>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. Grand Prix Kanady [08 - 10 czerwca 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Kanady 2018


Piątek, 08 czerwca ▶
#1 Trening ▶ 16:00
#2 Trening ▶ 20:00
Sobota, 09 czerwca ▶
#3 Trening ▶ 17:00
#Kwalifikacje ▶ 20:00
Niedziela, 10 czerwca ▶
#Wyścig ▶ 20:10


Informacje o torze:
Nazwa toru: Circuit Gilles Villeneuve
Lokalizacja: Montreal, Kanada
Pierwsze Grand Prix: 1978
Długość toru: 4.361 km
Liczba okrążeń: 70
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 305.27 km
Rekord okrążenia: Rubens Barrichello (2004) - 1:13.622​


Zapraszam do dyskusji! :fistbump:
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przerzucisz link do całego wywiadu?
Chyba nie ma go na youtube a po za tym ja caly oglądałem to nie bylo w sumie oprocz tego fragmentu ktory wrocilem nic godnego uwagi takze duzo nie straciles ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Adrian Newey powiedział dla Reutersa, że Daniel Ricciardo w Kanadzie otrzyma kary za nadprogramowe elementy jednostki napędowej. Będzie to minimum 10 miejsc. Newey nie zna jeszcze szczegółów na temat tego co trzeba wymienić, ale zagrożone jest MGU-K oraz baterie. MGU-K nawalilo podczas GP Monako i Ricciardo scigal sie bez niego okolo 50 okrazen.
“He will definitely be taking some penalties in Montreal, we haven’t heard at the moment just how many,” Newey said.
https://www.reuters.com/article/us-motor-f1-ricciardo/ricciardo-will-have-a-grid-penalty-in-canada-says-newey-idUSKCN1J02N7
GP Kanady - wyścig niedziela 20:10
Valtteri Bottas - Daniel Ricciardo @ 1.72 ✅
Kimi Raikkonen - Daniel Ricciardo @ 1.85 ⛔
Max Verstappen - Daniel Ricciardo @ 1.95 ✅
Bukmacher: 1xbet
Jest to dosyc swieze info i buki jeszcze nie zalapaly styku wiec trzeba to sprobowac wykorzystac. Po za tym i bez zadnych kar tor w Kanadzie nigdy specjalnie w ostatnich latach nie lezal bolidom Red Bulla, poniewaz jest na nim bardzo duzo dlugich prostych, ktore z pewnoscia beda premiowaly bolidy z jednostkami nepedowymi Mercedesa i Ferrari. Jako, ze jest to obiekt na ktorym dosyc latwo sie wyprzedza to logicznym byloby przyjecie wszystkich mozliwych nowych komponentow co wiazaloby sie z licznymi karami. Start Ricciardo z konca stawki bardzo prawdopodobny. Ja osobiscie upatruje podczas tego weekendu bardzo mocnej formy Mercedesa dlatego gram cos w strone Bottasa.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
który &quot;legalny&quot; buk daje pary h2h na kwale (ewentualnie treningi)? przeleciałem wszystkich i na ten moment tylko treningi w forbecie. nikt inny nie wychodzi? przecież jutro już treningi.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
który &quot;legalny&quot; buk daje pary h2h na kwale (ewentualnie treningi)? przeleciałem wszystkich i na ten moment tylko treningi w forbecie. nikt inny nie wychodzi? przecież jutro już treningi.
Forbet jeszcze ma pary na kwalifikacje oprocz treningow. Niestety przed weekendem wyscigowym ciezko o jakas sensowna oferte. Wiekszosc bukow wystawi kursy na H2H dopiero po treningach.
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
1004752762398265344 Zgodnie z tym tweetem prawdopodobnie Daniel uniknie kary przesunięcia na starcie, RBR podobno ma wykorzystać stare MGU-K które zachowało się po wyścigu z Chin. Poczekajmy na oficjalne info. Osobiście liczę jednak,że zespół wymieni wszystkie komponenty silnika i kara przesunięcia będzie większa niż 20 pozycji,daje to pole manewru w kontekście obstawiania wyścigu ale i kwalifikacji ;)
Edit: Widzę,że reakcja buków była natychmiastowa,w totolotku podskoczył kurs na Verstappena w parze z Australijczykiem.Z kolei w bwinie kompletnie wycofali pary w których był Ricciardo.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
1004752762398265344 Zgodnie z tym tweetem prawdopodobnie Daniel uniknie kary przesunięcia na starcie, RBR podobno ma wykorzystać stare MGU-K które zachowało się po wyścigu z Chin. Poczekajmy na oficjalne info. Osobiście liczę jednak,że zespół wymieni wszystkie komponenty silnika i kara przesunięcia będzie większa niż 20 pozycji,daje to pole manewru w kontekście obstawiania wyścigu ale i kwalifikacji ;)
Tez na to licze ???? “If something happens tomorrow in practice and we’re forced to change something, then I’ll get a penalty&quot; said Ricciardo. Czyli jezeli cos sie stanie podczas treningow to beda zmuszeni mu jednak to MGU-K wymienic. Ciekawe czy zaryzykuja. Zawsze jest to jednak dodatkowa zagadka czy to MGU-K mu przypadkiem nie nawali tym razem podczas wyscigu.
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Czy Daniel Ricciardo będzie w top 3 (FP1) - NIE 1.8 Bwin. ⛔ Jednak Red Bull utrzymał formę z Monaco
Bardzo zachęcający kurs w kontekście informacji które pojawiły się w postach powyżej. Szczerze wątpię,żeby Red Bull mocno nadwyrężał jednostkę napędową w pierwszym treningu, jeżeli rzeczywiście będą chcieli przetrwać na wszystkich komponentach to dopiero w kwalifikacjach zobaczymy pełny potencjał bolidu prowadzonego przez australijskiego kierowcę.Do tego dochodzi jeszcze jedna kwestia,tor w Montrealu średnio pasuje charakterystyce bolidów Red Bulla.Aż 60 % dystansu toru przejeżdżane jest z pełni otwartą przepustnicą,co sprawia, że widać różnicę pomiędzy słabszymi silnikami Renault a Ferrari i Mercedesem.W zeszłym roku obaj kierowcy zajmowali dosyć dalekie lokaty w obu treningach.Nawet bez problemów z jednostką napędową jest wielce prawdopodobne,że Daniel uplasuje się poza pierwszą trójką FP1.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Kanady - kwalifikacje sobota 20:00
Zdobywca Pole Position: Lewis Hamilton
Kurs: 2.15 ⛔
Bukmacher: 1xbet/Betsson
Analiza:

Krol toru Gilles Villeneuve moze byc tylko jeden. Jest nim Lewis Hamilton, ktory przez całą swoją karierę zawsze znakomicie sie tutaj spisuje. Żaden inny tor w całym kalendarzu F1 mu tak nie pasuje. Miał tam dobre wyniki bez względu na samochód, którym jeździł. Przyczyną jest styl jazdy Hamiltona, który bardzo późno hamuje,oraz duża liczba ciasnych zakrętów i szykan, które premiują jego agresywny styl jazdy. Hamilton dziesięciokrotnie startował w Kanadzie. Sześć wyścigów wygrał, raz zajął trzecie miejsce, a trzech GP nie ukończył (dwie kraksy i awaria, dwa z tych trzech wyścigów powinien wygrać). W tym roku ma szansę wyrównać rekord Schumachera - siedem zwycięstw w Kanadzie. Jeżeli Hamilton ukończył wyścig w Kanadzie, to zawsze przed zespołowym partnerem. Lewis ma na tym torze sześć Pole Position, a na dziesięć sesji kwalifikacyjnych tylko raz przegrał z zespołowym partnerem (Rosberg w 2014 roku).
Powiecie &quot;zaraz, zaraz, hola, hola kolego przeciez Hamilton wcale nie blyszczy podczas tego weekendu i czasow w treningach wcale nie ma jakis super&quot;. Jest jednak jedno male &quot;ale&quot;. Mercedesy w piatek w ogole nie jezdzily na najmiekszej mieszance opon - hipermiekkich. Malo tego Lewis uzyskał swój najlepszy czas dnia (P4) na mieszance supermiękkiej – czyli najtwardszej. Wyczyn ten mozemy smialo okreslic mianem imponujacego. Tor w Kanadzie bedzie premiowal bolidy z silnikami Mercedesa i Ferrari dlatego moim zdaniem pozorna dobra forma Red Bulla w piatek w dalszej czesci weekendu nie bedzie miala prawa sie utrzymac w dluzszej perspektywie. Pamietam rok temu jak w treningach blyszczaly bolidy &quot;czerwonych&quot; a Hamilton jezdzil dosyc niemrawo i wszyscy wiescili PP dla Vettela. Co sie wtedy wydarzylo? Lewis odpalil swoj &quot;hummer time&quot; w czasowce i nie bylo czego zbierac wygrywajac ja z przewaga ponad 0.3 sec. Po za tym po prostu jest to jego ulubiony tor na ktorym zawsze mu swietnie idzie. Mimo, ze Mercedes odroczyl wprowadzenie poprawek do swojego silnika podczas tego weekendu a wszystkie inne zespoly takowe poprawki przygotowaly to ja jednak sensacji tutaj nie widze i mysle ze Hamilton wykreci tutaj &quot;hot lap&quot;.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
GP Kanady - kwalifikacje sobota 20:00

Carlos Sainz vs Kevin Magnussen @1,52 Milenium
Wg mnie zdecydowany pewniak w tej parze. Hiszpan zaliczył bardzo udany 1-szy trening, niestety podczas 2-giego stracił panowanie nad autem, przez co zaliczył kontakt ze ścianą i przejechał tylko 9 okrążeń. Mimo wszystko Sainz wg mnie jest tutaj zdecydowanym faworytem przeciwko przeciętnego na tym torze Magnussena.
Daniel Ricciardo vs Sergio Perez @1,18 Milenium
Kimi Raikkonen vs Fernando Alonso @1,17 Milenium

Nie ma co analizować tych 2-óch typów; tutaj musiałaby się wydarzyć katastrofa, żeby to nie weszło.
AKO: @2,10(@1,85 realne)

Na sucho:
Romain Grosjean vs Carlos Sainz @2,03 Milenium ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kwalifikacje GP KANADY
Stary numer bukow ze zdejmuja ofertę przed P3. Wiec trzeba obstawiać przed.
Ja proponuje Riccardo 1-3 kurs 3 Fortuna
Red Bull ponownie szybki. Po modyfikacjach silnika jest lepiej ale akurat Daniela z tego powodu dopadły lekkie problemy jednak jak sam mowi wiedza w która strone maja isc i sobota powinna byc lepsza, licze ze jak przyjdzie złożyć szybkie kółko to Daniel pokaże klasę i na hipersoftach bedzie mial tempo Maxa i coś dolozy od siebie. W treningach by dwa razy trzeci gorszy o 0.4 od Maxa w P2 jednak na mieszance utrasoft. Dodam ze Kimi na oponach hiper byl lepszy o 0.3 od Daniela. Forma Ferrari jest tutaj jak narazie zagadką jednak mysle ze kierowca Red Bulla przyjemniej jednego z nich wyprzedzi.
Drugi typ to Hamilton win kurs 2
Poki co Mercedes jeździ tutaj na supersoftach i czasy maja przyzwoite, mysle, ze na hipersoftsch sa w stanie zejsc z czasem na 1.11. Lewis bardzo zadowolony z auta i z toru ktory sam określił ze jest dobry jak nigdy. Mysle ze tor w Montrealu będzie mu pasował bo zawsze tak bylo.
To tyle ode mnie dzis na kwale
EDIT: ranczo123, nawet nie zauważyłem, że już taki typ wstawiłeś, bo tez mi chodził po głowie dzisiaj, przeczytałem tylko ostatni post a juz wyżej nie
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Kanady - kwalifikacje sobota 20:00

Valtteri Bottas - Daniel Ricciardo @ 1.73 ✅
Fernando Alonso - Sergio Perez @ 1.80 ✅

Kurs: 3.11 (2.74 po opodatkowaniu)
Bukmacher: Millenium
Analiza:

Mercedesy wczoraj swietne tempo na najtwardszym ogumieniu mimo braku wprowadzenia aktualizacji w silniku. Ricciardo zawsze duzo lepiej spisuje sie w wyscigu anizeli w kwalifikacjach wiec uwazam, ze z Bottasem raczej tutaj nie powalczy. Po za tym uwazam, ze w FP3 &quot;srebrne strzaly&quot; tutaj odpala i w kwalifikacjach pokaza sie z mocnej strony. Red Bull niby dobrze spisal sie w treningach ale to dalej tylko treningi i trzeba je traktowac z przymruzeniem oka. Wydaje mi sie, ze juz dzisiaj takie mocne nie beda i taki kursik na torze mocno silnikowym pobieram. Podobne odczucia odnosnie Mercedesa ma zreszta Ricciardo, ktory prorokuje, ze w kwalifikacjach beda mogli powalczyc jedynie z Ferrari bo team z Brackley bedzie tutaj po za zasiegiem.
Link do artykulu: https://www.f1wm.pl/php/news_id-42925.html
Druga para to pojedynek Alonso z Perezem. Force India bardzo dobre czasy w FP2 i mimo kursow bardzo wyrownanych i tego, ze Alonso to jeden z najlepszych kierowcow w stawce to sproboje tutaj pograc na Meksykanina w tej parze. Na tego typu obiektach rozowe bolidy zawsze spisywaly sie bardzo dobrze. Silnik Mercedesa tez tutaj robi robote i mimo aktualizacji jednostki napedowej Renault to wydaje mi sie, ze jednak przewaga dalej jest po stronie Force Indii. Obiekt w Kanadzie jest mocno podobny do tego w Azerbejdzanie czyli mamy tutaj duzo dlugich prostych. Na torze w Baku zawodnicy rozowych w kwalifikacjach wykrecili 7 i 8 czasy mimo tego ze Alonso podczas dwoch pierwszych treningach byl ciagle w czubie to ostatecznie na starcie wyscigu ustawil sie dopiero na 13 polu. Mysle, ze Force India bedzie tutaj 4 sila i widze tutaj Ocona i Pereza wysoko w Q3.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kwalifikacje GP KANADY
Stary numer bukow ze zdejmuja ofertę przed P3. Wiec trzeba obstawiać przed.
Ja proponuje Riccardo 1-3 kurs 3 Fortuna
Red Bull ponownie szybki. Po modyfikacjach silnika jest lepiej ale akurat Daniela z tego powodu dopadły lekkie problemy jednak jak sam mowi wiedza w która strone maja isc i sobota powinna byc lepsza, licze ze jak przyjdzie złożyć szybkie kółko to Daniel pokaże klasę i na hipersoftach bedzie mial tempo Maxa i coś dolozy od siebie. W treningach by dwa razy trzeci gorszy o 0.4 od Maxa w P2 jednak na mieszance utrasoft. Dodam ze Kimi na oponach hiper byl lepszy o 0.3 od Daniela. Forma Ferrari jest tutaj jak narazie zagadką jednak mysle ze kierowca Red Bulla przyjemniej jednego z nich wyprzedzi.
Drugi typ to Hamilton win kurs 2
Poki co Mercedes jeździ tutaj na supersoftach i czasy maja przyzwoite, mysle, ze na hipersoftsch sa w stanie zejsc z czasem na 1.11. Lewis bardzo zadowolony z auta i z toru ktory sam określił ze jest dobry jak nigdy. Mysle ze tor w Montrealu będzie mu pasował bo zawsze tak bylo.
To tyle ode mnie dzis na kwale
EDIT: ranczo123, nawet nie zauważyłem, że już taki typ wstawiłeś, bo tez mi chodził po głowie dzisiaj, przeczytałem tylko ostatni post a juz wyżej nie
Nie zgadzam sie co do typu na Ricciardo i juz wieksze szanse na top 3 daje Verstappenowi ale kwalifikacje to wszystko zweryfikuja ???? Co do typu na Lewisa pelna zgoda :p
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie zgadzam sie co do typu na Ricciardo i juz wieksze szanse na top 3 daje Verstappenowi ale kwalifikacje to wszystko zweryfikuja ???? Co do typu na Lewisa pelna zgoda :p
Licze na to ze Daniel jest podbudowany ostatnimi wystepami , upora sie juz z problemaami bolidu i znajdzie wlasciwe tempo . Zagadką jest narazie forma czerwonych i od niej bedzie zalezne jak wypadną kierowcy byków. Co do Maxa to jest ostatnio podminowany, czego najlpepszym dowodem jest ostatnia konferencja prasowa na ktorej zapytano go o przyczyne slabych wystepow to odpowiedzial ze jak jeszcze ktos o to zapyta to chyba kogos uderzy. Wiec albo postawi na sportowa zlosc i pokarze co potrafi albo znow sie troche spali i niestety bedziemy mieli powtorke z rozrywki. Ja bardzo cenie Maxa i uwazam ze jest to material na przyszlego mistrza swiata ale dzisiaj jest dla mnie poki co wielką niewiadoma.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Licze na to ze Daniel jest podbudowany ostatnimi wystepami , upora sie juz z problemaami bolidu i znajdzie wlasciwe tempo . Zagadką jest narazie forma czerwonych i od niej bedzie zalezne jak wypadną kierowcy byków. Co do Maxa to jest ostatnio podminowany, czego najlpepszym dowodem jest ostatnia konferencja prasowa na ktorej zapytano go o przyczyne slabych wystepow to odpowiedzial ze jak jeszcze ktos o to zapyta to chyba kogos uderzy. Wiec albo postawi na sportowa zlosc i pokarze co potrafi albo znow sie troche spali i niestety bedziemy mieli powtorke z rozrywki. Ja bardzo cenie Maxa i uwazam ze jest to material na przyszlego mistrza swiata ale dzisiaj jest dla mnie poki co wielką niewiadoma.
Moim zdaniem wielkiej historii tutaj chyba nie bedzie i Red Bull zajmie 3 rzad na torze, ktory nie pasuje ich specyfikacji bolidu i widze tutaj Mercedesy z przodu a za nimi Ferrari i dopiero pozniej puszki. Oczywiscie w jakims zmiksowanym zestawieniu ???? Jak reszta to widzi? Pany wypowiadac sie prosze w koncu to szczegolny weekend wyscigowy bo dokladnie 10 lat temu Robert Kubica na tym torze wygral swoj pierwszy i jedyny jak dotychczas wyscig w swojej karierze ;)
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Moim zdaniem wielkiej historii tutaj chyba nie bedzie i Red Bull zajmie 3 rzad na torze, ktory nie pasuje ich specyfikacji bolidu i widze tutaj Mercedesy z przodu a za nimi Ferrari i dopiero pozniej puszki. Oczywiscie w jakims zmiksowanym zestawieniu ???? Jak reszta to widzi? Pany wypowiadac sie prosze w koncu to szczegolny weekend wyscigowy bo dokladnie 10 lat temu Robert Kubica na tym torze wygral swoj pierwszy i jedyny jak dotychczas wyscig w swojej karierze ;)
To narazie my sobie pogadamy.. Tez mysle ze Merc pierwszy rząd. Pytanie czy Bottas weźmie P2 bez problemu czy jednak bedziemy miec pomieszane towarzystwo, forma czerwonych to zagadka i od tego bedxie zalezalo na co stać puszki, sami kierowcy Ferrari mowili ze nie sa poki co nie zadowoleni z piątku gdzie zawsze byli troche schowani ale nie narzekali. Tutaj narzekają stad wątpliwości. Do meritum to kurs na Daniela dobry i wart ryzyka. A co do Kanady do przeżyliśmy tutaj tragiczne i piekne chwie stąd zawsze bedzie dla polskich fanow F1 szczególny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom