>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

DEL 2017/2018

Status
Zamknięty.
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Zakładam temat, bo mam pewne spostrzeżenia apropo dzisiejszych meczów, jeśli moderatorzy uznają, że jest niepotrzebny albo powinien zostać gdzieś przeniesiony to proszę o usunięcie ????
Dzisiaj przyjrzę się sytuacji w DELu, niemieckiej lidze hokeja. Moim zdaniem liga ta zalicza spory postęp jeśli chodzi o poziom gry. W mojej ocenie jest już on całkiem zbliżony do ligi czeskiej. Do Szwecji i Finlandii jeszcze trochę brakuje, ale wygląda to nieźle. Miałem okazję na początku tego sezonu dwukrotnie obserwować na żywo mistrza tej ligi Red Bull Monachium. Były to oba mecze z Comarch Cracovią w Lidze Mistrzów. Wyniki sugerują, że Niemcy się bardzo męczyli zwłaszcza w Krakowie (trochę tak było, mecz był grany na Siedleckiego, dość specyficzne lodowisko i to był wielki atut gospodarzy), ale widać było b.dużą jakość u nich. Ale przejdźmy do typów.
Jeśli chodzi w wyżej wymienioną drużynę to wygrali ligę w ostatnich dwóch latach. Mają największy budżet w całej lidze i ponownie są faworytem, zajęli pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym. W tych play-offach zdarzyła im się wpadka w pierwszym meczu z Bremerhaven, ale później już poszło w miarę gładko. W półfinale trafili na Adler Mannheim, po dwóch meczach mamy 1-1. Dzisiaj nie widzę opcji, żeby to przegrali, świetny atak Jaffray - Hager - Wolf powinien załatwić sprawę. ⛔⛔⛔
Co do drugiego meczu to tylko krótko napiszę, że Nurnberg to najrzadziej notująca overy 5,5 drużyna w lidze, Eisbaren także w tej klasyfikacji są niziutko. A to przecież play-offy więc każda bramka może być na wagę złota, trenerzy mocno zwracają uwagę na defensywę. Dla bezpieczeństwa dałem under 6,5. ✅✅✅ uff na styku, bo już w 41 minucie już było 3-3...na szczęście utrzymali ????
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom