>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 1 ( 23-25. 03.2018)

lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Przed nami pierwszy turniej z cyklu European Tour. Zapraszam do dyskusji !
Deckert (-1.5) + VVV + Hendo/ 2.2/ 1xbet. ⛔⛔⛔ Nie mam za duzo czasu. Wiec bedzie krotko. Na pierwsza rudne mysle ze calkiem nie glupie ako. VVV i Hendo mają slabych rywali, w poprzednim sezonie w ET fajnie pogrywali i zachodzili daleko. Co do meczu Tytusa to niestety widze to kiepsko. Ostatnie mecze a Players Chempionship mial slabe, widac ze delikatnie zszedl z forma, a fakt ze w koncu pojawi sie przed kamerami napewno mu nie pomoze. Deckert potrafi grac dobrego darta, nie raz sprawiał niespodzianki. Niestety jak dla mnie druga rudna dla Tutusa jeszcze nie teraz. Pozdrawiam i Powodzenia
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
takie cos na podstawie ostatnich obserwacji, a trochę ogladane tego było, tutaj na clemensa szczególnie warto zwrócić uwagę, dobrze zapowiadający się grajek
✅✅✅
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Whitlock (-1.5) + MvG (-1.5) + Gurney / 2.0/ 1xbet. Krotko i na temat: Nie oglądałem meczu Kanika, po statach widac jednak ze forma caly czas slaba i mial sporo szczescia w tym meczu, dable zdecydowaly. Whitlock nawet grajac slaby mecz spokojnie powinien ogarnac. MvG wiadomo, Manziens nie ta półka, 2-3 legi maks dla niego. Gurney pokazal dobra gre z Mensurem w PL i głównie tym się kieruje, Maulenkamp ostatnio rzadko kiedy wykręca powyżej 90 avg, nie widze dla niego szans.
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
ode mnie dziś:
North +1,5 @1,91 Gerwyn bez formy ✅
Wattimena @2 Norris i jego ostatnie wyniki to nieporozumienie, za to holender wyraźnie pnie się w górę⛔
Clemens +1,5 @1,8 albo win @2,6 jak zagra w miare podobnie co wczoraj (99 średnia) to izi wygra⛔
kurs z WH w etoto podobnie
lvbet po wczorajszych żniwach oczywiście limit i brak oferty na dziś ????
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Na wieczór Wade jakieś handi napewno warto pograć, wrócił stary dobry James, mega forma do tego King jakieś problemy z plecami
 
Do góry Bottom