>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Anglii [FA Cup] - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

W weekend odpoczywamy od ligowych zmagań, a lecimy z FA Cup.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Bournemouth - Brighton
BTTS @1.80 ✅
Brighton over 1.5 @3.70 ✅
Stawki troszkę bardziej ostrożne, szczególnie ta druga opcja.
Obie drużyny overowe, szczególnie Wisienki, które w lidze tracą średnio 2 gole na mecz.
Bournemouth ostatnimi laty słabo wypada w FA Cup, czego nie można powiedzieć o Brighton.
Eddie Howe zapowiedział przede wszystkim rotacje, ale też to, że chce podtrzymać ofensywne nastawienie i stworzyć podobne widowisko co w ostatnim meczu z Watford. Z kolei Chris Hughton po raz kolejny zaznaczył, że zależy mu na tym &quot;najlepszym pucharze na świecie&quot;.
Kursy fajne, a ten over gości - dla mnie value.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Q.P.R - Leeds
BTTS @1.60 + po 25 minutach
Na stadion gospodarzy Loftus Road przyjedzie obecny lider Championship. W dotychczasowych 10 potyczkach między tymi druzynami ( 5 rozegrało się na stadionie Q.P.R ) bramki dla gospodarzy padały za każdym razem, a BTTS wystąpil 3 krotnie. Leeds w obecnym sezonie strzela bardzo solidnie, jednakże w defensywie nie jest juz tak dobrze,
Porównując obecną dyspozycje obu drużyn, stawiałbym na wynik 1:1 , ew 1:2 dla przyjezdnych.
Powodzenia! ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea-Nottingham
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie pucharowe pomiędzy ekipami Chelsey Londyn, która obecnie zajmuje 4 miejsce w Premier League z Nottingham Forest , które natomiast na zapleczu Ligi Angielskiej 7 pozycję i ostatnio niespodziewanie ograło lidera League One. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do uzyskania awansu do następnej rundy , pomimo tego że grają ostatnio troszkę słabiej co pokazało spotkanie z Southampton w którym Chelsea tylko podzieliła się punktami i porażka na swoim stadionie z zespołem Leicesteru, tak więc kibicom po prostu to zwycięstwo się tutaj jak najbardziej należy i gospodarze muszą jak najwyżej ograc ekipę z zaplecza Premier League. Goście czesto na wyjazdach bramki strzelają więc myślę że w tym spotkaniu też mogą powalczyc o chociażby gola honorowego bowiem nie mysle że mogą tutaj awansować do kolejnej rundy , ostatnio bowiem nie mieli za dobrych wyników, nie licząc właśnie wyżej wymienionego zwycięstwa z Leeds. Patrząc na poprzednie spotkania obu klubów to Chelsea zawsze kilka bramek aplikowała zespołowi przyjezdnych i myślę że tutaj będzie bardzo podobnie, tak jak mówilem wczesniej gospodarze maja spory problem ze strzelaniem goli i jest to dobry mecz na odblokowanie się napastników The Blues. Mój typ na ten mecz to wygrana 3:1 po 90 minutach spotkania.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Macie info jakim składem MAN U wychodzi ? Rezerwy i odpuszcza czy będzie cisnienie od początku ?
MANCHESTER UNITED: Romero, Dalot, Jones, Darmian, Young, Pereira, McTominay, Mata, Fred, Sánchez, Lukaku.
Ławka: Grant, Lindelöf, Fellaini, Martial, Rashford, Garner, Chong.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolves-Liverpool
Typ: x
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Chyba jedno z najciekawszych spotkań na tym etapie pucharu Anglii. Wolves zajmujące obecnie 9 pozycję w ligowej klasyfikacji podejmował będzie na swoim stadionie drużynę Liverpoolu który jest liderem w Premier League. Gospodarze sprawili juz w tym sezonie kilka niespodzianek ograli przecież na swoim stadionie Chelsea, wygrali wyjazdowe spotkanie z zespołem Tottenhamu oraz zremisowali spotkanie wyjazdowe do Arsenalu. Całkiem niedawno obie ekipy spotkały się ze sobą na stadionie Wilków i tam Liverpool okazał się zespołem lepszym wygrał zasłużenie , ale gospodarze też kilka sytuacji sobie stworzyli. Liverpool ostatnio przegrał z Manchesterem City i stracił kilka punktów przewagi nic się teoretycznie nie stało, bo Liverpool zagrał bardzo dobry mecz, tylko ciekawe czy nie wpłynie to jednak na ich morale i czy tak gładko pójdzie im z niewygodnym rywalem z Wolverhampton. Ja postanowiłem zagrać na remis w tym spotkaniu bowiem myślę że gospodarze są w stanie postawić się finaliście zeszłorocznej ligi mistrzów . Stawiam na remis po 1.
 
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 15;00
Spotkanie : Manchester City - Rotherham United
Typ: 1/1 4:0 w pierwszej + 3:0 w drugiej, typ na +
Kurs: 1.51
Bukmacher: fortuna
Analiza: Manchester City przystępuje do spotkania po wygranej nad obecnym liderem Premier League w stosunku 2:1 i zajmuje drugie miejsce w tabeli, natomiast ich dzisiejszym przeciwnikiem jest zespół, który zajmuje odległe 21 miejsce na zapleczu Premier League, ich ostatnie 10 spotkań ( 1 wygrana u siebie z 17 w tabeli Preston North End, 5 remisów , 4 przegrane ). Oczywiście puchary rządzą się swoimi prawami, lecz uważam, że do kolejnego meczu Manchesteru jest na tyle dużo czasu, że przystąpią do tego spotkania zmotywowani i przy prawie podstawowym składzie, jaki zamierza wystawić trener na to spotkanie uważam, że mój typ spokojnie sie pokryje ????
 
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina :17:30
Spotkanie: Newport County - Leicester City
Typ: 1-30&#39; ( Leicester City ) Typ na - , Wynik meczu 2:1
Kurs : 2.03
Bukmacher: fortuna
Analiza: Jak narazie 2/2 w FA cup,a więc postanowiłem pójść za ciosem ????
Leicester City, bo to na tej drużynie właśnie postanowiłem sie skupić, następny mecz ligowy będzie rozgrywać 12.01 , więc niespełna tydzień na odpoczynek ???? Zajmują 7 pozycje w Premier League, w ostatnich spotkaniach udało im się ograć takie potęgi jak : Manchester City (2:1), czy Chelsea 1:0.
Z drugiej zaś strony Newport County, 13 miejsce w League Two, drużyna, który ostatni raz wygrala 5 meczy temu.
Typ troche na czuja, ale jak najbardziej do trafienia, mój typ na to spotkanie 1:3 ew 0:2. Pozdrawiam! ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool zakończył niesamowicie ciężki okres grudniowo/noworoczny porażką z City. Zakończył on go również na pozycji lidera, którą będzie chciał utrzymać do końca sezonu. Liga jest najważniejsza i mówią o tym wszyscy związani z Anfield - kibice, eksperci czy nawet zawodnicy. Klopp uważa, że każde spotkanie jest równie ważne, ale już zapowiedział, że w poniedziałkowy wieczór zobaczymy wielu rezerwowych. Pewny jest występ Mignoleta oraz Moreno czyli dwóch zawodników, którzy najbardziej narzekają na swoją pozycję w drużynie. Nie wiadomo co z resztą bloku defensywnego, bo Clyne odszedł na wypożyczenie, a Matip oraz Gomez nadal nie są gotowi do gry. Mówi się o tym, że obrona ma być ultra eksperymentalna i obok Moreno mają zagrać Lovren, Fabinho a na prawej flance Milner lub ktoś z młodzieży Rafa Camacho lub Ki-Jana. W środku pola zapewne swoje 90 minut otrzyma Keita, a obok niego wystąpi Lallana. W ataku swoją szansę od początku powinien dostać ktoś z dwójki Sturridge, Origi (lub oboje), a także Shaqiri. Możliwe także, że zespół na boisko wyprowadzi Henderson, który rzadko gra po 90 minut. Jak widać skład będzie mocno zrotowowany, a ostatnio pod czas spotkania ligowego tylko świetna postawa Allisona wybroniła The Reds od straty gola. Moreno i Mignolet to ręczniki, więc bramka dla Wolves to pewniak, a Liverpool także coś dorzuci chociażby dzięki Shaqiriemu oraz Stu.
BTTS - 1.81/unibet ✅
DW: 1:1 - 7.5/unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Spotkania półfinałowe w EFL Cup, a tu kolejna porcja spotkań w FA Cup.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cuo (Puchar Angli)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bristol City - Bolton Wanderers
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym pucharowym spotkaniu gram na gospodarzy z jednego głównego powodu. Mianowicie Bolton grał 4 dni temu spotkanie ligowe z West Bromwich Albion u siebie przegrane 0-2, dziś gra spotkanie pucharowe a za 4 dni kolejne ligowe spotkanie u siebie z Reading i to bardzo ważne z ich punktu widzenia. Bolton walczy o utrzymanie się w lidze, zajmuje odległe 23 miejsce, natomiast Reading jest jedno oczko wyżej i ten ligowy mecz będzie o tak zwane przysłowiowe &quot;6 punktów&quot;. Bolton zdecydowanie bardziej skupia się na tym meczu ligowym niż tym pucharowych i nawet ich trener zapowiedział, że będą w tym spotkaniu roszady aby dać odpocząć najważniejszym graczom. Bristol takiego problemu nie ma bo swój ostatni mecz grali 19 stycznia a po tym meczu pucharowym mają wolne i nie będą grać meczu ligowego w ten weekend. Trener gospodarzy może zatem śmiało wystawić najmocniejszy skład jakim na chwilę obecną dysponuje. Bolton z pewnością nie zagra swoim najmocniejszym składem i typuję tutaj wygraną gospodarzy. Więcej przed tym meczu o rotacji w składzie Boltonu możecie poczytać pod poniższym linkiem:
https://www.bristolpost.co.uk/sport/football/football-news/bolton-wanderers-make-changes-ahead-2466190
✅ 2-1
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Na dzisiejszy wieczór postanowiłem trochę rozłożyć sobie na czynniki pierwsze spotkanie Arsenalu z Manchesterem United.
Arsenal ostatnio trochę w kratkę i można zauważyć, że mecze na swoim stadionie to rewelacyjna gra Kanonierów.
Na 18 spotkań na własnym stadionie w tym sezonie tylko 2 porażki jednak przemawiają bardzo na korzyść Londyńczyków.
Manchester United po zmianie trenera jakby ożył i zaczął grać jak przystało na 20 krotnego zdobywce tytułu mistrza kraju. Ole Gunnar Solskjær po obięciu posady menedżera Czerwonych diabłów wykręcił fantastyczny wynik 7 zwycięstw z rzędu i można się tylko domyślać, że ostrzy sobie zęby na to aby ten licznik się dzisiaj nie zatrzymał.
Osobiście uważam, że dzisiejsze spotkanie jest bardzo ciężkie do jednoznacznego wytypowania zwycięzcy.
Z jednej strony zespół, który znakomicie spisuję się na własnym stadionie a z drugiej zespół, w którym odżyły największe gwiazdy i kręci znakomite wyniki od momentu zmiany trenera.
Z braku jednoznacznego faworyta dzisiejszego spotkania gram bezpiecznie podwójną szansę na remis.

Typ: Podwójna szansa na remis (1 połowa lub koniec spotkania)
Kurs: 1.80
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Crystal Palace - Tottenham under 1.5 @ 3.45

Typ troszkę dziwny na pierwszy rzut oka , aczkolwiek możliwy. Opieram go głównie o aktualną sytuację kadrową gości i problemy związane z kontuzjami , faktem iż przy remisie dojdzie do rewanżu na stadionie Wembley gdzie swoje mecze rozgrywa Tottenham , a trzecim głównym argumentem jest h2h między ekipami.
Ostatnich 6 potyczek między zainteresowanymi kończyło się wynikiem 1:0 lub 0:1 co dobitnie świadczy o tym że obie drużyny nie prowadzą zbyt otwartej gry gdy się spotykają. Oczywiście nie twierdze że żadnej z drużyn nie będzie zależało na wygranej ale powyższe statystyki jednak wskazują trend obowiązujący w tych potyczkach.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Barnet-Brentford
Typ-1
Kurs-9 - - -
Typ dodatkowy-10 +++
Kurs-3.15
Dzisiaj odbędzie się 1 mecz Pucharu FA,18 drużyna Championship jedzie do Barnet,drużyny 3 klasy niżej czyli National League.Już sama różnica klas pokazuje kto tu jest faworytem,choć ja uważam że w pucharach dzieją się różne dziwne rzeczy i można poszukać tu niespodzianki.
Barnet rozegrał juz 3 mecze w pucharze,eliminując po drodze takie drużyny jak Bristol Rovers,Sockport czy ostatnie Sheffield Utd która zajmuje 3 miejsce w Championship.Uważam że to jest już jakiś wyczyn i rozumując logicznie to skoro wygrali z 3 drużyną to i mogą pokonać 18-tą.
Może goście odpuszczą sobie ten puchar,bo chyba ważniejsza jest liga,a w sumie walka o utrzymanie się w niej.
I jeszcze jedno,zauważyłem duże rozbieżności w kursach u buków naziemnych,chyba sami nie wiedzą jak ustawić te kursy. Totomix 6-1.55,Fortuna 8.9-1.38,Milenim 6.65-1.45 a u mnie w Niemczech jest 9-1.35.
Ja coś czuje na nosa że gospodarze to wygrają,choć może po dogrywce,zagram 2 kupony,na WYGRANĄ Barenet a 2 z podpórką.
Coś tu śmierdzi,1.35 na gości i aż 9 na gospodarzy?
Ja to odbieram tak że buki dali tak wysoki kurs na Barnet żeby nikt nie wątpił że nie mają szans na wygraną a z kolei na gości tyle żeby typerzy dołożyli sobie takiego Zonka do kuponu na podniesienie ako.Tak to ja widzą,może ktoś cos dopowie,są tu typerzy co lepiej ogarniają tą ligę.
Powodzenia,typ kierowany do ludzi lubiących ryzyko np. kolega
qowalsky6 ?
Szkoooda bo było naprawdę blisko,z podpórką weszło,kurs też był ok ale do pełni szczęścia zabrakło niewiele.Ale na reputki chyba zasłużyłem???
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
H 45

hohoho1100

Użytkownik
A ja to widzę zupełnie inaczej.
Dla druzyn pokroju Barnet czy Brentford każdy grosz sie liczy.
Przy formule tego pucharu, gdzie przy remisie mecz jest powtarzany, to idealna okazja aby troszkę podreperować klubowy budżet wpływami za bilety.
Ja obstawiam zatem remis mając nadzieję, że Brentford będzie chciało zremisować zeby powtórka była u nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Barnet-Brentford
Typ-1
Kurs-9
Typ dodatkowy-10
Kurs-3.15
Powodzenia,typ kierowany do ludzi lubiących ryzyko np. kolega
qowalsky6 ?
Ja raczej nie należę do kozaków, których można na FB sporo zobaczyć, bliżej mi do &quot;ora et labora&quot;. Czuję się też odpowiedzialny za to co &quot;rzucam&quot; i wstydu nie ma (ani bankrutow 15 na tydzień) bo ktoś się może moją opinią zasugerować, a to zobowiązuje. Od czasu do czasu jednak próbuję zagrać coś niestandardowego i pod prąd a podany przez Ciebie kierunek na 1x jest ciekawy. Puchary mają swoje prawa, specem od Anglii nie jestem (bliżej mi do Irlandii) ale może akurat dziś będzie po Twojemu. Pozdrawiam
Edit
Ft 3-3, brawo Panowie ???? Pzdr
 
H 45

hohoho1100

Użytkownik
Barnet-Brentford
Typ-1
Kurs-9
Typ dodatkowy-10
Kurs-3.15
Dzisiaj odbędzie się 1 mecz Pucharu FA,18 drużyna Championship jedzie do Barnet,drużyny 3 klasy niżej czyli National League.Już sama różnica klas pokazuje kto tu jest faworytem,choć ja uważam że w pucharach dzieją się różne dziwne rzeczy i można poszukać tu niespodzianki.
Barnet rozegrał juz 3 mecze w pucharze,eliminując po drodze takie drużyny jak Bristol Rovers,Sockport czy ostatnie Sheffield Utd która zajmuje 3 miejsce w Championship.Uważam że to jest już jakiś wyczyn i rozumując logicznie to skoro wygrali z 3 drużyną to i mogą pokonać 18-tą.
Może goście odpuszczą sobie ten puchar,bo chyba ważniejsza jest liga,a w sumie walka o utrzymanie się w niej.
I jeszcze jedno,zauważyłem duże rozbieżności w kursach u buków naziemnych,chyba sami nie wiedzą jak ustawić te kursy. Totomix 6-1.55,Fortuna 8.9-1.38,Milenim 6.65-1.45 a u mnie w Niemczech jest 9-1.35.
Ja coś czuje na nosa że gospodarze to wygrają,choć może po dogrywce,zagram 2 kupony,na WYGRANĄ Barenet a 2 z podpórką.
Coś tu śmierdzi,1.35 na gości i aż 9 na gospodarzy?
Ja to odbieram tak że buki dali tak wysoki kurs na Barnet żeby nikt nie wątpił że nie mają szans na wygraną a z kolei na gości tyle żeby typerzy dołożyli sobie takiego Zonka do kuponu na podniesienie ako.Tak to ja widzą,może ktoś cos dopowie,są tu typerzy co lepiej ogarniają tą ligę.
Powodzenia,typ kierowany do ludzi lubiących ryzyko np. kolega
qowalsky6 ?[/QUOTE

Tutaj nie ma dogrywki. W przypadku remisu jest powtórka meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom