>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Madryt - 05.05-12.05.2018

Status
Zamknięty.
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Kvitova Petra - Kontaveit Anett, godz: 15:00
Typ: Kvitova Petra wygra 2-0 w Setach ⛔ 2:1 (6:7 6:3 6:3)
Kurs: 2.05
Pinnacle
Stawka: 10j ⛔
W tym starciu nie ma szans, aby Estonka zagroziła w jakimś większym stopniu fenomenalnej Petrze Kvitovej. Czeszka gra swój najlepszy tenis aktualnie, dobrze się czuje na Clay Court i nic nie wskazuje na to, aby miała nagle obniżyć loty. Spotkanie Kvitova vs Puig to było typowe męskie granie i bardzo wysoki poziom (zwłaszcza II set). Panie grały asy z drugiego serwisu i były nie do ruszenia przy własnych gemach serwisowych, a tylko szczęśliwy return przynosił punkty. Puig miała swoje szanse na wygranie II seta, jednak to ją różni od najlepszych, iż brakuje jej zimnej krwi w najważniejszym momencie. Anett Kontaveit nie będzie wstanie zagrać nawet 50% tego, co pokazała Monica Puig w starciu z Kvitovą. Ten mecz zostanie rozegrany na korcie # 1-3, więc będzie wolniej i zdecydowanie trudniej dla Estonki, aby być cały czas w grze, blisko rywalki. Anett musi zdobyć przewagę podaniem, aby wszystko szło po jej myśli. Jednak teraz regularność i precyzja znacząco spadnie w wykonaniu Kontaveit, po drugiej stronie nie będzie już zawodniczka kalibru Sasnovich. Wolniejsza nawierzchnia i nieustanna presja przyczynią się do szybkiej porażki Estonki. Petra Kvitova szybko wyjaśni rywalkę na korcie, na podaniu jest ona nie do ruszenia, a zagrania na returnie to coś niesamowitego i należy to tylko zobaczyć na własne oczy ...
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wozniacki @1,7⛔
Suarez navarro @1,47✅
Mladenovic +1,5 seta @1,63⛔
Ako:4,07⛔
Grane w lvbet
Na dziś próbuje takie ako.
Co do pierwszego spotkania to nie mogę się zgodzić z chomikiem który idzie w wygrana bertens 2:0. Nie prawda jest że Wozniacki nie potrafi grać na cegle. W przeszłości potrafiła osiągać dobre wyniki na tej nawierzchni. Bertens będzie na pewno wymagającą rywalka ale wygrana zgarnie dunka. Holenderka będzie musiała przejmować inicjatywę i podjąć większe ryzyko aby wygrać punkt z Karoliną która będzie w defensywie i konsekwentnie przebijaja piłki. Jak to zostało już wspomniane na dobrą sprawę dunki nie powinno już być w tym turnieju jednak ile ona już takich spotkań odwróciła na swoją korzyść i później poszła za ciosem i m.in. wygrała turniej. Wystarczy wspomnieć AO. To spotkanie z barty doda jej jeszcze więcej odwagi i pewności siebie w grze i udowodni że nie przez przypadek była nr 1. Co do jej występu w Stambule to już w meczu z errani pisałem że ona tam przyjechała po wpisowe które pewnie dostała dość spore od organizatorów którzy chcieli mieć gwiazdę wielkiego formatu. Było widać że tylko jak się spiela to errani nie miała nic do powiedzenia. Gdyby chciała walczyć o tytuł pojechalaby do Stuttgartu jak cała czołówka.
Drugi mecz to spotkanie Suarez z amerykanka pera. Tak jak można było się spodziewać bernarda wygrała po raz kolejny w tym roku z konta która na ziemi czuje się nieswojo. Jednak dziś na przeciw siebie ma zawodniczke wychowana na tej nawierzchni, dodatkowo publika będzie mocno dopingować carle oraz wczorajszy mecz który odwróciła że svitolina zadziała pobudzająca i uważam że Hiszpanka weźmie to spotkanie może nawet w dwóch setach. Umiejętności wyższe, lepsza forma do tego publika to się nie może udać.
Ostatni mecz to pojedynek mladenovic z Maria. Szarapowa mimo dwóch wygranych mnie nie przekonuje. Miała problemy w pierwszych setach z begu i buzarnescu jednak ostatecznie je wygrała a drugie sety w tych starciach bez historii. Z begu wygrała 6 kolejnych gemow od stanu 0:1 i serwis rumunki. Kiki wraca do formy sprzed roku gdzie na kortach ziemnych grała poezję. Łatwo tego spotkania nie odda i liczę na wyrównany mecz. Może nawet 3 sety. Łatwa wygrana z Coco pokazała że w dobrej dyspozycji dnia może powalczyć z zawodniczkami z czołówki. Maria nie jest jeszcze w równej formie i nie będzie mieć łatwo w tym spotkaniu.
Dodatkowo 2 debla
Chan / Mattek sands @1,42✅
Dąbrowski/xu @1,44⛔???????? przegrały stb z 8:3 i 9:5
Ps. Fajnie chomik że wróciłeś. Mam nadzieję że wyciągnąłes wnioski z poprzednich miesiecy i nie pozwolisz się zbanowac za zachowanie.
Sorry za ewentualne literówki pisane na szybko na telefonie.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Plisklova vs Stephens 2 1.9 ⛔unibet

Krótko obie panie w formie, aczkolwiek u Czeszki widze zmęczenie materiału, a Stephens powoli łapie coraz lepszą forme. Po stosur dosłownie się przejechała jak walec.
Kvitova vs Kontaveit 2 3.3 unibet ⛔

Czeszka powinna dziękować Puig, ze tak w kluczowych momentach sie podpalała i dawała darmowe punkty. Kvitovej nie powinno już tu być, serwis nie istniał ogromne zmęczenie w drugim secie, grała dosłownie na oparach nie w swoim stylu, końcowe wymiany bite delikatnie czekając na błąd Portorykanki, na mocno bijącą kontaveit będzie to za mało tym razem, tym bardziej, że jest ona w formie.
Muguruza vs Kastakina 2 2.5 unibet✅✅

Ciężki mecz do typowania. Muguruza niby u siebie niby potrafi odpalić, a jednak jej gra w ogóle mnie nie przekonuje, gdyby Vekic była stabilna emocjonalnie to by była w top 5 tenisistek niestety tym razem znowu świetny pierwszy set i sypa. Rosjanka jest nadzieją rosyjksiego tenisa i bardzo lubi clay. Widzę tu dla Kastkainy ogromne szanse i bardzo sie zdziwie jak wygra tu Hiszpanka.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Bertens-Wozniacki 1 2,24 Fortuna ✅
Wozniacki ma farta,że szczęście jej sprzyjało w starciu z Barty i,że głowa Australijki nie wytrzymała i przegrała z A-40 4-2 4-6 w trzecim secie.Bertens tutaj solidnie Sakkari i Sevastova już bez straty seta ograne i sądze,że Wozniackiej się postawi a kurs zachęca.W h2h 0-3 ale Wozniacka w najwyzszej formie nie jest.
Kvitova-Kontaveit 2 3,3 (krecz=porażka)⛔,Kontaveit over 11,5 1,76 Fortuna ✅
Warto jak dla mnie iść w stronkę Estonki,Kvitova wczoraj wymęczyła w starciu z Puig,widać zmęczenie a Estonka gra tutaj całkiem nieźle i ten kurs to przesada.
Stephens-Pliskova over 22,5 2,00 Fortuna ???? Stephens dno i wodorosty w Europie
Chciałem iść w stronę Stephens ale Pliskova ma taką psychę,że może być mecz podobny do tego z Azarenką i over wg mnie rozsądniejszy.Obie dobrze serwuje i równie dobrze może być 76 64 dla którejś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 319

defox

Użytkownik
Plisklova vs Stephens 2 1.9 unibet

Krótko obie panie w formie, aczkolwiek u Czeszki widze zmęczenie materiału, a Stephens powoli łapie coraz lepszą forme. Po stosur dosłownie się przejechała jak walec.
ok, przejechala sie jak walec, ale widziales co zagrala stosur? ona juz powinna dac sobie spokoj z tenisem. 30 uderzen rama w meczu to u niej norma. Ciezko sie na to patrzy, naprawde. Wiec nie sugerowalbym sie tym meczem
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Carla Suarez Navarro . &quot;CO myslicie &quot;?
Edit
Dobrze pomyslane takze usmiech ????
Od plusow i minusow wole usmiechy. Usmiech chyba nie narusza regulaminu ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ja bym osobiście wolał tą Pere ???? to ze Carla gra u siebie nie znaczy ze musi jej to naprawde pomóc tylko czy bedzię miala sily na ewentualne 3 sety bo wczoraj pozno zaczela naszczescie 2 sety ???? Jesli bedzie trzymala serwis to jest w stanie pokonac Carle ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Oglądał ktoś Szarapową? Kiki wygląda tutaj bardzo dobrze, a rozbicie Sevastovej czy Wozniacki i 1/4 z przed roku zachęcają do gry przy kursie ponad 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
I 477

imperator88

Użytkownik
Ja w tym meczu z Mladenovic nie widziałem jej,ale widziałem z Bequ i jak Rumunka stawiała opór,nie oddawała pkt za darmo to Rosjanka miała problemy.Ogólnie ciężko ją oglądać jak ciągle się wydziera,chyba najgłośniej z całego touru.Francuzke za to widziałem z Zhang i grała przeciętnie,dobre winnery przeplatała błędami a Zhang czasami nie biegała do piłek,do których by chyba doszła,więc troche dziwne mecz.
Bertens widziałem dzisiaj z Wozniacką i wyglądała świeżo,mało psuła.Holenderka miała sporo pomysłów na grę,skróty,zmiana tempa gry,nieźle to wyglądało.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Halep vs Karolina Pliskova (tym razem ta madrzejsza i w miare grajaca). Halep 1.5 fortuna
Celem Simony jest wygrana madrytu i to widac. Mega latwe wygrane, solidna gra. Jutro trudniejszy boj bo Pliskova od Stuttgartu złapala rytm, ale mimo tego Halep lubi z nia grac H2h na to wskazuje, no i Simo jest na ziemi po prostu lepsza.
0:2. No tu mnie zaskoczyla porazka Simony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Garcia vs Carla. Garcia 1.57 fortuna. 2:0.
3 mecz z rzedu 2:1 Carla ? Wątpie. Garcia powinna dzis wygrac z racji tego,ze w dlugie wymiany bawic sie z Carlą nie powinna. Serwisem bedzie ustawiac sobie wymiany , a kazdy drugi serwis hiszpanki tez powinna konczyc.
Sharapova vs Bertens. Bertens 2.1. 2:1 Kiki.
Nie lubie grac na Kiki bo niejeden kupon mi popsula , lecz tu wyglada dosc solidnie. Sharapova cos tam pogrywa ale w tym turnieju lepiej wyglada Kiki wiec ja biore.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Simona Halep - Karolina Pliskova, godz: 14:00
Typ: wygrana Karolina Pliskova ✅ 2:0 (6:4 6:3)
Kurs: 2.92 ✅
Pinnacle
Stawka: 10j
Zysk: ✅19,20j
Wszyscy twierdzą, że Halep wygra turniej w Madrycie i jakie to dziś super value @ 1.50 na nią jest w starciu z Karoliną Pliskovą, jednak to jest zwykle zauroczenie, które może tylko doprowadzić do utraty stawki. Zwycięstwa Simon&#39;y nad Makarovą, Mertens, czy słabszą Pliskovą wprowadzają opinię publiczną w duży błąd. Są to bardzo przekonujące wygrane, jednak należało te spotkania oglądać, bądź umiejętnie analizować wydarzenia na korcie. Przecież Halep przed tym turniejem była w dużym kryzysie formy, dostała srogie lanie od Osaki w Miami i ostatnio Coco Vandeweghe ją upokorzyła w Stuttgarcie. Dla mnie Simona ciągle gra ten sam tenis, tylko teraz rywalki pozwoliły Rumunce trzymać piłkę w korcie oraz złapać odpowiedni rytm gry. Wczoraj Krystina Pliskova pokazała w II secie czym należy zaskoczyć, a raczej zdominować &quot;krótką&quot; gwiazdę z Rumunii. Aktualny #1 WTA Tour jeżeli ma możliwość, to biega od narożnika do narożnika i kończy w pełnym biegu efektownym winner&#39;em, jednak w większości są to piłki grane pod górę, a napewno w początkowej fazie akcji. Na wygraną z Halep jest jeden główny sposób, tj. próba szybkiego zepchnięcia jej do głębokiej defensywy i nie wdawanie się w dłuższe wymiany. Karolina Pliskova posiada w swoim repertuarze to, co jest potrzebne do zdominowana takiej wybieganej rywalki jak Simona Halep. Ponadto Karolina ma naturalną tendencje do zamykania akcji w maksymalnie trzech strzałach, ona nie czeka na błąd rywalki. Czeszka jest bardzo groźna na returnie i potrafi efektownie wejść w kort. Podobnie jest bardzo ofensywie nastawiona przy własnych gemach serwisowych, Czeszka to najlepiej serwująca zawodniczka w WTA Tour (#1 pod względem ilości asów) i ona bez problemu gra kończące uderzenie będąc głęboko w korcie, zawsze jest mocno i płasko. Spotkanie Karolina Pliskova vs Simona Halep to starcie dwóch odmiennych stylów gry i ja osobiście uważam, że gra Czeszki będzie bardziej efektywna i zaskakująca dla rywala. Simona Halep musi mieć w końcu większe problemy na tym turnieju, a jej dotychczasowe zwycięstwa z Madrytu są bardzo sztuczne i nie oddają jej realnej siły rażenia, czy aktualnej formy. Karolina Pliskova bardzo dobrze wie, co musi dziś zaprezentować, a że to jest jej naturalny styl, to końcowe zwycięstwo bedzie bardzo blisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Kasatkina Daria - Kvitova Petra, godz 21:30
Typ: Kvitova Petra wygra 2-0 w Setach ✅ 2:0 (6:4 6:0)
Kurs: 2.42 ✅
Pinnacle
Stawka: 10j
Zysk: ✅14,20j

Dziś Kvitova powinna oddać z nawiązką to, co zabrała wczoraj. Nie będę powtarzał tego, co pisalem na jej temat przy spotkaniu z Kontaveit (odsyłam do wczorajszej analizy). Wczoraj spodziewałem się, iż Kvitova zagra na jednym z kortów # 1-3, gdzie jest więcej miejsca, bo ona lepiej się czuję w takich warunkach. Jednak spotkanie Kvitova vs Kontaveit odbyło się na bocznym, ciasnym korcie, a końcowy wynik to 2:1 (6:7 6:3 6:3) dla Czeszki. Typowalem tam zwycięstwo 2-0, a jak widać skończyło się to przegranym zakładem. Dziś Petra Kvitova stoczy swój bój na korcie centralnym #1, czy w warunkach które jej najlepiej odpowiadają, tj dużo miejsca do gry i ogromna przestrzeń otaczającą kort, a nie płot który znajduje się za plecami zawodniczek na bocznych kortach. Kasatkina bedzie łatwiejszym rywalem dla Czeszki od Kontaveit, a kurs na Kvitovą teraz jest wyższy, wynosi @ 1.50, a wczoraj to było tylko @ 1.30. Zapewne bardzo rozwojowy talent i wczorajsze zwycięstwo nad Muguruzą podbiły dziś wartość młodej Rosjanki. Jednak ja uważam, że młoda Daria jest dziś skazana na porażkę i to w bardzo przekonującym stylu. Jej serwis to bardziej wprowadzenie piłki do gry, a z głębi pola mimo że gra dokładnie i z mega rotacją, to jest zdecydowanie ciągle za mała siła rażenia. Wczoraj Garbine Muguruza grała bardzo banalny, prosty tenis, jakby traciła co najmniej 50-70% swoich atutów na tym ziemnym korcie w Madrycie, a mecz był mimo to bardzo zacięty. Petra ma chęć na ten turniej, gra fenomenalnie, oraz jest dobrze przygotowana fizycznie. Widać po niej duże wysuszenie organizmu, co dotychczas było u niej nie widoczne, ta zawodniczka zawsze grała z nadwagą (oponka na brzuszku). Dziś wygląda bardzo dobrze fizycznie i mentalnie, a jej agresywny, a zarazem bardzo skuteczny styl gry powinien być destrukcyjny dla ciągle uczącej się gry w tenisa Darii Kasatkiny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 477

imperator88

Użytkownik
Sharapova-Bertens (1set) 2 1,96 Fortuna ⛔
Maryśka ostatnio słabo wchodzi w mecz,zarówno z Bequ jak i Mladenovic na start było 1-3 więc tutaj upatruje szans Holenderki.Bertens tutaj ładnie gra a,że Maryśka nie raz ma rozchwianie emocjonalne to można spróbować na Bertens.
Kvitova-Kasatkina 2 2,6 Fortuna ⛔
Po raz kolejny przeciwko Czeszce,ile jeszcze zdoła wygrać Petra?Kasatkina nie raz już potrafiła zaskoczyć i grać bardzo dobry tenis,więc czemu nie spróbować na nią przeciwko podmęczonej Kvitovej ?
Konta/Zhang-Klepac/Martinez Sanchez 1 2,61 Fortuna⛔
Widziałem Słowenkę i Hiszpankę w dwóch meczach na tym turnieju i w dwóch było bez szału.Konta z Zhang wczoraj powalczyły i z przegranego meczu (przegrywały w STB 5-9) zrobiły wygrany.Liczę,że to tylko doda im skrzydeł i dzisiaj mocno powalczą z Klepac i MJMS.
Chan/Mattek-Sestini Hlavackova/Strycova 2 2,16 Fortuna✅
Czuje,że Czeszki się rozkręcają,z gema na gema w meczu z Kiczenok i Rodionovą grały coraz lepiej.Chan z Mattek solidnie tutaj,ale dopiero dzisiaj będą miały rywalki,które zweryfikują ich formę.
Halep-Pliskova 2 2,7 over 22,5 gema 2,09 Fortuna✅⛔
Rumunka jak czołg tutaj leci ALE Pliskova gra tutaj też bardzo dobrze.Halep to nie Nadal,że będzie wszystkich gromić,zwłaszczą taką Pliskovą.Generalnie uważam,że Halep jak wygra to tytuł w Madrycie ma w kieszeni bo lepszej rywalki niż Pliskova dla niej tutaj nie widze.Pliskovą widziałem w meczu z Azarenką i Stephens i grała bardzo solidnie.Po zaciętym meczu ale jednak wg mnie Pliskova 2-1 wygra.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
C.Garcia-Bertens &lt;najłatwiejsze pieniadze dzisiejszego dnia&gt; ????

Bertens wyglada w ytym turnieju znakomicie poki co. Spotkanie dwoch pan, ktore potrafia przylozyc do pieca i prezentuja typowo silowy tenis. Bertens ograla tutaj troche tenisowej smietanki po duzych bojach wiec stawialbym hipotetycznie w jej kierunku.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Garcia Caroline - Bertens Kiki, godz: 15:45
Typ: Garcia Caroline wygra 2-0 w Setach ⛔ 0:2 (2:6 2:6)
Kurs: 3.45
Pinnacle
Stawka: 5j ⛔
Pierwszy półfinał turnieju w Madrycie. Chyba cały świat wierzy w zwycięstwo Kiki Bertens, wskazuje na to spadek kursu na jej zwycięstwo. Ja jednak jestem odmiennego zdania i uważam iż Inwestorzy w zwycięstwo Bertens, jak i sama zawodniczka odniosą bolesny zawód, tj. przegrają stawkę &amp; mecz. Kiki pokonała trzy dobre nazwiska do tej pory, tj Sevastova, Wozniacki i wczoraj Sharapova. Jednak są to efektowne wygrane tylko na papierze, a realny poziom przedstawia co innego. Żadna z wyżej wymienionych tenisistek nie była wymagającym rywalem, zwłaszcza Maria Sharapova, która po wygranym I secie straciła kompletnie rytm gry, mając ogromny problem z własnym podaniem, czy pierwszym uderzeniem w wymianie, a bez tego Rosjanka nie jest wstanie kompletnie funkcjonować. Odnośnie Kiki Bertens, kiedyś bylem dużym fanem talentu Holenderki, jednak czym dalej w las, to ta Pani coraz bardziej traciła na jakości i wielki entuzjazm zamienił się w wielkierozczarowanie. W ważnych spotkaniach o stawkę Kiki lubi po płakać i dziś są duże szanse ujrzeć ten smutny obraz ... Bertens słynie z tego, że bardzo chcę, jednak jak nie idzie oraz Kiki musi zmierzyć się z dużą presją, to spotkanie ucieka szybko z pod kontroli i kończy się wyraźną przegraną. Caroline Garcia fenomenalnie serwuje i na pełnym luzie gra mocno, płasko i skutecznie z glebi kortu. Francuzka nie ma problemu z poruszaniem, rytmem i timing&#39;iem uderzenia. Ona nie będzie walczyła sama ze sobą, co czyniła wczoraj Maria Sharapova, jak i wcześniejsze rywalki Bertens. Kiki prawdopodobnie uruchomi dziś swoją gorącą głowę i sie troche zapowietrzy ... Holenderka będzie za bardzo spięta, a finał w Madrycie pozostanie dalej w sferze marzeń.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Pliskova Karolina - Kvitova Petra , godz: 20:15
Typ: Kvitova Petra wygra 2-0 w Setach ✅ 2:0 (7:6 6:3)
Kurs: 3.23 ✅
Pinnacle
Stawka: 10j
Zysk: ✅22,30j

Długo się zastanawiałem nad starciem Pliskova vs Kvitova, a poprzednia półfinałowa rywalizacja z Madrytu, tj. Garcia vs Bertens wiele niejasności wyjaśniła. Na korcie centralnym najbardziej efektywna jest wyrachowana i ofensywna gra na pełnych obrotach. To pokazała Kiki Bertens, która od początku starcia z Caroline Garcia była cały czas naturalna. Tą naturalną ofensywę ma Petra Kvitova i w moich oczach jest to wyższy poziom w stosunku do poczynań Karoliny Pliskovej na madryckim turnieju. Mimo tego, że Petra napsuła mi trochę krwi (starcie z Anett Kontaveit) to liczę dziś na jej leworęczny forehand i niezwykle skuteczny serwis. Uważam, że to ona będzie więcej wykazywać inicjatywy i jako pierwsza w wymianie postawi kropkę nad i. Kvitova bardzo dobrze się czuje na głównej arenie w Madrycie, odpowiada jej matchup z równie silnym przeciwnikiem i to ona ma większe możliwości w ataku w pierwsze tempo. Kąty uderzeń jakie prezentuje Petra są wręcz idealne i w pełni wykorzystują geometrię kortu. Karolina Pliskova zagrała swój tenis z Simoną Halep, jednak Rumunka nie była wymagającym rywalem tego dnia. Pliskova grała bardzo swobodnie z głębi kortu, nawet w tych dłuższych wymianach oraz nie czuła zadnej presji przy wprowadzaniu piłki w trakcie własnych gemów serwisowych. Dziś temperatura meczu będzie o wiele wyższa, jak i czasu na reakcję będzie znacznie mniej. To Petra Kvitova ma zdecydowanie więcej talentu i to ją widzę jutro w starciu finałowym z Kiki Bertens. Karolina Pliskova za długo gra już w dobrym rytmie, a czas na jej mega frustrację i mecz na niskim poziomie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
To co panowie ? Bertens czy Kvitova. Kvitova ograła bezmózga 2:0 i kolejny z rzedu finał. Bertens- tak jak wspominalem wczesniej nie przepadam za nia bo potrafi przejsc obok meczu obojetnie.. ile to razy grała piach ? czarnym koniem jest tu Kiki i chyba w nia powinno sie ładowac kase ale czy jest ona w stanie ograc Kvitova ? czy starczy jej ten finał i zobaczymy Bertens obojetna i ze zlewem na wygrana w Madrycie .. Ciekaw jestem waszych opinii.
Mimo wszystko idę w Bertens 2.35 fortuna. mam nadzieje ze tym razem nie spier....oli.
Bertens wygra seta 1.5 fortuna
Over 19,5 gema 1.48 fortuna
1:2. Wszystko sie sprawdziło oprocz wygranej Kiki. Kvitova odpaliła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom