Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Regulamin działu VIP

19 marca 2018 16:47
1
sumada90
sumada90
Forum VIP
Maj 2008 4 988 9 521 28
Regulamin działu VIP Typy:
Zaczyna obowiązywać od 1 kwietnia 2018
1. W dziale VIP Typy swój temat mogą prowadzić tylko najlepsi typerzy, którzy zostali wytypowani przez Administrację Forum Bukmacherskie lub zgłosili swój temat i został on zaakceptowany przez Załogę Forum.
2. Warunkiem koniecznym do pozostania w dziale VIP są regularne, comiesięczne statystyki (ilość zagranych kuponów, kupony wygrane/przegrane, zysk, yield) w oddzielnym poście do 7. dnia kolejnego miesiąca. Spóźnienie z przedstawieniem statystyk powoduje brak nagrody w danym miesiącu. Brak statystyk w odpowiednim czasie przez dwa miesiące z rzędu skutkować będzie usunięciem z działu VIP.
3. Tematy, które w danym miesiącu uzyskają dodatni yield (liczymy do drugiego miejsca po przecinku) otrzymają gratyfikację pieniężną. Nagrody będą wypłacane na konto Skrill. Poniżej przedstawiono przedział nagród:
Od 0,01% – do 5% - 50 PLN
Od 5,01% - do 12% - 100 PLN
Od 12,01% - do 20% -150 PLN
Powyżej 20% - 200 PLN

4. Aby otrzymać nagrodę właściciel tematu musi w ciągu miesiąca podać co najmniej 20 kuponów. W przypadku gdy liczba kuponów będzie mniejsza w danym okresie rozliczeniowym właściciel tematu nie będzie brany pod uwagę przy wypłacaniu bonusów.
5. Po przedstawieniu statystyk przez prowadzących tematy zostanie udostępniona jedna, wspólna lista wraz ze statystykami i nagrodami w temacie Podsumowanie Miesiąca.
6. Od każdego użytkownika, którego temat jest w dziale VIP oczekujemy bieżących podliczeń swoich typów z maksymalnym opóźnieniem do 4 dni. Nagminne łamanie tego punktu regulaminu będzie skutkować wydaleniem z działu VIP.
7. Dodatkowym atutem będzie podparcie swoich typów merytoryczną analizą zamieszczoną w dziale tematycznym z umieszczeniem linku do niej w poście z kuponem w temacie VIP.
8. Temat użytkownika, który 2 miesiące pod rząd będzie miał ujemny yield zostanie zgłoszony o usunięcie z działu VIP. O usunięciu zdecyduje załoga forum oraz Administracja. Użytkownik zostanie poinformowany o przeniesieniu tematu przez opiekuna działu.
9. Warunkiem otrzymania nagrody jest spełnienie wszystkich warunków podanych w punktach 2, 3, 4.
10. Temat może być zawieszony przez autora, w przypadku, gdy dyscyplina, z której podaje typy ma przerwę w rozgrywkach. W tym okresie temat nadal będzie w dziale, ale nie przysługują wtedy żadne gratyfikacje. Zawieszenie powinno zostać zgłoszone do administracji.
11. Desperackie "akcje" ratowania statystyk pod koniec miesiąca np. nagły wzrost stawek, dziwne "combo taśmy" nie są przez nas akceptowane. Takie rzeczy będą dyskwalifikować typera i za dany miesiąc nie otrzyma bonusu. Typer powinien trzymać się swojego stawkowania, a każde nienaturalne odchyły są zabronione (np. gdy zawsze użytkownik proponuje kupony ze stawką 1-10j nie może dla poprawy statystyk podać kuponu ze stawką 10 razy większą, czyli 100j). Gramy fair.
12. W przypadku próby oszustwa przy podawaniu statystyk lub podczas podawania kuponów temat zostaje natychmiastowo usunięty z Działu VIP, natomiast jego właściciel zostaje ukarany banem.
13. Wszelkie niejasności związane z regulaminem i innymi sytuacjami wyjaśnia Administracja Forum.
Powodzenia w rywalizacji!

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Stanisław Lem

0 10
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.