Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Terminarz Lotto Ekstraklasy w sezonie 2018 / 2019

31 maja 2018 12:54
1
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
3 927 15 658 43 34
Kolejka 1: 21-22 lipca
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Cracovia
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Wisła Płock - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Kolejka 2: 28-29 lipca
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Cracovia
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Wisła Kraków - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 3: 4-5 sierpnia
Cracovia - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Wisła Płock - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
Kolejka 4: 11-12 sierpnia
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Wisła Kraków - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Kolejka 5: 18-19 sierpnia
Cracovia - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Lech Poznań - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Arka Gdynia
Kolejka 6: 25-26 sierpnia
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Korona Kielce - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - Cracovia
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

Kolejka 7: 1-2 września

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Cracovia - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Kolejka 8: 15-16 września

Jagiellonia Białystok - Cracovia
Legia Warszawa - Lech Poznań
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Kolejka 9: 22-23 września
Arka Gdynia - Lech Poznań
Cracovia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Kolejka 10: 29-30 września
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Korona Kielce
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia
Kolejka 11: 6-7 października
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Cracovia - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Kolejka 12: 20-21 października
Cracovia - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Korona Kielce
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Kolejka 13: 27-28 października
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Korona Kielce - Cracovia
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock - Piast Gliwice

Kolejka 14: 3-4 listopada

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Cracovia - Miedź Legnica
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok
Kolejka 15: 10-11 listopada
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Cracovia
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 16: 24-25 listopada
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Cracovia - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Kolejka 17: 1-2 grudnia
Cracovia - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Korona Kielce
Miedź Legnica - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
Kolejka 18: 8-9 grudnia
Arka Gdynia - Cracovia
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Korona Kielce - Wisła Płock
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Kolejka 19: 15-16 grudnia
Cracovia - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Wisła Płock - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
Kolejka 20: 20-22 grudnia
Arka Gdynia - Wisła Płock
Korona Kielce - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
Kolejka 21: 9-10 lutego
Arka Gdynia - Korona Kielce
Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock - Legia Warszawa
Kolejka 22: 16-17 lutego
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Cracovia
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Kolejka 23: 23-34 lutego
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Miedź Legnica - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Kolejka 24: 2-3 marca
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Cracovia
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Kolejka 25: 9-10 marca
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Korona Kielce - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Miedź Legnica - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Kolejka 26: 16-17 marca

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Wisła Kraków - Cracovia
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

Kolejka 27: 30-31 marca

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Cracovia
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Kolejka 28: 3 kwietnia

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Cracovia - Korona Kielce
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków

Kolejka 29: 6-7 kwietnia

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Miedź Legnica - Cracovia
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Kolejka 30: 13 kwietnia

Arka Gdynia - Miedź Legnica
Cracovia - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
Kolejka 31: 20 kwietnia
Kolejka 32: 24 kwietnia
Kolejka 33: 27-28 kwietnia
Kolejka 34: 4-5 maja
Kolejka 35: 11-12 maja
Kolejka 36: 14-15 maja
Kolejka 37: 18-19 maja

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

0 33
Moderatorzy
waldi1979
waldi1979
Mar 2016
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.