>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XII kolejka PGE Ekstraligi (12.08)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (12 sierpnia)
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (12 sierpnia)
Włókniarz Częstochowa - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (12 sierpnia)
Get Well Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów (12 sierpnia)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Tak jak w załączniku
1 typ - Leon jest w bardziej stabilnej formie jedzie w parze z Musielakiem ktory nie robi rewelacji. Lindgren z młodym wiec nie ma praktycznie roznicy. Dodajac fakt ze Madsen wczoraj sobie wypoczywal, a Lindgren dosyc slabo pojechal przed swoja publicznoscia na torze w Malilli stawiam na rewelacyjnego w tym sezonie Leona.
2 typ - Pedersen zwyciezca wczorajszego GP piekielnie szybki i waleczny jak zawsze widac u niego z powrotem radosc z jazdy i chęć wygrywania. Druga sprawa jest kontakt z bliskimi ktory jest tak mu potrzebny. Przypomne ze wrocil do bylej zony wiec na jego meczach sa rowniez jego dzieci co na pewno go napedza dodatkowo. Holder, jezdzacy w kratkę Australijczyk choc jedzie na swoim torze nie wydaje mi sie zeby przekroczyl 10 pkt.
3 typ - Vaculik wrocil po kontuzji i widac ze jego sprzet jeszcze nie współgra z nim tak jakby chcial. Drabik jedzie po przerwie mial czas na trening. Jest wypoczety i glodny jazdy. Mysle ze z dodatkowym handi Drabik zdobedzie wiecej punktow, poniewaz juz w juniorskim starcie nie wyobrazam sobie nic innego jak 3 pkt. Martin jedzie z dobrze spisujacym sie u siebie Wozniakiem.
Typ 4 - Nie wiem czy trzeba sie tu rozlegle opisywać. Janusz piekielnie szybki u siebie robi co chce. W parze z Bradym wiadomo no ze zawsze bedzie przed nim. Przemek wystarczy zobaczyc jego wystep wczorajszy i odpowiedziec sobie na pytanie gdzie jego forma teraz sie podziewa. Ok zna tor leszczynski ale to nie wystarczy mu na wywalczenie wiecej niz 7 pkt.
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Ja dzisiaj gram najprostsze zakłady 1x2, bo ta kolejka wydaje się dość oczywista do typowania.
Włókniarz - Falubaz 1 1,15
Stal Gorzów - WTS Wrocław 1 1,40 bet365
ako 1,6
Oczywiście sam coś tam od siebie do tego duetu dołożyłem, ale oba zakłady wydają się obarczone niewielkim ryzykiem..
Częstochowianie zdecydowanym faworytem meczu, Falubaz jedzie cieniutko w tym sezonie, w dodatku jedzie bez Sebastiana Niedźwiedzia o czym panowie z bet365 jeszcze nie wiedzą (świadczą o tym nieco niższe kursy u innych buków i para z Niedźwiedziem w pozostałej ofercie).Z handicapem może być różnie, ale czysta 1 powinna spokojnie wejść.
Co do drugiego meczu - Stal jest na własnym torze bardzo mocna, natomiast po drugiej stronie WTS który jeździ w Gorzowie raczej przeciętnie. Ja wiem, że w poprzednim sezonie dwa mecze dla Sparty, ale popatrzmy na punkty - robotę robili Woźniak (już Stalowiec) oraz Milik - zgoła odmienna forma w tym sezonie. Jak wyżej - w handicapy profilaktycznie się nie bawię, ale czysta jedynka wysoce prawdopodobna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Artiom Łaguta powyzej 11,5 iforbet kurs 1,75
Łaguta jeździ w Lesznie bardzo dobrze , zawsze tam robi dwucyfrówke odkąd jeździ tam z GKMem.Jedzie w parze z juniorem to niczym sie nie musi przejmowac tylko jechac do przodu. Może dzis wygrać z każdym zawodnikiem Leszna,bo w formie jest niesamowitej. Artiom nawet w wywiadach mówi , ze bardzo lubi jedzić w Lesznie i myślę,że dzis to potwierdzi. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Unia Tarnów ( +16 pkt ) @ 1,92 ✅
Myślę, że to powinno wejść. Mnie Torun w tym sezonie kompletnie nie przekonuje. Wczoraj wygrał w naprawdę niezłym stylu Pedersen, a Holder i Doyle kompletnie bez formy. Mysle, ze to może być dosc wyrownany mecz gdzie Unia bedzie walczyla mocno o zachowanie punktu bonusowego. Ma na to szanse i mysle, ze takie handi pokryje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom