>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy - FINAŁ] Real Madryt - Liverpool 26.05.2018

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

KURSY
2.25 - 3.65 - 3.05
LVBET


W tym temacie prowadzimy luźną rozmowę na temat finału w Kijowie. Pamiętajmy o przestrzeganiu regulaminu, nie obrażamy innych, etc.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
No właśnie postawiłem na awans Romy, ale czy widzicie żebym płakał z powodu tych błędów sędziowskich ? Wliczam to do ryzyka.
Pamiętam jak w zeszłym sezonie był mecz Legii gdzie był ważny błąd sędziowski na korzyść Legii. Wkleiłem śmieszny obrazek z sędzią i wtedy na forum posypały się gromy z jasnego nieba... Jak ci ludzie wtedy argumentowali, że sędzia to tylko człowiek, że ma prawo itd... Widać spojrzenie zależy od tego jak komu wygodniej... Zobaczymy jak Polsce na mundialu coś sędziowie sprezentują... Przyrzekam będę pierwszy który zacznie krzyczeć o sprzedajnej FIFA !
Musicie mnie dobrze zrozumieć - ja też jestem za VARem, też mnie irytują te błędy tylko uważacie, że jak popłaczecie na forum bukmacherskim to coś zmieni ? Kluby mają milony dolarów, dziennikarze sportowi mają siłę przebicia, politycy - to są grupy nacisku, a my tu powiiniśmy wyłącznie skupić się na właściwym typowaniu w oparciu o status quo. To już lepiej zróbcie jakąś akcę na facebooku albo napiszcie jakąś petcyję o VAR i to będzie miało sens... Mnie nie chodzi o to, że się z tym zgadzam tylko uważam, że marnujemy tu czas na takie dyskusje, a do tego jeszcze emocjonalnie możemy wpływać na prawidłowe typy żeby np podświadomie &quot;pomóc przeciwnikowi np. Realu jako poszkodowanemu.
Dobre ????
Real @2.25 biorę to jak uchodźca zasiłek. Obrona The Reds to jakiś śmiech na sali z van Dijkiem za 80 milionów na czele.
Haha ???? Ja Idę w drugą stronę ????
A jak z tym overem panowie? 2.5??? A może 3.5?????
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Halo, halo czy jeśli Real wygra LM, a Atletico LE to Hiszpania dostanie aż 6 miejsc premiowanych do LM?
Nie mogę znaleźć konkretnych informacji na ten temat.
To samo w Anglii, czy jesli Liverpool wygra LM, to Chelsea wskakuje z 5. do LM?
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Po pierwsze nic mu nie jest,po drugie z nim czy bez niego Real I tak jest faworytem.
 
S 17

sizex

Użytkownik
Ja czuję, że Liverpool wygra i bohaterem meczu będzie nikt inny jak Dejan Lovren ???? ????
 
M 0

mlleko

Użytkownik
Musi Liverpool wygrać, zapewne będę na nich dawać. Liverpool obronę ma tragiczną, ale dadzą radę ???? .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie do końca to chyba właściwy temat (sam nie wiem), ale przypomniała mi się wypowiedź kolegi:
Maciuniuniu z 23 kwietnia, a więc nawet nie miesiąc temu, który napisał jedno bardzo fajne zdanie w temacie luźnych rozmów do 1/2 finału LM: Real oddaje półfinał w zamian za zgodę na transfer Roberta :eek: Dostał nawet za to 2 polubienia ???? W kontekście tego: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/753950/real-zakonczyl-rozmowy-niemcy-oglaszaja-koniec-marzen-lewandowskiego-o-transferz jak i przebiegu całego dwumeczu wydaje się to... Piszę o tym, bo przed meczami jest na forum głośno od takich teorii, ale potem jak nic nie wychodzi ze spisku WIELKA CISZA. Zresztą to nie dotyczy tylko sportu, ale i wszystkich innych dziedzin. Nie ma od piewców takich teorii jednego nawet słowa przepraszam.
Wszyscy wiedzieli, że to była irona./Karciarz

edit: no to słabo ogarniam bo ja nie wiedziałem, to już nie wszyscy... ???? Ciekawe czy i autor postu to wiedział, że to ironia... ???? W sumie to skąd wiecie, że ironia... Z powodu buźki ? ????
Nie ciągnijmy tego, uznajmy, że jestem za głupi aby pojąć tą ironię...

Ok Maciuniuniu - sprawa wyjaśniona, nie spojrzałem na post do którego się odnosiłeś i stąd to zamieszanie. Przepraszam.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Nie ciągnijmy tego, uznajmy, że jestem za głupi aby pojąć tą ironię...
A Ty po raz kolejny o tym? Myślałem jednak, że wszyscy zrozumieli... Dla wyjaśnienia, tak to była ironia. Nie wiem czy widziałeś do końca, ale cytowałem inny post odnośnie &quot;bezdomnych, zwierząt, i roślin, którzy pomogą przepchnąć Real&quot;.
Pozdrawiam.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Finał już blisko a ja ciągle niezdecydowany... Idzie masówa na Real i z każdym dniem dociera do mnie bardziej że jesteśmy zdominowani na większości pozycji. Ostatnio najbardziej zastanawiam się nad wpływem Ramadanu na przebieg meczu. Doszedłem do nieoryginalnego wniosku że jeśli chcemy to wygrać to trzeba to zrobić w 90min. Po upływie regulaminowego czasu gry, nogi Salaha i Mane mogą odmawiać posłuszeństwa, a może się tak stać nawet po 70min gry. Głowa będzie chciała ale natury nie da się oszukać. W związku z tym, na miejscu Kloppa, wbijalbym chłopakom do głowy że muszą podjąć ryzyko i iść na wymianę ciosow, tak jak robili to do tej pory, a nawet jeszcze bardziej agresywnie i ofensywnie. Myślę że wpakujemy Galaktycznym gola do przerwy, a w całym meczu minimum 2. To jest finał Ligi Mistrzów, spełnienie marzeń każdego grajka i trzeba w nim pokazać to co się robi najlepiej, żeby w razie przegranej nie mieć koszmarów i deprechy przez następne tygodnie. W czym najlepszy jest LFC to każdy wie, a Real traci dużo goli zarówno w LM jak i lidze hiszpańskiej. Można mieć wątpliwości co do obiektywności mojej oceny. I słusznie ;) Sam sobie do końca nie ufam w tym przypadku, zagram grubo, bo trzeciego finału z udziałem The Reds moge nie dożyć, ale jeśli ktoś ogarnięty myśli że pitolę 3 po 3 to będę wdzięczny za ogarniającego liścia w postaci odpowiedzi na ten post. Myślałem że głównym moim betem bedzie btts + LFC z remisem @2.30 ale zaczynam w to wątpić. Myślę żeby przyłożyć na over 1.5 gola Liverpoolu @2.00 i kurs zjechal juz o 0.10. Do tego overki kornerowe ale lżej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Finał już blisko a ja ciągle niezdecydowany... Idzie masówa na Real i z każdym dniem dociera do mnie bardziej że jesteśmy zdominowani na większości pozycji. Ostatnio najbardziej zastanawiam się nad wpływem Ramadanu na przebieg meczu. Doszedłem do nieoryginalnego wniosku że jeśli chcemy to wygrać to trzeba to zrobić w 90min. Po upływie regulaminowego czasu gry, nogi Salaha i Mane mogą odmawiać posłuszeństwa, a może się tak stać nawet po 70min gry. Głowa będzie chciała ale natury nie da się oszukać. W związku z tym, na miejscu Kloppa, wbijalbym chłopakom do głowy że muszą podjąć ryzyko i iść na wymianę ciosow, tak jak robili to do tej pory, a nawet jeszcze bardziej agresywnie i ofensywnie. Myślę że wpakujemy Galaktycznym gola do przerwy, a w całym meczu minimum 2. To jest finał Ligi Mistrzów, spełnienie marzeń każdego grajka i trzeba w nim pokazać to co się robi najlepiej, żeby w razie przegranej nie mieć koszmarów i deprechy przez następne tygodnie. W czym najlepszy jest LFC to każdy wie, a Real traci dużo goli zarówno w LM jak i lidze hiszpańskiej. Można mieć wątpliwości co do obiektywności mojej oceny. I słusznie ;) Sam sobie do końca nie ufam w tym przypadku, zagram grubo, bo trzeciego finału z udziałem The Reds moge nie dożyć, ale jeśli ktoś ogarnięty myśli że pitolę 3 po 3 to będę wdzięczny za ogarniającego liścia w postaci odpowiedzi na ten post. Myślałem że głównym moim betem bedzie btts + LFC z remisem @2.30 ale zaczynam w to wątpić. Myślę żeby przyłożyć na over 1.5 gola Liverpoolu @2.00 i kurs zjechal juz o 0.10. Do tego overki kornerowe ale lżej.
Jedna zasada - jak bardzo kibicujesz jakiemuś klubowi nie grasz meczów z ich udziałem... bo naturalnie może to zaburzyć osąd. Oczywiście są osoby długo siedzące w bukmacherce, które umieją bezstronnie to ogarnąć, musisz więc odpowiedzieć sobie na pytanie czy do nich należysz. Do dnia meczu myślę, że raczej kursy na Liverpool wzrosną bo pójdzie masówka na Real, ale zobaczymy.
Obie ekipy ofensywne więc overy nasuwają się same, ale... to jest finał więc dyscyplina taktyczna powinna być zachowana.
Miałem jeszcze coś napisać odnośnie tego meczu. Zauważmy jak grają obie ekipy na wyjazdach. Liverpool jest bardzo mocny u siebie, na wyjazdach nie jest już tak dobrze. Real może też jakoś specjalnie na wyjazdach nie imponuje, ale mimo wszystko ma lepsze statystyki:
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dzięki Adamo za komentarz. Ja raczej nie typuje 1X2 w meczach z udziałem Czerwonych, bo kiedyś próbowałem, ale mi nie szło. Ograniczyłem się do łapania overków na live i poskutkowało. Tutaj jednak nie mam zamiaru grać na live, bo mam zamiar obalić 0.7 na 2 podczas finału play off do Premier League a później to już tylko szatan wie jak się potoczy finał Champions League. Szczerze myślę że pokryjemy over 1.5 gola z kursem już 2.10 w niektórych bukach. Liverpool jest jak wściekły pies, gryzie z konter niczym bullterrier, a nie sądzę żeby Królewscy stawiali tutaj na defensywę. Stawka - 20-100£ gdzie 100 to u mnie bardzo grubo. Ile byś położył na ten over?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Stawka - 20-100£ gdzie 100 to u mnie bardzo grubo. Ile byś położył na ten over?
Ja bym w ogóle nie grał i nie gram over 1,5 na ilość goli Liverpoolu bo Real jak chce potrafi zagrać bardzo uważnie w defensywie. To jest mega doświadczony zespół. Tam praktycznie każdy zawodnik wie co to jest finał, jak go grać i nie sądzę aby pozwolili sobie na radosny futbol ala mecz towarzyski. Z 2 strony zakładając nawet, że Liverpool będzie atakował, a Real bronił to nie wiadomo czy przejdą obronę Realu. Wiadomo jakie Salah ma przyśpieszenie i nie sądzie aby Real nie pilnował ostro tyłów. To może być mecz na złapanie na błędy przeciwnika i jeśli Liverpool zaatakuje i się odkryje Real może to niemiłosiernie wykorzystać. Paradoksalnie Realowi nie leżą takie drużyny jak Atletico, które grają antyfutbol, ale z ofensywnymi umieją oni grać. Moim zdaniem wynik będzie 2:1 dla Realu lub 1:1, 2:2 i dogrywka. W związku z powyższym na Twoim miejscu zaatakował bym bardziej over w ogóle niż over drużyny. W graniu kieruję się zasadą zawężania scenariuszy. Oznacza to, że mecze toczą się w różnych scenariuszach i najlepiej grać coś co obejmuje różne warianty. Over 2,5 lub azjan over 3 w meczu obejmie zarówno 3:0 dla Realu jak i 2:2. Dlatego całkowicie wyleczyłem się z grania kartek, rożnych, HT czy właśnie goli drużyny itd. Oczywiście i od tej ogólnej zasady są wyjątki, ale jeśli gram grubo to na pewno w zawężonych scenariuszach.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Jako wieloletni kibic Liverpoolu obserwujący wszystkie mecze na początku byłem nastawiony optymistycznie, ale im więcej myślę o tym meczu tym bardziej jestem pewny, że Real to weźmie.
Real w jakiej by nie był formie, to nie ma słabych punktów, za to Liverpool ma wiele powiedzmy znaków zapytania.
Po pierwsze nie jestem przekonany co Kariusa. Dla mnie to nie jest bramkarz na finał ligi mistrzów. Ostatnio zagrał kilka dobrych spotkań i wiele osób zapomniało, że dotychczas jak grał to był ręcznikiem w bramce a co więcej robił mnóstwo niezrozumiałych decyzji, które stwarzały zagrożenie.
Po drugie Lovren, który albo gra kapitalny mecz, wszystko mu wychodzi, na mase wygranych pojedynków, albo robi koszmarne błędy. Rywale pewnie będą naciskać, więc trudno o błąd nie będzie
Po trzecie prawa obrona z młodym Arnoldem. Ogromny talent ale zagra na Ronaldo. Cały czas zdarzają się błędy z racji wieku. Mając na stronie Ronaldo + Marcelo będzie miał chyba zadanie najtrudniejsze z możliwych. Nie wierzę, żeby zagrał Clyne po takiej przerwie
Po czwarte to środek pola, gdzie bez Oxa zagrają sami biegacze. Can raczej nie zdąży być na 100% sprawny więc zostaje Hendo, Milner i Wijnaldum i wiadomo, że presing będzie fukncjonował ale przeciwko nim zagraja Kroos i Modric. Różnica kolosalna.
Jedyna rzecz, co do której nie mam obaw to atak bo są genialni ale ile oni mogą strzelić mając na przeciwko Ramosa, Varana, Marcelo i prawdopodobnie Carvajala.
Serce sercem ale stawiam mocno w Real zdobędzie trofeum @1,70 jakos. A jak przegrają, to kij z kasą. Będzie wielka radość

Edit: Zapomniałem dodać, o braku ławki rezerwowych. W przypadku złego wyniku lub dogrywki Real ma Bale, Asensio, Isco, Lucasa, Kovacicia a Liverpool ma Ingsa, Solanke, Woodburna, którzy minut mają dramatycznie mało, o środku nie wspomne bo tam rezerwy nie będzie, chyba, że Can dojdzie do siebie
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Jako wieloletni kibic Liverpoolu obserwujący wszystkie mecze na początku byłem nastawiony optymistycznie, ale im więcej myślę o tym meczu tym bardziej jestem pewny, że Real to weźmie.
Real w jakiej by nie był formie, to nie ma słabych punktów, za to Liverpool ma wiele powiedzmy znaków zapytania.
Po pierwsze nie jestem przekonany co Kariusa. Dla mnie to nie jest bramkarz na finał ligi mistrzów. Ostatnio zagrał kilka dobrych spotkań i wiele osób zapomniało, że dotychczas jak grał to był ręcznikiem w bramce a co więcej robił mnóstwo niezrozumiałych decyzji, które stwarzały zagrożenie.
Po drugie Lovren, który albo gra kapitalny mecz, wszystko mu wychodzi, na mase wygranych pojedynków, albo robi koszmarne błędy. Rywale pewnie będą naciskać, więc trudno o błąd nie będzie
Po trzecie prawa obrona z młodym Arnoldem. Ogromny talent ale zagra na Ronaldo. Cały czas zdarzają się błędy z racji wieku. Mając na stronie Ronaldo + Marcelo będzie miał chyba zadanie najtrudniejsze z możliwych. Nie wierzę, żeby zagrał Clyne po takiej przerwie
Po czwarte to środek pola, gdzie bez Oxa zagrają sami biegacze. Can raczej nie zdąży być na 100% sprawny więc zostaje Hendo, Milner i Wijnaldum i wiadomo, że presing będzie fukncjonował ale przeciwko nim zagraja Kroos i Modric. Różnica kolosalna.
Jedyna rzecz, co do której nie mam obaw to atak bo są genialni ale ile oni mogą strzelić mając na przeciwko Ramosa, Varana, Marcelo i prawdopodobnie Carvajala.
Serce sercem ale stawiam mocno w Real zdobędzie trofeum @1,70 jakos. A jak przegrają, to kij z kasą. Będzie wielka radość

Edit: Zapomniałem dodać, o braku ławki rezerwowych. W przypadku złego wyniku lub dogrywki Real ma Bale, Asensio, Isco, Lucasa, Kovacicia a Liverpool ma Ingsa, Solanke, Woodburna, którzy minut mają dramatycznie mało, o środku nie wspomne bo tam rezerwy nie będzie, chyba, że Can dojdzie do siebie
Mam to samo bracie. Im bliżej do finału tym bardziej obawiam się przede wszystkim środka pola, łączników między obrona a atakiem, nasza trójka to raczej defensorzy niż kreatorzy i w TYM finale może to zrobić kolosalna różnice. Ławka nam się posypała przez absencje Matipa, Cana, Oxa i Clyne :confused: Zaczynam powątpiewać w sukces The Reds ale na pewno nie postawie na Real. Dużo do myślenia dał mi też Adamo80 i azjan over 3 wydaje się być lepsza opcja niż over 1.5 LFC tylko kurs średniacki. Za drobne mam czujkę z tyłu głowy na 3-2 dla Czerwonych, ale chcę przyłożyć też coś bardziej sensownego... :fubar:
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Mam to samo bracie. Im bliżej do finału tym bardziej obawiam się przede wszystkim środka pola, łączników między obrona a atakiem, nasza trójka to raczej defensorzy niż kreatorzy i w TYM finale może to zrobić kolosalna różnice. Ławka nam się posypała przez absencje Matipa, Cana, Oxa i Clyne :confused: Zaczynam powątpiewać w sukces The Reds ale na pewno nie postawie na Real. Dużo do myślenia dał mi też Adamo80 i azjan over 3 wydaje się być lepsza opcja niż over 1.5 LFC tylko kurs średniacki. Za drobne mam czujkę z tyłu głowy na 3-2 dla Czerwonych, ale chcę przyłożyć też coś bardziej sensownego... :fubar:
Z tym środkiem to też jest trochę zagadka, jak to będzie wyglądało. Niby mamy samych biegaczy, ale pod styl Liverpoolu z presingiem i szybkim atakiem oni są idealni. Pytanie tylko, na ile im w tym presingu pozwoli środek Real, jak sobie z tym poradzą, oraz na jak długo starczy sił naszym. Dobre jest to, że Jurgen miał sporo czasu, żeby przygotować zespół fizycznie pod ten jeden mecz, podczas gdy Real grał 2 spotkania więcej.
Najgorzej będzie, jak Real pierwszy zdobędzie bramkę, bo wtedy bez Oxa nie będzie tam kogoś, kto podciągnie akcje do przodu, zrobi przewage, czy zagra jakaś prostopadłą piłke. Jeszcze w Newcastle wydawał mi się takim gościem Wijnaldum, pamiętam nawet jak nam strzelał bramkę na St James Park, ale w Liverpoolu jakoś gra bardziej zachowawczo.
Mam też dziwne przeczucie, że Karius nie pomoże w tym meczu
Ja mimo wszystko podtrzymuje typ na Real. Nam się może uda za rok, jak Jurgen wzmocni skład. Keita, Fekir, Allison i środkowy obrońca to byłby szczyt marzeń. Troche kosztowne, ale Coutinho nie poszedł za frytki ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Serio nawet Wy bracia The Reds nie dajecie nam wiekszych szans i pakujecie w Królewskich? Moje serce krwawi :brokenheart:
Hendo, Wijnaldum i dzik Milner... Może poturbuja trochę Galaktycznych w 1 połowie żeby ostudzić ich zapędy do bramki Kariusa, może są tak solidnie przygotowani że przez 90min nie dadzą zbyt dużej przestrzeni dla Modrica i Kroosa, jakoś w końcu doszliśmy do tego Kijowa. A może Jürgen przygotował coś extra dla ZiZu? Coś mistycznego jest w tym meczu, Real niby dość mocny faworyt, ale kursy stoją w miejscu... Może 3/4 świata czeka z betem do soboty heehehe
Po drodze do finału Real miał odpadać co rundę, a ogrywal na wyjazdach europejskie potęgi, teraz przyszło im grać w finale, czyli teoretycznie najtrudniejszy mecz turnieju, i nastroje się pozmieniały... Oby im się w głowach rozluźnilo, doznali angielsko-ukrainskiego szoku i 80% betów pójdzie do piachu :movember:
2.20 3.30 3.10 - chyba pierwszy raz widzę na forum taką stronniczość przy takich kursach. Ta masówka kłuje mnie równie mocno jak Karius między słupkami LFC :headbang:
(((W Polsce na polskim IP Unibet normalnie śmiga co nie???)))
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Pograłem trofeum dla Realu jeszcze po @1,74 za dość mocną stawke, ale oczywiście bezpieczną dla budżetu, ale uwierz mi, że wolałbym wtopić kasę i zobaczyć, jak Liverpool kończy dominacje Realu.
To chyba świadczy o mojej obiektywności, bo Liverpool uwielbiam, Realu nie znosze a mimo wszystko rozum każe grać grubiej Królewskich.
Co do masówki na Real, to chyba tylko na forum bo np. na oddsportalu typy są podzielone 50/50 i co zaskakujące masa osób gra na Liverpool, dlatego kursy na Real się tak trzymają
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A moze taki zakladzik Panowie? Mozna nawet samemu obstawic i potem wbiec na murawe zeby sobie zarobic &lt;zarcik&gt; :cwl:
A fan to run out on the field during the match - Tak
Kurs: 8.40
Bukmacher: 1xbet
A juz tak bardziej serio mysle, ze nad tym betem ponizej bardziej mozna pomyslec bo kazdy rzut wolny to wiadomo CR7 bedzie podchodzil i probowal strzelac bo to przeciez zbyt pazerne na gola przeciez jest zeby w finale taka okazje przepuscic. Kursik przyjemny biorac pod uwage jak ostatnio on te karne wykonuje :footballfail:
Cristiano Ronaldo to hit the wall scoring A Free Kick - Tak
Kurs: 2.55
Bukmacher: 1xbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom