>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2018]

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Nadszedł moment gdy startujemy z ligami narodowymi w Brazylii. Po zakończeniu lig stanowych przyszła pora na Compeonato Brasileiro, które startuje już w najbliższy weekend. Główne fakty, które warto wiedzieć:
- Obrońca tytułu: Corinthians
- Zdobywca pucharu: Cruzeiro
- Zwycięzca Copa Libertodares: Gremio
- Beniaminkami w lidze są: Parana (4 miejsce w Serie B), America (1 miejsce w Serie B), Ceara (3 miejsce w Serie B), Internacional (2 miejsce w Serie B).
Zwycięzcy najmocniejszych lig stanowych:
- Carioca - Botafogo
- Gaucho - Gremio
- Mineiro - Cruzeiro
- Paranaense - Atletico PR
- Paulista - Corinthians

Zapraszam do dyskusji, typowania, komentowania.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Ciekawostka: król strzelców tamtego sezonu Jo gra teraz w bieniaminku ligi japońskiej - Nagoya&#39;i.
W sumie to mało ciekawe
Jestem królem mało ciekawych ciekawostek
Czekam na jakieś fajne typy od eskpertów
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ciekawostka: król strzelców tamtego sezonu Jo gra teraz w bieniaminku ligi japońskiej - Nagoya&#39;i.
Jo to taki obierzy świat.... w sumie jak co sezon - to sporo się zmienia. Ciekawe kto w tym sezonie zostanie gwiazdą?
Miałem wypisać ważne transfery.. ale jak zobaczyłem ilu wartościowych zawodników odeszło to dałem sobie spokój. Z drugiej strony Brazylia to niewyczerpane źródło talentów - będą zaciągi z młodzików to i gra będzie bardziej widowiskowa.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No to napocznijmy &quot;Brazyljane&quot;
Dziś rozpoczynają:
Cruzeiro - Gremio
Typ: BTS TAK Kurs: 2.15 ⛔
1xbet
Spotykają sie dziś dwaj zwycięzcy lig stanowych,a więc powinno być całkiem ciekawie.
Obie ekipy bramkostrzelne choć H2H w ostatnim czasie wskazuje co innego ja jednak zaufam obu ekipom.
Zarówno Cruzeiro jak i Gremio grają w CL więc nie ma sytuacji,że któraś będzie się oszczedzać.
Licze,że przynajmniej po 1 bramce obie drużyny strzelą i zgarniemy coś grosza na dobre rozpoczęcie sezonu w BrAZYLII.
Wynik: 0:1
e: ech nawet osłabienie Gremio nic nie dało
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
stratujemy z 2 kolejką:
Jako, że to druga kolejka, do tego w tygodniu Vasco, Cruzeiro, Corinthians, Flamengo i Gremio grały w Libertadores to jeszcze ciężko cokolwiek mówić o formach zespołów i ich zaangażowaniu w ligę. Dlatego wybrałem rekreacyjnie do typowania 3 spotkania. Stawki zabawowe bo jeszcze, dużo może się zdarzyć.
Palmeiras - Internacional

(1:0)
1 - @1,69 ✅
Typ z uwagi na fakt, że Inter na wyjazdach nie gra nic. Palmeiras po falstarcie z Botafogo powinno coś u siebie zagrać. Zwłaszcza, że do jedenastki wraca najlepszy strzelec Borja - brał już udział w ostatnim treningu.

Atletico MG - Vitoria

(2:1)
1- @1,54 ✅
Atletico w sumie przeciwko Vasco zagrało dobre spotkanie. Zabrakło tylko koncentracji na ostatnie 10 min. Tutaj mamy słabszego przeciwnika i własny stadion. Vitoria nie potrafiła pokonać w 1 kolejce grające w 10 Flamengo. Oba zespoły w tygodniu grały w pucharach... ale to Atletico grało praktycznie drugą jedenastką. Gospodarze powinni w tym spotkaniu zainkasować 3 punkty.
Chapecoense - Vasco

(1:1)
bts - @1,9 ✅
Vasco ma do udowodnienia, że to co zagrało przeciwko Rosario to tylko głupia wpadka. Z drugiej strony Chapeco walczy o rehabilitacje po meczu z Paranaense... Celuje w bramki z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
i dalszy ciąg zabawy w Brazylii:
Mecz kolejki - Flu - Sao Paulo. Pozostałe spotkania także zapowiadają się za zacięte i trudne do typowania. Dlatego żeby coś wymyślić będę potrzebował troszkę czasu. Od razu, rzuca się w oczy &#39;okazja; na Palmeiras - ale pamiętajcie, że Verdao grało w CL przeciwko Boca Juniors na wyjeździe i mecz był wyrównany i zacięty - dlatego czy kurs @1,3 to taka okazja?
Tak czy inaczej - może ktoś mnie natchnie do pomysłu.. może coś podpowie?
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Internacional - Cruzeiro
Typ: Internacional
Kurs: 2.05 ⛔
Kolejny typ ode mnie który opiera się głównie na terminarzu. Drużyna Cruzeiro 2 dni temu grała w Copa Libertadores gdzie wygrali 7-0 z U. De Chile, a za 4 dni kolejny mecz z Vasco, chyba nie muszę pisać co to oznacza ???? Rotacje w składzie gości będą napewno. Dla mnie gospodarze to biorą.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ja celuję w:
Atletico Mineiro - Corinthians

(1:0)
bts - @1,95 ⛔
Z jednej strony Timao - 2 mecze - 2 zwycięstwa bramki 6-1. Z drugiej Atletico jak co sezon szukające &#39;złotego środka&#39; między brazylijskim szaleństwem a twardą taktyką. Biorąc pod uwagę miejsce spotkania, zespoły.. mam nadzieję - bramki będą.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Tak sobie patrzę na kursy w Brazylii i wiedzę, że są lekko przegięte. @1,75 na Fla z Intrem (2:0), przecież Flamngo po pierwsze gra na 3 frontach, a w lidze grało z Vitorią, Americą i Cearą, czyli zespołami, które zapewne będą walczyć o utrzymanie. Do tego dochodzi Copa do Brazil i walka z Santa Fe o wyjście z grupy w CL. Jednym słowem przed gospodarzami ciężka droga i zapewne trochę rotacji w składzie i lekko zachowawcza gra.
Drigie spotkanie, które mnie zdziwiło to Crizeiro - Botafogo (1:0) i kurs na 1 - @1,4. Realy? Cruzeiro, nie jest aż takim faworytem. Potrafią fajnie zagrać i zdemolować przeciwnika, ale i potrafią zagrać totalną padakę. Z drugiej strony Bota pokazalo, że gra do końca i strzela gole nawet mocnym ekipą dlatego ja stawiam X2 - @1,95 ⛔ w pierwszym spotkaniu i bts - @2,25 ⛔ w drugim spotkaniu (opcja X2 ⛔ też wygląda kusząco.. i myślę nad nią).
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
W Brazylii pora na kolejkę numer 5. Jak zwykle mecz są trudne do typowania... ale do oglądania zapowiadają się świetnie...
Co warto oglądać? Gremio, Paranaense, Corinthians i Botafogo... co typować?... jeszcze nie wiem. Ale na pewno coś wymyślę ???? . Chyba, że Wy coś opiszecie?
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na kolejkę numer 6. Kursy przygotowane przez Fortunę wyglądają następująco:
Wszyscy typujący powinni pamiętać, że w tygodniu rozgrywane były mecz Copa Libertodores i Copa do Brazil. Więc przed typowaniem warto jest sprawdzić składy, termin wcześniejszego meczu, oraz jedenastki w tym meczu (wcześniejszym).
Zapraszam do typowania i wpisów.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Atletico MG
-
Cruzeiro

(1:0)

bts - @1,83 - 1/2 stawki ⛔
1 - @2,33 - 1/2 stawki ✅
Całkiem fajne kursy są od Fortuny. Początkowo moja myśl - bts. Jak by nie było mecz na Independiency. Do tego Atletico jest w lekkim dołku. Już nie gra w Sudamericanie i Copa do Brazil. Za to Cruzeiro w formie. W Libertadores ma pewne wyjście z grupy. W tygodniu zrobiło pierwszy krok do awansu do następnej rundy pucharu pokonując Paranaense 2:1.
Niby wszystko przemawia, za gośćmi.. ale dostrzegam tutaj kilka rys na tym obrazie. Po pierwsze Mineiro może już w 100% skupić się na lidze. Cruzeiro natomiast w tygodniu gra ważny mecz z Racingiem, który zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie i teoretycznie łatwiejszej drodze w playoffach. Moje spostrzeżenia potwierdzają składy.
O ile gospodarze zagrają praktycznie najmocniejszym składem z Guedesem i Cazaresem w ofensywie oraz Fabio Santosem i Adilsonem w defensywie oraz Victorem na bramce.
Goście za to widać oszczędzają się. Pod znakiem zapytania stoi występ Sassy, nie zagra Neves - podstawowy ofensywny pomocnik. Nie zobaczymy również Dede - środkowy obrońca. Brak tej trójki może być widoczny... ale nie musi bo przecież są zapowiadani w jedenastce i Arrascaeta i Mancuello i Egidio. Kadra Cruzeiro jest szeroka i równa. Ale ja zastanawiam się jak z motywacją.. może to i jeden z klasyków w Brazylii.. ale myślę dla Cruzeiro w tym momencie główny cel to Libertadores i to na nim się skupią.
Dlatego typ na bts uważam za fajny - ze względu na ofensywę obu zespołów, ale dla mnie faworytem są gospodarze - i to tutaj celuję z typem, zwłaszcza, że kurs jest nieco przeszacowany - moim skromnym zdaniem.
Kilka zdań o meczu (wraz ze składami) można przeczytać na stronie Globo:
https://globoesporte.globo.com/mg/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada-6-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-atletico-mg-x-cruzeiro.ghtml
Jak będzie - przekonamy się już dziś.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Flamengo
-
Vasco da Gama

(1:1)
1 - @1,6 ⛔
Kurs całkiem fajny, jak na fakt, że mecz odbędzie się na Maracanie i fakt, że Fla zapowiada, że wystawi to co ma najlepsze. Czyli zapowiadani są: Diego Alves; Rodinei, Réver, Léo Duarte e Renê; Cuéllar, Paquetá e Diego; Vinicius Junior, Éverton Ribeiro e Henrique Dourado.
Vasco po pierwsze w kryzysie.. po drugie tak naprawdę zapowiadana jedenastka wygląda o poziom gorzej niż zapowiadani gracze Flamengo. Po kursie nawet @1,6 - typ warty rozważenia - i ja go pobieram.
Składy i o meczu można poczytać tradycyjnie na Globo:
https://globoesporte.globo.com/rj/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada-6-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-flamengo-x-vasco.ghtml
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Parana - Gremio
Typ: 2 Kurs: 1.9 ⛔
No cóż co gra Parana wszyscy widzą.Drużyna raczej póki co za słaba na Serie A. Rozumie,że Gremio natłok spotkań pewnie jakieś rotacje w składzie(majekx tu jest fachurą) ale strata pkt z tak słabą ekipą raczej chyba nie wchodzi w gre.Wydaje mi się,że powinni spokojnie ogarnąć to spotkanie niezależnie od wystawionego składu.
Wynik: 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Parana - Gremio
Powinni ogarnąć. W Gremio kilku zmienników, ale ogólnie tam są szerokie kadry, więc jest kim grać. Mecz już trwa więc powodzenia.
A co do mojej fachowości... to bez przesady. Amator ze mnie.
????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
puściłem na live na gremio bo fajne kursiwo było, a widziałem że no cisną, ale nic nie może wpaść :/ 7 minut doliczył to trzeba trzymać kciuki nadzieja umiera ostatnia [*]
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Gremio dało totalnie ciała :/ mogło wygrać, ale zabrakło szczęścia... we wszystkich 2 sytuacjach. Mecz ogólnie jak najszybciej do zapomnienia. Wnioski? - zagrać przeciwko Paranie w następnej kolejce.
A dziś spotkanie kończące kolejkę:

Internacional
-
Chapecoense

(3:0)
I tutaj nie mogę się zdecydować między dwoma opcjami... Na oba Fortuna daje podobne kursy (adekwatne do ryzyka):
1 - @1,55 ✅
un2,5 - @1,57 ⛔
Inter gra poniżej oczekiwań - z tym składem jednak powinien być wyżej w tabeli. Największy problem to brak klasowego napastnika - stąd sytuacje, że po godzinie gry Damiao jest zwykle zmieniany przez Lucce (dlaczego nie nie przez młodego Lopeza). Jedno widać - szukanie metody na gole. Pozostałe elementy zespołu funkcjonują jak należy - pomoc, obrona bramka - to wszystko działa i efektem tego działania są tylko 3 gole stracone w lidze - jak na razie najlepsza obrona w lidze (razem z Cruzeiro).
Chapeco jest niewiele wyżej w tabeli od dzisiejszych gospodarzy, ale ich miejsce jest raczej adekwatne do umiejętności zawodników. A jedyna wygrana mimo iż nad Flamenco - to jednak nad praktycznie drugim składem Fla. Atak gości jest na podobnym poziomie jak atak gospodarzy, za to obrona - to już poziom niżej.
Dlatego jak gdzieś są łączone typy 1+un2,25 ⛔ lub 1+nobts ✅ po kursie &gt;= @2.. to opcja godna głębszego zastanowienia się.
Dlaczego warto postawić na Inter - mimo, że atak kuleje? bo druga linia za to będzie miała potężne wzmocnienie - po kartkowych absencjach wracają D&#39;Alessandro i Pottker. Dlatego Inter jak dla mnie jest faworytem, ale czy będzie tutaj festiwal bramek - nie sądzę. Do tego minimalna wygrana Interu idealnie wpisze się do tej underowej kolejki.
Tradycyjnie - informacje o jedenastkach zaczerpnięte ze strony Globo:
https://globoesporte.globo.com/rs/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada6-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-inter-x-chapecoense.ghtml
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Po spotkaniach w Libertadores (i Sudamericanie) szybko przenosimy się na boiska ligowe na kolejkę numer 7. Tradycyjnie Fortuna przygotowała całkiem fajna i bogatą ofertę:
Pierwsze co się rzuca w oczy - gra przeciwko Chapeco. Potem wygrana Palmeiras (które mimo grania w tygodniu pucharów, to jednak się oszczędzało) i Botafogo. Mecz Interu zapowiada się underowo. Mnie dodatkowo kuszą spotkania Ceary i Parany - i oczywiście gra przeciwko tym zespołom. Ale jaka będzie ostateczna decyzja, co trafi na kupon.... to oczywiście napiszę w kolejnych postach. Zapraszam również do wpisywania swoich typów.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom