>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Księga przychodów i rozchodów

G 0

ginek5

Użytkownik
Potrzebuję pomocy do rozliczeń księgowych. Od niedawna prowadzę firmę i nie do końca ogarniam te tematy. Chciałbym zaangażować w to biuro rachunkowe, ponieważ jest to moim zdaniem tańsze rozwiązanie i daje większe możliwości. Chciałbym nawiązać współpracę z jakimś biurem z Opola, które może zaoferować mi nowoczesne rozwiązania. Możecie coś polecić?
A wy co myślicie lepiej zatrudnić księgową czy biuro rachunkowe?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Potrzebuję pomocy do rozliczeń księgowych. Od niedawna prowadzę firmę i nie do końca ogarniam te tematy. Chciałbym zaangażować w to biuro rachunkowe, ponieważ jest to moim zdaniem tańsze rozwiązanie i daje większe możliwości. Chciałbym nawiązać współpracę z jakimś biurem z Opola, które może zaoferować mi nowoczesne rozwiązania. Możecie coś polecić?
A wy co myślicie lepiej zatrudnić księgową czy biuro rachunkowe?
Zależy jak dużo rozliczeń prowadzisz i jaka to jest działalność. Jeśli prosta podatkowo to dobry ksiegowy powinien sobie poradzić. Jeśli coś bardziej skomplikowanego, np z odwroconym VATem itd to zakręć sie za biurem tylko poczytaj opinie, niektorzy bardzo slabo znajdą przepisy.Teraz u niektorych księgowych starszej daty słyszałem że jest problem z rozliczeniem JPK elektronicznie, bo potrzebny jest podpis elektroniczny. O to też pytaj, żeby nie wyszło że musisz taki sobie założyć i zapłacić.
 
G 0

ginek5

Użytkownik
Odwiedziłem jedno biuro rachunkowe i dopytałem jak to wszystko wygląda. Ostatecznie podjąłem współpracę z biurem. To dopiero początek więc nie mogę powiedzieć, czy to była dobra decyzja. Czuję jednak, że będzie to ciekawa współpraca.
 
Do góry Bottom