>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Stanley Cup Playoffs 2017/18

Status
Zamknięty.
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Pittsburg Penguins - Philadelphia Flyers
Winnipeg Jets - Minnesota Wild
Penguins 1.90 + Jets 1.95 ✅✅
Zaczynamy fazę play off, na początek dwa mocne typy na gospodarzy. Pingwiny po dosyć szarpanej fazie zasadniczej, powinni teraz włączyć piąty bieg już od pierwszego meczu. Brak znaczących kontuzji, a takze imponująca gra u siebie powinna zapewnić im zwycięstwo w pierwszym jak i drugim meczu play-off.
Winnipeg Jets po super sezonie zasadniczym przystepują do play off w wysokiej formie. Są niesamowicie groźni u siebie, natomiast Minnesota juz na wyjazdach słabo. Tutaj też przewiduję 2:0 po dwóch meczach, ale do obstawienia póki co tylko pierwszy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Uważam, że naprawdę warto rozważyć zagranie na awans Los Angeles Kings. Dla mnie to dziwne, że Vegas jest faworytem do awansu. Ok, ja rozumiem, że skończyli sezon regularny na wyższym miejscu i że mają przewagę lodu w ewentualnym siódmym meczu. Prawda jednak jest taka, że playoffy to zupełnie inna bajka. Tam doświadczenie odgrywa dużą rolę. Nikomu chyba nie trzeba pisać jaka jest przepaść w tym elemencie pomiędzy tymi drużynami.
Do tego Los Angeles Kings to jest ekipa naprawdę twardych graczy. Oni w regular season nigdy nie błyszczeli. W ostatnich latach Kings zdobyli dwa puchary. Raz udało im się to z ósmego miejsca, a drugi raz z szóstego. W tej drużynie trochę się zmieniło, m.in. trener, ale oni dalej mają spory potencjał.
Uważam, że już w pierwszym meczu Kings pokażą Vegas co to jest prawdziwy hokej i na czym polegają playoffy.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wczoraj obyło się bez niespodzianek, chociaż Jets mieli pewne problemy to jednak wygrali i byli lepsza drużyna od Minnesoty..co do drugiego meczu to Pingwiny zdemolowaly rywali i chyba chcą żeby wszyscy wiedzieli że jak co roku będą faworytem do wygrania pucharu.
Jutrzejszej nocy tez mamy trzech/czterech faworytów i o ile Predators powinni wygrac to uważam, że pozostałych meczach można spodziewać się niespodzianki tylko teraz pozostaje kwestia w, których. Jest jeszcze trochę czasu na analizy więc jak coś wymyśle to napisze poniżej.
Pozdr ????
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Tampa Bay Lighting - New Jersey Devils
Nashville Predators - Colorado Avalanche
Tampa 1.80 + Nashville 1.60 ✅✅
Dzisiaj kolejne pierwsze mecze play-off. Myślę, że zwycięzcy fazy zasadniczej pewnie wygrają swoje otwierające spotkania. Tampa co prawda złapała trochę zadyszke pod koniec sezonu, ale mimo to wywalczyła pierwsze miejsce i przystępują do play off wypoczęci i bez kontuzji. Co prawda New Jersey wygrało 3/3 spotkania z Tampą w lidze, ale dzisiaj juz tak pięknie nie będzie, role się odwrócą.
Nashville kolejny sezon notuje dobrą formę i dziś meldują się z naprawde dużymi szansami na wygranie konferencji. Przeciwnik dla nich bardzo wygodny. Colorado rzutem na taśme dostało się do play-off, jesli coś ugrają to raczej u siebie. Dzisiaj pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tampa vs Devils
Typ: Devils over 2,5 gola ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2 (Unibet)

Analiza: Ja tutaj upatruje niespodzianki. Spory kurs jest na diabłów, ale idę w mniej ryzykowny bet apropo bramek. Tampa według mnie ostatnio strasznie w kratkę sobie radzili. Wiem że wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek, ale goapodarze dalej mnie nie przekonują, szczególnie w obronie. Na 3 pojedynki z diablami 3 razy przegrywali w tym sezonie. Na wyjeździe 2:1 i 5:4 po dogrywce oraz u siebie 3:4. Tampa na 10 ostatnich pojedynków u siebie traciła w 7 powyżej 2,5 bramki. Play off to już inna para kaloszy, ale moim zdaniem Devils tutaj powalczą i przy odrobinie szczęścia mogą to nawet wygrać. Ja licze na overowy mecz i sporą liczbę bramek. Powodzenia!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Boston - Toronto
Boston win @1,60 Fortuna ✅✅✅
Zespół Bostonu ma za sobą świetny sezon zasadniczy i teraz przyszła pora na play offy, u siebie są mocni i udowadniali to wielokrotnie dominując każdego. Myślę, że pierwszy mecz wygrają ale napewno Toronto sprawi im problemy bo też bardzo ładnie pogrywali w zasadniczym, jednak szukał bym dla nich szansy w meczach u siebie bo w Bostonie będzie ciężko i zwyciestwo.
Capitals - Blue Jackets
Capitals win / under 5,5 @ 3,70 Fortuna⛔⛔⛔ no i miałem racje... Dobrze, że skromnie zagrałem ten remis.

Powiem szczerze, że będzie to trudny mecz dla Capitals bo ich przeciwnicy grają dobrze w defensywie i naprawdę mogą namieszać w tym zestawieniu, na papierze gospodarze mocniejsi ale nie spodziewał bym się tu wielu bramek a raczej zachowawczej gry i skłaniam się ku underowi, trochę mam mieszane uczucia bo coś mi podpowiada, że będzie tu dogrywka ale to może sproboje pograć drobnej a głównym betem jest win Gospodarzy i under 5,5 bramki. Liczę, że po wyrównanym meczu gospodarze wyjdą zwycięsko z tego starcia w regulaminowym czasie gry.
Predators - Colorado
Predators win / Over 4,5 @ 2,05 Fortuna✅✅✅
Tu już ktoś wyjaśnił u góry wszytsko. Faworyt jest jeden i myślę, że Predators wygrają i będzie Overowy wynik. Czuje, że w tym sezonie wkoncu mogą wygrać puchar.

Tampa - Devils

Point Over 0,5 pkt @1,60 Fortuna✅✅✅
Tu trochę inny bet. Point ostatnio w dobrej formie, do tego dochodzi aspekt, że lubi grać z diabłami i liczę, że conajmniej asystę tutaj będzie miał bo raczej szykuje się ciekawe starcie i bramek nie powinno zabraknąć, ale nie odważe się grać tutaj na win bo uważam, że może być niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
Winnipeg Jets - Minnesota Wild
Penguins 1.85 + Jets 1.90 fortuna ⛔✅
Czas na drugie mecze. Pingwiny rozjechały lotników w pierwszym meczu 7-0. To co robili gospdoarze w ataku to mogło się podobać. Bramkarz Philadelphii nie wiedział co się dzieje. Po takim meczu wątpie aby w niecałe 2 dni coś się zmieniło. Zapowiada się 2-0 dla Pingwinów.
Drugi mecz to Winnipeg Jets, które wygrało 3-2 z Minnesotą, choć po wyniku może się wydawać, ze łatwo nie mieli. Na pewno wpływ miała na to słaba skuteczność Odrzutowców czyli 40 strzałow = 3 bramki. Minnesota miała swój moment na początku 3. tercji kiedy strzelili szybko dwa gole. Reszte meczu przeważało Jets, które dzisiaj powinno poprawić skuteczność i wygrać spotkanie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No to znowu atakujemy play offy ????
Pingwiny - Philadelphia
Typ : Pingwiny win / +4,5 @2,30 Fortuna⛔⛔
Typ2: Philadelphia Over 2,5 bramki @2,00 Fortuna✅✅✅
Zacznijmy od tego, że faworyt jest jeden i po ostatniej demolce pewnie pójdzie masowka z handi na pingwiny, niewykluczone, że może się to udać dlatego idę w win i Over 4,5 ale mam jeszcze jeden alternatywny Typ, który według mnie ma szansę powodzenia przy dobrej grze gości.. Wiadomo, że defens jak i goalie często kuleje w ekipie gospodarzy dlatego uważam, że podrażniona Phila może dzisiaj powalczyć i napewno nie stoją na mega przegranej pozycji bo stac ich na grę jak równy z równym dlatego też po ładnym kursie biorę Over bramek gości.
Jets - Wilds
Typ : under 1,5 bramki w 1 tercji @1,90 Fortuna✅✅✅
Typ 2 : podwójna szansa 0-0 @1,90 Fortuna✅✅✅
Oglądałem pierwsze spotkanie i po początkowej dominacji gospodarzy to goście doszli do głosu i było w miarę wyrównanie choć nie ukrywam, że Jets grali lepiej. Wydaje mi się, że w drugim meczu też będzie sporo sytuacji i wyrownane spotkanie, o ile wcześniej mieli sporo sytuacji i świetnie bronili bramkarze to wydaje mi się, że tym razem będzie więcej zachowawczej gry zwłaszcza ze strony gości, których stać nawet na zwyciestwo przy dobrych lotach ???? stąd mój typ na under i na podwojna szansę na remis .
Vegas - Kings
Typ :Kings OT @2,24 Fortuna⛔⛔
Nie ukrywam, że w pierwszym meczu grałem na gości i under bramek... Jeden z tych typów okazał się błędny ale nie poddaje się i znów zaufam drużynie z miasta aniołów. Vegas jakby nie patrzeć absolutny kopciuszek play off chociaż ich gra na to nie wskazuje... Ja jednak idę w stronę gości, którzy mają doświadczenie i zgranie po swojej stronie, do tego potrafią graf świetnie w defensywie dlatego uważam, że wyjdą dziś zwycięsko i alternatywnie polecam under 5,5pkt @1,60 Fortuna✅✅✅
Pozdr ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Czym się sugerowalem napisze potem bo teraz nie ma mnie w domu.. Powodzenia!
Nashville 1/+4,5 @2,25 Fortuna✅✅✅
Nashville, jak to oni, będą chcieli szybko zamknąć serie z Colorado i dwa pewne zwycięstwa u siebie były tu obowiązkowe dlatego grałem 1 a Over 4,5 ze względu na styl obu drużyn..
Stamkos gol @2,60 Fortuna⛔⛔
Bet typowo na przełamanie bo Stamkos ostatnio słabsza forma zwłaszcza jeśli chodzi o strzelanie bramek wiec sądziłem, że wczoraj się przełamie ale niestety sie pomyliłem.
Anaheim win OT @2,20 Fortuna⛔⛔
Szczerze mówiąc nie brałem tego pod uwagę, że Ducksi przegraja bo 0-2 w plecy i 2 mecze na wyjeździe to raczej ciężka sprawa, zwłaszcza, że mówimy to o wyrównanych poziomem drużynach...ale niestety zaskoczyli mnie negatywnie...
2 Typ : Anaheim win /-6,5 @3,05⛔⛔⛔
Boston win/Over 4,5 @2,20 Fortuna✅✅✅
Boston naprawdę gra ładnie i są jednym z moich faworytów w tym roku ponieważ potrafią zdominować każdego przeciwnika a zwłaszcza we własnej tafli i po ładnym pierwszym meczu grzechem byłoby nie postawić na nich znowu ale tym razem dorzuciłem do wina Over 4,5 bramki bo sądziłem,, że będzie Over owo no i się udało, już po pierwszej tercji było chyba wiadomo kto tu będzie Góra..
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Witam.
Uważam,że dzisiaj Pittsburg się zrewanżuje Filadelfii za poprzednie upokorzenie przed własną publicznością.
Typ:
PHIl- PITT 2(moneyline ) kurs 1.8 (StS) Miły do ogarnięcia✅✅✅
Edycja po meczu:
Dominacja jednostronna Pingwinów. Nawet wykrakałem rewanżowy wynik za poprzednią porażkę;) (1:5 /5:1).
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wkoncu dzień na który czekałem czyli goście poprzednich meczów będą grać u siebie ????
Zacznę od meczu, który według mnie będzie bardzo ciekawy w, którym gospodarze z New Jersey podejmą Błyskawice. Oglądałem kilka spotkań gospodarzy w tym sezonie i naprawdę na własnej tafli dobrze sobie radzą, 2 razy świetnie zdominowali Pingwiny jak i inne mocne drużyny. Jak narazie Tampa jest wyraźnie lepsza i potwierdziła to wygrywając dwa razy u siebie ale sądzę, że dziś przegraja i Diabły potwierdza, że na swojej tafli są bardzo mocni.. Spotkanie raczej nie powinno obfitowac wielu bramek ponieważ do tej pory w meczach u siebie z Tampa byly wyniki underowe dlatego uważam, że po wyrównanym meczu New Jersey wyjdzie z tego zwycięsko w 60min.
New Jersey - Tampa
Typ : 1/-6,5 @4,50 Fortuna⛔⛔ za dużo o jedną bramkę .. Tampa postawiła wszystko na jedną karte i dwa gole stracone w ostatniej minucie 3 tercji...

W drugim spotkaniu biorę pod lupe świetnego zawodnika jakim jest Nathan Mackinnon, to główna postać w ekipie Colorado i w dzisiejszym meczu, który podejrzewam będzie Overowy, powinien prowadzić swoją drużynę do zwyciestwa o, które będzie jednak bardzo ciężko. Na szczęście w nhl mamy asysty drugiego stopnia dlatego warto czasem pograć punkty zawodników. Jeśli Colorado w tym meczu strzeli przynajmniej 3 bramki to przynajmniej jedna powinna paść jego łupem i do tego wystarczy asysta i linia 1,5 pkt, która chce zaproponować zostanie pokryta. W ostatnich meczach gra świetnie więc i dziś powinien dac z siebie wszystko.
Nathan Mackinnon Over 1,5 pkt @2,40 Fortuna✅✅✅

3 spotkanie, które mam zamiar zagrac to mecz Toronto z Bostonem. Tutaj nie widzę innej opcji niż Over bramek ale mam też alternatywny Typ. W poprzednich meczach było sporo bramek i tak samo powinno by dzisiaj gdzie wydaje mi się, że Toronto może wygrać ale napewno powinniśmy zobaczyć sporo bramek i liczę na to, że Auston Mathhews będzie dziś liderem Toronto bo młodego Amerykanina na to zdecydowanie stać.
Toronto - Boston
Typ : Over 5,5 bramki @1,70 Fortuna✅✅✅
Typ 2 : Auston Mathhews Over 1,5pkt @3,00 Fortuna⛔⛔ strzelił gola ale to za mało :/
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dzisiejsza rozkminka na nocne NHL. Moje propozycje są następujące.
1. Toronto - Boston +5,5 (1.8)✅✅✅
2. Colorado - Nashville +5,5 (1.8)✅✅✅
Patrząc pod kątem sezonu Toronto u siebie strzelało dosyć ładnie bramek przed swoją publicznością. Będą dążyli za wszelką cenę aby wygrać ten mecz przed własną publicznością zwłaszcza jak przegrali dwa ostatnie... wpadka dzisiaj może zaważyć nad dalszą częscią rundy playoff dla niebieskich klonów. Dlaczego daję również na over? Zakładam brutalny mecz z dużą ilością kar co się również przeplata z liczbą goli na +. Czy im się uda? Nie zdziwiłaby mnie nawet dogrywka/karne w tym spotkaniu..ale myślę,że bezpieczniej byłoby obstawić over i spokojnie oglądać mecz &quot;rzeźników&quot;. Trzeba pamiętać,że &quot;chcieć&quot; to nie zawsze &quot;móc&quot;.
Colorado - Nashville... Drużyny lubią postrzelać sobie wzajemnie bramki bramki co widać w całym sezonie 2017/2018 . 5/6 spotkań do tej pory zakończone mocnym overem ... w tym jednym spotkaniu &quot;underowym&quot;4:1 dla Nashville,więc także blisko overa. Poza tym Colorado grając u siebie ma Mckinnona w świetnej formie. Colorado podobnie jak Toronto będzie dążyło do winnera,aby powalczyć dalej w rundzie playoff. Zakładam także over w tym meczu.
Co do tych spotkań ... wiadomo NHL ma wyrównane drużyny grające na najwyższym światowym poziomie... Uważam ,że na dzisiaj ciężko wytypować czy Colorado i Toronto dadzą radę najazdowym drużynom,więc zachęcam do zagrania 2x over po sympatycznych kursach 1.8
.........................................................................................................................................
Weszło z wszystko z NHL na spokojnie bez nerwówki. Niestety MLB dzisiaj pudło.
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dzisiejsza rozkminka na nocne NHL. Moje propozycje są następujące.
Waszyngton 2(moneyline) kurs 2.05 STS✅✅✅
Los Angeles Kings 1 (moneyline) kurs 1.75 STS????⛔⛔⛔
Obie drużyny walczą o przetrwanie w rundzie playoff. Waszyngton 2x z rzędu stracił z przed oczu winnera (przegrana dogrywka)..więc powinien dzisiaj powalczyć o wygraną ...Natomiast sytuacja LAK jest już tragiczna... mają nóż na gardle i jest to dla nich OSTATNIA szansa na dalsze mecze w rundzie playoff. Uważam,że dzisiaj już ugrają ten mecz,bo wszystkie wyniki były styczne (przegrane jedną bramką)...a Vegas Knights wyjdą na taflę w nieco spokojniejszych nastrojach... mają ogromną zaliczkę do kolejnej rundy. Prowadząc 3:0 myślę,że zakończą serie dopiero wygraną przed własną publicznością.
.......................................
Waszyngton wycisnął na siłę tego winnera..ale mecz po raz kolejny był równy....widać w tej parze nie gra większej roli kto gospodarz ,a kto przyjezdny.
LAK zaskoczyło totalnie..brak skuteczności na tyle oddanych strzałów. Dobrze,że się z nimi żegnamy,bo przynajmniej Vegas sobie dychnie i będzie świeższe na następnego przeciwnika. Udowodnili,że utrzymują poziom z sezonu... REWELACJA ????
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Nikt się nie wypowiada to też jakoś nie będę się rozczulał nad analizami..bo to co się ostatnio dzieje to mozna mówić nie o analizach...lecz o wyczuciu....
Philadelphia - Pittsburg 1(moneyline) kurs 2.15 STS⛔⛔⛔
Colorado-Nashville +5,5 gola kurs 1.7 STS⛔⛔⛔
SJ 1 1.95 STS✅✅✅

Ja dzisiaj zaryzykuje na kuponie Filadelfię...Coś czuję,że dzisiaj będzie odwet gospodarzy i rano będzie wynik w meczach 2:2 ????
Colorado-Nashville... myślę,że tu się nic nie zmieni i dalej będzie widowisko strzeleckie... Nawet bym powiedział,że na korzyść gospodarzy....

W meczu SJ-Anaheim...awans do kolejnej rundy playoff dla rekinów... po prostu jest czasem tak,że nie leży drużyna drugiej i głową muru nie przebiją.... wątpie,że Anaheim dzisiaj się obroni... mówiąc krótko 4:0 w meczach
....................................................................................................................
czarna noc w typowaniach nba/nhl
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Jakieś przemyślenia nt dzisiejszych meczy ? Wydaje mi się że powinni wygrać sami gospodarze, dobry kurs można ukrecić z tego tripla.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Co sądzicie o graniu przeciwko Penguins w dzisiejszym meczu?
Malkin jest GTD, w związku z problemami z nogą. Hornqvist też ponoć questionable, tak więc zaczynam się zastanawiać czy Sullivan nie zdecyduje się odpuścić nieco w tej delegacji i dać bardziej pograć rezerwie, a postawić wszystko na grę u siebie??
Ewentualnie zastanawiam się na bramkę Sidneya Crosbyego, który gra bardzo solidną serię, póki co i pod nieobecność Malkina być może weźmie na siebie ciężar gry.
/ W sumie chyba z tym odpuszczeniem raczej bez sens, bo nie zwróciłem specjalnie uwagi, że obie porażki były na własnym lodowisku.
// Hornqvist prawdopodobnie wystąpi, Malkin jeśli zagra to pod minutami, co będzie skutkować większa ilością minut dla Brassarda i Sheahana
/// Ktoś coś czy Provorov będzie grał?
Penguins win @1.61 fortuna
Idę trochę na podstawie tego, że delegacje szły miażdżąco. Zakładam, że Neuvirth nie zaliczy 2 takich fenomenalnych nocy z rzędu po powrocie po kontuzji. Dodatkowo warto zaznaczyć, że w G5, wcale Flyers jakoś nie dominowali, a Pingwiny zaliczały wtopę za wtopą. Najpierw w miarę kontrolowali mecz, ale potem gdy mieli powerplay Phil Kessel stracił krążek i Philadelphia zdobyła bramkę w osłabieniu, co jak na tak doświadczonego zawodnika to było niesamowicie słabe. Dodatkowo gol Couturiera, też padł w zasadzie po głupiej stracie na swojej połowie. Liczę, że 2x z rzędu szopy nie będzie i Pingwinki nie dopuszczą do game 7, zwłaszcza że do tej pory przegrali z nimi w serii, jedynie u siebie, więc perspektywa game 7 przed własną publiką może nie być taka kolorowa.
 
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Boston Bruins v Tampa Bay Lightning
Tampa Bay Lightning win OT
@2.16✅✅
Oglądałem 2 mecz i Tampa wyglądała bardzo solidnie, PO mają swoje zasady a gry na własnej tafli są bardzo istotne (można powiedzieć że wygrane na wyjeździe są liczone podwójnie), niestety pierwszy mecz przegrali, mamy wynik 1-1 i teraz 2 mecze w Bostonie, Tampa wręcz &quot;musi&quot; wygrać jeden z nich, jeśli to ma się stać to będzie to właśnie w meczu nr 3, postawią wszystko na te spotkanie żeby przy wygranej zregenerować się w meczu nr 4 i z wynikiem 2-2 zacząć od nowa na swojej tafli, oczywiście nie jest to jedyny argument ale mimo wszystko jest on bardzo istotny a Tampa jak dla mnie jest po prostu lepsza, po takim kursie spore value.
San José Sharks v Vegas Golden Knights
over 5.5
@1.98⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom