>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarska Liga Narodów kobiet

Status
Zamknięty.
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
To rozgrywki kobiet, w dodatku każdy zespół w eksperymentalnym składzie. Może zdarzyć się wszystko. Wiele niespodzianek i ciężkie do typowania spotkania. Na pewno plus dla Polek za pokonanie Włoszek, bo mimo, że bez paru podstawowych zawodniczek to jednak zawsze groźne.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na jutro podaję suche typy bo nie mam zbytnio czasu pisać analizę ale myślę, że może się komuś przydać...
Rosja - Włochy 3:0
Rosja
1,65
Rosja (-3,5) 1,84
Belgia - Holandia 2:3
Holandia (-12,5) 1,41
Holandia (-15,5) 1,83
Korea - Niemcy 3:1
Korea 1,40
powyżej 180,5 1,84 180 punktów...
USA - Japonia 3:0
Japonia (+16,5) 1,53
powyżej 171,5 1,84
Argentyna - Dominikana 0:3
Argentyna (+16,5) 1,49
Argentyna (+2,5 seta) 1,60 Pechowe dwa pierwsze sety...
Turcja - Brazylia 1:3
Turcja (+1,5 seta) 1,71
Turcja (+6,5) 1,82
Turcja 2,52
Kursy z Fortuna

Jeżeli będę miał czas to coś więcej dopiszę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 7

reuss111

Użytkownik
Witam. Na jutro proponuje takie ako:
Niemcy k - Rosja k 2 1,35
Polska k - Tajlandia k 1 1,5
AKO 2,03 STS
Tajlandia w ostatnich 5 meczach jedno zwycięstwo nad słabą Argentyną oraz 4 porażki, w których urywały przeciwniczkom maksymalnie seta. Polki o dziwo dobrze ostatnio wyglądają, i po porażce z Serbkami myślę że odbiją sobie w najbliższym meczu. Do tego dorzucam Rosjanki, które mysle nie będą miały problemu z ograniem słabych Niemek. Patrząc ogólnie na ostatnie wyniki pań, można stwierdzić, że pewnych typów nie ma ale takie ako wydaje mi sie bardzo prawdopodobne. Powodzenia
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Siema jak myślicie jutro Chiny-Serbia.Chinki po kursie 2.15 można próbować?,grają na własnym terenie,będą chciały się odegrał po przegranej z Polkami,a zwycięstwo dużo im zapewni.Wypowie się ktoś na temat tego meczu i czy warto zagrać na chinki?,.A no i ogólnie wszystkie jutrzejsze mecze, zibi16 widać,że masz wiedzę o siatce,więc jakbyś mógł się wypowiedzieć byłbym wdzięczny,albo dać na jutro tylko typy pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na jutro:
Polska 1,57
Ale nie powinno być tam 3:0, Tajki wiadomo jak grają w obronie.. w overek też wchodzę
powyżej 175,5 1,51
Korea 1,47
Weszły w swój rytm i gra wygląda dużo lepiej niż na początku, nie powinny mieć problemu z Włoszkami.
powyżej 175,5 1,51
w meczu Japonia - Holandia, Japonki u siebie grają całkiem nieźle, Amerykanki poza zasięgiem ale z Holenderkami już nie powinny być bez szans
Serbia 1,70
Po takim kursie to ja wchodzę w Serbki śmiało... Chinki grają strasznie słabo u siebie w tym tygodniu... i nie widzę dla nich szansy na zwycięstwo z Serbkami - oczywiście to jest moje zdanie i mogę się mylić.
Fortuna
 
B 44,1K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Na Chinki to nie postawilbym ani złotego , przyjmuja fatalnie rozgrywajaca musi latac po calym boisku zeby rozegrac . Dla mnie Serbki wygraja to 1-3
 
P 87

plmati

Użytkownik
A ja łapię Chinki za 2.53 w STS!
Dlaczego? Ponieważ w tej Lidze Narodów codziennie przekonujemy się, że to iż ktoś rozegrał 2 dobre spotkania nie znaczy, że wygra 3 gdzie jest murowanym faworytem. Przykład z zeszłego tygodnia gdzie Serbki sżły jak burza, aby w meczu z Brazylią mocno rotowac składem i mecz przegrac. Chinki w każdym meczu mocno rotują i z tego powodu np porażka z Polkami i generalnie słaba gra. Ale... Dzisiaj Polki powinny przejechac sie po Tajkach sugerując się tym co grały oba zespoly w poprzednich meczach, a jest zupelnie odwrotnie. Koreanki powinny sie przejechac po Wloszkach, a to Wloszki jak walec jada po Koreankach. Chinki to wygraja, bo znajac zycie serbskiemu trenerowi nie bedzie szczegolnie zalezalo, dokladnie tak jak nie zalezalo mu w Bryzylii.
⛔⛔⛔????????????
No niestety, ale jeżeli Chinki nie grają w swoim najlepszym zestawieniu to jest dramat. Nawet nie ma co pisac, że Serbki zagrały dobrze, bo tak nie było. Serbki zagrały leniwie, ospale, ale Chinki w obecnym zestawieniu są jednak tragiczne. 1 set został zagrany przez Chinki bez większych błędów i dlatego go wygrały. Od 2 seta aż do końca popełniały minimum 5 błędów własnych więcej. Seria w 2 secie 5 punktów od stanu 18:17 zrobiła różnice.. Tylko co to była za seria!!! 5 flotów pod rząd w ten sam punkt i Chinki 2-krotnie patrzą na siebie która ma odebrac... Ten wynik to jest tylko i wyłącznie zasługa Chinek, które nie tyle, że źle grają w przyjęciu... One albo do jednej piłki lecą w 3 wpadając na siebie, albo stoją i patrzą jedna na drugą :dntlck: 3-krotnie w tym meczu dochodziło do sytuacji gdzie trenerka Chinek bierze czasz i po czasie dalej dostawały serie 3,4 punktowe, popełniając dokładnie te same błędy... Jak to kiedyś powiedział Smuda: z gówna bata nie ukręcisz ???? I niestety, ale w tym składzie personalnym to Chinki są wstanie rywalizowac jak równy z równym z Argentynkami :facepalm:
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No niestety przegrały na własne życzenie... Ale &quot;niestety&quot; taka jest siatkówka kobiet... Nie do przewidzenia jak chociażby Koreanki ... Zagrałem je 2 razy... z Belgia i Włoszkami.. oba mecze przegrały resztę meczy wygrały ????
 
P 87

plmati

Użytkownik
Dla mnie osobiście na Liga Narodów to jest przygotowanie do MŚ. Dlatego mieliśmy już takie hity jak wygrana reprezentacji Niemiec z Brazylią wygrana 3:0 Koreanek z Chinkami (każdy set do 15). To są baaaardzo grube niespodzianki, ale wynika to z rotacji. Trenerzy sprawdzają różne opcje, chociażby na wypadek kontuzji itd... Chinki na mecze z najwyższej półki raczej będą się spinały tym bardziej, że z Polkami i Tajkami rotowały bardzo mocno składem. Oczywiście mogę się mylic i okaże się, że mecz zakończy się 0:3... ale 1.5 na Serbki to jest kabaret... Z Brazylijkami też był na nie kurs chyba 1.45 czy coś koło tego, a po 1 wy6granym secie zeszły topowe zawodniczki i pojawiały się epizodycznie.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Japonia - Włochy
Włoszki wzmocnione 4 zawodniczkami na te kolejkę (Monica De Gennaro, Paola Egonu, Cristina Chirichella, Anna Danesi). Przede wszystkim Egonu powinna zmienić obraz gry Italii. Kurs wg mnie nie uwzględnia tego faktu i jest value.
ITALIA to win @1.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 1,9K

telich

Użytkownik
Nasze nie mają szans z Holandią,nawet ugrać seta? ????
Po 1 to kobiety wiec tu czesto wszystko jest mozliwe, po 2 Polki naprawde dobrze graja, moze lekko zawalily sprawe z Tajkami, z Serbia tez fajnie do jakiegos momentu, wygrane z Chinkami i Wloszkami i porazka wyrazna z dobrze dysponowanymi w tej edycji Turczynkami, to jest kompletnie inny zespol i gra niz np. to jak dostawaly od Czeszek czy potem egzekucja w wykonaniu Serbek podczas eliminacji MŚ w tamtym roku, Holenderki jak na razie z topu mialy tylko USA, gdzie przegraly wyraznie 0:3, set wydaje sie naprawde fajna opcja, dla tych, co lubia nizsze kursy choc wg mnie wszystko powyzej 1.5 na to, ze Polki wygraja seta oplacalne a dla mnie, jesli nie zagotuja sie w kluczowych momentach to moga to spotkanie wygrac ;)
 
marti55 4,9K

marti55

BOSS
Nasze nie mają szans z Holandią,nawet ugrać seta? ????
Skoro z rezerwami Tajlandii dziewczyny urwały 2 sety i powalczyły w TB to jest szansa, że i z Holandią powalczą ....szanujmy się mentalnie te nasze gwiazdeczki to dno dna
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
DBL morderca Turczynki -1.5 , Wloszki -1.5 @2.58 polecam pograc ???? argument na Wloszki kolega podal pare postow wyżej - wzmocniony skład , Turczynki forma imo dobra ale wiadomo to tylko kobiety ...
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Po meczu można gdybać, ale osobiście żałuję że nie zagrałem nic w stronę Japonek.Mimo tego uzupełnienia składu to Włoszki nadal mają mocno przeciętną drużynę.Napewno nie są światowym topem, czasem wyjdzie im mecz to postraszą najlepsze ale u kobiet to akurat normalne
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej ja jakoś dzisiaj nie widzę szans u tajlandek ponieważ Niemcy to ofensywna drużyna. Dominikana już pokazała siła/ramie robi swoje i tez tu tak sadze ze tak będzie 2.1kurs bardzo kusi
 
M 0

mati1989

Użytkownik
Ja idę w stronę Tajlandi chyba,niemki są mega cienkie..
Mega cienkie haha kolego jaki ty mecz oglądałeś niemek że uważasz że są cienkie. Wczoraj też wszyscy twierdzili że Tajki ograja Dominikanie i co .. Wtopa. Uważam że Tajki dziś też nie dadzą rady Niemka. Po pierwsze przez ofensywny styl niemek z którym Tajski zespół ma spore problemy ze wglądu na warunki swoje fizyczne. Stawiam na niemki po kursie 2.3
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mega cienkie haha kolego jaki ty mecz oglądałeś niemek że uważasz że są cienkie. Wczoraj też wszyscy twierdzili że Tajki ograja Dominikanie i co .. Wtopa. Uważam że Tajki dziś też nie dadzą rady Niemka. Po pierwsze przez ofensywny styl niemek z którym Tajski zespół ma spore problemy ze wglądu na warunki swoje fizyczne. Stawiam na niemki po kursie 2.3
Już Japonki miały wtopić z Niemkami bo grały ofensywny styl... I jak się skończyło każdy wie.... Niemki potwierdzam słabe i nie stawiam nic w ich stronę... Co nie zmienia faktu, że to tylko kobiety i tutaj każdy może wygrać z każdym.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
BRAZYLIA - POLSKA 3-0 1.92 FORTUNA✅
Wczoraj zagrałem na 3-0 dla Holandii i się udało, a powinno być bez stresu. Brazylia jest silniejsza według mnie od Holenderek, jeśli zagrają solidnie to pewne 3-0. Z Koreą w dwóch pierwszych setach miazga, później przegrały na własne życzenie. Wolę dziś zagrać 3-0 na Brazylię niż 3-0 na Holandię z Koreą, a kurs jest sporo wyższy. Polki wczoraj wyrównane sety zawdzięczają tylko Holenderkom, było dużo niefrasobliwości jak to u naszych dziewcząt często bywa. Na tle niskich Azjatek Malwina Smarzek wyglądała dobrze, ale wczoraj jak i dziś łatwo nie będzie miała. Brazylia jeśli nie będzie dużo rotować składem to typ powinien wejść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom