>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Przyczyna niedostępności w dniu 22.05 oraz 23.05

saddic 190

saddic

Użytkownik
Cześć!
Zespół forum przeprasza za nieplanowaną niedostępność forum w w dniach 22.05 (od 16:00) do 23.05 (do 15:00).
Przyczyną okazał się zwykły błąd ludzki po stronie dostawcy serwera - jeden z techników nieopatrznie oznaczył nasz serwer jako nieopłacony przez co on został automatycznie wyłączony.
Niestety, wyjaśnienie tego z działem księgowości (który był dostępny dziś dopiero od rana) zajęło trochę czasu, przez mieliśmy związane ręce wczoraj.
W tej chwili jesteśmy w trakcie wyjaśnień, jak doszło do takiej pomyłki w systemie rozliczeniowym serwera i ewentualnej rekompensaty (np. zwiększenie wydajności na czas mistrzostw)
Aby zapobiec podobnym sytuacjom, w tej chwili jesteśmy w trakcie konfiguracji drugiego, zapasowego serwera, który będzie używany właśnie w takich wypadkach jak ten.
Jeszcze raz przepraszamy z niedogodności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Na przyszłość też możecie pisać o czymś takim na facebooku ;) Fanpage powinien służyć nie tylko do reklamy konkursów typów, ale też wyjaśnieniu jakichś awarii, czy niespodziewanych zdarzeń, jak ta wczorajsza :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Chyba macie dalej jakieś problemy po powrocie. O ile forum na razie działa, to jest źle ustawiona data/czas na stronie głównej. Dodatkowo nie przenosi mnie do najnowszych postów, tylko do tych, które było dodane przed wysypaniem się strony, nawet jak się oznaczy już je jako przeczytane.
E: dodanie posta w sumie też jest niemożliwe, pokazuje &quot;A server error occurred&quot;. Udało się za którymś razem dopiero.
 
saddic 190

saddic

Użytkownik
Chyba macie dalej jakieś problemy po powrocie. O ile forum na razie działa, to jest źle ustawiona data/czas na stronie głównej. Dodatkowo nie przenosi mnie do najnowszych postów, tylko do tych, które było dodane przed wysypaniem się strony, nawet jak się oznaczy już je jako przeczytane.
E: dodanie posta w sumie też jest niemożliwe, pokazuje &quot;A server error occurred&quot;. Udało się za którymś razem dopiero.
Niestety tak - jak dezaktywowali serwer to rozjechali całą konfigurację włącznie z czasem. Godzina systemowa inna, godzina sprzętowa jeszcze inna, a strefa czasowa w PHP zresetowana.
Jestem w trakcie ogarniania.
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Brawo za szybką reakcja już wszystko działa wyśmienicie
edit: a jednak data jeszcze zła
ale za to posty można dodawać bez błędów
 
Do góry Bottom