>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
Proszę podawać linki do postów, które należy zedytować itp
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
czy kupon za 10 zl [scren lub nr kuponu] musi byc pokazany na stronie czy wystarczy wysłac go do prowadzącego konkurs?
jeżeli chodzi tylko o kupon do generalki to wystarczy wysłać do mnie, ale jeżeli ktoś chce dostać punkty za kupon (11 PLN=1 pkt lub 22 PLN=2 pkt) w poszczególnych kolejkach to wtedy już trzeba umieścić takowy w poście z typami lub napisać tu, jeżeli post z typami został już wcześniej dodany, a ja dodam go do typów.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
jeżeli chodzi tylko o kupon do generalki to wystarczy wysłać do mnie, ale jeżeli ktoś chce dostać punkty za kupon (11 PLN=1 pkt lub 22 PLN=2 pkt) w poszczególnych kolejkach to wtedy już trzeba umieścić takowy w poście z typami lub napisać tu, jeżeli post z typami został już wcześniej dodany, a ja dodam go do typów.
ok
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
czy kupon za 10 zl [scren lub nr kuponu] musi byc pokazany na stronie czy wystarczy wysłac go do prowadzącego konkurs?
Ty myślisz już o nagrodach i pytasz o zasady przedstawienia kuponu ale zapominasz, że regulamin obejmuje jeszcze jeden tak samo ważny punkt
Nagrody zostaną dopisane tylko osobom aktywnym na forum!
Forumowym konkursowiczom nagrody nie zostaną wypłacane.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Ty myślisz już o nagrodach i pytasz o zasady przedstawienia kuponu ale zapominasz, że regulamin obejmuje jeszcze jeden tak samo ważny punkt

Forumowym konkursowiczom nagrody nie zostaną wypłacane.
:sun: wiem o tym ! regulamin czytałem jak będę miał czas będę aktywny... jak nie to trudno , ale ja tylko zadałem pytanie jak to jest z przedstawieniem kupon, przecież nie wiadomo też czy coś wygram więc nie muisz mnie pouczać:highhive:
A dla zabawy mogę się też pobawić bez nagród , chyba ze jest jakiś`` ZAKAZ`` ???? :hp:
Przyznaje ze ostatnio mało na forum bywam i od dłuższego czasu nie wnosiłem żadnych postów.Odpisz czy mogę brać w konkursach czy nie .Jak będę coś wnosił od jutra na forum czy mogę być brany pod uwagę do ewentualnych nagród.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
:sun: wiem o tym ! regulamin czytałem jak będę miał czas będę aktywny... jak nie to trudno , ale ja tylko zadałem pytanie jak to jest z przedstawieniem kupon, przecież nie wiadomo też czy coś wygram więc nie muisz mnie pouczać:highhive:
A dla zabawy mogę się też pobawić bez nagród , chyba ze jest jakiś`` ZAKAZ`` ???? :hp:
Przyznaje ze ostatnio mało na forum bywam i od dłuższego czasu nie wnosiłem żadnych postów.Odpisz czy mogę brać w konkursach czy nie .Jak będę coś wnosił od jutra na forum czy mogę być brany pod uwagę do ewentualnych nagród.
udział oczywiście możesz brać :eek:kay: co do ewentualnych nagród, to konkurs trwa miesiąc, więc jeżeli będziesz aktywnie się udzielał to nie widzę przeciwskazań, nagrody są również co kolejkę, tu tak jak i przy generalce będzie brana aktywność osób, które wygrają, jeżeli trafi się osoba, która tylko oddaje typy (były już takie sytuacje w Typerze Ekstraklasy) wtedy nagroda przechodzi na kolejną osobę.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
udział oczywiście możesz brać :eek:kay: co do ewentualnych nagród, to konkurs trwa miesiąc, więc jeżeli będziesz aktywnie się udzielał to nie widzę przeciwskazań, nagrody są również co kolejkę, tu tak jak i przy generalce będzie brana aktywność osób, które wygrają, jeżeli trafi się osoba, która tylko oddaje typy (były już takie sytuacje w Typerze Ekstraklasy) wtedy nagroda przechodzi na kolejną osobę.
:highhive:
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Analizę dodałem kuponu nie, ponieważ aby uzyskać punkty w kolejce za kupon musi być puszczony za min 11 PLN (1 pkt.) lub 22 PLN (2 pkt.). Kupon za 10 PLN trzeba zagrać, żeby dostać nagrodę w generalce.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
dodałem tylko jedną, bo punkt dostaje się i tak za jedną analizę, bez różnicy czy poda się jedną czy powiedzmy pięc i tak jest dodatkowo 1 pkt.
Ważne!
Przy prośbie o dodanie analizy czy kuponu podawajcie link do swojego postu, bo jak widać zainteresowanie jest ogromne i ciężko odnalezc konkretny post.
 
Do góry Bottom