy gracze ja Hazard, Lukaku, Mertens czy DeBruyne robią różnicę i potrafią strzelić, co udowodnili w meczu z Panama. Patrząc na spotkania przygotowujące Belgię do MŚ to ich wyniki również robią wrażenie, 4:1 z Kostaryką, 3:0 z Egiptem, wcześniej 4:0 z Arabia Saudyjską. Tunezyjczycy trochę pechowo przegrali z Anglią w pierwszym meczu mistrzostw, tracąc bramkę w doliczonym czasie, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że przewagę w meczu mieli Anglicy i powinni zapewnić sobie wygraną wcześniej. Liczę, ze jutro Belgowie zabawią się z Tunezją i wyraźnie ich pokonają. W przypadku dwubramkowego zwycięstwa zwrot.
✅ 224
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
heroes89 547

heroes89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - J-League Dywizja 2
Godzina: 12:00
Spotkanie: Yamagata - Tokushima

Typ: over 3,5
Kurs: 4,6
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Oba zespoły lubiące strzelać bramki. Patrząc na historie od 6 lat tylko raz nie przekroczyli linii over 2,5. Yamagata mocna u siebie (ostatnie 4 mecze - win). Tokushima w tym sezonie mało strzela ale dotychczas spotykała przeciwników z początku tabeli. Liczę na to, iż mecz będzie przełamaniem drużyny Tokushima, która w ubiegłym roku plasowała się w górze tabeli.
Bardziej bezpiecznie o2,5
✅ 360
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Queens
Godzina: 14:00
Spotkanie: Cilic - Kyrgios
Typ: Kyrgios 2:0
Kurs: 3.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zacznę od tego, że dla grajka o mentalności Cygana wygrać turniej przed szlemem może być niesamowicie istotne. Przeciwnik taki sobie, z jednego punktu widzenia finalista Wimbledonu z zeszłego roku, z drugiego niesamowity drewniak i psychiczna kaleka. Na pewno jeśli na jakiejś nawierzchni Chorwat ma do zaoferowania dużo to jest to trawa, gdyż operuje nieprzeciętnym serwisem i potrafi sobie radzić przy siatce. Ja skupię się na atutach Cygana: serwis oczywiście kluczowy w jego grze - serwis, z którym nawet sam Roger miał problemy, nawet nie tak dawno, gdzie ledwo odwrócił losy meczu w TB. Dodatkowo Kyrgios ma niesamowity repertuar zagrań oraz ten błysk w grze, którego Cilic zdecydowanie nie posiada, a jeśli już Australijczyk próbuje jakieś niesamowite zagrania i mu wychodzą to już jest po meczu. Chorwat spotkał tylko Gillesa Mullera, jeśli chodzi o dobrych graczy na trawie i już stracił set, chociaż Muller jest znacząco daleki od swojej dyspozycji, chociażby z zeszłego roku. Cygan zaś ograł kolejno Murraya, Edmunda i Lopeza - wszyscy 3 to zawodnicy z górnej półki,na swój sposób silni i co najważniejsze solidni. Wygrana Cilica z Querreyem, który powinien był odpaść z Wawrinką specjalnie mi nie zaimponowała. Kyrgios jest też bardziej mobilny na korcie i Cilic chcąc lub nie, będzie odpuszczał część piłek, a Australijczyk będzie tracił dużo mniej &#39;punktów bez walki&#39;, a więc może i nawet zajedzie go kondycyjnie.
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA Birmingham
Godzina: 14:00
Spotkanie: P. Kvitova - M. Buzarnescu
typ: P. Kvitova -4,5 gema handi
kurs: 1,72
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Półfinał turnieju w Birmingham. Faworytką jest bez wątpienia Czeszka Kvitova, która na trawie zawsze lubiła grać. W Birmingham broni punktów za ubiegłoroczne zwycięstwo. Jak do tej pory przez kolejne rundy przeszła jak czołg: po 2-0 z Kontą, Gavrilovą i Georges. Trzeba jednak przyznać, że słabo wyglądała na swoich gemach serwisowych w meczu z Georges w pierwszym secie. Drugi set to już profesorskie serwowanie przy którym straciła jedynie dwa punkty. Daje to nadzieję, że i Rumunka Buzarnescu nie będzie miała tu za wiele do powiedzenia. Rumunka na trawie nigdy nie odnosiła wiekszych sukcesów, do tego jeszcze do zeszłego sezonu balansowała pomiędzy turniejami ITP, a słabo obsadzonymi turniejami WTA. W tym roku wystrzeliła z formą, ale jakoś nie mam przekonania do jej gry. W Birmingham wygrała z szarganymi przez kontuzje Babos i Martic, a dziś pokonała :pseudo-gwiazdeczkę&quot; Svitolinkę. Niby pieknie ładnie, ale jak w Nottingham przyszło jej grać z mocno bijącą Osaką to nie było czego z niej zbierać, przegrała 1-6, 4-6...jutro liczę na podobny wynik
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: SiatkówkaLiga Narodów
Godzina: 09:40
Spotkanie: AustraliaArgentyna
Typ: 3:0
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
W dniu dzisiejszym jest spora oferta jeśli chodzi o siatkówkę, a jednym
z najciekawiej zapowiadających się meczów jest starcie pomiędzy reprezentacją Australii, a Argentyną. W moim odczuciu Australijczycy są zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkanie, gdyż na tegorocznej Lidze Narodów prezentują się nad wyraz dobrze i punktują rywali wyżej rozstawionych po świetnej grze. Dobrze funkcjonuje zarówno serwis jak i obrona. Moja propozycja jest dość ryzykowna, jednak jak najbardziej w zasięgu, gdyż Argentyńczycy nie grają nic wielkiego i liczę, że Australijczycy wygrają całe spotkanie bez większych problemów 3:0. Po przegranym meczu z Amerykanami 3:1 w reprezentację Australii wstąpiły nowe siły i zaczęła się cała seria zwycięstw. Na początek sprawili sporą sensację ogrywając Niemców 3:2, następnie wygrali z Koreą Południową i Chinami rezultatem 3:1, kolejnym sensacyjnym zwycięstwem było pokonanie Włochów, aż 1:3. Ostatni mecz przegrali 0:3 z Brazylią . Argentyna jest w wyraźnym dołku,a przedostatnie miejsce w tabeli ogólnej i dorobek pięciu punktów po trzynastu kolejkach nie robi dużego wrażenia. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem i dużo pewniejszym jest zwycięstwo Australii, która jest niewątpliwie faworytem do zgarnięcia całej puli.
⛔ 100
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga A Argentyna
Godzina: 02.00
Spotkanie: San Martin - San Lorenzo
Typ: San Lorenzo (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.35
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Szósty mecz wielkiego finału w argentyńskiej Liga A pomiędzy ekipą San Martin a drużyną San Lorenzo. W rywalizacji do czterech zwycięstw San Lorenzo prowadzi 3-2 - zespoły jak na razie zgodnie wygrywały na swoim parkiecie - San Martin 80-79 i 91-74, San Lorenzo 86-80, 96-68 i 77-60. W jednym poprzednich postów w dziale Typy Dnia opisywałem już tę pare (dokładnie przed drugim meczem), dla przypomnienia tylko kilka słów - &quot;San Lorenzo w rundzie zasadniczej zajęli pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 30-8, play off - 1/8 finału 3-1 z Penarol, ćwierćfinał 3-1 z Obras, półfinał 3-2 z Instituto de Cordoba. San Martin zakończyli rundę na drugiej pozycji i bilans 29-9, play off - 1/8 finału 3-2 z Boca Juniors, ćwierćfinał 3-2 z Gimnasia, półfinał 3-0 z Atenas. Bez wątpienia sportowo to zespoły najbardziej zasługujące na ten finał. Dla mnie jednak to San Lorenzo tutaj musi być uważane za mocniejszego kandydata do tytułu - trzeci z rzędu finał, obrońcy tytułu, w tym sezonie najlepsza drużyna na kontynencie (zwycięstwo w finale Ligi Amerykańskiej), w kadrze naprawdę wyróżniający się gracze tych rozgrywek - m.in. najlepszy zawodnik krajowy Gabriel Deck, którym już interesuje się mocno Real Madryt, świetni zagraniczni gracze jak Tucker czy Justiz, a to tylko część zawodników z bardzo silnego kolektywu. Ekipa San Martin oczywiście ma zawodników bardzo solidnych jak Keenan, Wood czy pozyskany przed play off doświadczony Hicks (brakuje tutaj na pewno kontuzjowanego krótko przed play off Mainoldiego, reprezentanta Argentyny), ale jednak potencjałem ustępują drużynie dzisiejszych gospodarzy. San Lorenzo ma też tę przewagę, że praktycznie od kilku sezonów nie zmienia dużo w kadrze, jedynie mocne uzupełnienia, ta ciągłość gry w tej drużynie daje im naprawdę świetne wyniki w ostatnich sezonach.&quot; Po dotychczas rozegranych spotkaniach, podtrzymuję zdanie i według mnie, to San Lorenzo bardziej zasługuję tutaj na ten tytuł, pokazują naprawdę kawał dobrej koszykówki, pomimo grania na dużym zmęczeniu. Od czwartego meczu finału w ekipie San Martin zmieniono jednego z graczy - zrezygnowano z Hicksa, który przyszedł w zastępstwie kontuzjowanego Mainoldiego, który z kolei wrócił do składu - dla mnie trochę dziwna decyzja, oczywiście Mainoldi świetny gracz, jeden z lepszych Argentyńczyków w tych rozgrywkach, ale długo nie grał, więc ta forma nie może być optymalna (w tych dwóch spotkaniach odpowiednio 8pkt i bez punktów), Hicks średnie na poziomie około 12pkt i naprawdę bardzo dobra gra, w drużynie San Lorenzo bez zmian. Ten finał jest niezwykle wyczerpujący fizycznie dla obu zespołów i po każdym z meczów coraz więcej zawodników narzeka na urazy mięśniowe, co nie może dziwić przy tak intensywnym sezonie. Oba zespoły znają się już na tyle dobrze, więc na pewno żadnego zaskoczenia nie będzie i nie wymyślę pewnie nic odkrywczego, ale tutaj bliżej tytułu mistrzowskiego będzie ten zespół, który będzie potrafił umiejętniej rozłożyć te siły na jeszcze trochę wysiłku. Liczę na to, że to San Lorenzo, zdecydowanie bardziej doświadczona drużyna z większym potencjałem, będzie potrafiła jeszcze raz pokazać się z bardzo dobrej strony i zagrać na swoim poziomie i tym samym trzeci raz z rzędu sięgnąć po mistrzostwo.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Japan » J-League Division 2
Godzina: 11:30
Spotkanie: Yamaga - Chiba
Typ: Yamaga over 1,5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zostajemy w Japonii jednak przenosimy się do miasta Matsumoto gdzie na Wide Area Park General Stadium miejscowa drużyna Yamaga FC zmierzy się z ekipą JEF United Ichiara Chiba. Ekipa gospodarzy rok temu była bardzo bliska awansu do półfinałów play-off rozgrywek, zabrakło im wtedy tylko dwa punkty, a o tym czy awansują miał zadecydować mecz u siebie z dwunastą drużyną ligi z którymi ostatecznie przegrali 0:1 i tym samym na koniec rozgrywek zajęli ósmą lokatę. W okienku transferowym Yamaga nie poczyniła jakichś wielkich działań, największym osłabieniem były przenosiny do Oita Trinita pomocnika Masakiego Miyasaka, który w tamtym sezonie rozegrał dwadzieścia trzy spotkania strzelając przy tym trzy bramki, a w jego miejsce przyszedł były piłkarz Ehime Ibuki Fujita. Postanowiono także sprowadzić pierwszego bramkarza do zespołu - zadecydowany się ściągnąć Tatsuya Morite, który z powodzeniem przez cztery lata grał w J1 League gdzie był podstawowym bramkarzem ekipy Albirex Niigata. Do tej pory gospodarze bardzo dobrze prezentują się w lidze pokazując, że chcą awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Na rozegranych dziewiętnaście spotkań wygrali osiem, siedem zremisowali i tylko cztery przegrali. Do miejsca, które dawałoby bezpośredni awans tracą już sześć punktów, jednak przed nimi cała runda rewanżowa. Co ciekawe ekipa Matsumoto po pierwszych dziesięciu kolejkach była na piętnastym miejscu wygrywając tylko dwa spotkania, jednak później przyszedł bardzo dobry okres gry w którym wpadki zdarzały im się bardzo rzadko. W ostatniej kolejce odnieśli pechową porażkę na swoim stadionie z wiceliderem rozgrywek, a mecz ten ustawiła czerwona kartka, którą otrzymał Iwama już w dwudziestej drugiej minucie, w osłabieniu gospodarze dali sobie wbić cztery bramki i ostatecznie przegrali 1:4. Ta przegrana zakończyła ich bardzo dobrą serię pięciu spotkań bez porażki gdzie czterokrotnie wygrywali i tylko raz zremisowali. Swój stadion do ostatniej porażki z Trinitą można było nazwać fortecą nie do zdobycia - na osiem rozegranych spotkań tylko ekipie Kamatamare Sanuki i liderowi Fagiano Okayama udało się wywieźć chociażby punkt, natomiast sześć pozostałych meczy zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Bardzo dobrze wygląda również bilans bramkowy w spotkaniach domowych, który wynosi 16:8 co daje średnio 1,78 bramek strzelonych na mecz i tylko 0,89 straconych bramek na mecz (gdyby nie liczyć ostatniej porażki to średnia ta wynosiłaby jedynie 0,5 bramki). Mam wielką nadzieję, że w tym spotkaniu odbuduje się Serginho, który ma w tym sezonie sześć trafień, a w swojej karierze grał w brazylijskiej Serie B. Goście z Chiby mieli fantastyczny poprzedni sezon, awansowali do półfinałów play-off i mieli duże szanse na awans, jednak przegrali te spotkanie z Nagoya Grampus 4:2 chociaż do przerwy prowadzili jedną bramką. Ze składu odeszli między innymi pomocnik Yong Kim, który rozegrał w tamtym sezonie trzydzieści siedem spotkań oraz drugi z pomocników Issei Takanashki, który w swoim dorobku miał dwadzieścia trzy spotkania i dwie bramki. Fantastycznym (moim zdaniem) transferem okazało się sprowadzenie z argentyńskiej Superligi bramkarza Rozdrigueza, który w poprzednim sezonie grał w Rosario Central, dodatkowo a Australii został sprowadzony Jason Geria, który miał zastąpić dwójkę wcześniej wspomnianych zawodników jednak na razie wystąpił tylko w pięciu spotkaniach w tym w dwóch od pierwszego gwizdka. Ciekawostką dla fanów polskiej Ekstraklasy jest to, że japońska drużyna kupiła także zawodnika Piasta Gliwie - Santosa, który pięć lat spędził w naszej rodowitej lidze.Takie transfery wydawało by się dają ekipie JEF United szansę na skuteczniejszy atak w pozycje dające awans bezpośredni do wyższej klasy rozgrywkowej jednak tak się nie stało. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów przy bilansie siedmiu zwycięstw, czterech remisów i ośmiu porażek. Sezon zaczęli bardzo źle - już w pierwszym spotkaniu stracili podstawowego obrońce Masushime, który w dziewiątej minucie dostał czerwoną kartkę, w kolejnych trzech spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt remisując z słabiutką ekipą Mito. Pierwsze zwycięstwo odnieśli dopiero w piątej kolejce kiedy to rozbili najsłabszą ekipę Kamatamare Sanuki aż 6:1. Ostatnie pięć kolejek to dwa zwycięstwa, dwa remisy i porażka z ekipą Montedio Yamagata. Do spotkania przystępują z niesamowitą serią aż dwunastu spotkań w których zdobywali minimum jedną bramkę. No właśnie, jeśli chodzi o spotkania JEF to średnia zdobywanych bramek w meczu to aż 3,47 co jest największą w całej lidze, na tą średnią składa się 1,68 bramek zdobytych i 1,79 bramek straconych na mecz. Jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe to zdecydowanie nie pasuje im gra na innym terenie (już rok temu grali fatalnie na wyjazdach). Do tej pory rozegrali dziewięć spotkań z czego tylko raz wygrali - było to spotkanie z dziewiątą drużyną Omiya. Bilans bramkowy tych spotkań to dziesięć goli strzelonych i aż dwadzieścia dwa straconych co daje średnio 1,11 bramek na mecz z ich strony (tylko raz w spotkaniu nie potrafili strzelić bramki) i średnio aż 2,44 bramek straconych (zachowali tylko jedno czyste konto). Wniosek jeśli chodzi o gości jest jeden - mają potencjał w ofensywie zwłaszcza mając w składzie Larrivey&#39;a, który niegdyś występował w La Liga, Serie A czy w Superlidze argentyńskiej, jednak posiadają bardzo słaba formację defensywną - i nie pomógł tutaj transfer bramkarza Rozdrigueza. Liczę tutaj na otwartą grę obu drużyn, forma i liczby wskazują na faworyta drużynę gospodarzy, ja jednak liczę, że Chiba powalczy w tym spotkaniu.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
matileczna 16

matileczna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Belgia - Tunezja
Typ:
Wynik meczu/ilość goli: 1/-3.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Belgia grając z Panamą długo się męczyła zanim udało im się zdobyć pierwszą bramkę. Za to Tunezja grając z Anglią pokazała się z dobrej obrony. W tych mistrzostwach pada bardzo mało goli, a ekipy które są przekreślane bardzo miło zaskakują i uważam, że Tunezja również się postawi Belgom. Przewiduje obronną grę Tunezji z nielicznymi kontrami. Belgia powinna to wygrać nie więcej niż 3:0
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Korea Południowa - Meksyk
Typ: over 2.5
Kurs: 2.43

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W cieniu rywalizacji Niemców z Szwecją czyli walki o pozostanie w grze obrońców tytułu na tym turnieju w drugim meczu grupy F dojdzie do rywalizacji Korei Południowej z Meksykiem. Meksyk jest jednym z zespołów, które sprawił jak na razie jedną z największych niespodzianek czyli pokonał Niemców (1:0) i dziś wydaje się murowanym faworytem do pokonania Koreańczyków. Tym bardziej, że według wielu Korea w tej grupie jest drużyną najsłabszą i powinna pozostałym ekipom dostarczać punkty.
Czy jednak ta teza jest słuszna? Ja osobiście pewnie zaryzykuje w tym spotkaniu zwycięstwo Korei, bowiem coś czuję, że po dzisiejszym dniu wszystkie ekipy w tej grupie będą miały po 3 punkty na koncie. Osobiście bowiem wcale nie lekceważyłbym Koreańczyków, których mieliśmy okazję zobaczyć nawet w rywalizacji z naszą reprezentacją (3:2 dla Polski). Jest to drużyna, która owszem popełnia błędy w obronie, patrząc na mecze przed Mundialem tracili też sporo bramek. Z drugiej strony jeśli da im się trochę miejsca to potrafią zrobić ciekawe akcje i zdobyć bramki, wszak w ofensywie mają takich graczy jak Heung-min Son czy zawodnik RB Salzburg Hee-chan Hwang. Ponadto patrzmy na mecz ze Szwedami, w którym Koreańczycy wcale nie byli gorsi, przegrali co prawda 0:1 ale również swoje okazje mieli, a Szwecja to wszak nie byle drużyna, w eliminacjach odprawili z kwitkiem Holendrów i Włochów.
Co do samego Meksyku owszem wygrali z Niemcami i chwała im za to, jednak Niemcy po pierwsze nie byli w tym spotkaniu sobą, tak jakby zostali w szatni. Po drugie Niemcy mimo, że zagrali naprawdę słabo to jednak sytuacje swoje mieli. Nie gloryfikował bym więc reprezentacji Meksyku osobiście uważam, będzie to dość wyrównane spotkanie w którym Korea wcale nie stoi na straconej pozycji.
Dlaczego więc postanowiłem zagrać over 2.5 bramek? Podejrzewam, że będzie to zupełnie inne spotkanie niż, te z pierwszej kolejki. Tam zarówno Meksyk jak i Korea przede wszystkim nie chciały stracić bramki, grali bowiem z faworyzowanymi zespołami i zależało im na jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Dziś Meksyk stoi przed wielką szansą na zbliżenie się do 1/8 finału więc gra na 0:0 raczej im tutaj nic nie da. Z drugiej strony mamy Koreę dla której jest to mecz ostatniej szansy, gdzie też gra na remis nic im tutaj nie da. Spodziewam się więc spotkania otwartego, bowiem jak już wspomniałem są to dla mnie w miarę wyrównane zespoły i zapewne przed Mundialem obie ekipy kalkulowały, że akurat w tym starciu będą potrzebne 3 punkty. Moja propozycja na to spotkanie to asekuracyjnie over 2.5 goli + zwycięstwo Korei za nieco mniejszą stawkę ????
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LITWA Puchar
Godzina: 12:00
Spotkanie: TRAKAI-SUDUVA
Typ: 2(handi eu 2-0)

Kurs: 5,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam,
dziś szukam szczęścia na Litwie ,gdzie w pucharze spotyka się Trakai z Suduvą.
Gospodarze to drużyna top 4 ,która przeważnie plasuje się na 3-4 miejscu w lidze.
Sudua to odkrycie ostatniego sezonu , w tym również trzyma wysoki poziom i a tą chwilę bezapelacyjne pierwsze miejsce w tabeli z 8 pkt przewagi na Zalgirisem (z jednym meczem straty) i bilansem 16 spotkań : 13-3-0.
Choć to spotkanie pucharowe , które rządzą się swoimi prawai ,to jednak kurs jest bardzo atrakcjny , żeby nie powiedzieć zachęcający ;) . Suduva bowiem będąc faworytem jest też drużyną nieobliczalną pod względem wysokości wygranej. Ostatnie spotkanie z Trakai wygrali 1-4, ostatnie pucharowe 0-7 (choć przeciwnik z poza ligi)
mają bardzo silną ofensywę , poza tym przygotowują się na mecze eliminacyjne do Ligi Mistrzów startujące 11 lipca z APOELEM i zawodnicy mogą być bardziej aktywni ;)
Pozdrawiam.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Zuzel SEC Gniezno
Godzina:
19:00
Spotkanie: Lambert vs Hampel
Typ: 1
Kurs: 2.38
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Przed sezonem ktoś powiedział mi taki typ to pewnie dałbym hampela ale teraz... Jarosław bez formy kompletnie.. jeździ jak typowy średniak: 6,3,9 w Polskiej lidze jak na niego? Jedzie tu z dziką kartą i zobaczymy jak wykorzysta.. a Robert? Młody 20letni zuzlowiec z Wielkiej Brytanii.. Ostatnio zdobył mistrza wielkiej brytanii wygrywają wszystkie biegi.. jest w kapitalnej formie i sądze ze w takim turnieju bedzie chciał się jak najlepiej pokazać.. ostatnio w SON z Tajskim mieli 2 miejsce w jeździe parowej gdzie jechał bardzo dobrze.. Dla mnie taki kurs to jest przesada i warto zaryzykowac
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Birmingham
Godzina: 12:30
Spotkanie: Strycova - Rybarikova
Typ: Strycova
Kurs: 2,08
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Bardzo interesujące stawki na obie panie w półfinale WTA Birmingham. Obie zawodniczki bardzo zbliżone poziomem i bukmacherzy faworyzują tutaj lekko Magdalene Rybarikovą. Ja jednak pójdę w drugą stronę i zagram na Czeszkę Barbora Strycovą. W H2H zdecydowanie prowadzi Strycova, która wygrała 4 ostatnie spotkania z Rybarikovą, jednak nie to jest tutaj najbardziej istotne. Moim zdaniem Strycova w drodze do półfinału miała trudniejsze przeciwniczki. Dobrze grająca Brady sprawiła problemy, kolejna była Muruguza, gdzie Strycova była skazywana na porażkę, jednak ją ograła i to można powiedzieć bardzo łatwo. W ostatnim spotkaniu Czeszka mierzyła się z Curenko, która skreczowała w drugim secie, jednak i tak zanosiło się na zwycięstwo Strycovej. Rybarikova pokonała natomiast w pierwszym starciu Pliskovą i to zasługuje na spore uznanie, jednak później była Mladenovic i Jakupovic i trzeba panią oddać szacunek, jednak wydaje mi się, że Strycova będąca w takiej formie to przeciwnik innej rangi. Najbardziej do zagrania tutaj Czeszki skłania mnie kurs i tego będę się trzymał bo nie rozumie bardziej zbliżonych stawek. Na pewno zobaczymy fajny tenis a kort zweryfikuje, kto pojawi się w finale.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Nations League
Godzina : 13:30
Spotkanie : USA - Rosja
Typ : over 179,5 pkt
Kurs : 1,53
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Nieco bardziej zachowawczo...
Spotykają się dwie bardzo, bardzo mocne drużyny. Zarówno Stany Zjednoczone jak i Rosja prezentują się bardzo dobrze, w tabeli zajmują kolejno 3 i 2 miejsce zaraz za Francją. Pomimo tego, że Rosja jest wyżej sądzę, że to USA wygrają spotkanie. Rosjanie do zera raczej ograć się nie dadzą, tak samo myślę, że możemy spodziewać się walki punkt za punkt, a nie pogromu w setach w stylu 25:16. Wg mnie USA pokona Rosję w czterech setach, raczej wschodnim sąsiadom nie uda się ugrać dwóch, dlatego nie gram wyżej. Przemawia za tym solidny bilans punktowy Amerykanów 978:893. Bardziej ryzykowanie można pograć 3:1 w setach.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom