>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLB Season 2018

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
MLB Season 2018

Obrońcy tytułu: HOUSTON ASTROS


Sezon 2018 czas zacząć.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Prosiłbym o umieszczaniu miotaczy obu ekip przy podanym meczu, co zdecydowanie ułatwi innym osobom wyrażenie opinii na temat danego spotkania.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Cubs - Marlins? Miotaczem w zespole gości będzie Lester a w zespole gospodarzy Urena.
Od tego sezonu chcę zacząć obserwować baseball i na razie jestem nieco zielony, bazuje głównie na wyniku z lat poprzednich.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
W końcu nadszedł ten dzień i rozpoczynamy sezon MLB.
Mam nadzieje,że dział będzie tętnił życiem tak jak to się dzieje w innych działach US Sports.
Zapraszam wszystkich fachowców do podawania swoich przemyśleń,typów.
A póki co takie coś od laika
Texas Rangers (Hamels C.) - Houston Astros(Verlander J.)
Typ: 2 Kurs: 1.63 ✅
Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.92 ✅
1xbet
Na początek bez szaleństw spotkanie obrońców tytułu.Póki co na podstawie spotkań przedsezonowych.
Texas strasznie marnie.Nie wiem czy to zasłona dymna ale ciężko przychodziły im zwycięstwa.Houston zgoła odmiennie.Doliczyłem sie chyba dwukrotnie więcej zwycięstw od rywali.W dodatku w starciach miedzy sobą też raczej górą częściej bywali Astros stąd próbuje na początek pograć w ten sposób.A jak będzie to się okaże późnym wieczorem.
Wynik: 1:4
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Phillies at Braves
Under 9 @ 1.71 by 5dimes ⛔ 13
Wszystkie znaki wskazują na underowe spotkanie na otwarcie sezonu w Atlancie. Obie drużyny na etapie przebudowy więc bez wielkich nazwisk. W spring training było widać ogromne problemy ofensywne tych ekip. Braves zakończyli przygotowania na 3 miejscu od końca w całej MLB pod względem zdobytych runs. Phillies
nie byli wiele lepsi, bo uplasowali się tylko 2 pozycje wyżej. Z resztą w większości istotnych statystyk ofensywnych Atlanta zajęła miejsce w TOP 5 najgorszych ekip, a Philadelphia w TOP 10 najgorszych.
Jak już jesteśmy przy spring training warto wspomnieć, że starter gospodarzy - Julio Teheran zaliczył kapitalne preseason, notując ERA 1.40 / WHIP 0.97 w 6 startach (tylko 4 ER w 25.2 IP). Aż tak zawrotnych statystyk nie zaliczył jego vis-a-vis Nola. To nie znaczy, że grał źle, bo ERA 3.50 / WHIP 1.06 w 5 meczach to bardzo przyzwoite liczby.

No i może najważniejsze na koniec - pogoda w Atlancie nie rozpieszcza. Przewidywana jest burza zaraz po zakończeniu meczu, ale jak to w takich przypadkach można liczyć na mocne podmuchy wiatru. Aktualnie wieje w kierunku infield w porywach do 25 MPH, co jest sporym handicapem dla narzucających.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Red Sox @ Rays
Under 25 runs, hits &amp; errors @ 1.85 by Betsson ✅ 12
Wczorajszy wynik wygląda overowo (6-4 dla Rays) ale nic bardziej mylnego - mecz układał się wybitnie w under, jednak w ósmym inningu bullpen Skarpet dał aż 4 walks, co zaowocowało później 6 runs dla gospodarzy.
Dzisiaj mam nadzieję, że takie anomalie już się nie trafią.
Bardzo ciekawy match-up na górce. Tampa wystawia jednego ze swoich najlepszych prospectów Snella, który już w ubiegłym sezonie potrafił dominować rywali w meczach domowych, notując ERA 3.32 przy niskim WHIP 1.09
Można ufać, że jest dobrze przygotowany do sezonu, bo w spring training również radził sobie dobrze, zaliczając bardzo zbliżone statystyki. Na uwagę zasługuje świetne 27 strike outs w 17.1 IP.
Jeszcze lepsze preseason zaliczył weteran Price. ERA 2.25, zaledwie 3 ER w 12 IP i co najważniejsze - fantastyczne 5 hits, dzięki czemu WHIP wyżyłowany do ledwie 0.75
No i to co mnie jako pierwsze przyciągnęło do tego betu - historia Davida przeciwko obecnym zawodnikom Rays - 92 plate appearance, w których pozwolił im tylko na 10 hits (.116 AVG), w tym 1 double, 1 triple i ani jednego HR, co w sumie daje ultra niski współczynnik &quot;on base plus slugging&quot; .307

Carlos Gomez under 0.5 hits @ 2.625 by 1xbet ✅ 0/4
W nawiązaniu do historii Price vs Rays - Carlos w karierze przeciwko Davidowi bez hita - 0/14 z 1 walk i aż 6 Ks. Value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Brewers @ Padres
Under 26.5 runs, hits, errors @ 1.79 by Betsafe ⛔ 30
Jhoulys Chacin, dzisiejszy starter gości spędził cały ubiegły sezon w drużynie z San Diego. Nie jestem jego wielkim fanem, ale fakty mówią same za siebie - na jednym z najbardziej underowych ballparków w lidze wyglądał jak all star - ERA 1.79 / WHIP 0.98 w 16 startach at home w 2017 roku robią wrażenie. Warto dodać, że aż 5-krotnie schodził z górki z zerem po stronie oddanych ER, a przez cały ten rok w meczach domowych nie zdarzyło mu się słabe spotkanie, ani razu nie oddał więcej niż 3 ER w jednym meczu.
Tegoroczny preseason bardzo udany (ERA poniżej 2.00) i powinien być mocnym punktem Brewers w dzisiejszym meczu.
W Padres mamy mocno wyczekiwany debiut jednego z najciekawszych młodych pitcherów, którzy pojawią się w tym sezonie w lidze. Joey Lucchesi został wybrany w drafcie 2016 roku i po zaledwie 2 latach spędzonych w minors (ERA 1.99, WHIP 0.93, świetne K/9, bardzo niska ilość home runs) dostaje szanse debiutu w najlepszej lidze świata. Miał oczywiście już okazję zapoznać się w wersji light z MLB w preseason, gdzie ładnie zdominował batting rywali na ERA 1.54 / WHIP 0.86 w prawie 12 inningach bez oddanego home runa.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Wracamy do MLB
NY Mets (Matz S.)- St.Louis Cardinals (Weaver L)
Typ: 2 Kurs: 1.83 ✅
1xbet
Jedźmy z tym koksem.
Póki co 2:0 dla Metsów.Więc typowo jedziemy na przełamanie.
W meczach przedsezonowych z 4 spotkań 3 padły łupem St.Louis więc dlaczego mieliby tu ponieść 3 porażki.
Tym bardziej widze szanse powodzenia typu.Mecz o 19 tak więc jak najbardziej do śledzenia.
Jak będzie zobaczymy wieczorem.
Wynik: 1:5
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Spróbuje jeszcze czegoś takiego na dziś
Oakland Athletics(Gossett D.) - LA Angels(Ohtani S.)
Typ: 1 Kurs: 2.06 ⛔
1xbet
W sumie mógłbym skopiować dokładnie to samo co napisałem do meczu wyżej..Póki co 1:2 dla &quot;aniołów&quot; więc trzeba walczyć,aby wyjść obronną ręką dziś.
W sumie patrząc na mecze przedsezonowe górą za każdym razem byli dzisiejsi gospodarze,a więc tym bardziej jestem skłonny im zaufać.
Mecz już za pół godziny tak więc nie pozostaje nic innego jak grać
Wynik: 4:7
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Royals @ Tigers
Under 1.5 HR @ 3.50 by 1xbet ✅
Bez home runa
@ 6.50 by 1xbet ✅
Pogoda jak późną jesienią w Detroit. Wieje, pochmurno, deszczowo i co najważniejsze - zaledwie 3 stopnie Celsjusza na termometrach. I to właśnie temperatura, tuż po wietrze jest czynnikiem pogodowym mającym największy wpływ na to jak daleko lata piłka. Udowodniono, że te same uderzenia, które w gorącym sierpniu będą home runami, na początku sezonu, gdy temperatura w wielu miejscach jest bliska zeru nie dolecą do muru. Wystarczy zapoznać się ze zdaniem &quot;amerykańskich naukowców&quot; w tej sprawie.
“For a long fly ball, a ball hit with a sort of home run trajectory, that’s a ball that’s hit at about 100 mph off the bat, maybe at a 30-degree elevation angle,” said Alan Nathan, professor emeritus of physics at the University of Illinois. “The numbers that I have found just by looking at the data, are that a 10 degree Fahrenheit change in temperature will change the distance by something like 2.5 feet.”
Podobne warunki panowały w pierwszej serii domowej Tigers w nowym sezonie. W trzech meczach z Pirates łącznie udało się gospodarzom odbić tylko jednego home runa, a w 2 z 3 meczów padał under na takiej linii.
Oglądałem cały wczorajszy mecz między tymi drużynami i nie było nawet blisko tego, żeby wpadł chociaż jeden home run. Łącznie więc mamy w Detroit 4 mecze w tym sezonie i w 3 z nich padał under 1.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dodgers @ D-Backs
Home team bez home runa @ 5.00 by 1xbet ⛔
Ryzykowny bet, ale niewątpliwe value. Arizona ma swój overowy ballpark w Phoenix, ale home runów nie uderzają zbyt wiele. Pod względem home runs per game at home w ubiegłym sezonie zajęli dopiero 17 miejsce w lidze. W tym roku powinno być jeszcze gorzej, ponieważ ich trzeci najlepszy power hitter Martinez jest już w Bostonie i tak naprawdę zostało im tylko dwóch ludzi, którzy mogą odbić więcej niż 25-30 HR w sezonie. Jednym z nich jest oczywiście ich gwiazdor - Goldschmidt (36 HR w 2017). Drugi to Jake Lamb, który jednak dzisiaj powinien być mniej groźny, bo aż 25 z jego 30 HR w 2017 roku było przeciwko praworęcznym pitcherom, a jak wiadomo Kershaw jest nazywany &quot;lewą ręką Boga&quot;. Inna sprawa, że właśnie pojawił się line-up i Lamb zaczyna na ławce.
Już w pierwszej serii domowej z Rockies było widać braki mocny w odbijaniu, bo w 4 meczach łącznie udało się im zaledwie 2 razy posłać piłkę w trybuny (Ahmet i Owings).
Kershaw w swojej karierze 12 meczów na Chase Field, w których łącznie oddał 5 home runs. Biorąc pod uwagę obecny skład D-back tylko Goldschmidt kiedykolwiek miał przyjemność uderzyć HR przeciwko Claytonowi (dwukrotnie).
Oczywiście zakład może nie wejść bardzo szybko, albo nawet w ostatnim at bat, bo to tylko jedno uderzenie, ale przy takim kursie warto. Szkoda, że nikt nie dał under 1.5 na samych Backs bo to byłby super zakład.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No to lecim z tematem
New York Yankees(Gray S.) - Baltimore Orioles(Tillman C.)
Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.85 ✅
1xbet
Lecimy na &quot; Jankesów&quot;. Niesłychana sprawa by zaliczyć 3 wpadki na własnych śmieciach.Dziś trzeba spiąć pośladki i pokazać siłe zwłaszcza,że byli w stanie pyknąć Tampe dwukrotnie u siebie.
Go Yankees to hcp są w stanie na spokojnie osiągnąć i właśnie dziś na to licze.
Trzeba trochę podreperować stan serii.Wśród gości narzuca Tillman który nie rozpoczął sezonu wybitnie.
Z drugiej strony Gray rozpoczyna poraz pierwszy.Zobaczymy co się wydarzy.
Ja wchodze w gospodarzy
Wynik: 8:3
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Trevor Bauer under 6.5 ks @ 1.89 by 1xbet ⛔ 7
Od lat Royals słyną z bardzo małej ilości strike outów oddawanych pitcherom rywali. W tym roku poszli w mocną przebudowę, oddali przed sezonem kilku najlepszych zawodników, ale nie zmieniło to ich natury. Wręcz przeciwnie - w pierwszych 5 meczach sezonu 2018 przechodzą samych siebie - 23 Ks, co daje nieprawdopodobną średnią 4.6 na mecz. W ogóle odbijają wszystko - aż 78% ich at bats kończy się posłaniem piłki do gry.
Wczoraj udało im się zastopować jeszcze lepszego specjalistę od Ks niż Bauer. Carasco zanotował tylko 4 strike outy w 6 inningów.
I na koniec ciekawostka - Bauer w swojej całej karierze 10 razy grał przeciwko Kansas. Na dzisiejszej linii zrobił... 9 underów.
---
Siódmy strike out w ostatnim narzucie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mets @ Marlins
Home team bez HR @ 4.00 by 1xbet ✅
Połowę HR Miami w 2017 roku odbili Stanton (59) i Ozuna (37). Jak wiadomo obu już nie ma na Florydzie i od razu widać jak wielki problem w tym roku będą mieli Marlins z brakiem mocy. Tylko 3 razy odbili home runa w pierwszych 9 meczach nowego sezonu.
I tak w mojej ocenie, ktokolwiek nie narzucałby w drużynie ich rywali to każdy kurs ponad 3.00 na to, że nie uderzą HR to value, szczególnie na ich pitcher-friendly ballparku.
Dzisiaj jest to value wręcz do kwadratu, bo trafia się &quot;Thor&quot; Syndergaard, który co jak co, ale piłkę nisko trzymać potrafi. Dość powiedzieć, że gdy nie weźmiemy pod uwagę jego debiutanckiego sezonu, gdy wchodził dopiero do wielkiego grania, to w 40 meczach od tego czasu oddał łącznie tylko 13 HR. Z tych 40 spotkań pięć rozegrał przeciwko ekipie z Florydy i w 4 z nich Marlins nie zdobywali home runa (licząc cały mecz, nie tylko inningi, w których narzucał Thor). Z dzisiejszego składu Miami nikt nigdy HR przeciwko Syndergaardowi nie odbił i jest spora szansa, że nie odbije, a na pewno znacznie większa niż sugerują to kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Yankees @ Red Sox
Away team no HR @ 4.50 by 1xbet
Fenway jest specyficznym ballparkiem, uznawanym za jeden z bardziej &quot;batters friendly&quot;. Nie ma co się dziwić, bo jest stosunkowo &quot;krótki&quot;. Dodatkowo słynny Green Monster czyli wysoki mur na lewym outfield uławia zdobywanie doubles. Ma on jednak też drugą twarz - trzeba naprawdę bardzo mocnego i wysokiego fly balla żeby uderzyć nad nim home runa. Przekonał się o tym m.in. rewelacyjny power hitter Judge, który w ubiegłym sezonie w 9 meczach w Bostonie tylko raz odbił HR, co jak na jego możliwości jest słabym wynikiem.
Dzisiaj uważam, że Yankees mogą nie uderzyć ani jednego HR. Ich najlepsi power hitterzy (Judge i Stanton) są praworęczni, a więc naturalnym lotem ich uderzeń jest kierunek w Green Monstera. W ogóle z zawodników Yankees, którzy w tym roku odbili home runa tylko Gardner i Gregorius są leworęczni, a dzisiaj cały line-up jest praworęczny, z wyjątkiem właśnie Didiego.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Washington Nationals(Cole A.J.) - Atlanta Braves(McCarthy B.)
Typ: 2 Kurs: 2.10 ✅
1xbet
Próbujemy bo warto.Kilka dni temu na własnym terenie to Atlanta była górą.
Tym razem Waszyngton się sprężył i póki co 2:0 dla nich ale dziś jednak gram na przełamanie.
W ekipie gości McCarthy który póki co ma niezły start.W obu meczach wychodził zwycięsko więc licze i dziś na jego dobry występ zwłaszcza,że jego vis-a-vis ma póki co na swoim koncie porażke.
Jak będzie okaże się wieczorem.Ja licze na Atlante
Wynik: 3:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
z tego co widziałem w lvbet jest fajna promocja. podnieśli kursy i dali masę zakładów na zawodników w niektórych meczach warto sprawdzic
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Cleveland Indians(Bauer T.) - Detroit Tiger(Fulmer M.)
Typ: 2 Kurs: 2.55 ⛔
1xbet
No cóż niech się dzieje.Ryzykuje na gości.
Z tego co widze to mają jakiś kompleks ekipy Indians.W tej serii już trzy porażki ale nie były to wysokie porażki tak więc kto wie może tej nocy staną na wysokości zadania i pokonają rywali.
Co do miotaczy to póki co lepszy bilans ma Fulmer i oby bo tym spotkaniu było jeszcze lepiej.
Kurs fajny i wart ryzyka
Wynik: 9:3
e: nie tym razem.Klątwa trwa
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiaj :
NYM +3,5 (1,7)⛔
Arizona + 2,5 (1.9)⛔
Edycja:
Administracja kazała mi powiedzieć dlaczegoż tak i owak więc już tłumaczę.
NYM - obecnie jedna z najlepszych drużyn,które grają w miarę równo (11 zw/ 2por)... oglądając ich ostatnie mecze (10 ostatnich) 85% ugranych punktów na +3,5 . Grają dzisiaj 3ci mecz przed swoją publicznością (pierwszy 6:5, drugi 1:5). Biorąc pod uwagę ich formę od początku sezonu (11:2) + skład jakim dysponują uważam iż +3,5 punkta nie powinno zaskoczyć oglądających ten mecz.
Arizona: Kolejna drużyna,która ma bombowy start sezonu (11:3) ,na dodatek punktuje dobrze więc przelicznik +2,5 nawet przy przypadkowym Home Runie daje praktycznie pewność. Nie wiem czemu bukamcherzy straszą kursami ... (-2,5 &lt;- 1.7 // +2,5 ,- 1.9). Przeglądając obecną formę strzelecką ostatnich 10 spotkań arizony to 9/10 mieli +2,5 punkta. Grając dzisiaj trzeci mecz vs LAD i ostanie ich punkty w pierwszym meczu (8),a w drugim wczorajszym (9) ..+2,5 wydaje mi się peniakiem. Nie ma co się bać Kershawa u LAD,bo słabo zaczął ten sezon.
Wiadomo to jest sport i analizy mogą czasem iść do kosza..bo jakby wszystko wchodziło to zakłady bukmacherskie by upadły.
..................................................................................
edycja po meczach....
nym 3, arizona 2...... wg statystyk wygrało 15% i 10% ... także my tu sobie możemy gadać a sport po raz kolejny pokazuje,że nic nie ma pewnego.... zbliżone wyniki...ale nie trafione tak czy owak. Co do meczu Arizony... pierwszy mecz dobrze rozegrany przez Kershawa w tym sezonie... no cóż kiedyś to musiało nastąpić... myślę,że głowa do góry i gramy dalej.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Chlopie typy Ci nie weszly, czy byly dobre czy nie to juz nie pora na dyskusje ale przestan pisac te bzdury ze Kershaw ma slaby poczatek sezonu i zagral pierwszy dobry mecz, bo poczatek sezonu ma bardzo dobry i zagral juz 4 dobre mecze.
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Śledzę Kersawa,bo go lubię i porównuję do poprzedniego sezonu. W poprzednim sezonie siał większy popłoch... z Arizoną sugerowałem się tym,że w tym sezonie (mecz 2) nie zagrał aż tak rewelacyjnie,dlatego uważałem ,że +2,5 pkt dla rozstrzelanej Arizony to pewny typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom