>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Podliczamy 7. kolejkę

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Po niedzielnych meczach podajemy swój wynik. Proszę 2 razy sprawdzić czy na pewno dobrze policzone.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wg mnie masz +387
W pozycji pawlicki vs hampel nie podałeś na kogo stawiasz.
radzijacek plus dla Ciebie za to, że stoisz na straży poprawności obliczeń, również zobaczyłem ten przypadek, ale jako prowadzący konkurs i osoba decyzyjna uważam, że powinniśmy grać &quot;z duchem sportu&quot; i nie karać za taką pomyłkę. Fakt, kubagkm nie podał na kogo gra, ale podał kurs, a w innych typach można zweryfikować, że dotyczył on Pawlickiego, bo ktoś tam też stawiał taki zakład. Decyzja więc jest taka, że podany przez Kubę wynik jest poprawny i taki będzie liczony w tabeli (chyba, że będzie tam inny błąd, bliżej będę się przyglądał podanym przez Was wynikom gdy będę miał komplet).
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Także zauważyłem ten błąd gdy postawilem,ale uczylem się do egzaminu, to wszystko było w pośpiechu ,a nie chciałem Gucciemu dupy zawracac,więc stwierdziłem że każdy i tak skuma po kursie o kogo chodzi ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Co w przypadku takiej samej liczy pkt zawodników chodzi mi o juniorów w meczu Apator z Czewa , zwrot ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom