>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Odwołanie

chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Z wielką przykrością, ale jednak muszę sie odwołać od decyzji moda/admina tego forum. Chodzi mi o zamknięcie tego tematu dosłownie przed chwilą, dostalem tylko krótki komunikat (nie wiem od kogo).
https://forum.bukmacherskie.com/threads/chemtrails-trujace-opryski-w-polsce-jak-i-w-swiecie.151823/page-2#post-6652832
Proszę o odblokowanie tego tematu (przecież ten dział jest od tego) i przywrócenie ostatniego postu (ten post, który został usunięty, aby wysłac mi notke ???? jest najważniejszy). Ja już wyczerpalem tam swoje możliwości i nie mam nic do przekazania, więc nie będę juz tam aktywny).
Jeżeli nie bedzie tego tematu, prosze o zablokowanie całego HP, bo to tez nie bukmacherka (tylko takie dostalem uzasadnienie).
!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Temat zostanie zamknięty - miałeś możliwość na zaprezentowanie tematu, który Cię ciekawi ale forum to nie jest tablica do propagowania swoich poglądów na świat, a do tego doszedł Twój temat - kilka postów dziennie, a osoby, które próbowały rozpocząć polemikę z Tobą traktujesz lekceważąco, więc nie chodzi Ci o dyskusję.
Druga sprawa - konto DoGo, które założyło ten temat zostało zbanowane. Podobnie jak konta DonnaVekic, Opryski_Nieba(chemtrails) i inne Twoje wcielenia. Zamiast się cieszyć, że jesteś jeszcze tolerowany to znowu robisz zamieszanie wokół siebie.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Pisalem o &quot;Chemtrails&quot; i tylko o to mi chodziło, aż się w końcu przebilem (nie bylo łatwo). W zamian podalem trzy typy na ✅ z analizą. Nie ma nic za darmo i dlatego nie pisalem o samym &quot;Chemtrails&quot;. Te zjawisko to najgorsza rzecz jaka może spotkać ludzkość w calej historii jej istnienia, więc kolego:
- odblokuj ten temat
- przywróć ostatni post jaki tam był
- ja tam już nic nie napiszę
Nie będę powtarzał tego, co sam wiesz. Temat polityka i dziesiątki innych tam są i mają tysiące wpisów. A co do tego jak pisałem, to tam pisał ktoś kto nie zaslugiwal na dialog, ale na Pomoc zasluguje każdy człowiek na tej Planecie !!! Ja tam juz zrobiłem co mogłem, a to nie przeklada sie na blokade, ten temat nie jest, ani nie byl dla mnie !
sumada90 bierność, lekceważenie i ignorancja to także współodpowiedzialność ... !!!
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Pomóż sobie i nie bierz narkotyków. Po drugie odejdź od komputera skoro ten natłok informacji z Youtuba Cię aż w ten sposób pochłania. Wyjdź w dzień na słońce się opalić zamiast oglądać filmy o chemitralis.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Ja nie potrzebuje nic oglądać, a Ty kreatywnie lepiej zajmij się swoimi &quot;projektami&quot; po pracy ...
A Twoj post powyżej tyle wart, co Twoje dziecinne projekty i marzenia o $$$ ( błysnąłes jak zwykle ...). Jeszcze gdzieś sie nie udzielales pisząc to samo, ponadto nie proszony i nie na temat ...
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ale czemu sie go czepiacie? Przeciez pisze w dziale &#39;Hyde Park&#39; a tam nie musi napisac drugiego &#39;Pana Tadeusza&#39; zeby cos dopisac chyba?
To jest dzial do luznych rozmow dlaczego go tak przesladujecie? Rozumiem gdyby spamowal w tematycznych ale robi to w luznym dziale
Nie przesadzacie?
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Temat &quot;Chemtrails&quot; z Hyde Park powinien być otwarty dla innych userow, którzy mieli by ochotę cos tam na skrobać. Przecież to zagadnienie dotyczy każdego z Nas, a 99% ludzi nawet nic nie wie na ten temat. Tak samo jak jest czynny temat o &quot;Polityce&quot; i innych bzdetach, które mają setki podstron .... i nikt ich nie zamyka z tego powodu, że to inna tematyka jak zakłady sportowe !
 
Do góry Bottom