>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Francji / Puchar Ligi Francuskiej - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna
Zanim przejdziemy do 2. kolejki w Ligue1, to w tygodniu czekają na nas spotkania pucharowe.
Zapraszam do dyskusji.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Francji
Godzina: 18:00
Spotkanie: Red Star FC - SM Caen
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie w 1/32 pucharu Francji. Zespół gospodarzy jest na ostatnim miejscu w Ligue 2, natomiast ich rywal gra szczebel wyżej w najwyższej klasie rozgrywkowej i zajmuje w niej 16 miejsce. Oba zespoły czeka walka o utrzymanie się w swoich ligach i trudno powiedzieć, komu na grze w pucharze Francji bardziej zależy. Liga dla obu zespołów to z pewnością sprawa priorytetowa i ten zespół, który odpadnie po prostu będzie miał więcej czasu na poświęcenie się w rozgrywkach ligowych więc jakiejś wielkiej tragedi nikt robić nie będzie. Ja w tym spotkaniu idę jednak w zespół z wyższej ligi i stawiam na zwycięstwo Caen. Goście według mnie dysponują lepszą ofensywą i mocniejszą kadrą na to spotkanie. W obu ekipach kilka nieobecności ale moim zdaniem bardziej dotkliwe absencje są w zespole Red Star.
Absencje w Red Star:
pierwszy bramkarz Douchez (13 występów w tym sezonie), obrońcy Satli (15 wystepów w tym sezonie), Ferreira (5 występów w tym sezonie) i Seidou (3 występy w tym sezonie), pomocnik Mhirsi (8 występów w tym sezonie) i napastnik Faucher (14 wystepów w tym sezonie, 3 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
Absencje w Caen:
obrońcy Mbengue (9 występów w tym sezonie) i Genevois (4 występy w tym sezonie) i pomocnicy Fajr (18 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Oniangue (18 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie, kapitan drużyny)
U gospodarzy będzie bardzo brakować pierwszego bramkarza jak również podpory defensywy Satli i najlepszego strzelca Fauchera, który według mnie przez Red Star jest nie do zastąpienie. Owszem u gości brakować będzie kapitana zespołu Oniangue i Fajra, którzy są ważnymi ofensywnymi piłkarzami ale Caen ma kogo nimi zastąpić. Ofensywnie dla mnie goście wyglądają dużo lepiej i mocniej na papierze i liczę, że wygrają to spotkanie.
✅ 0-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Francji
Godzina: 20:55
Spotkanie: Lille OSC - FC Sochaux Montbéliard
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Miało to być ostatnie spotkanie w 1/32 Pucharu Francji ale spotkanie Strasbourga z Grenoble zostało przełożone i ten mecz będzie ostatnim ;) No cóż w pucharze Francji wiele niespodzianek. W Sobotę odpadli Angers i Montpellier a wczoraj z pucharem pożegnał się Olympique Marsylia, wszyscy odpadli ze znacznie niżej notowanymi rywalami, którzy w ligowych zmaganiach występują na 3 a nawet 4 szczeblu rozgrywek. W tym spotkaniu spotyka się zespół z Ligue 1, Lille OSC, który w lidze zajmuje wysoką 2 pozycję z zespołem z Ligue 2, FC Sochaux, który w swej lidze ma problemy i jest na odległym 16 miejscu. Tutaj według mnie niespodzianki nie będzie i gospodarze wygrają to spotkanie. Lille w lidze u siebie radzi sobie bardzo pewnie, gdzie zanotowali 6 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażkę. Sochaux z kolei na ligowych wyjazdach spisuje się bardzo słabo, mają bilans 2 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek. Jednak wiadomo liga ligą a pucharowe starcia to całkiem inna bajka. Jednak mimo wszystko uważam, że to zespół z Ligue 1 tutaj zwycięży, bo oprócz nie najlepszych wyników ligowych goście mają też spory problem z absencjami na to spotkanie.
Absencje w Lille:
obrońca Jose Fonte (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Xeka (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie i Mendes (17 występów w tym sezonie) i napastnik Rui Fonte (9 występów w tym sezonie)
Absencje w Sochaux:
obrońca Pendant (18 występów w tym sezonie), pomocnicy Verdon (14 występów w tym sezonie) i Robinet (12 występów w tym sezonie) i napastnicy Demirovic (16 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, najlepszy strzelec) i Glaentzlin (1 występ w tym sezonie)
Kadrowo gospodarze na papierze wyglądają na dużo silniejszy zespół tak ofensywnie jak i defensywnie. W ofensywie Sochaux i tak wygląda mizernie a do tego dzisiaj zagra jeszcze bez zawieszonego najlepszego strzelca w drużynie Demirovicia. Oprócz niego w obronie nie zagra Pendant, który z całego bloku defensywnego ma w tym sezonie najwięcej występów. Tych dwóch graczy gościom będzie bardzo ciężko zastąpić i myślę, że bez nich w składzie ich rywal Lille nie będzie miał większych problemów z wygraniem tego spotkania. U gospodarzy też kilka absencji ale oni mają na tyle szeroką i wyrównaną kadrę, że mają kim zastąpić tych zawodników.
✅ 1-0
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Puchar Ligi
Ćwierćfinał
Monaco -Rennes
godz.18.45
Typ 2⛔ frajerzy
kurs 2.53 rusek
Prosta sprawa, Monaco w opłakanej formie w lidze, ledwo coś tam wygrali w Pucharze Francji z no name 0-1.
Jak dla mnie powinni się ogarnąć w Lidze a nie jakiś pucharach, wystawia na bank w dużej mierze 3 skład, bo 2 skład gra na co dzień w lidze z racji kontuzji i innych problemów.
Rennes wygrywa mecz za meczem, więc dlaczego by nie mieli ukąsić krwawiąca zwierzynę?
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wtorek
Monaco-Metz
Typ X2 kurs 1.8 ✅
Wiadomo co sie dzieje w Monaco.Po kontuzji wrocili Falcao i jeden Ruski z Cska w srodku pola. Doszli Naldo dziadek i Fabregas . Obrona to Glik myslami juz w Torino chyba i jacys goscie po 20 lat.
Przyjezdza Metz,ktore niby gra w 2 lidze ale jest w mega gazie i dla nich bedzie to wielkie swieto.Bilans maja slaby ale to juz inne Monaco niz dawniej i maja szanse przejść slabe Monaco,ktore oberwalo w sobote z beniaminkiem sami widzieliscie ile...
Niby przez zwycięstwo w pucharze mozna dostac sie do LE ale prosze Was, trzeba oszczedzac tych ludzi ,ktorzy zostali do gry aby utrzymac zespol w 1idze, w weekend maja przeciez wyjazd. Musi wyjsc 3 sklad,bo obecnie gra 2 plus nowi.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Myślę, że spokojnie możemy tutaj pokusić się nawet o zwycięstwo Metz. Monaco będzie grało teraz mecz o 6 pkt na wyjeździe (!) z Dijon, a następnie w Pucharze Ligi z Guingamp również na wyjeździe. Co ciekawe dzisiejszy mecz to dopiero 1/16 fazy, a w Pucharze Ligi są już w półfinale. Dla mnie jasnym i klarownym jest, że priorytetami są:
a) liga i ucieczka ze strefy spadkowej
b) Puchar Ligi (półfinał)
c) Puchar Francji (1/16)
Kurs na Metz: 3.55 biorę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Dzisiaj pod lupę biorę puchar Francji.
Szukam niespodzianek z dobrymi kursami,znalazłem oto takie 2 typy.
Sete-Lille
Typ-btts
Kurs-2.25
Monaco-Metz
Typ-awans Metz
Kurs-2.45
W pierwszym meczu zdecydowany faworyt to ekipa gości,według Buka,choć ja akurat widzę tu możliwość niespodzianki,wiadomo puchary to puchary i niespodzianki będą,myślałem nawet żeby nie zagrać awans gospodarzy po kursie 6,ale idę trochę bezpieczniej i gram na obie strzelą.Sete nie położy się i nie będzie czzekać aż ich zleją,taki mecz to dla nich duża szansa pokazania się.
Co drugiego typu to koledzy powyżej już opisali co i jak,i ja się z nimi zgadzam.Monaco ma inne problemy i na czym innym muszą się skupić.
 
S 0

simon6

Użytkownik
Myślę, że spokojnie możemy tutaj pokusić się nawet o zwycięstwo Metz. Monaco będzie grało teraz mecz o 6 pkt na wyjeździe (!) z Dijon, a następnie w Pucharze Ligi z Guingamp również na wyjeździe. Co ciekawe dzisiejszy mecz to dopiero 1/16 fazy, a w Pucharze Ligi są już w półfinale. Dla mnie jasnym i klarownym jest, że priorytetami są:
a) liga i ucieczka ze strefy spadkowej
b) Puchar Ligi (półfinał)
c) Puchar Francji (1/16)
Kurs na Metz: 3.55 biorę ????
Kolego to jest dwumecz czy graja tylko 1?
 
M 1

mafiozo235

Użytkownik
Ja tak się zastanawiam co to za polityka, to Monaco powinno się skupić na utrzymaniu w lidze i olać ten puchar już dawno, przcież i tak go nie wygrają, dziwne podejście mają jeśli choć trochę ważny dla nich jest puchar Francji w sytuacji w której za rok będą grać w niższej klasie.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ja tak się zastanawiam co to za polityka, to Monaco powinno się skupić na utrzymaniu w lidze i olać ten puchar już dawno, przcież i tak go nie wygrają, dziwne podejście mają jeśli choć trochę ważny dla nich jest puchar Francji w sytuacji w której za rok będą grać w niższej klasie.
Spokojnie ,nie takie numery się zdarzały, Taki Zurrich spadł w 2016 do 2 ligi ale zdobył puchar Szwajcarii, przeszedł gładko wszystkie rundy kwalifikacji i awansował do Fazy Grupowej Ligii Europy.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
IC Croix - Dijon
Typ-10
Kurs-2.45 ---
Spotkanie w pucharze francji,faworyt oczywisty,nie ma co się rozpisywać,ale ja sobie zagram że gospodarze nie przegrają tego meczu,
Puchar jak wiadomo żądzi się swoimi prawami i te słabsze drużyny lubią się postawić i pokazać że z lepszą drużyn można powalczyć.Typ ryzykowny ale ja pobieram.

Myślę że czerwona kartka w 4 minucie ustawiła mecz.
 
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Bastia - Caen 21:00

Piłkarze z Korsyki zaliczyli fatalny zjazd ostatnimi laty. Puchar jest dla nich szansą, aby znowu się przypomnieć kibicom we Francji. Jak na razie przeszli 4 rundy pokonując po drodze mało znanych rywali. Najlepszym z nich był Le Mans z 3 ligi. Teraz pora na Caen z Ligue 1, które rozgrywa za kilka dni bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania z Amiens. Monaco ostatnio wygrało, zrównując się punktami więc grunt zaczął im się palić pod nogami. Są rzeczy ważne i ważniejsze.
1 @6,00 TOTO.nl
1X @2,41 TOTO.nl
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom