>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Narodowa Gala Boksu 2018 (25 maja 2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
BOXING NIGHT 14
Narodowa Gala Boksu 2018

Data: piątek, 25 maja 2018
Transmisja w Polsce: TVP1 (trzy ostatnie walki), TVP Sport, sport.tvp.pl (cała gala)
Transmisja poza Polską: Pay-per-View
Miejsce: PGE Narodowy - Warszawa
Karta walk:
Mariusz Wach - Eric Molina
Artur Szpilka - Dominic Guinn
Izu Ugonoh - Fred Kassi

Marcin Najman - Rihards Bigis
Robert Talarek - Norbert Dąbrowski
Rafał Jackiewicz - Robert Świerzbiński
Ewa Piątkowska - Maria Lindberg
Łukasz Jarosz - Michał Wlazło (K1)
Tomasz Sarara - Tomas Mozny (K1)
Igor Kołacin - Wendell Roche (K1)​
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kursów na ten event wprawdzie jeszcze nie ma w żadnym buku, generalnie w ogóle ciężko było się w necie dowiedzieć czegoś konkretnego i aktualnego o karcie walk, kolejności itd (więc jak coś się zmieni to dajcie znać), ale przynajmniej jest miejsce żeby było gdzie pogadać, bo niektóre zestawienia zasługują na uwagę. A inne mniej.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Najman wygra przez KO to pewniaczek :dance:Marcin ostatnich przeciwników posyła na deski niczym huragan Catrina domy w Nowym Orleanie. Bigis 2 lata nie walczył, bodaj zawodnik z cruiser, a nie ma co pisać analizy, Najman ma pokazać, że jest kozakiem i skończy walkę w 30 sekund ???? .
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najman może się przeliczyć. Rywal rzeczywiście z bardzo niskiej półki, pewnie długo szukał takiego co ma dodatni bilans, a który jest słabiutkim zawodnikiem, na emeryturze(czyli bez ambicji) i w końcu znalazł. Ten jego rywal wygrywał praktycznie tylko z jakimiś debiutantami i od prawie trzech lat nie walczył. Mimo to stadion narodowy to jest naprawdę coś dla takiego zawodnika. On jest młody, bo to rocznik 93. Wiadomo, że najważniejsza jest wypłata, ale walczyć przed taką publicznością to jest naprawdę ogromna motywacja, a że jest dużo młodszy, sporo wyższy, to kto wie, czy nie sprawi Marcinowi psikusa. Jak kurs będzie jakiś naprawdę konkretny na niego, to może spróbuję. Obawiam się jednak, że może w ogóle nie być kursów na ten pojedynek.
Wygląda to tak jakby bukmacherzy jeszcze nie byli przekonani, że ta gala dojdzie do skutku...
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Bilety na Gale są dostępne na grouponie o połowe taniej- co oczywiście jest skandalem i totalną nieuczciwością wobec tych co te bilety już nabyli. Dodatkowo dziś akcja Bińkowski Szpilka- pewnie to ostatnia nadzieja żeby podkręcić sprzedaż ale czy gala się ostatecznie odbędzie...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Póki co nigdzie nie widzę choćby jednej walki z tej gali. Zdziwiony jestem tym, że nasi naziemni bukmacherzy jeszcze nic nie dali. A szkoda, bo akurat jest to dobra szansa, żeby choć w tym przypadku być lepszym od zagranicznych bukmacherów, bo u nich szału z ofertą nie powinno być. Co by nie mówić, to gala ta cieszy się dość dużym zainteresowaniem i mogliby dać szeroką(nie tylko na to kto wygra, ale ilość rund, przedziały rundowe itd.) ofertę przynajmniej na te główne walki, czyli na pojedynki Szpilki i Wacha.
Np. w Fortunie na tą galę z udziałem Adamka była fajna oferta, prawie na każdą walkę był zakład na under/over, na sposób zwycięstwa. Teraz takie wydarzenie, gala w najlepszym możliwym miejscu w Polsce, najlepsze polskie nazwiska, gala już w piątek, a nigdzie nie można obstawiać.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Może po prostu buki nie uważają żeby tam miały mieć miejsce jakieś sportowe wydarzenia, w sensie takie których wynik decyduje się w sportowej rywalizacji i dlatego nie ma jeszcze nigdzie kursów? Dla mnie to podejrzane po prostu wszystko, od otoczki przez organizację do oprawy medialnej. Nie zdziwię się jak w jutro pojutrze okaże się że nie tylko kolejność walk będzie zmieniona ale też zawodnicy. Jedyna tak naprawdę poważna walka czyli Wach - Molina, jakby nie było dwóch byłych pretendentów do pasów wagi ciężkiej, przenoszona jest z main eventu na 4 miejsce, a main eventem Szpila z kimś tam, to tu może być jeszcze wszystko, włącznie z tym że np Molina nie dojedzie, Buffer okaże się buforem, a Szpilka zawalczy z Zimnochem, bo niby czemu nie? A to wszystko na na antenach TVP, czyli to faktycznie gala narodowa bo TVP to państwowy zakład pracy opłacany z budżetu państwa, czyli przez naród. Przynajmniej to się zgadza.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Brak kursów na pojedynki bokserskie mnie nie dziwi, bo praktycznie wszystkie są do jednej bramki. Szpilka dostaje emeryta wyciągniętego z szafy, Izu dostaje przeciętniaka, który nie powinien sprawić większych trudności, więc wystawianie kursów na tak jednostronne pojedynki mija się z celem, bo ile mogłyby wynosić? 1,1? Nikt, by tego nie grał. Jedynie pojedynek Wacha z Moliną ma wymiar sportowy i kursy mogłyby być interesujące, ale ta gala jest zlepiona na ślinie, brak sensownej reklamy i ogólny bajzel, który trąci amatorką. Na PBN oferta jest ciekawa, ale tam buki mają pewność, że gala się odbędzie.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Brak kursów na pojedynki bokserskie mnie nie dziwi, bo praktycznie wszystkie są do jednej bramki. Szpilka dostaje emeryta wyciągniętego z szafy, Izu dostaje przeciętniaka, który nie powinien sprawić większych trudności, więc wystawianie kursów na tak jednostronne pojedynki mija się z celem, bo ile mogłyby wynosić? 1,1? Nikt, by tego nie grał. Jedynie pojedynek Wacha z Moliną ma wymiar sportowy i kursy mogłyby być interesujące, ale ta gala jest zlepiona na ślinie, brak sensownej reklamy i ogólny bajzel, który trąci amatorką. Na PBN oferta jest ciekawa, ale tam buki mają pewność, że gala się odbędzie.
Być może właśnie chodzi o coś odwrotnego- że bukmacherzy obawiają się wałków. Czy taki Najman na pewno musi wygrać ? Z ekonomicznego punktu widzenia wcale niekoniecznie- większą pozycję medialną gali zrobiłaby jego porażka. Bo chyba nikt nie uwierzy że nagle Najman chce odbudować swoją kariere sportowca.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
W tym biznesie niczego nie można wykluczyć, ale wątpię w to, by specjalnie się podłożył na własnym terenie i na gali, którą organizuje. Pozycję medialną miały zbudować mocne zagraniczne nazwiska, ale rzeczywistość mocno zweryfikowała huczne zapowiedzi. Kariery &quot;sportowca&quot; raczej nie będzie chciał odbudować, chociaż w wywiadach coś tam przebąkuje jeszcze o trzech czy czterech walkach w MMA, ale ja nie wierzę w żadne jego słowo, bo jest zwyczajnym krętaczem. Teraz ludzie odpuścili mu pociski i zaczęli go &quot;doceniać&quot; za całe przedsięwzięcie, a porażka z kimś takim jak Bigis spowodowałaby, że Najman znowu byłby pośmiewiskiem numer jeden, co mogłoby popsuć postrzeganie jego osoby, a to z kolei mogłoby wpłynąć w jakimś stopniu na organizację kolejnej tego typu gali.
Gdy jeszcze w grze był Binkowski to podczas wywiadów mówił, że w razie W ma rywala w zastępstwie, który jest opłacony i już się przygotowuje, ale potem, gdy Art finalnie wypadł z rozpiski, Najman powiedział, że Bigis został wzięty na szybko, więc ten opłacany rywal, który niby miał trenować okazał się zwyczajną fantazją. Miała być konferencja w USA z wszystkimi zawodnikami, ale finalnie nie doszła do skutku, bo Najman pokrętnie tłumaczył się, że zawodnicy są w sztosie treningowym i nie będą zaburzać przygotowań na rzecz wyjazdu i konferencji za wielką wodą. Tak jakby nie mógł wcześniej wszystkiego dobrze rozplanować. Pewnie kasy zaczęło brakować i w ostatniej fazie wszystko jest robione na odwal się i bez zbędnych wydatków.
Bigis ostatni raz walczył w listopadzie 2015 roku, propozycję dostał na miesiąc przed galą, więc wątpię, by był jakoś specjalnie przygotowany. Nie ma doświadczenia przed tak liczną publicznością. Przyjedzie na wycieczkę, padnie po pierwszym ciosie, podniesie czek z ringu i pojedzie do domu. Pewnie takie są zapisy w kontrakcie. Najman ostatnią walkę bokserską stoczył w listopadzie 2013, ale od kilku miesięcy niby trenuje, więc jeśli nie leci w kulki i sprawę traktuje poważnie to powinien wygrać, ale takich parawalk się nie rusza. Miało być święto polskiego boksu, dobry poziom sportowy, a finalnie nie wyjdzie z tego nic dobrego, ale mam nadzieję, że przynajmniej będzie wesoło.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Przecież ja nie twierdze że Bigis ma jakiekolwiek szanse- on przegrywał z każdym który miał dodatni rekord, jest pewnie ze 20 kg lżejszy od Najmana i praktycznie bez treningu. Zasugerowałem tylko że jeśli miałby być jakiś wałek to właśnie tutaj i między innymi dlatego bukmacherzy nie wystawili oferty. Najmanowi ta walka kompletnie nic nie daje a czy jak przegra to czy znacząco coś zmienia ? raczej nie- wciąż będzie mógł się szczycić że on tą gale zoorganizował i wypromował. Wbrew pozorom taka porażka miałaby sens bo jeszcze wiecej by o gali było w mediach i na pewno bardziej interesujący temat niż jak Najman wygra w 30 sekund. W każdym razie jeśli pojawią się kursy to ja szacuje mniej więcej takie:
- Szpilka 1,25
- Izu 1,20
- Wach 1,50
- Najman 1,10
 
A 9

adikson

Użytkownik
A ja bede szukal zakladu specjalnego ktory pojawil sie na stsie. Artur Binkowski pojawi sie na ringu w czasie trwania gali @ 12
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Dopiero teraz upewniłem się, że gala odbędzie się w piątek. Myślałem że będzie w sobotę. Spodziewałem się więcej po tym wydarzeniu, a jest słabo. Narodowa Gala Boksu, a jedynym narodowym aspektem związanym z tą galą jest stadion. Ci którzy wcześniej kupili bilety mogą czuć się oszukani. Jak zapowiadał Najman, na gali miały wystąpić &quot;tuzy&quot; światowego boksu, włączając w to Jenningsa czy Furego, a zamiast tych tuz mamy bumów i do tego wszystkiego przepłaconego Buffera, który zapowie grzmoty w walce Szpilki z Guinnem...
Co do typów, to trzeba uwzględnić formę danych zawodników. Szpilka wraca po 10 miesiącach, natomiast Guinn po ponad 2 latach. Typuję tutaj punktową wygraną Szpilki po kursie 1.75, ale jeżeli znowu będzie mu coś odwalało i będzie tańczył przy linach z opuszczonymi rękami to można zagrać na to że obaj zawodnicy będą liczeni po kursie 10.00.
Ugonoh wraca po ponad 1,5 roku przerwy i tutaj też stawiam na jego punktową wygraną po kursie 2.50. Gdyby wcześniej stoczył jakąś walkę to można by było zagrać na nokaut, jednak Kassi jest dosyć śliskim i ciężkim do trafienia zawodnikiem, który zwykle nie traci czasu na przygotowaniach do walk i do ringu wchodzi w dobrej formie. Do tego dostawię też punktową wygraną Talarka po kursie 1.60 oraz po takim samym kursie punktowe zwycięstwo Piątkowskiej. Nie jestem fanem kobiecego boksu, jednak z tego co wiem, większość walk kończy się tam na punkty. Piątkowska wraca po dłuższej przerwie a Lindberg jest doświadczoną zawodniczką.
Jeżeli walka Wacha z Moliną dojdzie do skutku, to tego bym wcale nie ruszał. Ogólnie uważałem że Wach wygra na punkty po nudnej walce, jednak po tym całym zamieszaniu z badaniami i dopingiem, uważam że Molina jak już przyjedzie to może być wyczerpany i do tego pozbawiony odpowiedniego czasu na aklimatyzację i nie zdziwię się jakby ta walka zakończyła się przed czasem lub przez poddanie. Myślę jednak że skończy się na zakontraktowaniu jakiegoś &quot;groźnego&quot; Węgra lub Słowaka, bo na zorganizowanie jakiegoś &quot;nieznanego ale niebezpiecznego&quot; zawodnika z Afryki chyba już nie będzie czasu ale i kasy też... ????
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Co myślicie odnośnie tego zakładu z Binkowskim? Podpucha czy jak? W sumie Binkowski postawi jakiś hajs i ma wypłatę bez walki.
 
A 9

adikson

Użytkownik
Tak jak pisałem wyżej, za skromną 100 puściłem. Może być podpucha, ale Artur jest barwną postacią (przez swoją głupotę) więc może zapewnia publiczności trochę atrakcji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom