>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IX kolejka PGE Ekstraligi (17.06)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (17 czerwca)
Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń (17 czerwca)
Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorzów (17 czerwca)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Grupa Azoty Unia Tarnów (17 czerwca)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Falubaz ( +4,5 pkt )
Fogo Unia Leszno WIN
@ AKO 2,05 ✅

Ja dziś spokojnie idę w takie AKO. Zacznę od sprawy bardziej oczywistej, a więc wygranej FUL. Ostatni mecz w Tarnowie to z pewnością wielkie zaskoczenie. Żużel jednak to taki sport, gdzie emocje mogą być w każdych zawodach. Niepokonana Unia traci punkty z Tarnowem. Wychodzę z założenia, że nic dwa razy się nie zdarza i Leszno dziś na swoim stadionie wygra z Toruniem. Zastanawialem się nad handi w stronę gospodarzy, ale jest bardzo wysoka linia bo aż 14,5 pkt. Oczywiście może to być pokryte bez większych problemów, ale kurs 1,85 na to jest dla mnie za niski. Więc traktuję WIN Leszna za pewniaka do podbicia kursu.
Drugie spotkanie to Falubaz ze Spartą. Już przed meczem we Wrocławiu tych ekip pisałem o tym, że Sparta nie ma w ostatnich latach szczęścia do Zielonej Góry. Tak jak wtedy przypuszczałem handi w stronę Falubazu zostało pokryte. Dziś jest sytuacja jeszcze trudniejsza. W Zielonej Gorze Sparta nie wygrała od wielu lat. Mają tam zawsze mocno pod górkę. Falubaz dziś będzie gryzł trawę bo wyniki mają koszmarne. Widmo spadku coraz bliżej, a dla kibiców Zielonej Góry to nie do zaakceptowania. Przegrali u siebie prestiżowe derby wojewodztwa ze Stala. Dudek się wypowiadal, ze będą walczyć na maxa w kolejnych spotkaniach. Sparta z kolei weszla na wlasciwe tory, wygrywa mecz za meczem i w zasadzie play-off jest na wyciągnięcie ręki. Myślę, że podobnie jak w meczu we Wroclawiu między nimi wynik będzie w okolicach remisu, a nie zdziwie sie jak ten mecz wygra Falubaz. Gram jednak trochę bezpieczniej z handi w stronę gospodarzy.
Tak swoją drogą....to jest jakaś bzdura, ze tego meczu nie będzie w N sport... wybrali do transmisji GKM z Tarnowem. Nie pojmuje tego.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Trochę nie rozumiem argumentacji, a propos Zielonej Góry. Fakt Spracie nie szło w ostatnich latach, ale siła Falubazu diametralnie spadła. Zasadniczo tylko Dudek i Jensen są pewniakami. Protas, Gomólski/Thorsell jadą poniżej oczekiwań. Do tego dorzucił bym kontuzję Zgardy i niepewny występ Niedźwiedzia. Zengota też jeździ w kratkę. Wrocławianie mają na kim oprzeć skład, bo jest Tajski i Janowski. Ostatnio zaczął jeździć Milik (którego nota bene dość ostro krytykowałem). Czugunow gorzej od Drożdza we Wrocławiu na pewno nie pojedzie. Spokojnie jest w stanie wykręcić jakieś punkty. Niepokoi ostatnia słabsza dyspozycja Fricke&#39;a, ale w obwodzie jest Drabik. Swoją drogą różnicę powinni zrobić wrocławscy juniorzy.
Sparta @ 1,55 sts
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Rownież, niestety stawiam na wygrana Sparty. Aktualnie mamy 3 zawodników, gdzie Zengi to istna sinusoida wygra bieg zeby w następnym przywieżc 0. Pepe dramat a Throssel też szału nie robi ( mam nadzieje ze pojedzie on a nie Rudy). Juniorka bez szału i do tego dwóch kontuzjowanych.
Sparta ma dwóch kozaków Taja i Macka do tego Rusek, który sie fajnie pokazuje i juniorka, która prawdopodobnie zrobi 5-1. Ogolnie sa duzo pełniejsza drużyną.

Zastanawiam sie nad graniem na Tarnów handi na pewno. Niki druga mlodość, drugi dunczyk też fajnie jezdzi chociażzdazająmu sie wpadki,do tego Polacy szczególnie Jamróg bardzo pozytywne wrażenie. Zamienic Pajaka na Ruska i by powalczyli
Wrocław 1.50
Tarnów 5,18
Bieg juniorski Tarnów 2,50 remis zwrot
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Sparta miała problemy w Zielonej Górze? Rok temu Falubaz wyciągnął wygraną w końcówce, dwa lata temu też w końcówce i pewnie nie udałoby się gdyby nie kontuzja Milika. Więc moim zdaniem pisanie, że mają tam mocno pod górkę jest zdecydowanie na wyrost. Gospodarze dziś znowu pewnie w 2,5 zawodnika, bo trzeba juniorów zmienić w awizowanym, więc pojedzie Rudy. Nie wróżę tu sukcesu.
Popieram pomysł kolegi wyżej, kurs na Tarnów wygląda zachęcająco. Leszno wiadomo, zdecydowany faworyt. Co do meczu w Częstochowie odnoszę wrażenie, że Gorzów jest zdecydowanie słabszy, niż pokazują to wyniki, ale jakoś nie jestem przekonany, żeby dziś postawić na gospodarzy po @1,55...
 
T 62

traj321

Użytkownik
Artiom Łaguta over 12,5 @ 1.90 sts
Typ trochę ryzykowny, bo już w przypadku defektu czy wykluczenia nie wejdzie. Jednak jeśli spojrzy się w program to poza Nickim nie widzę innych zawodników którzy mogliby być realnym zagrożeniem dla Tiomki, Bjerre w meczach wyjazdowych większość swoich punktów robił na swoich juniorach lub rywali (Częstochowa 2,1,1,0,0 Gorzów 2,2,2,0,3,2 Leszno 3,1,1,0) dwa indywidualne zwycięstwa no nie robią wrażenia na mnie, średnie wyjazdowe reszty seniorów nie rzucają na kolana Mroczka (0,786) Jamróg (1,364) Kildemand (1,091). Łaguta na torze w Grudziądzu jest szybki i czasem ciężko załapać się nawet na szprycę, jego doparowymi będą Grudziądzcy juniorzy, którzy punkty zdobywają jedynie na juniorach rywali choć i często z tym bywa problem, w biegu 11 jeden z dwójki Huckenbeck, Pieszczek obaj również nie zachwycają formą w tym roku.Także nawet w swojej drużynie ciężko doszukać się zawodnika, który mógłby mu urwać punkt (poza Przemkiem Pawlickim z którym pewnie pojedzie w 15 biegu). Jeżeli nie pojawią się jakieś problemy sprzętowe czy inne wypadki losowe to te 13 punktów nie powinny być dla niego większym problemem.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Jak dla mnie stawianie na Tarnow to kasa w bloto. To druzyna , ktora tylko i wylacznie moze powalczyc u siebie , a na wyjazdach od kazdego w plecy. Nikt oprocz Nickiego nie gwarantuje punktow na wyjazdach.
Fakt , GKM slabo sie spisuje , ale musza zaczac wygrywac i z kim jak nie z Tarnowem. Juz raz w tym sezonie mieli taki mecz , ze musieli go wygrac w koncu po slabej passie i ograli dosyc latwo duzo lepsza od Unii Stal Gorzow 49:41 bodajze.
Jak dla mnie to 50:40
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
popieram kolegę seba6
Kto w Tarnowie jest pewniakiem? Jedynie Pedersen do zrobienia 11-13 punktów. Jeśli dobrze pójdzie to jeszcze Bjerre zrobi 10. No i kto jeszcze z tej ekipy ma pokonać czworkę Pawlicki, Buczkowski, Lindbaeck, Łaguta? Grudziądz na swoim betonie wyciągnie moim zdaniem powyżej 50 pkt.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Bjerre ostatnio na wyjzadach w formie jak protas.. u siebie okej overek robi ale wyjazdy, son no bardzo słabo.. jamróg zmienny, mroczka to smao jedynie nicki kozak.. a tutaj Buczek u siebie dobry, Artiom wszedzei jeździ znakomicie, Lindback bez formy.. atut wlasnego toru zadecyduje
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Orientujecie się jak wygląda temat transmisji ? Czy taki mecz Falubazu i Sparty można gdzieś obejrzeć jak nie ma transmisji w N Sport ?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Sparta miała problemy w Zielonej Górze? Rok temu Falubaz wyciągnął wygraną w końcówce, dwa lata temu też w końcówce i pewnie nie udałoby się gdyby nie kontuzja Milika. Więc moim zdaniem pisanie, że mają tam mocno pod górkę jest zdecydowanie na wyrost.
Przeczytaj co napisałeś i zastanów się nad tym chwilę.
W sumie...przegrane 5 ostatnich meczy z Zielonej Górze pod rząd, a w zasadzie już 6 z dzisiejszym to rzeczywiście nie jest sytuacja gdzie idzie pod górkę. To stwierdzenie na wyrost. Sparcie ewidentnie idzie z górki na stadionie Falubazu.... ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom