>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nowe konto z walutą PLN dane z Wielkiej Brytanii

R 125

roger12

Użytkownik
Witam
Czy mogą się przyczepić mając walute PLN na danych z Wielkiej Brytanii? Jestem na terenie Anglii ale chciałbym korzystać z polskiego Skrilla dlatego ustawiłem walute PLN.
Wcześniej grałem na dane z Polski jednakże betsafe jak i inni wycofali się z Polskiego rynku i chyba nie przeszkadza że, założyłem teraz nowe konto tylko że z adresem zamieszkania Wielkiej Brytanii.
Chciałbym także od razu wysłać dokumenty ale piszę iż Weryfikacja nie jest wymagana czy oni sami poproszą o weryfikacje czy ogólnie nie jest wymagana?
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
moim zdaniem popelniles blad, zdublowales konto a to jest zlamaniem regulaminu, polecam udac sie na jakis support i wyjasnic sprawe, zamkna ci jedno konto ale bez obaw, najprawdopodobniej pozwola ci wybrac ktore i raczej bedziesz mogl wczesniej wyplacic zeń swoje srodki, mysle ze spokojnie mogles zalogowac sie i grac na starym koncie bedac w Anglii, pewnie dalej mozesz, radze wiec zamknac nowe konto i zostawic sobie weterana (no chyba ze nie jest on w PLN)
co do gry w PLN przy jednoczesnym przebywaniu za granica to nie ma zadnego problemu, ja gram ze Szwecji w PLN od dawna i musze oddac Betsafe ze maja naprawde przyzwoite przeliczniki walutowe (przynajmniej SEK do PLN bo GBP do PLN to juz nie wiem) i przyjmuja wplaty takze z polskich kont co nie u wszystkich bukmacherow jest mozliwe
ten bukmacher ma w dupie weryfikacje dopoki nie wyplaca sie pieniedzy, dopiero wtedy zostaniesz o nia poproszony i wtedy papiery musza sie zgadzac co do literki
 
Do góry Bottom