>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA Kwiecień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
panowie dzisiejszy kurs na philadelphie jest super, wiem brakuje Embiida ale Hornets zmeczone, zdolowane po poraze w Waszyngtonie, Phila w gazie. Mam pytanie czy zmiennik Joela jest w stanie go godnie zastapic? Warto grac? Chcialbym wejsc w to bardzo wysoka stawka, dziekuje za odpowiedzi. Tak sie sklada, ze staram sie byc w NBA ale nie mam pojecia kto zastepuje Embiida w 76ers.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Golden State Warriors - Phoenix Suns
Koszykówka / NBA
Jutro 02:30
Łączna liczba punktów drużyny gospodarzy — w tym dogrywka
Ponad 114.5
kurs 1,89
Wczoraj pograłem Mistrzów -6,5 po trzech domowych porażkach i się nie zawiodłem. Czas na przełamie złej serii domowej i liczę na sporo punktów. Chłopaki wczoraj fajnie się szukali i dzielili się piłką, wrócił Klay więc swoje dorzuci. We wszystkich ostatnich meczach ze Słońcami spokojnie pokrywali tę linię. Play-offy tuż tuż trzeba rozruszać Oracle Arena
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 1 1,56 1xbet 128:125 ✅✅
Krótko i na temat. Denver w dramatycznym swoim ostatnim spotkaniu ograło OKC i dostało bardzo porzadnego kopa w boju o wyznaczone przez siebie cele czyli awans do playoffs 2018. Dzisiejszej nocy kilku ich bezpośrednich rywali gra między sobą, więc nadarza się niepowtarzalna szansa na podgonienie czołówki do zaledwie rożnicy 1 wygranej. Co tu dużo mówić, wiadomo ze Denver u siebie jest fenomenalne i trojkami może zjeść każdego. Bucks im leży, wygrali ostatnich 7 spotkań z rzędu z nimi u siebie (od 2010 roku z Kozłami w Pepsi Center nie przegrali) a w tym sezonie na ich terenie nawrzucali im 134 punkty. Zawodnicy, trenerzy i kibice wiedzą o co idzie gra i zrobią wszystko aby ten mecz ich ekipa wygrała. Jestem pewien, że końcowy rezultat będzie na korzyść Denver dlatego polecam wam powierzyć swoje pieniądze w ich ręce. Sam na ten zakład przeznaczylem 4k. Powodzenia.
edit:
Polecam każdemu obczaić 2 ostatnie minuty RT :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Miami Heat - Atlanta Hawks
typ: Atlanta Hawks poniżej 97,5 pkt. ⛔ 98 pkt.
kurs: 1.94 (unibet)
Do Miami zawita mocno osłabiona Atlanta, która zapewne będzie chciała utrzymać swoją pozycję na dnie ligi. Jastrzebię powinny mieć spore problemy ze zdobywaniem punktów, Heat w końcu należą do ekip, które potrafią dobrze grać po bronionej stronie parkietu, a w obliczu tego, że poza grą będą D.Schroder, K.Bazemore, J.Morris a niepewny jest występ także A.Clevelanda oraz M.Delaneya to Heat będą mieć ułatwione zadanie. Dodatkowo warto dodać, że Jastrzębie na wyjazdach radzą sobie fatalnie, na 38 wyjazdów wygrali zaledwie 6. W ostatnich 7 bezpośrednich starciach obu ekip na hali w Miami, Jastrzębie zdobywali kolejno: 93, 98,87, 93, 93, 90 i 93 pkt. Uważam, że dzisiaj jest spora szansa na to aby po raz kolejny chłopaki z Atlanty nie zdobyli zbyt wielu punktów.
Milwaukee Bucks - Boston Celtics
typ: Milwaukee Bucks poniżej 104,5 pkt. ⛔ 106 pkt.
kurs: 1.83 (unibet)
Boston bez swoich liderów był już nie raz skazywany na porażkę a oni zadziwili nie jednego sympatyka NBA i wygrali ostatnie 6 spotkań, zauważmy że zatrzymywali rywali kolejno na: 99, 100, 93, 94, 94 i ostatnio 99 punktów a nie grali z byle kim bo byli to mocni przeciwnicy, m.in. Oklahoma, Portland czy też Toronto. W obecnym sezonie obie ekipy mierzyły się ze sobą dwa razy i w obu przypadkach Kozły miały problem ze zdobyciem większej ilości punktów. Na początku sezonu na własnym parkiecie zdobyli zaledwie 89 pkt. natomiast w grudniu na parkiecie w Bostonie zdobyli 100 oczek. To prawda, że gospodarze mają wiele argumentów w ofensywie, ale Boston posiada najlepszą defensywę w lidzę i są w stanie zatrzymać Giannisa i spółkę. Boston na wyjazdach może się pochwalić bilansem 28-10 (obok Houston i GSW jest to najlepszy bilans na obcych parkietach), mają szansę dogonić Toronto i jeśli chcą to zrobić to dzisiaj będą walczyć i przede wszystkim nie odpuszczać w obronie.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Denver Nuggets - Indiana Pacers 1 1,64 1xbet 107-104 ✅✅
Ponownie postanowiłem zaufać Denver, które dzisiaj rozegra kolejne spotkanie o życie, tym razem z nadspodziewanie dobrze prezentującą się w tym sezonie drużyną z Indiany. Takie wygrane jak z OKC czy Bucks po prostu muszą dawać mega pozytywną energię i wiarę we własne możliwośći. Bardzo możliwe, że dzisiaj wróci Wilson Chandler co byłoby sporym wzmocnieniem aczkolwiek i bez niego szansę są duże. Wygrana pozwoli doskoczyć do Pelicans a także zliżyć się do Wilków z którymi Bryłki zagrają jeszcze dwukrotnie.Ponownie trafiają na ekipę z która lubią i potrafią grać ale tym razem jest gwarancja, że żaden z rezerwowych nie nawrzuca 35 punktów jak to zrobił Jabari Parker, ponieważ przyjezdni takimi graczami nie dysponują. Na ostatnie 20 meczów Denver było lepsze w aż 14 z nich, a u siebie nie przegrali z Pacers od ponad 10 lat. To tylko statystyki, ale w tym przypadku myślę, że mowią dużo. Dokładnie pamiętam pierwszy mecz rozgrywany pomiędzy tymi ekipami, gdzie Denver przez niemal całe 48 minut dyktowało swoje warunki, jednak w końcówce przyszło rozprężenie i ostatecznie przegrali po dogrywce, do tego Oladipo miał dzień konia w którym ustrzelił 47 oczek.
Dzisiaj pełna koncentracja i walka o swoje ! Powodzenia.
edit:
Brawo Denver, pełna kontrola i łatwa $$$$.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dajcie spokój z tym Denver, po takim kursie na pewno bym tego nie zagrał. Indiana ostatnio odprawiła z kwitkiem Clippers, którzy też walczyli o życie odrabiając 17 punktową stratę! Nie no wiem, że Denver ma szanse to wygrać, ale naprawdę to nie jest ekipa na którą się stawia, nawet jeżeli ostatnio wygrali 2 razy ważne mecze po dogrywkach. Grali z przeciętnie spisującą się OKC i z Bucks którzy na własne życzenie przegrali mecz. Dodatkowo Indiana 5 zwycięstw z rzędu i zdecydowanie są w gazie i mają pełny skład. W Denver wypada znowu Harris i raczej Chandler dlatego trochę nie rozumiem tego kursu. Pewnie dlatego, że Denver niby mocne u siebie.
Ze swojej strony tak:

OKC vs GSW
Typ: WestBeast (Westbrook) over 10,5 zbiórki ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,85 (Unibet)

Typ głównie zainspirowany tym, że Russel musi w tych 4 meczach zrobić średnio po 14 zbiórek żeby mieć na koniec sezonu średnie osiągnięcia na poziomie tripoule double czy jakoś tak to się piszę ; D tutaj sobie nie żartuje i ten gość na pewno o tym wie, bo ma parcie na takie tam historyczne statystyki, kij tam z drużyna Adams piłki nie zbieraj bo nadchodzi Russel! : D moim zdaniem w takim meczu dzik będzie wszędzie i swoje zrobi, a wiadomo motywować go nie trzeba na Duranta i spółkę ; ) do tego bym dorzucił Durant over 29,5 pkt kurs 1,85 bo tam nie będą grali McCaw, Livingston, Iguadala, Looney, Casspi, Curry!

Denver vs Indiana
Typ: Over 212,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,91 (Unibet)

Powiem tylko, że Denver na 10 ostatnich meczów tylko 2 razy nie osiągnęło takiej linijki, a u siebie taka linijka ostatnio nie była przekroczona 14 kolejek temu a dokładnie 28 stycznia w meczu z Dallas! Wiem, że Indiana dobrze broni, ale come on przyjeżdżały tutaj ekipy jak San Antonio i Denver ma naprawdę taką siłę, że swoje też wrzucą, a to że nie bronią to wiadomo nie od dziś. Ja się kieruję taką oczywistą statystyką i faktem, że obie drużyny walczą dalej, jedna o awans do PO, druga o lepsze rozstawienie przed PO. Powodzenia!
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Chicago Bulls - Charlotte Hornets
Koszykówka / NBA
Jutro 02:00
Handicap – Łącznie z dogrywką
Chicago Bulls 9.5, kurs 1,46
Lider Szerszeni myślami chyba już na wakacjach. Ostatnie mecze w jego wykonaniu nie powalają, jak i całej drużyny. Gospodarze za to 2 kolejne wygrane, w tym ostatnie pewne z Wizards. HC dość wysoki, myślę że to Bullsi mają większe parcie na wygrane teraz.
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets, Robert Covington over 15.5 pkt @1.95 Unibet ⛔
Myślę, że dzisiaj Covington powinien spokojnie zrobić swoje linie, Sixers dalej będą grać bez Sarica i Embiida więc Ilyasova znowu w roli startera i nie będzie odbierał minut z ławki Covingtonowi w dodatku Nets kompletnie nie mają obrony, oni nawet nie próbują skupiać się na difensie tylko grają taki typowy run and ball, Philla z takimi zespołami nie ma żadnego problemu bo genialnie potrafią przyspieszyć grę a przeciwko takiemu rywalowi Ben, T.J czy nawet Fultz jak coś pogra nie będą mieć żadnych problemów z dostarczaniem piłek do kolegów, kwestia skuteczności Covingtona ale myślę, że dzisiaj ze 3 trójki wsadzi, a resztą powinna się dozbierać bo on akurat oddaje sporo rzutów przy braku Sarica rzuca dużo więcej np od Redicka na którego też można by dzisiaj pograć ale zaatakuje to chyba z innej strony i wezmę jeszcze trójki J.J&#39;a.
Denver Nuggets - Indiana Pacers, Pacers ML @2.45 1xbet ⛔
Jak dla mnie to warto dzisiaj pograć na Indianę bo całkiem niezły kurs, a Denver to nie jest ekipa, której można zaufać po 1.6, oni potrafią przez 10 minut rzucać w okolicach 10% więc dla mnie granie ich mimo tego, że mają mecz na swoim parkiecie mija się z celem przy tych kursach i solidnym rywalu. Dodatkowo wypada im Harris więc sporo tracą w pierwszej linii, a nie wiadomo jeszcze co z Chandlerem, bez niego będzie spora strata w obronie, a dodatkowo nie będzie miał kto dołożyć trójek na dobrym % bo ławka Nuggets bez szału i na pewno dużo więcej jakości wśród zmienników po stronie Indiany. Pacers ostatnio w dobrej formie mogą jeszcze wygrać swoją dywizje i mieć lepsze rozstawienie w PO więc będą tutaj raczej grać na 100%, a porównując obie s5 na dzisiaj to rysuję się przewaga gości dlatego warto ich pograć nawet z jakimś HC dla większego bezpieczeństwa. Denver nie dość, że gra bardzo ofensywnie to na własnej hali grają już mega szybki i ofensywny basket i jeśli nie utrzymają dzisiaj dobrej skuteczności to Indiana ich lekko zje bo w obronie są lepsi od Nuggets.
Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs, Spurs ML @1.83 Unibet ⛔ Ale wtopy ...
Warto pograć dzisiaj w stronę dziadków, LAC po pierwsze nie radzą sobie dobrze z drużynami, które grają bardzo betonowy def nie potrafią zmienić tempa i narzuć swojej gry przez jakiś dłuższy czas i jak pojawiają się problemy pod koszem rywala to często kończy się to jakimś runem w kilka minut. Dzisiaj jeszcze spore braki na pierwszej pozycji bez Beverleygo i Teodosica, SAS ostatnio odbili się od dołka i jakoś doczłapali do PO grają trochę lepiej, a LAC po tych wtopach z Pacers i PTB już tylko matematyczne szanse na PO, gdyby wygrali tamte mecze to pewnie dziś poszedłbym w ich stronę ale w obecnej sytuacji nie widzę żadnych plusów po ich stronie, przy grze SAS mogą popełniać spore błędów i nie radzić sobie zbyt dobrze pod koszem co już zdarzało im się w tym sezonie z dziadkami.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Boston Celtics +7.5, kurs 1,56
Handicap – Łącznie z dogrywką
Milwaukee Bucks - Boston Celtics
dorzucam jeszcze Boston z hc, chłopaki są w gazie niesamowitym, a motywację na nr 1 przed play-off dodatkowo ich powinna ponieść. Boston to idealny team pod doga, ostatnio na rozkładzie Utah czy Portland na wyjeździe. Ogólnie życzę Celtom finału w tym sezonie, bo mają niesamowicie równy skład, gdzie każdy zna swoją rolę doskonale.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Orlando vs Dallas
Typ: Under 192,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,55 (Unibet)

Nie zrażam się pomimo tego, że over nie wszedł w meczu Denver ; ) Dzisiaj biorę na tapetę mecz dwóch tankowców, którym zostały ostatnie spotkania do dogrania w tym sezonie. Przede wszystkim to co mnie skłania do zagrania tak niskiej linijki to są dwie rzeczy. Pierwsza to kontuzje. Druga to mecz tych drużyn dzień po dniu. Po pierwsze to Dallas nie wiem jaki cudem, ale biorąc pod uwagę mecz wygrany dzisiejszej nocy a ten co ma nadejść kolejnej wystawi praktycznie całą inną pierwszą piątkę...Niby kontuzjowanie są Nowitzki, Smith Jr, Powell, Barnes i niepewny występ Barei, czyli cała podstawa z meczu z Portland, które co dziwne wygrali. W Orlando też nie grają już od jakiegoś czasu Fournier, Simmons, Isaac, Ross. Do tego Orlando grało też tej nocy z NYK u siebie i wygrali 97:73, więc będą chcieli pewnie już tak się nie szarpać i moga dać odpocząć nagle komuś z podstawy. Obie drużyny nie myślą o wygrywaniu, a skład jaki zagra w tym meczu to totalne rezerwy mogą być, szczególnie w Dallas. Są dzień po dniu i to jest końcówka sezonu, zostało 4 czy tam 5 meczów i ten nie ma żadnego znaczenia. Ostatnie 3 mecze Orlando to wyniki poniżej tej linijki. Odpowiednio 97:73 z NYK, 88:94 z Atlantą czy 82:90 z Chicago. Dallas gra w miarę okej w defensywie, a w meczu z Porland już się rozstrzelali, więc im wystarczy bo wygrali 115:109. Wcześniej notowali 98:87 z Clevland, 92:93 z Minnesotą czy 103:93 przeciwko Lakers. Ja idę w mocniejszy under i trochę zaryzykuje. Powodzenia!
Detroit vs Philly
Typ: Philly -3,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,04 (Unibet)

No cóż czujaś seria zostanie przerwana i ja stawiam, że Philly będzie kontynuowało swoją zwycięzką passę. Jak dla mnie, pomimo tego że 76 sa dzień po dniu, to idą takim torem, że do końca mają szansę wszystko wygrać. Grają niesamowicie i będą cisnęli do 50 zwycięstw w sezonie. W Detroit trochę się pozmieniało i coś tam zaczęli grać, nawet mają 5 zwycięstw z rzędu, ale ich zwycięstwa dalej mnie nie przekonują bo nie mają szans na PO. Do tego oprócz Griffina, który na pewno nie wystąpi to questionable jest Drummond, który jest chory. Nawet jak zagra może nie miec tyle energii. Philly osłabione bez Sarica i Embiida, ale z dużą energią i w meczu z Brooklynem zrobili sobie taki spacerek, że większość z podstawy nie grała długo. Trzymam kciuki za chłopaków i niech przegonią to cholerne Clevland!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Boston Celtics (pojedynek Lowry vs Tatum - kto więcej pkt w meczu AH )
Typ: JAYSON TATUM wygra
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o 2 czasu polskiego w Air Canada Centre dojdzie do konfrontacji dwóch liderujących ekip w konferencji wschodniej. Obie ekipy mają już pewny awans do fazy PO ale dziś przyglądnę się 2 świetnym zawodnikom .
Kyle Lowry 183 cm 93 kg wagi. Dziś w matchupie przeciwko dobremu obrońcy Jaylenowi Brownowi . Młodziak jest cieższy o 9 kg i wyższym (201cm ) a to też ma znaczenie.
Lowry jest po kontuzji, gra na PG i średnio oddaje te 13 rzutów. Problem jest w ostatnich tyg ze skutecznością. Umiejętności ogromne i uważam, że rdza zejdzie ale na fazę PO. Trener na pewno nie będzie swojego 32 latka i lidera eksploatował aby cos udowadniać Celtom jeszcze w takim rosterze. Ostatnie 4 spotkania to skuteczność z gry 4-10 i 11 pkt z Los Angeles Clippers, 4-10 z gry i tez 11 pkt z Denver, 11 pkt również i 4-13 z gry w Ogródku z Bostonem i 2 - 11 z gry w prestiżowym meczu z Cavs i tylko 5 pkt. Lider Raptors średnio w tym sezonie rzuca 16.4 ppg na 40 % skuteczności zza łuku.
Tatum - wybrałem tego zawodnika z kilku powodów.
1. osłabienia w Bostonie - brak Hayward, Theis, Irving, Smart i czekamy na info o Rozierze i Larkinie. Robi się wąską przy tylu osłabieniach. Te rzuty będą przejmowane na Morrisa, Browna i własnie Tatuma.
Jayson jak na rookie jest szalenie dojrzałym już zawodnikiem. W RSie średnio rzuca 13.9 ppg ale ostatnie 10 spotkań to już 18.1 ppg.Do tego ten zawodnik ma naprawdę szalenie duży potencjał rzutowy. Ostatnie 5 spotkań to cyferki na poziomie 20,24,16,23,12 pkt w 5 ostatnich spotkaniach. Ten zawodnik to także ogromny talent przy rzutach zza łuku. Średnia jak na 1 rok 0.432 % robi wrażenie.
Tatum już nie raz pokazał jak potrafi brać na swoje barki cieżar gry. Dziś w tym matchupie kurs na niego powinien opiewać na 1.40 patrząc na formę Lowriego i wąską kadrę Celtów. Lubię tego młodziaka i cieżko go upilnować nawet sporo bardziej doświadczonym graczom. Ten niski skrzydłowy dziś także w swoje 33-34 min na parkiecie powinien rzucić te 20 pkt w tym spotkaniu.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Indiana Pacers - Golden State Warriors 1 2,18 1xbet 126:106 ✅✅
Postanowiłem się dzisiaj pochylić nad spotkaniem w Indianapolis, gdzie jedna z rewelacji tego sezonu Pacers zmierzą się z GSW. Pacers wciąż walczą o rozstawienie w fazie playoffs i przewagę własnego parkietu. Jeżeli dzisiaj nie zdołają wygrać definitywnie stracą szansę na wyższą pozycję niż 5. U siebie ostro wymiatają, z ostatnich 17 meczów aż 13 kończyli jako wygrani. Warriors mają swoje problemy i już nie grają o nic, nie sądzę aby się tutaj zbytnio spinali i forsowali. Zagrają a co będzie to będzie, nie ma to już żadnego wpływu na ich sytuację. Dodatkowo w Indianie grać bardzo nie lubią o czym świadczy h2h, na ostatnie 19 spotkań zdołali wygrać tutaj zaledwie 6 razy. Prowadź Dipo !
edit:
pięknie Indy, liczymy pieniążki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Indiana Pacers - Golden State Warriors 2 1.74 bet365
W przeciwieństwie do kolegi xamona, dzisiaj typuje zwycięstwo gości.
Jak dla mnie Indiana jest już teraz rozstawiona z numer 5 bo:
- Indiana dzisiaj gra z Warriors a jutro gra na wyjeździe z Raptors (którzy walczą o 1dynkę w dodatku Toronta ma tylko dwa mecze w domu z Indiana i Orlando jak wygrają są jednynką)
Czyli w dwa dni (w tym wyjazd) grają z topowymi drużynami i nie wierzę w to że oba mecze wygrają.
Następnie konkurent Pacers czyli Philadelfia gra u siebie z Dallas potem na wyjeździe z Atlantą czyli dla mnie W,W
Cleveland, kolejny rywal do rozstawienia gra dzisiaj z Wizzards gdzie uważam że będzie Win C&#39;s potem z 76 (wygrany dystansuje się od Indiany) następnie 2 mecze z NYK czyli kolejne W,W .
Indiana będzie w PO i wydaje mi się, że już sie pogodzili z 5 miejscem . Tutaj raczej już nie będzie presji pod kątem wygranych i kręcenia wyniku. Zawodnicy też muszą złapać drugi oddech na PO.
Golden State - szpital ale jest Durant i Thompson , od czasu ich powrotu W,W,W . Co prawda drużyna boryka się z problemami ale po to są te mecze aby to ułożyć. Aby na nowo poskładać drużyne i tchnąć w nią nowego ducha.
Dawno nie widziałem takiego kursu na GSW także nie długo się przekonamy kto miał rację ????
Pozdrawiam
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Denver vs Minnesota
Typ: Minnesota ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,7 (Unibet)

Dobra ja tutaj zaryzykuję i idę w stronę gości. Trochę na przekór sobie, bo wiem że radzą sobie kiepsko ostatnio, ale to jest jeden z tych meczów, który po prostu muszą wygrać i wykazać wolę walki. Ostatnio u siebie dostali z Utah i ten oklep powinien ich mocno zmobilizować. Jadą na gorący teren do Denver, a dzieli ich tylko 1 zwycięstwo różnice. Denver ma bilans 43:35 i zajmują 9 miejsce, a Minnesota z bilansem 44:34 jest 7. Denver ostatnio dobra passa i wszystko wygrywają, a w dodatku mecz mają u siebie gdzie ich bilans wynosi 29:10. Dlaczego ide w stronę gości? Też dlatego, że przeczytałem wypowiedź ich lidera, który leczy kontuzje i moim zdaniem wróci na to spotkanie, podobnie jak rozgrywający Teague, są questionable. Butler mówił, że nie podobało mu się to jak drużyna reaguje na boisku i to, że nie podejmują walki. Znając ich trenera i całą otoczkę oraz fakt, że uciekają PO na które nie awansowali od 14 lat, goście zrobią wszystko żeby to spotkanie wygrać. Ten sezon jest mocno w kratkę i grają bardzo chaotycznie, ale ja liczę na ich przełamanie i odrodzenie, gdy lider pojawi sie na parkiecie wszyscy się dodatkowo zmobilizują. Denver ma bardzo młody i niedoświadczony skład i może być trudno udźwignąć ten ciężar. Zostały 4 mecze, dla Minnesoty 3 i teraz decyduje się ich być albo nie być! Powodzenia!
ps Poza tym over w tym meczu mile widziany!
Utah vs Clippers
Typ: Clippers +7,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,89 (Unibet)

Jedna z ostatnich szans dla LAC na powalczenie jeszcze i włączenie się do walki o Play Off. Wypada Gallinari i Teodosic, Utah jest piekielnie mocne i im kibicuję, ale nie można powiedzieć, że Clippery bez szans. Generalnie muszą się postawić gospodarzom i moim zdaniem mecz będzie wyrównany. Porażka tutaj zdecydowanie ich przekreśla i właściwie kończy sezon. Mam nadzieję, że będzie ostra walka i dobry pojedynek.
Clevland vs Wizards
Typ: Hood over 14 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,85 (Unibet)

Wypadają Calderon i Hill, szukałem gdzie można punkty na Clarksona znaleźć, ale nigdzie nie ma ; ) idę w Hooda, który znowu powinien wybiec w podstawie. W ostatnich 5 meczach 3 razy przekraczał taką linijkę, jest to zawodnik stricte ofensywny i LBJ powinien go zauważać zaraz obok Love. Jakieś tam trójeczki powinny wpaść i pare sytuacji podkoszowych. Przy ubytkach w podstawie ktoś te punkty musi nadrobić ja idę w Robin Hood znaczy Rodneya.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam dla wszystkich dobry bet na jutro. Ogólnie rozpisywał się nie będę bo mam tylko jeden argument a można nawet powiedzieć, że jeden składający się z siedmiu czynników czyli zawodników, którzy wpadli w drużynie Memphis na jutrzejszy mecz z Kings.
1.Selden
2.Harrison
3.Parsons
4.Gasol
5. Evans
6.Green
7. Martin
Wypadła cała startowa piątka , wczoraj podobnie było w meczu Magic z Dallas i zdążyłem rano Załapać magikow po 1,90 a na jutrzejszą noc gorąco wam polecam bet, który opisałem wyżej.
Memphis - Sacramento
Typ : Sacramento Kings @2,35 Fortuna✅✅✅

A jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to ciekawie wygląda Over Inglesa.
Clippers dużo tracą z obwodu i trójki im spokojnie można rzucać a Ingles jest w tym specjalista i potrafi rzucać Seriami za 3pkt (w 2k też lubię nim pograć ???? ) w ostatnim spotkaniu z drużyną z miasta aniołów rzucił ponad 20pkt a dizisja linijka na niego na Fortunie jest na poziomie 12,5 czyli niewiele,
Można spokojnie próbować to pograć.
Joe Ingles Over 12,5 pkt @1,80 Fortuna⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Warto by napisać odnośnie osłabień Kings. Nie zagra Randolph, Questionable jest Temple i Labissiere. Kurs powyżej 2 warty gry, bo w Miślach nia ma kto za bardzo grać. Wszystko co mniej to odpuszczam. Za Sacto też przemawia tabela. Zostały 3 mecze Suns ma Pelicany GSW i Dallas na rozkładzie na koniec. Suns zrobią wszystko, żeby przegrać wszystko do końca. Miśki więc zabukwone przedostatnie miejsce. Sacto chcąc zotać wyprzedzone przez Mavs musi tu dostać w czopke licząc, że ci wygrają w ostatniej kolejce z Suns, co jest bardzo prawodopodobne. Chyba jednak liczą że Dallas ich wyprzedzi. Nie po to tak pięknie podłożyli się w ostatniej kolejce w Phoenix, żeby teraz to zaprzepaścić wygraną z Grizzlies. Nie ładowałbym dużej stawki w to spotkanie. Jedni nie mają kim grać, drugim wybitnie nie na rękę zwycięstwo.
 
K 0

kamil24

Użytkownik
Cleveland Phila. Mecz o nr 3 na wschodzie i gra z celtami w drugiej rundzie. Kursy w strone Phila 1.66 do 2.45 Cavs. Gdyby gral Embid to moze bym to zrozumial. Zespol traci Co najmniej 40% swej wartosci a trzeba grac Z Kawaleria. Szostki beda ciagnac gracze podobni do Clarksona, Hooda, Greena czyli lawki Cavs. Brak armat typu LBJ czy Love. Mozna pokusic sie o Zwyciestwo Cleveland badz handi w ich strone (+5.5 pkt kurs 1.62)
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Minnesota wygra z dogrywką @ 1,51 fortuna✅
Must win dla Wilków, przegrywają i mogą powoli się żegnać z dalszą grą w tym sezonie. Lakersom ewidentnie nie leży gra Wilków, poza tym Butler wraca do składu, więc w ofensywie powinni pokazać dużo więcej. Los Angeles gra właściwie do końca, nie tankują za bardzo, bo tak czy siak zwolni im się salary po sezonie i będą starać się podpisać kogoś wartościowego. A picków już mieli wystarczająco w ostatnich sezonach. Na własnym parkiecie mają fajny bilans, jednak Wilki powinny tutaj postawić ciężkie warunki. Mają doświadczony skład, dlatego spodziewam się że naprawdę dadzą z siebie wszystko. Trochę niefortunnie przegrali z Nuggets, ale Denver jest całkiem mocne u siebie i nie dziwię, że tak trudno się grało Minnesocie. Kadrowo Timberwolves mają dużo szerszy skład niż Los Angeles, generalnie więcej opcji w ataku, wydaje mi się że wygrana jak najbardziej w zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lakers vs Minnesota
Typ: Minnesota win i over 219,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 3,2 (Unibet)

Z Denver na wyjeździe im nie wyszło, ale było naprawdę blisko i to nie był zły mecz w ich wykonaniu. Zabrakło chłodnej głowy i opanowania. 3 kwarta zadecydowała, bardzo słabo rzutowo w tej części. W Los Angeles na pewno wystąpi lider, Jimmy Butler. Wraca po około miesięcznej pauzie. Zrobiło się naprawdę gorąco bo Wilki są od krok od wypadnięcia z Play Off, a w tym sezonie im się to chyba nie zdarzyło...Lakers są mocni u siebie i zdobywają sporo punktów. Znając postawę Minnesoty dzień po dniu i to że Lakersi będą mocno atakować i sypać sporo trójek nastawiam się na ofensywny mecz, ze sporą ilością punktów. LAL będą grali bezkompromisowo, bo im nie zależy na przegrywaniu i walczą do końca. Trochę są osłabieni brakiem Ingrama, Balla czy Thomasa, ale dalej jest komu trafiać. KCP i Kuzma będą groźni z rzutów z daleka, Randle swoje dorzuci z pomalowanego. W Minnesocie praktycznie wszyscy zdrowi i wszystkie ręce na pokład bo trzeba ratować to miejsce w 8! Bilansem się zrównali z Denver, a mają w perspektywie mecz przeciwko nim w ostatniej kolejce. Takie mecze jak ten to już musowe zwycięstwo i trzeba pokazać w końcu pazur. W tym sezonie grali między sobą 3 razy i za każdym razem pewnie wygrywała Minnesota. Dwa razy u siebie 119:111 i 114:96 oraz na wyjeździe w grudniu 104:121. Wygrywasz albo przepadasz! Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom