>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski - 1/2 - 28-29.03.2018r.

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik - Legia
over 2.5 gola @ 2.05
over 3.5 gola @ 3.53
bah

Czas na pierwsze spotkania półfinałowe Pucharu Polski. W pierwszym spotkaniu idę w stronę bramek. W spotkaniach Górnika dalej pada najwięcej goli, a jest to spowodowane tym, że gospodarze nie potrafią utrzymać dobrego poziomu w obronie.Gdy spojrzymy na ostatnie cztery spotkania to w spotkaniach Górnik padło aż siedemnaście goli. Górnik dalej jest mocny jeśli chodzi o stałe fragmenty gry, ale ma również poważne problemy ze skutecznością. Cieszy fakt, że obudził się Angulo, ale słowo obudził to chyba zbyt dużo. Dziś kolejna szans na przełamanie się i spróbowanie coś ustrzelić. Brosz niestety znowu będzie musiał rotować składem, bowiem do końca sezonu ze składu wypadł Wolsztyński. W jego miejsce być może zobaczymy Urynowicza albo Żurkowski zostanie przeniesiony do przodu. Wtedy zrobi nam się luka w środka pola i w to miejsce być może wyląduje Wieteska/Ambrosiewicz. W obronie zobaczymy parę Suarez-Bochniewicz. Nie wiadomo co Kojem, który również doznał urazu i w miejsce Michała wskoczy młody Gryszkiewicz. Obrona Górnika po raz kolejny będzie miała średnią wieku 22 lata!. Brak doświadczenia, do tego mocno zmotywowana Legia, która ostatnio przegrała z Arką będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony aby ugrać korzystny wynik przed rewanżem. Legioniści zagrali słabo w Gdyni i czyżby było to spowodowane słabszym okresem?, a może to Arka im nie pozwoliła na zbyt wiele stosując pressing, który przyniósł oczekiwany efekt. Dla Górnika jest to wielka szansa aby wykorzystać słabszy okres rywala, ale żeby myśleć o finale to dziś musi wygrać nie tracąc gola,a oto niestety będzie bardzo trudno dlatego też spodziewam się tu sporo bramek jak i emocji.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1
obie strzelą 1,60 Fortuna
Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia w Pucharze Polski, pierwszy półfinał w Zabrzu i Górnik jeśli chce powalczyć o finał nie może tego meczu przegrać. Moim głównym typem na to spotkanie jest obie strzelą...
Górnik u siebie jest drużyną bardzo trudną do pokonania a wręcz nie do pokonania ... Tej sztuki dokonała tylko Cracovia wygrali aż 4:0 ale widać, że był to zwykły wypadek przy pracy...Jeżeli 3 punktów nie wywiozła stąd Legia (3:1), Lech (3:1), Jagiellonia (3:1), Wisła Kraków (3:2) itd....
Druga runda widoczny regres formy Górnika... Może nie przegrywają mecz za meczem ale już ich gra nie porywa aż tak jak było to w poprzedniej rundzie.
Ich przeciwnik Legia jest w dołku, 2 porażki w lidze z rzędu i spadek już na 3 miejsce nie napawają optymizmem przed tym spotkanie i okey każdy mówi pora się spiąć, zrehabilitować itd... ale czy te słowa wystarczą? Zobaczymy...
Górnik nie potrafi rozegrać 90 min w pełnym skoncentrowaniu... nie wiem czemu ale tak jest praktycznie w każdym meczu, niby prowadzą grę strzelą gola i za chwilę oddają pole i gola tracą, tak było nawet w ostatnim meczu z Sandecją 2:2.
Dziś wydaje mi się, że właśnie taki mecz walki zobaczymy... z obu stron i po tej bramce obie ekipy strzelą.
Osobiście mam nadzieję, że Górnik pokaże swoją grę i wygra dziś...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Górnik DNB @1,92 Fortuna 1-1 ZWROT

Ja dzisiaj pójdę w stronę Górnika. Z golami w PP różnie bywa tym bardziej że to już półfinał, no i są też 2 mecze. Górnik w Ekstraklasie zaczął z przytupem. Jednak z czasem ta przewaga malała, aktualnie Górnik radzi sobie średnio. Nadal jest wysoko bo na 4 miejscu ale raczej nie widzę szans aby dali radę przebić się przez Lecha czy Legię na TOP 3. Oczywiście nie skreślam Zabrzan bo póki co mają jeszcze szansę na Mistrzostwo, ale wydaję mi się że zdobycie Pucharu Polski wystarczyło by aby kibice w pełni byli zadowoleni. Mają PP, są europejskie puchary no i miejsce w górnej ósemce. Na prawdę dobry wynik jak na młody, polski skład i powrót do Ekstraklasy. W lidze jeszcze jest kilka meczy i trzeba liczyć na potknięcia rywali, w PP trzeba wygrać i patrzeć tylko na siebie. 1 mecz grają u siebie i wydaje mi się że jeżeli mają wygrać chociaż jeden mecz to właśnie dzisiaj i tutaj w Zabrzu. Wystarczy wygrać z Legią w dwumeczu i zostaje Finał z Arką albo Koroną. Legia teraz nie radzi sobie dobrze i podejrzewam że w drużynie są problemy ale i także po za nią. Prócz tego dla Legii zawsze PP był mniej ważny bo ich obowiązek co roku to TOP 3 i priorytet to Mistrzostwo. 1 z tych miejsc i tak daje europejskie puchary także PP to tylko dodatek. Dlatego teraz bardziej powinni skupić się na lidze i myślę że Górnik może to wykorzystać. Jest na prawdę duża okazja, a dla Górnika PP to na pewno więcej niż dla Legii w tym momencie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom