>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Podliczamy 5. kolejkę

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Z uwagi na to, że ostatnio poświęcam czemuś dużo czasu i praktycznie nie mam czasu na inne rzeczy, to również ciężko mi rozliczać konkurs.
Dlatego zrobimy w ten sposób. Każdy będzie sam podliczać swój wynik po każdej kolejce, a ja będę robił klasyfikację. Liczę, że pójdzie nam to sprawnie.
Ja, inni moderatorzy jak i Wy, sami gracze, będziemy sprawdzać czy nikt nie oszukuje przy podliczaniu. Przed przyznaniem nagrody i tak stan punktów zwycięzcy kolejki/całego konkursu będzie analizowany. Za próbę oszustwa od razu karamy usunięciem z konkursu. Następna kolejka ligi dopiero za tydzień więc przez ten tydzień nadrobimy wszystko z wynikami i wypłacimy nagrody dla najlepszych w kolejce, oraz naturalnie, pojawi się aktualna tabela. Mam nadzieję, że pójdzie nam to sprawnie.
Proszę zatem o podawanie w tym temacie swoich wyników z 5. kolejki. Nie trzeba rozliczać pojedynczych spotkań, wystarczy po prostu wstawić ogólny wynik za 5. kolejkę, tak jak za chwilę ja to zrobię ze swoimi typami.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
⛔ 131
Snickers69
Przepraszam, nie policzyłem pierwszego meczu w piątek, w takim razie moje punkty to ⛔ 91
⛔ 96 OFICJALNIE ehh
 
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Kolejna próba oszustwa
Masz -99
Wypad z konkursu!
Upss... Faktycznie źle podliczyłem. Nikogo nie chciałem oszukać po prostu umknął mi jeden typ i typ z piątku. Ogólnie podliczenie robiłem w pośpiechu i stąd te błędy.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przyznaję, że sam wprowadziłem trochę zamieszania z tymi niepoprawnymi wynikami. Miałem mało czasu, a chciałem rozliczyć całą kolejkę i wpadły takie byki. Dlatego nie wyzywajcie od razu od oszustów, z tego co wiem były 3 pomyłki moje przy rozliczaniu, teraz to wyszło, wina jest moja, a nie tych poszczególnych osób. Czekamy na wyniki reszty graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom