>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Mecz Polska-Francja w dniu wczorajszym nawet fajnie się oglądało. Natomiast Chiny-Niemcy ciągnął się i ciągnął. Po stylu gry Niemców nie wiedziałem czy to jakiś sparing czy mecz NVL. Strasznie &quot;anemicznie&quot;. Dlatego wydaje mi się, że Francja wyeliminuje przestoje z dnia wczorajszego i wygra że stratą maximum jednego seta.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Polska - Chiny
Nasza reprezentacja nadal na fali. Wczoraj bez straty seta Polska wygrała z osłabioną drużyną Francji, która zagrała bez swoich kluczowych graczy co widać po końcowym rezultacie tego meczu. Chiny bez wątpienia są kadrą mniej wymagającą, ale co wczoraj pisałem z pewnością nie słabą. Azjaci choć wczoraj ulegli Niemcom i nie zdobyli nawet punktu, to byli dla nich wymagającym wyzwaniem. Ta drużyna potrafi i często jest bardzo groźna nawet dla czołówki zespołów. Co wczoraj się potwierdziło znów lider Chin atakujący Chuan Jiang dał radę i ciągnął swój zespół jak tylko mógł. Zdobył 24 punkty, 21 w ataku przy skuteczności 50% i to wszystko w 4 setach. Z jednej strony super statystyki, z drugiej wykonał on wczoraj 42 ataki. To prawie tyle samo co wczoraj w 3 setach łącznie ataków wykonali nasi 4 najskuteczniejsi gracze w meczu z Francją Kochanowski, Kubiak, Kurek i Bieniek (43). Czyli co oczywiste mamy więcej otwartych stref, z których często i przeważnie łatwo zdobywamy punkty. Środek i skrzydła bez znaczenia czy to atakujący czy przyjmujący w ataku u nas chodzą bardzo dobrze. W drużynie Chińskiej taką pewną pozycją na super poziomie, gdzie jest kopalnią punktów jest tylko atak. Inne strefy są na niższym poziomie i osobiście mam nadzieję, że na drużyny solidne typu Bułgarii, Argentyny to wystarczy, ale na Polskę, która jest w ostatnim czasie bardzo dobrze dysponowana granie do lidera w 40% wystawianych piłek to będzie już zbyt mało, żeby postawić naszej drużynie cięższe warunki i skutecznie taką prostą grą ugrać jakiś dobry wynik. Myślę, że w końcu uda się Polsce zatrzymać atakującego Chuan Jiang blokiem i nie będzie tak szalał w ataku co będzie bardzo ważne w kontekście pokonania Chin.
Problemem może być rotacja i sprawdzanie zawodników prze trenera Heynena co jest zrozumiałe z takim rywalem na tym etapie sezonu reprezentacji. Obawiam się, że może zagrać Muzaj, Kwolek może zabraknąć np Kochanowskiego co akurat w moim typie na under może sprawić, że o to będzie trudniej, bo choć to bardzo dobrzy zawodnicy, to jednak nie sprawdzeni jeszcze i to nie nasz pierwszy wybór na pozycjach jeśli mielibyśmy grać na poważnie na śmierć i życie. Kto jednak by nie wystąpił od początku myślę, że damy radę ograć Chiny w trzech setach, ich gra jest oparta na jednym zawodników inne pozycje są słabsze, u nas jest dobra gra wielu zawodników co na Chińczyków powinno wystarczyć moim zdaniem, przy okazji mamy bardzo dobrą atmosferę. Przyjmujący wyglądają ok, oprócz Kwolka który jest nie wiadomą, ale jest obwód na ławce jakby co, na ten turniej powołany środek równie mocny. Nie będziemy cały czas wszystkich demolować 3:0 ale dziś liczę na taki wynik bo przed meczem są na to solidne przesłanki.
Under 139.5 @1.84 ✅✅✅ (133)

Francja - Niemcy
Francja bez bardzo ważnych liderów to nie to samo co z nimi i bez nich na pewno jest trudniej co wczoraj było widać. Dzis będzie kolejny ciężki mecz dla nich, może być długi, ale ja tu Francję widzę jako ostatecznego zwycięzce. Jednak to nie kompletnie drugi skład, a Francja nie od wczoraj jest w absolutnym topie siatkówki na świecie. Oni nadal mają kim grać. Tillie to dalej klasowy przyjmujący na ataku mają dwóch dobrych graczy Boyera i Patry. To nie są anonimowe nazwiska. Jeśli nie wystąpi Lyneel jest jeszcze Rossard, Clevenot, który się jeszcze tu nie pojawiał. To jest bardzo mocna ekipa, którą obecnie w tym składzie widzę ponad ekipę Niemiec. Niemcy się ogrywali z najlepszymi w poprzednim tygodniu, wczoraj pokonali Chiny, ale nadal popełniają spore ilości błędów. Są tam indywidualności typu Fromm, ale dużo więcej graczy takiego kalibru tam nie ma. Są inni bardzo solidni siatkarze typu Kampa, Bohme i ogólnie fajny środek, ale jest wielu niezbyt ogranych na najwyższym poziomie siatkarzy zwłaszcza skrzydłowych. Są ok ale na mecze międzynarodowe na najwyższym poziomie to nie są zawodnicy największego kalibru. Atakujący Hirsch na razie szału nie robi. Wczoraj ledwo ponad 30% w ataku, punkty zdobywa ale skuteczność tych ataków nie powala raz osiągnął 40% i to był jego maks. Francuzi są lepsi według mnie, mają lepszy skład. Stawiam na nich.
Francja @1.42 ✅✅✅ (3:0)

Iran - Włochy

Wczoraj Włosi nie spodziewanie ulegli Kanadzie. Dzis według mnie sobie odbija. Bum na Iran minął, świat się z nimi zapoznał i już nauczył. Nadal są tam super gracze, ale dziś z najlepszymi drużynami świata może być już im ciężko będzie wygrać.Wczoraj pokonali Argentynę i super mają dwa punkty, ale w ofensywie przegrali 20 punktami, w zamian dostali o 15 punktów od Argentyny po ich błędach własnych więcej niż oni sami oddali. Argentyna mnóstwo psuła. W reprezentacji Iranu przede wszystkim atakował i to dobrze Ebadipour choć i inni grali na dobrej skuteczności. Dzis przed Persami bardzo trudne zadanie. Włosi, którzy w poprzednim tygodniu zachwycali w meczach z Brazylią czy Serbią wczoraj zostali pokonani przez Kanadę i myślę, że nie zostało to spowodowane tylko słabszą postawą Italii. Kanada zagrała bardzo dobrze. Fajnie wskoczyli zmiennicy, gra ich wyglądała bardzo płynie, dobrze grała zagrywka. Kolejny mecz przed Włochami, są w mocnym składzie, maja dwie super rakiety Zaytseva i Juantorenę. Moim zdaniem ta dwójka dziś rozstrzela Iran. Zaytsev od początku rozgrywek wygląda bardzo mocno i wczoraj grał super. Myślę, że dziś pora wrócić Włochom na optymalny poziom i pokonać pewnie za trzy punkty Iran, niech włączy się środek jak to było we wcześniejszych meczach i gra od razu będzie inaczej wyglądała.. Słabsze mecze muszą zdarzyć się każdemu, a dzisiejszy przeciwnik Włoch choć to głośne nazwiska to chyba obecnie troszeczkę niższy poziom niż Kanada.
Włochy -1.5 @1.56 (0:3)

Argentyna - Kanada
Nie bez przyczyny Argentyna do tej pory w czterech meczach zwycięstwa jeszcze nie zanotowała. Dalej nie ma kapitana De Cecco, choć wczoraj nowi zawodnicy, którzy dołączyli dopiero teraz na ten turniej Conte i Poglajen byli czołowymi graczami Argentyny. Muszą jeszcze się dograć. Jak wcześniej pisałem wczoraj bardzo duża ilość błędów Argentyńczyków, w 5 setach 40 błędów własnych, myślę, że to będzie woda na młyn dla Kanady, która wczoraj dotrzymywała kroku bardzo dobrze dysponowanym Włochom a ostatecznie ich pokonali. Kanada wczoraj wyglądała imponującą, chyba dobrze czują się w Argentynie. Od początku rozgrywek bardzo dobrze wygląda środek Kanady zgłasza Vigrass. Argentyna jest gospodarzem to ich spory atut, ale Kanada nie od wczoraj wygląda fajnie siatkarko, w Polsce urwali nam seta, do zera ograli Koreę, tylko z Rosją było gorzej, a Argentyna do tej pory zwycięstwa odnieść nie może, choć grali z Bułgarią i Chinami. Stawiam na Kanadę.
Kanada @1.57 (1:3)

:victory:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
seba6 533

seba6

Użytkownik
granie wlochow i to jeszcze -1.5 po tym , co wczoraj pokazali to samobojstwo.
Z Kanada minimalnie lepsi do stanu 12:9 w drugim secie. Pozniej moze grali na 25% swoich mozliwosci. Wszyscy , lacznie z armata Zaitsevem wychwalanym przez kolege wyzej grali piach i nalezala im sie zmiana. Sredniacy z Kanady nic nadzwyczajnego nie grali.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
POLSKA - CHINY 3-0 1.58
Polska raczej wygra bez straty seta, wczoraj pokazali bardzo dobrą siatkówkę, Chińczycy tak jak sądziłem przegrali z Niemcami za 3 pkt, nie mają czego szukać w meczu z nami w naszej hali. Polska w mocnym składzie i myślę, że w ten weekend nie oddadzą seta nikomu.
USA - KOREA USA H -2.5 seta 1.67
Korea zbiera porażki po wszystko 3-0 , USA powinno podtrzymać tą serię, wczoraj zagrali długi mecz z Japonią, stracili 1 pkt, ale pokazali swoją wartość mimo stanu 0-2. Do składu wrócili Anderson i Christenson, ale mogą nie zagrać w pierwszej 6 i szykować się na Brazylię, ale przynajmniej trochę pograć powinni. Po za tym Japonia jest znacznie lepsza od Korei, Korea obok Australii to najsłabsze ekipy w LN.
Polecam jeszcze grać handi w stronę Serbii, 2.80 na Serbię to value, Rosja nadal bez swoich gwiazd.
Bułgaria - Australia
Bułgaria h -2,5 seta 1.74

Kurs bardzo dobry, wczoraj Bułgarzy pokazali inne oblicze niż to było w Chinach, w końcu grają u siebie i było widać tą motywację, po przegranym meczu, który powinni wygrać dziś zleją Australię.
Brazylia - Japonia Brazylia h -2,5 seta 1.74
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Włochy - Iran
Nie grałbym w stronę Włochów, wczoraj to nie Kanada wygrała tylko Włosi zagrali słabo, po 8-10 zepsutych serwisów w secie, ciężko to się oglądało, widać było problem z aklimatyzacją. Może dziś sobie to odbiją, ale widzę raczej przynajmniej 4 sety,
Francja - Niemcy
Francja może mieć problemy z Niemcami.
over 3,5 seta
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Oglądałem ten mecz i tak jak przypuszczałem, inna strefa czasowa odbiła się Włochom. Kanada to już zbliżona strefa do Argentyny, więc ten problem ich akurat nie mógł dotyczyć. Juantorena najbardziej żywiołowy był podczas prób wymuszania decyzji ni na parkiecie, gdzie w ogole nie mógł się wstrzelić zagrywką, a i atak pozostawał wiele do życzenia. Wyglądał na przemęczonego sezonem, bowiem tak nijakiego jak we wczorajszym spotkaniu to ja jeszcze nie widziałem. Do tego nierówny Zajcew i reszta, która no, umówmy się, szału nie robiła. Kanada nie zagrała nic więcej niż potrafi, ot, taka solidna siatkówka, z tym, że unikali własnych błędów. Na słabych wczoraj Włochów to wystarczyło. Owszem, Włosi mogą się przebudzić i ograć Iran łatwo, pytanie tylko czy tak będzie. Dla mnie mimo sympatii do trenera Anitigi i szacunku, co on w krótkim czasie zrobił z Kanadą, Persowie to wciąż półka wyżej od nich. Podobał mi się w szeregach Antigi rezerwujący atakujący Sclater, myślę, że jakiś słabszy klub PLS mógłby po niego sięgnąć.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
to standard.nie liczac kilku wyjatkow liga swiatowa me i inne jarmarki - na szczycie jakies tam Serbia Francja, Polska czy nawet Slowenia wiec dzis na serbie mozecie grac smialo. Rosja to zupelnie inna mentalnosc. oni maja gdzies czy wygraja czy nie.
oczywiście przyjda mś i te druzyny beda zbierac baty a do glosu dojdzie 4 potentatów czyli brazylia rosja wlochy usa
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Chiny 3:0
Polska 3:0
1,58
poniżej 136,5 1,95
Polacy póki co nadspodziewanie regularni... Chiny wczoraj grały z Niemcami przegrali 1:3 ale tak naprawdę to ten mecz powinien zakończyć się w 3 setach dla Niemców. Dziś jeżeli nie rozregulujemy się za bardzo to powinniśmy zamknąć ten mecz szybko w 3 setach.
Rosja - Serbia 2:3
powyżej 183,5
1,84
Wczorajsze wyniki to 3:1 zwycięstwo Rosji z Australią oraz 3:2 Serbii z Bułgarią.
Serbia bez Atanasijevica, Rosja bez zmian w porównaniu z przed tygodniem.
Powinniśmy obejrzeć minimum 4 sety, mecz bardzo wyrównany...
Korea - USA 0:3
USA -14,5
1,72
Wczoraj USA miała niemałe problemy z Japonią, wygrali dopiero po tie breaku 3:2 ale wielkie brawa dla Japonii widać, że mają świeżość i grają naprawdę świetnie, dziś także walczą w 1 secie z Brazylia ... Korea wczoraj także zagrała dość dobrze z Brazylią. Do składu USA wrócili już Anderson i Russel, ten drugi wczoraj grał Anderson jeszcze nie ale myślę, że może zagrać chociaż jeden mecz. Do 20 USA powinna zamykać każdy set.
Francja - Niemcy 3:0
Francja 1,40
powyżej 178,5 1,84
Wczoraj Francuzi zagrali niespodziewanie słabo mimo, że braki kadrowe to więcej oczekiwałem od nich, czy dziś zagrają podobnie? Myślę, że nie i że dziś już wygrają. Czy 3:0 ? Nie sądzę, także w over meczowy także wchodzę. Wczoraj Niemcy dość solidny mecz z Chinami wygrany 3:1 i pierwszy zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ktoś wypowie się na temat Argentyną z Kanadą ? Na Argentynę kurs 2.4 i myśle ze w końcu misza wygrać i to chyba ten moment .. jakieś propozycje ?
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
ZabiX tez tak mysle, Kanada musi oddać zwycięstwo za wczoraj. Osobiście wleciałem grubo na Latynosów.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Tak jak mowilem Rosja ma gdzies ten jarmark, jak wygra to wygra jak nie to nie. Ale no buki nie wyciagaja zadnych wnioskow. Smialo mozna pograc cos w strone Bulgarii. Moze niekoniecznie czysty win ale jakies handi albo overki na pewno. Kursy na USA to tez jakis zart. Obie druzyny maja LŚ gdzieś, wiec moze zdazyc sie wszystko, rowniez jakies handi w strone Amerykanów lub w tyym przypadku po tym kursie nawet czysty win (aczkolwiek ten typ juz bardzo ryzykowny). Takie druzyny jak Serbia Francja czy Polska wiedza ze w mś nie maja szans z potentatami to teraz sobie beda gryzli parkiet, wiec wszystkie trzy dzis gladziutko 3:0
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Tak jak mowilem Rosja ma gdzies ten jarmark, jak wygra to wygra jak nie to nie. Ale no buki nie wyciagaja zadnych wnioskow. Smialo mozna pograc cos w strone Bulgarii. Moze niekoniecznie czysty win ale jakies handi albo overki na pewno. Kursy na USA to tez jakis zart. Obie druzyny maja LŚ gdzieś, wiec moze zdazyc sie wszystko, rowniez jakies handi w strone Amerykanów lub w tyym przypadku po tym kursie nawet czysty win (aczkolwiek ten typ juz bardzo ryzykowny). Takie druzyny jak Serbia Francja czy Polska wiedza ze w mś nie maja szans z potentatami to teraz sobie beda gryzli parkiet, wiec wszystkie trzy dzis gladziutko 3:0
Ale bzdury piszesz , az szkoda czytac. Serbia , Francja i Polska gryzą parkiet zeby wszystko wygrywac? W naszej kadrze co mecz gra ktos inny , Serbowie tez rotuja.
Poza tym kogo uwazasz za potentatow , bo wedlug twoich wypocin to Usa, Brazylia, Rosja, Włochy ? A Polska , Francja i Serbia to juz leszcze.
Czym sugerujesz sie , ze np włosi sa potentatami, gdzie ich najwiekszy wyczyn ostatnich lat to 5 miejsce w ME. Chyba ze mowisz o ostatnim miejscu w lidze swiatowej rok temu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ale bzdury piszesz , az szkoda czytac. Serbia , Francja i Polska gryzą parkiet zeby wszystko wygrywac? W naszej kadrze co mecz gra ktos inny , Serbowie tez rotuja.
Poza tym kogo uwazasz za potentatow , bo wedlug twoich wypocin to Usa, Brazylia, Rosja, Włochy ? A Polska , Francja i Serbia to juz leszcze.
Czym sugerujesz sie , ze np włosi sa potentatami, gdzie ich najwiekszy wyczyn ostatnich lat to 5 miejsce w ME. Chyba ze mowisz o ostatnim miejscu w lidze swiatowej rok temu
Nie przejmuj się jego pisaniem, od 5 lat pisze to samo czyt. bzdury... ????
Dobrze, że nie jest sportowcem bo jeśli miałby ambicje takie jak pisze to za daleko by nie zaszedł.. ????
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ale bzdury piszesz , az szkoda czytac. Serbia , Francja i Polska gryzą parkiet zeby wszystko wygrywac? W naszej kadrze co mecz gra ktos inny , Serbowie tez rotuja.
Poza tym kogo uwazasz za potentatow , bo wedlug twoich wypocin to Usa, Brazylia, Rosja, Włochy ? A Polska , Francja i Serbia to juz leszcze.
Czym sugerujesz sie , ze np włosi sa potentatami, gdzie ich najwiekszy wyczyn ostatnich lat to 5 miejsce w ME. Chyba ze mowisz o ostatnim miejscu w lidze swiatowej rok temu
USA , Rosja, Brazylia i Wlochy maja zdecydowanie najwiekszy potencjal personalny i przede wszystkim inną MENTALNOŚĆ. Widac ewidentnie ze te druzyny sie przygotowuja tylko i wylacznie na IO i MŚ. Reszte imprez to po prostu dla nich jarmarki (w szczegolnosci dla Rosji i USA, bo moge sie zgodzic ze Brazylia jednak cos tam gra w tych ligach swiatowych). I nie chodzi tu stricte o wyniki ale o sposob zaangazowania.
Polska i Serbia i Francja to solidne zespoly, ale tylko solidne, moga sobie wygrywac tylko i wylacznie ligi swiatowe i mistrzostwa europy. Francja to najbardziej przeceniany zespol ostatnich lat. I nalupilem sie mnostwo pieniedzy na tym zespole, bo wygrywaja sobie niewazne mecze a na mistrzostwach kursy na nich sa brane z kosmosu. Daleko szukac nie trzeba: Rok 2016 liga swiatowa - wygrywaja sobie jakies tam Serbie Francje etc, ale oczywiscie przychodza igrzyska i dostaja solidne baty od czworki potentatow ktorzy zajeli cztery pierwsze miejsca.I wtedy pisalem dokladnie to samo to na forum wytykali mnie przeceniacze Francuzow. Francja to kolekcjonerzy ligi swiatowej i mistrzostw Europy. IO 2012 dokladnie to samo, przypomnie4c kto wygral LŚ? a jak wyglada podium IO? Zdecydowanie rozklad sil na powaznych imprezach to na ten moment 1.exe quo Brazylia Rosja Wlochy, tuz za nimi USA, dalej Serbia potem Polska i dopiero Francja. No chyba ze chcesz porownywac Bednorzy i Szalpuków do Zaytseva czy Juantoreny to spoko
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A teraz do rzeczy... Typy na dziś moim zdaniem warte uwagi...
Korea - Japonia 2:3
Japonia 1,28
Japonia -1,5 seta 1,56
Japonia super się pokazała w meczach z USA oraz z Brazylią natomiast Korea widać, jak zostanie lekko naruszona to wyglądają blado. Dla obu ekip ważny mecz to te mecze zaważą o tym, kto spadnie z tej ligi.. Dla mnie Japonia dużo mocniejsza.
Polska - Niemcy 1:3
Polska -1,5 seta 1,28
Polska -10,5 1,74
Polacy na pewno będą chcieli zamknąć 2 turnieje max zwycięstwami i max punktami czyli wygrana za 3 punkty.
Niemcy wczoraj porażka 0:3 z Francją lecz zagrały rezerwy, trener dał odpocząć mocniejszym na dziś lecz moim zdaniem to niewiele da.. Polacy dużo mocniejsi na ten moment, pokazują to póki co w każdym meczu. Moim zdaniem max 1 set stracony. No i piwka dla każdego kibica obiecane przez trenera ????
Brazylia - USA 3:2
powyżej 3,5 seta 1,61
Dziś myślę, że Anderson, Russel i Christenson wyjdą w 1 szóstce jeśli tak to powinniśmy zobaczyć całkiem fajny mecz. Stawiam na minimum 4 sety.
Iran - Kanada 1:3
powyżej 182,5 1,84
Za mały kurs na Kanadę aby iść w ich stronę dlatego stawiam na over meczowy, myślę, że Iran ma szansę powalczyć... Wczoraj porażka 0:3 z Włochami była wkalkulowana dziś już jednak walka o pełną pulę.
USA , Rosja, Brazylia i Wlochy maja zdecydowanie najwiekszy potencjal personalny i przede wszystkim inną MENTALNOŚĆ. Widac ewidentnie ze te druzyny sie przygotowuja tylko i wylacznie na IO i MŚ. Reszte imprez to po prostu dla nich jarmarki (w szczegolnosci dla Rosji i USA, bo moge sie zgodzic ze Brazylia jednak cos tam gra w tych ligach swiatowych). I nie chodzi tu stricte o wyniki ale o sposob zaangazowania.
Polska i Serbia i Francja to solidne zespoly, ale tylko solidne, moga sobie wygrywac tylko i wylacznie ligi swiatowe i mistrzostwa europy. Francja to najbardziej przeceniany zespol ostatnich lat. I nalupilem sie mnostwo pieniedzy na tym zespole, bo wygrywaja sobie niewazne mecze a na mistrzostwach kursy na nich sa brane z kosmosu. Daleko szukac nie trzeba: Rok 2016 liga swiatowa - wygrywaja sobie jakies tam Serbie Francje etc, ale oczywiscie przychodza igrzyska i dostaja solidne baty od czworki potentatow ktorzy zajeli cztery pierwsze miejsca.I wtedy pisalem dokladnie to samo to na forum wytykali mnie przeceniacze Francuzow. Francja to kolekcjonerzy ligi swiatowej i mistrzostw Europy. IO 2012 dokladnie to samo, przypomnie4c kto wygral LŚ? a jak wyglada podium IO? Zdecydowanie rozklad sil na powaznych imprezach to na ten moment 1.exe quo Brazylia Rosja Wlochy, tuz za nimi USA, dalej Serbia potem Polska i dopiero Francja. No chyba ze chcesz porownywac Bednorzy i Szalpuków do Zaytseva czy Juantoreny to spoko
Taką mają mentalność Twoi Włosi, że ich najlepszy wczyn srebrny medal... BRAWO ależ ta drużyna ma mentalność.... Nic dodać nic ująć...
Rosja potęgą była 10 lat temu gdzie grali siatkarze światowej klasy a teraz potęga ?!
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
tak: IO 2016 srebrny medal: przegrali z kim? z Brazylia.IO 2012: Brazowy medal: przegrali z kim? Rosja , Brazylia, MŚ 2010 przegrali z kim? z Brazylia i Kubą (Kuba ze swoim skladem personalnym wtedy zaliczala sie do grona potentatów). IO 2008 kto wygral? USA, Brazylia, Rosja, Wlochy. Tak naprawde jedyne odstepstwo od reguly w waznych imprezach to są MŚ 2014. A na jakichs ligach swiatowych czy ME kolejnosc zupelnie inna, ale no tak, pozostanmy przy tym ze to tylko przypadek XD nie jestes w stanie podac zadnego argumentu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom