Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Potwierdzenie wygranej w punkcie - co jeśli go nie odbiorę?

22 marca 2018 17:17
1
kamcio92
kamcio92
Gru 2015 4 4
Mam do Was pytanie - w regulaminach różnych POLSKICH bukmacherów jest zapis, że w razie wysokiej wygranej można odebrać potwierdzenie w najbliższym punkcie w okresie do 12 godzin od ostatniego zakładu. A co zrobić w przypadku, gdy nie będę mógł tego odebrać i przeleję wysoką kwotę np. 150.000 zł na konto? Bank na pewno powiadomi Urząd Skarbowy i jak postępować w takim wypadku? Pokazać wydruk ze swojego konta online i podać numer kuponu? US wtedy odezwie się do bukmachera w celu potwierdzenia wygranej? Mam teraz taką pracę, że nie mam możliwości, żeby latać po mieście, a pracę kończę późno. Będę wdzięczny za odpowiedź, przyda się w przyszłości.
4 kwietnia 2018 12:01
2
dingsaller
dingsaller
Lip 2010 881 1 015 13
w większości firm możesz odebrać kupon w momencie nie tylko rozliczenia zakładu ale i wypłaty wygranej, sts ma jedynie naciąganą interpretację prawną zgodnie, z którą rozliczenie kuponu jest zarazem wypłatą (mowa oczywiście o zakładach online). Ponadto w takim totolotku możesz poprosić o wystawienie zaświadczenia w ciągu 24 godzin (ustawowo jest następny dzień - nie wiem skąd się wzięło 12 godzin), ale to nie znaczy, że musisz je odebrać w tym czasie - będzie na ciebie czekać aż się zgłosisz. Ponownie sts nie idzie na rękę i zakłada, że wystawienie zaświadczenia jest niemożliwe bez złożenia podpisu żądającego więc musisz się zgłosić w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu.
Zaświadczenie to chyba jedyny oficjalny dokument. Pewnie możesz próbować dowodzić źródła zysku na podstawie jakichś wyciągów z konta (zrzutów ekranu xD), ale nie ma to żadnej podstawy prawnej, więc nikt ci tu nie napisze jak zostanie to potraktowane.
1 12
Moderatorzy
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.