>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

II runda - Grand Prix Czech w Pradze (26.05)

Status
Zamknięty.
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Zmarzlik - Janowski 2 1,92 sts ✅
Jakiś mi się ten zakład wydaje zgodny z logiką i zdrowym rozsądkiem, szczerze mówiąc jestem zaskoczony tymi kursami. Zacznijmy od formy - Bartek ma już wyrobioną taką renomę, że gdziekolwiek w lidze nie jedzie zawsze wystawiany jest pod 5(13). Jego występy patrząc na suche punkty super, patrząc bardziej szczegółowo już nie aż takie kapitalne. Na Jancarzu oczywiście nie do ugryzienia, ale na wyjazdach w Polsce i w Szwecji często przegrywał z liderami miejscowych. Warto też zaznaczyć słówko na temat tego, że prawdopodobnie trzeci sezon z rzędu w GP będzie gonił w drugiej połowie, początkowe tory mu po prostu nie leżą.
Maciek na drugim biegunie poniekąd - jeśli strzela ze startu, to jedzie wszędzie. Szwecja kapitalnie, w Polsce nie do ugryzienia, GP zaczął od 2 miejsca. Można powiedzieć, że jego występy przez ostatnie dwa lata na Markecie były raczej słabe, ale z drugiej strony w 2015 po zasadniczej miał 15 &quot;oczek&quot;. Wydaje mi się, że Janoś może uciec Bartkowi bez większego problemu
 
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
Tak wygladały wyniki SGP Praga 2017. Kolejność według listy startowej. Dalej w kolumnach numery biegów, kolor pola z jakim startował zawodnik i ile pkt przywiózł. Na dole, kompilacja z jakich pól startowych wygrywali zawodnicy. Tabela w załączniku
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Maciej Janowski wygra GP w Pradze @ 7,50

Typ oczywiście bez szaleństw ze stawką, bo to żużel i wszystko się może wydarzyć.
Jednak patrząc na obecną formę zawodników to Magic wydaje mi się obecnie zawodnikiem na wygranie dziś GP.
Lindgren miał start sezonu w PL kosmiczny, ale ani w Warszawie, ani w ostatnim meczu w Gorzowie nie wyglądał wcale na niepokonanego. Magic konsekwentnie od początku sezonu buduje formę, zresztą on na początku cykli GP zawsze jest wysoko. Myślę, że to jest jego dzień i wygra dziś w Czechach.
Najbardziej jednak szokuje mnie kurs na WIN Zmarzlika, który jest niższy od Magica i wynosi 6,50...
Nie rozumiem zupełnie jak można bardziej faworyzować tutaj Zmarzlika niż Macieja.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
grani
Maciej Janowski wygra GP w Pradze @ 7,50

Typ oczywiście bez szaleństw ze stawką, bo to żużel i wszystko się może wydarzyć.
Jednak patrząc na obecną formę zawodników to Magic wydaje mi się obecnie zawodnikiem na wygranie dziś GP.
Lindgren miał start sezonu w PL kosmiczny, ale ani w Warszawie, ani w ostatnim meczu w Gorzowie nie wyglądał wcale na niepokonanego. Magic konsekwentnie od początku sezonu buduje formę, zresztą on na początku cykli GP zawsze jest wysoko. Myślę, że to jest jego dzień i wygra dziś w Czechach.
Najbardziej jednak szokuje mnie kurs na WIN Zmarzlika, który jest niższy od Magica i wynosi 6,50...
Nie rozumiem zupełnie jak można bardziej faworyzować tutaj Zmarzlika niż Macieja.
Granie na win kogokolwiek z pośród 16-stki w naszych złodziejskich naziemnych bukach jest idiotycznym pomysłem.Oblicz sobie marżę na win ( 16 kursów ) Do tego jeszcze podatek i mamy marżę porównując do zakładu dwu-drogowego 1,4 - 1,4 .Więc powodzenia wszystkim grającym ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Milik over 6 pkt Bet365 @ 2,05
Co tu dużo gadać Vaszka u siebie to raz, w tamtym roku też tutaj dobrze jeździł gdzie w finale zajął 3 miejsce , myślę że w 3 startach jest to możliwe już do pokrycia????⛔⛔

Przemo Pawlicki over 4,5 fortuna @1,60
Przemo wylosował dobry numer i dwa razy pojedzie w czerwonym kasku, to już nie jest szcztuczny tor a Przemek w tym roku jest liderem swojego zespołu co powinno się przełożyć na dobry wynik w SGP✅
Lindgren -10,5 pkt fortuna @2,01
Fredka się ostatnio pogiubl w Gorzowie i myślę że odbije się to na jego psychice. Słuchałem wywiad z Cegła i nawet on stwierdził że to tylko człowiek o błędu się będą przydarzać, nie ma zawodnika co będzie cały czas wygrywał. Teren ciężki bo dobrze tu jeżdżą dziadek z USA, Milik, w formie jest Janowski , nieobliczalny Zmarzlik też może pokazać pazur oraz Doyle który w tamtym roku tutaj wygrał . Wątpię że Lindgren tutaj będzie objezdzal każdego tak jak robił to w lidze✅
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Fredka się ostatnio pogiubl w Gorzowie i myślę że odbije się to na jego psychice.
Naprawdę? Myślisz, że jeden gorszy mecz odbije się na jego psychice? Chłop w tym sezonie jedzie KOSMOS, więc każdy ma prawo do wpadki, o czym sam Lindgren powiedział. We wtorek już 12+2 w Szwecji w 5 startach. Dla mnie typ nobet, ogólnie jak całe GP w tym sezonie. Stawka tak równa, że tylko można grać coś przeciwko PUKowi i Cookowi ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Tak a propos Milika to wg mnie nie ma co się sugerować dyspozycją z zeszłego roku, bo tym roku jedzie dość przeciętnie. Fakt zdarzały mu się ostatnio przebłyski w ostatnich spotkaniach, ale często &quot;za uszy&quot; ciągnął go Janowski. Zresztą zera też mu się przydarzały. Rywale też będą o wiele mocniejsi niż w lidze, a do tego będzie musiał sam pracować na swój wynik.
W Gorzowie zrobili kartoflisko i po prostu sobie nie poradził. W Pradze jak to w zawodach GP będzie mega twardo i Fredka nie powtórzy tak słabego występu. Do tego wg mnie dość korzystne losowanie dla Fredki, bo dwukrotnie pojedzie z pierwszego pola po równaniu toru.
Pawlicki top 8 @ 2,75 Forbet :minuns:
Fakt Shamek podobnie jak przed rokiem spalił się w GP w Warszawie. Jednak tory jednodniowe to inna specyfika. Dwukrotnie pojedzie z pierwszego pola, co powinno być dla niego handicapem, gdyż Przemek ma dość dobre starty. W lidze z pewnego poziomu nie schodzi i jest pewnym punktem zespołu z Grudziądza. Oczywiście typ za mniejszą stawkę.
Edit:
A propos Janowskiego, to gdzieś wyczytałem iż zmagał się ostatnio z jakąś infekcją.
 
@siema 177

@siema

Użytkownik
W Gorzowie zrobili kartoflisko i po prostu sobie nie poradził. (...) .
Az sie zalogowalem ... kartoflisko ? moglbys to blizej wytlumaczyc ? chyba, ze mowisz o komisarzu zawodow ktory po 10 biegu zarzadzil polewanie !!! i wtedy Gorzow rozjechal czewe totalnie...ale i tak prowadzil wiec win byl nie zagrozony...Karczmarz dymal Lindgrena na zajebistej nawierzchni na samym poczatku zawodow wiec nie pisz o kartoflisku bo nie masz pojecia czym ono jest...
PS: Ave Freddie
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Az sie zalogowalem ... kartoflisko ? moglbys to blizej wytlumaczyc ? chyba, ze mowisz o komisarzu zawodow ktory po 10 biegu zarzadzil polewanie !!! i wtedy Gorzow rozjechal czewe totalnie...ale i tak prowadzil wiec win byl nie zagrozony...Karczmarz dymal Lindgrena na zajebistej nawierzchni na samym poczatku zawodow wiec nie pisz o kartoflisku bo nie masz pojecia czym ono jest...
PS: Ave Freddie
Tak komisarz zarządził, żeby w jednym miejscu zrobić zalew ???? Mieliśmy powtórkę sprzed kilku lat bodaj w Tarnowie. Jeśli by było wszystko regulaminowo, to nie czyhała by na Stal żadna kara i tyle w temacie ???? Skoro dla Ciebie zajebista nawierzchnia, gdzie głównie decyduje start to pozdrawiam ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Tak a propos Milika to wg mnie nie ma co się sugerować dyspozycją z zeszłego roku, bo tym roku jedzie dość przeciętnie. Fakt zdarzały mu się ostatnio przebłyski w ostatnich spotkaniach, ale często &quot;za uszy&quot; ciągnął go Janowski. Zresztą zera też mu się przydarzały. Rywale też będą o wiele mocniejsi niż w lidze, a do tego będzie musiał sam pracować na swój wynik.
W Gorzowie zrobili kartoflisko i po prostu sobie nie poradził. W Pradze jak to w zawodach GP będzie mega twardo i Fredka nie powtórzy tak słabego występu. Do tego wg mnie dość korzystne losowanie dla Fredki, bo dwukrotnie pojedzie z pierwszego pola po równaniu toru.
Pawlicki top 8 @ 2,75 Forbet :minuns:
Fakt Shamek podobnie jak przed rokiem spalił się w GP w Warszawie. Jednak tory jednodniowe to inna specyfika. Dwukrotnie pojedzie z pierwszego pola, co powinno być dla niego handicapem, gdyż Przemek ma dość dobre starty. W lidze z pewnego poziomu nie schodzi i jest pewnym punktem zespołu z Grudziądza. Oczywiście typ za mniejszą stawkę.
Edit:
A propos Janowskiego, to gdzieś wyczytałem iż zmagał się ostatnio z jakąś infekcją.
Dla mnie z tym kartofliskiem też przesadziłeś i to grubo. Po 1sze primo to jak Czewa była blisko wyniku lub prowadzila to nikomu to nie przeszkadzało, a po 2 jak Stal wyszła na prowadzenie i napiszę tutaj DRUKOWANYMI&quot; PRZED POLANIEM TORU &quot; to pan Cieślak jak to na niego przystaje zaczął odprawiać cyrki - zresztą warto poczytać ostatni wywiad na sportowych faktach odnośnie tego człowieka jak chce ustawiać wszystkich komisarzy ttorow oraz sedziow pod siebie. Mistrzem preparowania torów jest on sam, to co robił przez kilka lat w ZG i to ilu zawodników przez niego leżało na torze to już pozostawiam bez komentarza. Na koniec jeśli oglądałeś mecz to widziałeś co powiedział Tobiasz odnośnie toru że dla obu druzyn był taki sam i że zaakceptowany przez komisarza i tyle w temacie. Jak Miedziński się wywalil w stylu Najmana bo kazał mu trener zrobisz szopę tego już nikt nie widział
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dla mnie z tym kartofliskiem też przesadziłeś i to grubo. Po 1sze primo to jak Czewa była blisko wyniku lub prowadzila to nikomu to nie przeszkadzało, a po 2 jak Stal wyszła na prowadzenie i napiszę tutaj DRUKOWANYMI&quot; PRZED POLANIEM TORU &quot; to pan Cieślak jak to na niego przystaje zaczął odprawiać cyrki - zresztą warto poczytać ostatni wywiad na sportowych faktach odnośnie tego człowieka jak chce ustawiać wszystkich komisarzy ttorow oraz sedziow pod siebie. Mistrzem preparowania torów jest on sam, to co robił przez kilka lat w ZG i to ilu zawodników przez niego leżało na torze to już pozostawiam bez komentarza. Na koniec jeśli oglądałeś mecz to widziałeś co powiedział Tobiasz odnośnie toru że dla obu druzyn był taki sam i że zaakceptowany przez komisarza i tyle w temacie. Jak Miedziński się wywalil w stylu Najmana bo kazał mu trener zrobisz szopę tego już nikt nie widział
Tylko zauważ kiedy był tzw. &quot;odjazd&quot; Stali. Po 10 biegu było bodaj +2 dla Stali. Odpowiedz sobie na rezultat biegów 11-15 po tzw. zalewie ???? Może Włókniarz by tego meczu nie wygrał, ale szansę na bonus by jakiś miał ???? No Miedziak wjechał w minę i był cały ubłocony. Sportowe fakty - rzetelne źródło informacji z redaktorem Darkiem na czele ???? Na tym rzetelnym źródle było, iż komisarz został zagadany i nie zauważył, jak polewaczka zrobiła zalew w jednym miejscu, także tego... Nie mam zamiaru się spierać z kibicami Stali, bo i tak powiedzą że wszystko było cacy, bo sędzia i komisarz zaakceptował. Tak jak wspomniałem, jakby wszystko regulaminowo było, to nie byłoby ewentualnych kar i tyle w temacie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom