>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wielka wyprz: TV 3D, głośnik JBL, zegarki, słuchawki, gaming, dysk.

U 4

under555

Użytkownik
Witajcie, zapraszam serdecznie na mojego olxa.
Znajdziecie tam szczegółowe opisy, zdjęcia i wszelkie technicznie szczegóły dotyczące sprzedawanych przedmiotów oraz kontakt do mnie - kontaktując się ze mną poprzez olx wiadomość/ telefon szybciej się do mnie dobijecie.
Wrzucam krótką listę rzeczy na sprzedaż wraz z cenami - wszystko inne znajdziecie na olx.
1. Telewizor 3D /monitor firmy LG za 280zł
link
2. JBL Flip 3 jak nowy, na ubezpieczeniu od wszystkiego nieszczęśliwego na 5 lat - 349zł
2. Świetny zegarek Victorinox męski za 599zł gdzie rynkowo ponad 1000zł (nowy)
3. Słuchawki dokanałowe Pioneera - najwyższy model z poprzedniej generacji za 199zł (nowe w folii)
4. Kozackie kino domowe/soundbar + sub od JBL model 4k Ultra - 1599zł (zarezerwowane póki co ale możecie ustawiać się w kolejce)(nowe w folii)
5. Highendowy player muzyczny Onkyo za 1000zł gdzie normalnie za granicą 1500zł. (nowy w folii)
6. Damski zegarek Wenger - 599zł a w innych miejscach bliko 900zł. (nowy, rozpakowany tylko do zdjęć)
7. Nowy dysk 500GB 2.5cala na usb 3.0 zewnętrzny - firmowy bo Toshiba a na dodatek od firmy Chmura na dane gratis za 129zł (w folii nowy)
9.Gamingowe słuchawki Madcatz - 139zł a parę, świetne z ledami i dobrym basem. (nowe w folii)
10.Depilator laserowy ???? to temat bardzo 18+ ???? wiec wiecej w ogłoszeniu
11. AKG m220 pro czyli coś jak K240 - bardzo jakościowe i dobre śłuchawki za 349zł.

Wszystkie ceny do większej bądź mniejszej negocjacji.
Lublin
Mój link

Zapraszam
 
Do góry Bottom