>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

XIV kolejka PGE Ekstraligi (26.08)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów (26 sierpnia)
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (26 sierpnia)
Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (26 sierpnia)
Get Well Toruń - Cash Broker Stal Gorzów (26 sierpnia)
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Mega ważna kolejka (na dole o przedłużenie szans na utrzymanie w ekstralidze, a na górze o wyższą pozycję w PO, wybór rywala itp., dla niektórych jak Toruń może bardziej o honorowe zakończenie sezonu). Ja typuję już dzisiaj, bo w kolejnych dniach mogę mieć mniej czasu, a myślę, że te kursy mogą pójść tylko i wyłącznie w dół.
Na moim kuponie znalazły się:
Leszno - Wrocław 1 (-6,5) 1,95 ✅
Falubaz - Tarnów 1 (-8,0) 2,00 ✅
Dodatkowo obstawiam Częstochowę -10,5 1,72 zwrot (iforbet)
Leszno, ponieważ jest pieruńsko mocne, a Wrocław dla odmiany raczej w rozsypce. Dodatkowo ten mecz ma wbrew pozorom dla leszczynian ogromne znaczenie - przede wszystkim w kontekście motywacji. Wygrywając wysoko budują sobie morale przed PO, w którym nota bene trafią przy zwycięstwie... na Wrocław. Zatem moim zdaniem najbardziej logiczne byłoby wysokie zwycięstwo. We Wrocławiu - Fricke leżał we wtorek w Szwecji po tym, jak Doyle wjechał mu w plecy, Woffinden lekko zrzucił z tonu i tu widzę dwie możliwe przyczyny, albo zaczyna kalkulować tak aby nie uciekło mu z rąk zwycięstwo w klasyfikacji generalnej GP, albo wciąż ma w głowie utratę Tomka Jędrzejaka. Maks Drabik na bardzo wysokim poziomie ostatnio pojechał tylko w Szwecji. Naprzeciwko ma jednak Bartka Smektałę oraz najprawdopodobniej Szymona Szlauderbacha. Milik w tym roku mocno idzie w dół, w zasadzie jedynym pewnym ogniwem wydaje się Maciej Janowski, przy czym jego wyniki na torze w Lesznie to 9 punktów w 2016 i 7 w 2017. Prezes Zmora powiedział po meczu Stali (48:42) w Lesznie, że żadna drużyna w tym sezonie na tym torze lepiej nie pojedzie i ja się z tym zgadzam.
Falubaz z nożem na gardle, ale widać światełka w tym bardzo głębokim tunelu. Protasiewicz zaczyna jeździć coraz fajniej, wraca moim zdaniem najlepszy junior Falubazu od czasu Dudka czyli Sebastian Niedźwiedź i myślę, że to bardzo ważna wiadomość w kontekście równie słabych juniorów Tarnowa. Patryk Dudek ma taki mecz, że jeśli w niedzielę nie powygrywa, to będzie z nim bardzo źle. Nawet stawiam, że lekko podaruje sobie GP w Gorzowie i przynajmniej odstawi jeden bardzo mocny silnik na ten mecz (ostatecznie medal mu już raczej nie grozi, o utrzymanie w cyklu jeszcze musi trochę powalczyć, ale ma mocną pozycję startową). Jepsen Jensen jeździ jak zawsze, solidnie i bez szału, ale w takim meczu stać go na lepszy wynik. Porównanie drugiej linii - Zengota i Thorsell u siebie jednak zdecydowanie solidniej wyglądają od Kildemanda i Mroczki. Nie mam wątpliwości, że na Falubazie będzie ciążyć w niedzielę ogromne ciśnienie, ale wydaje mi się, że nie mniejsze będzie w Tarnowie. Jeden bardzo istotny fakt - Zielona Góra wygrała u siebie z Grudziądzem 53:37, Grudziądz u siebie z Tarnowem 52:38, myślę, że tutaj wynik okręci się wokół czegoś podobnego.
Grudziądz olśniony zwycięstwem z bonusem z Zieloną Górą i myślę, że już spoczęli na laurach i osiągnęli plan na ten sezon. Jadą naprawdę o nic, bardzo przeciętni na wyjazdach. Częstochowa walczy o uniknięcie Leszna w PO. Dodatkowo podobnie, jak dla Leszna - ten mecz ma ładunek mentalny. Chodzi oczywiście o to, aby wygrać i wchodzić w PO ze zwycięstwem w głowie.Atuty sportowe tylko i wyłącznie po stronie Cze-wy z trenerem Cieślakiem włącznie. Myślę, że typ na spokojnie, ale jednak nie zagrałem.
Meczu Torunia z Gorzowem nie ruszam, bo jedni walczą o bonus, drudzy o honor. Toruń ma coś do udowodnienia i pewnie wygra, ale z drugiej strony bez Holty ten skład wygląda mi znacznie slabiej, za to Stal ma jeden z pierwszych meczów w sezonie w pełnym składzie. Dodatkowo jakieś tam doświadczenie Walaska z Motoareny i coś mi podpowiada, żeby jednak sobie ten mecz na dzisiaj darować.
 
L 0

liam

Użytkownik
Leszno juz nic nie musi, po co narazac sie na kontuzje a kunktatorstwo czesto wychodzi bokiem i porazka z wymarzonym rywalem.
Lepiej nie odpuszczac bo zakloca to motywacje i narusza stabilnosc formy moim zdaniem
 
L 0

liam

Użytkownik
GKM Grudziądz pewnie sie połozy przed Czestochowa tylko czy ktos widzial linie? Raz ze Grudziac nic nie jedzie na wyjazdach i nie maja szans wygrac nawet gdyby jechali o zycie a dwa ze z pewnoscia nie przepadaja za Toruniem i ich beda chcieli pograzyc?
No i 5,10 to do sprobowania na Unie Tarnow, jak przegraja to spadna a nie beda przeciez jechac na styk. Poczynili zaskakujace manewry - Pedersen na &#39;jedynke&#39; co moze spowodowac nerwowke w Zielonej i bledne decyzje.
A kilka meczow &#39;Zielonka&#39; juz u siebie w tym sezonie przegrala. Oba zespoly jada o zycie, nie bedzie kombinacji, ale w Zielonej cos brzydko pachnie juz od dluzszego czasu i spadek moglby oczyscic atmosfere....
 
unia-leszno-1 13

unia-leszno-1

Użytkownik
Protasiewicz powyżej 10pkt 1,75
Kurs może nie za wysoki ale powinien spokojnie wejść. Protas jest obecnie w wysokiej formie z GKM 10ptk, tylko 7pkt w Częstochowie ale zespół Cieślak jest naprawdę mocny. Wracając do dzisiejszego meczu myślę że tylko Niki jest w stanie pokonać Protasiewicza. Piotrek poprowadzi dzisiaj myszy po wygrana za 3pkt.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Leszno v Wrocław 2 @ 3.4 STS ⛔
Ja ide w strone Wrocławian, moze i mają zadyszke to fakt, ale oni zawsze świetnie sobie radzą na torze w Lesznie. Sądze ze Leszno nie bedzie miało wielkiej presji wygrać tego meczu, na ich miejscu wolałbym uniknąc druzyny z Wrocławia, dlatego Wrocław musiałby to wygrać aby utrzymac 3 miejsce. Leszno bardzo lubi tor w Czewie, dwa Czestochowa dla mnie to słabszy rywal niż Wrocław. Czytając wypowiedzi Barona, który mowi o posprawdzaniu i testach można przypuszczać ze nie pojadą na maksa.
Zielona Góra v Tarnów +8.5 .@ 1.8 forbet⛔
Mecz o zycie dla obu ekip, duże handi w strone Tarnowa. Ja nie wierze w Zieloną, atmosfery nie ma, cały sezon jadą słabo. Od kiedy komisarz pojawił sie w Zielonej ścigania niewiele. Tor twardy nie da sie napedzać po szerokiej, dlatego Protas zaliczył najwiekszą regresje. Dudek w lidze nie jest tak skuteczny jak w poprzedni sezonie, dodatkowo poobijany, Jensen równiez nie doszedł w pełni do siebie. Wraca Niedzwiedz po kontuzji kregosłupa. Zengota pojedzie pod mega presją, zebrał w Grudziądzu po meczu gorzkie komentarze na swój temat. Tarnów w Toruniu pokazał, że potrafią powalczyć,zdobyc 39 punktów na Motoarenie to na prawde dobry wynik. Nicki wczoraj słabszy wystep w GP, jednak w lidze razem z Bjerre na wysokim poziomie. Jamróg cały sezon mocny punkt Tarnowian. Mroczka i Kildemand to na pewno zagadka, chociaż Duńczyk ostatnio coś dowozi. Młody Rolnicki spokojnie 3:3 w juniorskim powinien przywieźć. Kto wygra ten mecz to najwieksza niewiadoma, sądze jednak ze Tarnów nie pozwoli odskoczyć na wiecej niz 8 punktów .
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Jesli juz cos stawiac to na wroclaw. W czystej walce bym gral grubo w leszno , ale tutaj moga ciekawe rzeczy sie dziac
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Cóż Leszno kilkadziesiąt lat wstecz zostało ukarana za wałki, więc może nauczy się na błędach z przeszłości ????
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Coś o tym wiem, magiczny remis w &#39;84 i zapaść zawodników Unii w ostatnich biegach ????
Myślę że wystarczająco się nauczyli tracąc wtedy złoto.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Po typie z meczu w Łodzi czas na coś z najwyższej klasy rozgrywkowej, typ dość ryzykowny, jakkolwiek widzę tu kilka scenariuszy, które mogą ten typ sprowadzić na plusik.
Miedziński over 9,5 1,83 iforbet
Dlaczego tak, a nie inaczej? Zasadnicze pytanie brzmi - czy pojedzie Lindgren? Przejrzałem kilka źródeł, jedyna informacja na jaką się natknąłem to artykuł na espeedway, że jego udział w meczu stoi pod sporym znakiem zapytania. Kursy na sts sugerują, że Fredka nie pojedzie, na iforbet wręcz przeciwnie, nawet znalazł się wśród kandydatów do zawodnika meczu. Do konkretów jednak - Adrian jedzie ostatnio bardzo solidnie, zwłaszcza na torze w Częstochowie. Ma bez dwóch zdań bieg 12 z Świącikiem, Wieczorkiem i Lindbeackiem. Jest dla mnie drugim ogniwem Włókniarza obok Madsena. Wynik tego meczu wciąż ma duże znaczenie, przegrana oznacza wypadnięcie częstochowian z PO. Grudziądz na wyjeździe bardzo słaby i - w zasadzie - nieważne czy pojedzie poobijany Lindgren, czy sprawny Lygaer, to powinien zrobić na spokojnie owe 10 punktów.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź! Tak czy siak, wydaje mi się, że wewnętrzne pola + wspomniany 12 bieg z juniorami i słaby Grudziądz na wyjazdach sprawiają, że wciąż wierzę w powodzenie tego typu ???? pozdrawiam!
edit:
Jeszcze jeden typ ode mnie, dla koneserów pojedynków juniorskich takich jak ja ????
Gruchalski -1 - Wieczorek 1 1,90 bet365
Nie widzę tutaj Wieczorka. Oni jadą naprzemian lepiej, raz Wieczorek, raz Wawrzyniak (przy czym obaj słabo). Gruchalski w tym sezonie pokazał się na torze częstochowskim z bardzo fajnej strony, wygrywał z teoretycznie silniejszymi od siebie, a wydaje mi się, że na tle grudziądzkich juniorów wygląda jak czołówka. Jedzie również Świącik, który po sporych inwestycjach w sprzęt wygląda znacznie solidniej, niż na początku sezonu. Mamy więc Michała, który powinien przywieźć maksa w juniorskim, a dalej trzy znaki zapytania, przy czym szanse każdego z nich oceniłbym na 33%. Dalej w 4 biegu, czyli tym technicznie najprzyjemniejszym dla juniorów, bo jadą jeszcze niezapoznani z torem seniorzy i junior rywali Michał trafia na Zagara i Wawrzyniaka.. Ten typ pewnie wejdzie na granicy, tzn Gruchalski wygra dwoma punktami, ale wydaje mi się osobiście bardzo prawdopodobny
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Zapowiadane są opady deszczu, tak więc nie zdziwię się jak mecz może zakończyć się przedwcześnie, tak więc overy punktowe mogą być mocno zagrożone.
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Zapowiadane są opady deszczu, tak więc nie zdziwię się jak mecz może zakończyć się przedwcześnie, tak więc overy punktowe mogą być mocno zagrożone.
Przy overach nie byłby wtedy zwrot? Chyba, że już by pokryli. Podobnie myślę wygląda sytuacja z underami i handicapami.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Przy overach nie byłby wtedy zwrot? Chyba, że już by pokryli. Podobnie myślę wygląda sytuacja z underami i handicapami.
To też zależy od buka. W sts, fortunie czy lvbecie będzie wtopa. W mixie zawodnik musi odjechać pięć biegów (jeśli mniej to zwrot).
W forbecie racjonalnie podchodzą do tematu i dają zwrot, gdy zawodnik miał szansę na pokrycie tej linii.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Zagar under wygranych biegów 1,5 -kurs 2,1 sts
tak na szybko.Pogoda fatalna więc tylko 8 biegów wchodzi w gre. Zagar pojedzie 2 razy do 8 biegu i wystarczy że raz przegra z kimś .Pozdrawiam
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Zagar under wygranych biegów 1,5 -kurs 2,1 sts
tak na szybko.Pogoda fatalna więc tylko 8 biegów wchodzi w gre. Zagar pojedzie 2 razy do 8 biegu i wystarczy że raz przegra z kimś .Pozdrawiam
Tutaj będzie problem jak mecz przełożą na jutro, bo też jest taki termin. Wówczas będzie niestety zonk. Póki co z tego co widać w Czewie cały czas siąpi. Do tego opady są zapowiadane do 21...
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
To też zależy od buka. W sts, fortunie czy lvbecie będzie wtopa. W mixie zawodnik musi odjechać pięć biegów (jeśli mniej to zwrot).
W forbecie racjonalnie podchodzą do tematu i dają zwrot, gdy zawodnik miał szansę na pokrycie tej linii.
jesteś pewny że zaliczą po 8 biegach under np. zagara wygranych biegów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom