>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory samorządowe 2018

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W tym temacie podajemy propozycje typów na zbliżające się jesienią wybory samorządowe. Większość partii odsłania karty i kampania powoli się rozkręca. Nasza brać jest z całej Polski więc każdy znający się na lokalnej polityce może przybliżyć szanse kandydatów na prezydentów poszczególnych miast.
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Witam
wybory samorządowe za pasem (pierwsza tura 21 października, druga 4 listopada).
Bukmacherze dopiero leniwie wystawiają jakąś ofertę ale jest ona dość skąpa.
Warszawa
wiadomo stolica więc wszystkie oczy będą zwrócone na rywalizację między Jakim a Trzaskowskim.
Trzaskowski popełnił falstart ale Warszawa to miasto raczej liberalne w swojej masie także myślę ze kandydat PO wygra.Tym bardziej, że owszem Jakiego jest pełno (TVPPIS foruję go jak może, naprawdę niesmaczne to bardzo) ale brak z jego strony przemyślanych rozwiązań.
W Łodzi Zdanowska też powinna sobie poradzić z młodym i mało znanym kandydatem PiS
Forbet wystawił również zakład kto zostanie Burmistrzem Radzynia Podlaskiego.
Rębek urzędujący burmistrz (popierany przez PiS) powinien spokojnie wygrać.
Jak śmiesznym bukmacherem jest wspomniany Forbet niech świadczy fakt, iż zagrałem Rębka za 1 tys. zł
i z kursu 2.30 spadło zaraz do 2.00 .
Podobnie było w STS z Trzaskowskim zagrałem za 1.5 tys. zł i kurs spadł , dopiero po 3 tygodniach wyrównali do wyjściowego.
Tyle na początek
Niestety odkąd weszła ustawa hazardowa i takie żenujące firmy jak STS,Fortuna,Forbet de facto stały się
monopolistami zakładów bukmacherskich na naszym rynku ciężko się spodziewać dobrych zakładów w które będzie można grubiej wejść.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Forbet wystawił również zakład kto zostanie Burmistrzem Radzynia Podlaskiego.
Rębek urzędujący burmistrz (popierany przez PiS) powinien spokojnie wygrać.
Jak śmiesznym bukmacherem jest wspomniany Forbet niech świadczy fakt, iż zagrałem Rębka za 1 tys. zł
i z kursu 2.30 spadło zaraz do 2.00 .
.
współczuję przegranego 1.000 złotych na zakładzie z Rębkiem, moim zdaniem jego szanse na wygraną są znikome, 4 lata kadencji to pasmo samych porażek i kompromitacji, utopione miliony na przegranych sprawach sądowych i kilka porządnych wtop przy składaniu wniosków o dofinansowanie z UE, nie ma miesiąca żeby ludzie nie przeklinali swojego wyboru sprzed 4 lat, ratuje go tylko PiS ale nie na tyle aby wygrać, co najwyżej żeby uniknąć 20% poparcia
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Wspominał ktoś o liberalnej Warszawie. Gdyby zwykli Warszawiacy udali się na wybory to taki Trzaskowski nie ma czego szukać. Jaki o tym wie i jego akcja 100imypodblokiem jest bardzo dobrym kierunkiem. Jeżeli ludzie z osiedla ruszą do urn to wynik może być różny. Jak ktoś ma pojęcie o polityce to zdaje sobie sprawę, że Platforma to partia bogatych i tych śmiesznych &#39;elyt&#39; a tego w stolicy nie brakuje.To wszystko jedna banda i będzie walić drzwiami i oknami do urn razem ze swoimi rodzinami. Powtórzę jeszcze raz, jeżeli Jaki zmobilizuje zwykłych szaraków do pójścia na wybory to zwiększy swoje szanse.
A to co robi Trzaskowski a to dopiero początek kampanii to dobry kabaret. Ten gość zachowuje się jak dziecko we mgle. Dzisiaj znowu wtopa z hasłem wyborczym, które ogłosił inny kandydat kilka godzin wcześniej. Także uważajcie z tym graniem po takich kursach. Jeszcze kilka wywiadów przed kamerami i kurs podskoczy wyżej.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zgodzę się z kwinto . Kampania Trzaskowskiego przypomina tą Bronka. Na początku kandydat z ramienia PO miał wielką przewagę nad rywalem, którą sam przez wpadki gubił. Teraz przewaga się minimalizuje, a nawet pojawiają się głosy, że Jaki wygra pierwszą turę. Trzeba jednak pamiętać, że znaczną większość w drugiej turze weźmie Rafał chyba, że nadal będzie podążał drogą popełniając błędy.
Mi ta kampania przypomina tą prezydencką z ostatnich lat ale mam wątpliwości czy tym razem pierwszy na mecie będzie człowiek z PISu.
Ciekawie zapowiada się pojedynek w Krakowie. Majchrowski kolejny raz (od 2002 prezydent miasta) kandyduje ale tym razem rywala ma moim zdaniem bardzo mocnego. Pani Wassermann to bardzo inteligentna osoba, a przy tym cierpliwa, twardo dążąca do celu mimo krytyki. Kurs w tej chwili w totolotku 2,40. Co o tej parze myślą ludzie z małopolskiego?
Do wyborów jeszcze niecałe dwa miesiące, a w polityce to szmat czasu.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawie zapowiada się pojedynek w Krakowie. Majchrowski kolejny raz (od 2002 prezydent miasta) kandyduje ale tym razem rywala ma moim zdaniem bardzo mocnego. Pani Wassermann to bardzo inteligentna osoba, a przy tym cierpliwa, twardo dążąca do celu mimo krytyki. Kurs w tej chwili w totolotku 2,40. Co o tej parze myślą ludzie z małopolskiego?
Co myśli małopolska to nie ma znaczenia, bo Kraków, a małopolska powiatowa to dwa różne światy. O inteligencji pani Wasserman nie wiem wiele, ale nie świadczy dobrze to jak ona kiepsko mówi po polsku.. Serio, jak się jest w partii która ma sztandarach patriotyzm, żołnierzy wyklętych to obowiązkiem powinno być szkolenia z mówienia po polsku. Już się nie da słuchać tego jej nieustannego &quot;proszę panią&quot; przy zwracaniu się do kobiet i innych baboli. Od takich ludzi trzeba jednak wymagac więcej. Przysłuchajcie się czasem jak ona prowadzi te obrady komisji, na youtubie ma psychofanów, którzy niechcący robią jej niedzwiedzią przysługę powielając te błędy jezykowe w milionach wyświetleń. Majchrowski może i trochę pyszałkowaty, jak to profesor, kiedyś nawet zdawałem u niego egzamin, więc wiem co mówię, ale co by nie mówić to jest kompetentny, ma za sobą parę kadencji i realne osiągnięcia. A czym się może pochwalić pani Wasserman? Młoda adwokatka, niebrzydka, aha no i jej tata zginął w katastrofie smoleńskiej. Kraków nie jest pisowski, to wiadomo. Skoro Ziobro tam przepadł z kretesem, dostał bęcki od Majchrowskiego to tam samo będzie z panią Gosią.
Podobna sprawa jest w Warszawie, tak jak z tymi sondażami co Jakiemu dają wygraną, wszystko fajnie tylko że sondaż robiony na próbie ogólnopolskiej.. więc bezwartościowy, bo Polska nie głosuje tylko Warszawa, więc takie wrzutki medialne nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. (Dość powiedzieć że Jakubiak ma tam 6%, a gość ogłosił kandydowanie 23 sierpnia, czyli po sondażu bo ten przeprowadzony był w dniach 16-23 sierpnia, tak że tego.. metodologia godna Nobla ???? ) Zgadzam się że Trzaskowski jak na tak inteligentnego i obytego co by nie mówić gościa bardzo przypomina kampanią Komorowskiego. Ponoć część ekipy Komorowskiego tam u niego też działa, aż mi się nie chce wierzyć. Różnica jest jednak zasadnicza: Komorowski miał taką &quot;przewage&quot; w sondażach że praktycznie nie robił kampanii bo myslał że ma to w kieszeni. Tutaj za to jest róznica niewielka, a Trzaskowski aktywny jest, zresztą obaj aktywni i chce im się, i jeszcze sporo czasu do wyborów, tak na prawdę kampania teraz się dopiero zaczyna. Kandydaci mają tyle samo wpadek, na korzyść Trzaskowskiego że bardzo dobrze mówi po angielsku, a Jaki jak niegdyś prezes Grzegorz Lato ???? no ale takie marginalne rzeczy nie przesądzą. Kompromitują obu zaś te obietnice: Jaki pierwszego dnia urzedowania rozpocznie naraz 3 i 4 linię metra, jakieś idiotyzmy o 1000zł za wzięcie psa ze schroniska i wszystkie inne możliwe które wpadną jego klonom Hofmana do głowy. Swoją drogą, teraz to na tle tych geniuszy to Hofman zyskuje niemal poziom męża stanu, co dużo mówi o poziomie teraz polityki.
Podsumowując: w wawie kursy zbyt wyrównane żeby stawiać na Jakiego, a na Trzaskowskiego zbyt niskie, zwłaszcza jak ta sprawa z hasłem wyborczym pójdzie nie po jego myśli. Ale Patryk też ma w zanadrzu jeszcze parę ładnych wtop więc to się będzie kotłowało, ale będzie na pewno wesoło. W Krakowie Majchrowski w 2 rundzie bez problemów, krakusi się nie nabiorą za przesłuchanie Tuska tuż przed wyborami co by miało Gośce dac jakieś punkty, tym bardziej że nie wiem czy ona wyjdzie z takiego przesłuchania zwycięsko. Co by nie mówić o rudym to retorycznie to jest ekstraklasa niedosięgła dla takich małych żuczków, tylko z prezesem się może równać w tym względzie, a to tylko dlatego że mam do Jarka słabość za inteligencję.
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Ktoś może się wypowiedzieć na temat poszczególnych miast?
wszystko zależy za jakie stawki chcesz pograć i gdzie. Forbety, Stsy, Fortuny i inne syfy nie dadzą ci zagrać grubiej, zaraz zlimitują i obniżą kursy.
Co do typów na prezydentów(burmistrzów) miast bo tylko w takich zakładach możemy teraz wybierać trzeba wskazać, że nic ciekawego do gry nie ma.
Na 100% wygra Zdanowska, Sutryk, Żuk ale kursy są już tak marne, że nie warto.
Warszawę zdobędzie Trzaskowski ale tu różnica nie będzie duża, a może się nawet tak zdarzyć że pierwszą turę weźmie Jaki.
Kraków z tego co rozmawiam ze znajomymi raczej dla Majchrowskiego. Wassermann (typowo polskie nazwisko) mimo że robi co najmniej dobre wrażenie, reprezentuję partie która poza 500+ drastycznie skłóca i dzieli ludzi. PiS nie szanuję myślących inaczej i co najistotniejsze utracił zdolność koalicyjną. Hitler przegrał m.in. dlatego, że rozpoczął wojnę na dwa fronty...
Rozmawiałem ostatnio ze znajomą która na PiS głosowała jest matką i wspomina, że podwyżki artykułów spożywczych, ceny prądu gazu skoczyły bardzo widocznie. Do tego dochodzą jeszcze takie kwiatki jak w mojej rodzinnej okolicy gdzie szefem jednej z agencji rolnych został działacz PiS będący kościelnym w miejscowym kościele...
P.S. Trzeba poczekać, może pojawią się jakieś zakłady (perełki) w najbliższym czasie, dużo też będzie zależało od frekwencji...
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
wszystko zależy za jakie stawki chcesz pograć i gdzie. Forbety, Stsy, Fortuny i inne syfy nie dadzą ci zagrać grubiej, zaraz zlimitują i obniżą kursy.
Co do typów na prezydentów(burmistrzów) miast bo tylko w takich zakładach możemy teraz wybierać trzeba wskazać, że nic ciekawego do gry nie ma.
Na 100% wygra Zdanowska, Sutryk, Żuk ale kursy są już tak marne, że nie warto.
Warszawę zdobędzie Trzaskowski ale tu różnica nie będzie duża, a może się nawet tak zdarzyć że pierwszą turę weźmie Jaki.
Kraków z tego co rozmawiam ze znajomymi raczej dla Majchrowskiego. Wassermann (typowo polskie nazwisko) mimo że robi co najmniej dobre wrażenie, reprezentuję partie która poza 500+ drastycznie skłóca i dzieli ludzi. PiS nie szanuję myślących inaczej i co najistotniejsze utracił zdolność koalicyjną. Hitler przegrał m.in. dlatego, że rozpoczął wojnę na dwa fronty...
Rozmawiałem ostatnio ze znajomą która na PiS głosowała jest matką i wspomina, że podwyżki artykułów spożywczych, ceny prądu gazu skoczyły bardzo widocznie. Do tego dochodzą jeszcze takie kwiatki jak w mojej rodzinnej okolicy gdzie szefem jednej z agencji rolnych został działacz PiS będący kościelnym w miejscowym kościele...
P.S. Trzeba poczekać, może pojawią się jakieś zakłady (perełki) w najbliższym czasie, dużo też będzie zależało od frekwencji...
Widać że masz poglądy lewackie i wprowadzasz grających w błąd a że jestem z Krakowa to Majchrowski przegra minimalne z Wassermann bo dużo ludzi będzie na nią głosować ponieważ Kraków ma dość już betonowania a Jaki wygra w Warszawie też nieznacznie!!!
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Patryk Jaki @1.90 totolotek
haha no nie wierze ,myslalem ze jak wejde na strone to bedzie z 1.65 a tu taki prezent ,nie ma co tu pisac analizy wynik jest oczywisty dla kazdego kto sledzi polityke ;)
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Patryk Jaki @1.90 totolotek
haha no nie wierze ,myslalem ze jak wejde na strone to bedzie z 1.65 a tu taki prezent ,nie ma co tu pisac analizy wynik jest oczywisty dla kazdego kto sledzi polityke ;)
Najlepiej zagrać ten typ w piątki bo w totolotku jest dniem bez podatku,oczywiście jak się ten kurs utrzyma!!!
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Patryk Jaki @1.90 totolotek
haha no nie wierze ,myslalem ze jak wejde na strone to bedzie z 1.65 a tu taki prezent ,nie ma co tu pisac analizy wynik jest oczywisty dla kazdego kto sledzi polityke ;)
Czy ja o czymś nie wiem, czy przez ostatnie dni stało się coś, dzięki czemu pozycja Jakiego zyskała na wartości?
Inne buki (np STS) też mają właśnie taki kurs.
Poczytajcie jeden z drugim trafne i rzeczowe analizy przedwyborcze, do tego to co już zostało tu napisane.
Kurs jest lekko zbyt wysoki, ale żadne to mega value. Nawet po kursie 2, który trzymał Totolotek do ubiegłego piątku (promocja roku !!1) wzgardziłem, bo wiele się może wydarzyć.
To, że Patryk jest faworyzowany przez TVP to jeszcze nic nie znaczy, zwłaszcza w dość liberalnie nastawionej wawie.
Moim zdaniem na 99% będzie druga tura, a tam się może zdarzyć dosłownie wszystko.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Czy ja o czymś nie wiem, czy przez ostatnie dni stało się coś, dzięki czemu pozycja Jakiego zyskała na wartości?
Inne buki (np STS) też mają właśnie taki kurs.
Poczytajcie jeden z drugim trafne i rzeczowe analizy przedwyborcze, do tego to co już zostało tu napisane.
Kurs jest lekko zbyt wysoki, ale żadne to mega value. Nawet po kursie 2, który trzymał Totolotek do ubiegłego piątku (promocja roku !!1) wzgardziłem, bo wiele się może wydarzyć.
To, że Patryk jest faworyzowany przez TVP to jeszcze nic nie znaczy, zwłaszcza w dość liberalnie nastawionej wawie.
Moim zdaniem na 99% będzie druga tura, a tam się może zdarzyć dosłownie wszystko.
ta zadne mega value w banku dostal bys wiecej ,Jaki przygarnal Guziala ,w drugiej turze zaloze sie ze poprze go Jakubiak, Trzaskowski opowiada same dyrdymaly , osmiesza sie swoimi wypowiedziami dla mnie zwyciezca jest tylko jeden
 
B 91

blacky777

Użytkownik
skoro tvpis podaje ze Jaki w drugiej rundzie wygra 40 do 38 z Trzaskowskim to bym nie szalal z tym ze to takie promo , tak samo jak pisanie ze poprze go Jakubiak ( 6%) a nie wspomniec nic o Rozenku ( 6%) to takie dodawanie do swojego typu , na razie wstrzymam sie z typem na Warszawe bo sa inne fajniejsze opcje tylko trzeba czekac az netowi wystawia swoje kursy bo granie z podatkiem jakos mnie nie kreci
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
skoro tvpis podaje ze Jaki w drugiej rundzie wygra 40 do 38 z Trzaskowskim to bym nie szalal z tym ze to takie promo , tak samo jak pisanie ze poprze go Jakubiak ( 6%) a nie wspomniec nic o Rozenku ( 6%) to takie dodawanie do swojego typu , na razie wstrzymam sie z typem na Warszawe bo sa inne fajniejsze opcje tylko trzeba czekac az netowi wystawia swoje kursy bo granie z podatkiem jakos mnie nie kreci
a w TVNPO mówią że Trzaskowski pewnie wygra z Jaki
 
Do góry Bottom